Socionikos forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 14:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Razborkės. Viena, tinkama kibti į atlapus
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 09:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Nagi, Cassandra, o argumentai?

Kur matai etikos stiprum??

Ne etin? jautrum? (kas yra ? logikos krepšel?:smile:), o stiprum??





Labas rytas , Nadia. Aš irgi tave myliu :tongue: Dabar klausin?ju Zuvedros, o ne tav?s. Žod? "argumentai", mieloji, palik ramyb?je, bo mes abi j? suprantame skirtingai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 09:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra:

Aš jau tau sakiau, kad nem?gstu toki? žodeli?, kaip Nadiuša, mieloji, zuiki ir panašiai. Susilaikyk, jei dar nori bendrauti. Nenori - tavo reikalas.

Ir neaiškink man kokius žodžius man vartoti. Argumentai - diskusijos pagrindas. Jei aš t? žod? supras?iau neteisingai - galima pakoreguoti mano supratym?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 09:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, o tu man neaiškink, kaip k? turiu daryti. Bo tavo "argumentus" visi žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 09:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Cassandra: geras skyrelis :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 09:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras raš?:
Cassandra: geras skyrelis :happy:




Liutaurai, nebgaliu, nervai su šita ž?sim nebelaiko...blyn, ana šiandien "ant bangos", labai protinga prasibudo ir dabar bando mane aukl?ti :strange:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 09:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Oho, aš jau patapau ž?simi. Aišku paukštis šitas yra labai protingas ir vertas pagarbos, bet Cassandra to beabejo nežino.

Aš si?ly?iai atleisti Cassandra nuo moderatoriaus pareig?. Nes ji yra linkus be jokio pagrindo ?žeidin?ti dalyvius.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 09:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, nemoki skaityti?



T.y. tema, kur žmon?s gali aiškintis santykius. O tokioje vietoje ir situacijoje, kaip žinia, be ?žeidim? neapsieisi. Visur kitur forume stengiausi, stengiuosi ir stengsiuos su tavim bendrauti kult?ringai ir tik apie tem?. Bet šiandien, brangioji, pasakysiu tau atvirai - mane užknisai su savo ?ž?lia bendravimo maniera. Ir ne tik šiandien.



D?l "ž?sies" - tatai ne joks ne keiksmažodis, taip kad n?r ?ia ko verkti ? skreit?. O kadangi, kaip pati sakai, ž?sis yra protingas ir vertas pagarbos paukštis, tai ir išvis nesuprantu, ko ?ia putojies.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 09:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra:

pati suk?rei skyrel? ir leidai sau leistis ? ?sižeidin?jimus. Aš nebuvau pasirašius ? tok? skyrel? keliauti.



pasakysiu tau atvirai - mane užknisai su savo ?ž?lia bendravimo maniera.


Jei matai kur nors ?žulum?, taip ir pasakyk. Aš pasitaisysiu. Berods laikai save baltalogike, tai gal?tum spr?sti problem? logiškai, o ne isterikuoti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 10:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
O dabar si?ly?iau abiejoms išjungti kompiuter?, ramiai atsikv?pti, išgerti kavos ir v?l ?sijungti ekran? arba prad?ti šios dienos darbus :wink:



p.s. o šiaip tikrai geras skyrelis. reiks ir man kada nors taip :wink:



tik nežinau su kuo :strange: gal su Vartotojas 2u kaip nors... bet anas gi labai nekonfliktiškas gorkis, nežinau, tikriausiai nepavyks...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 10:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Cassandra:

pati suk?rei skyrel? ir leidai sau leistis ? ?sižeidin?jimus. Aš nebuvau pasirašius ? tok? skyrel? keliauti.



pasakysiu tau atvirai - mane užknisai su savo ?ž?lia bendravimo maniera.


Jei matai kur nors ?žulum?, taip ir pasakyk. Aš pasitaisysiu. Berods laikai save baltalogike, tai gal?tum spr?sti problem? logiškai, o ne isterikuoti.




Matau, kad mažai vaikštai po lietuviškus forumus. Beveik visuose yra vieta - "garui nuleisti", nes kartais iš ties? b?na situacij?, kada norisi tam tikram asmeniui pasakyti visk?, k? galvoji, o temos teršti nesinori.



Beje, jei tu nenori reikštis šioje temoje - nesireikšk. Ji sukurta ne specialiai Tau, o apskritai "santyki? aiškinimuisi".



Ir v?l pradedi aiškinti, turiu ar neturiu aš isterikuoti???? Nor?siu - isterikuosiu, nenor?siu - neisterikuosiu. Ne tavo reikalas. O tau kažk? aiškinti - tas pats, kas žirniais ? sien? daužyti. Aiškinam ne vien? m?nes?, aiškinu ne aš viena, kad tu, žmogau Nadia, ?siklausyk bišk? ir ? kitus, o ne matyk ir gird?k save vien?, ir nemanyk, kad tik tu viena ?ia visk? labai giliai išmanai; tu kartais bendrauji labai ir labai nekorektiškai kit? forumo dalyvi? atžvilgiu. Bet kiek tau beaiškintum - viskas, kaip vanduo nuo ž?sies. Va tau ir ž?sis.





Nu, viskas. Šiam kartui. Paklausysiu liutauro - ans protingas vyras yra. Tikrai. N?r ?ia ko degint savo neuron?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 10:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Aiškinam ne vien? m?nes?, aiškinu ne aš viena, kad tu, žmogau Nadia, ?siklausyk bišk? ir ? kitus, o ne matyk ir gird?k save vien?, ir nemanyk, kad tik tu viena ?ia visk? labai giliai išmanai; tu kartais bendrauji labai ir labai nekorektiškai kit? forumo dalyvi? atžvilgiu.


Visi t? nekorektiškum? suvokia labai skirtingai. Priklausomai nuo tipo. Reikia pasakyti konkre?iai, kas tau nepatinka. Aš ne aiškiareg?. Štai Vartotojas 2 išsireišk? pakankamai aiškiau (liutauro pagalba:smile:). Berods supratau, kas jam nepatinka ir pasistengiau pasitaisyt. Net sulaukiau pagyrim?.

Jei kam nors dar kažkas nepatinka, prašom sakyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 10:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Žod? "argumentai", mieloji, palik ramyb?je, bo mes abi j? suprantame skirtingai.


Labai mane sudominai. Kaip gi supranti žod? "argumentas" tu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 11:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: matau, kad ir tau šitas skyrelis patiko, bo nenurimsti :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 11:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Aha, neblogas skyrelis:wink:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 11:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Žod? "argumentai", mieloji, palik ramyb?je, bo mes abi j? suprantame skirtingai.


Labai mane sudominai. Kaip gi supranti žod? "argumentas" tu?




Argumentas yra  pateikiama teigini? seka, kurios pabaigoje padaroma išvada. Argumentui yra b?dinga prielaida arba hipotez?s išk?limas, išvados konstravimas ir pa?ios išvados padarymas. Prielaida yra baz?, ant kurios konstruojamas argumentas. Paprastai argumentas turi kelias prielaidas, iš kuri? v?liau, jei jos neb?na atmestos, konstruojama išvada. Išvada pateikiama pabaigoje. Dar kitaip - išvada yra teiginys, kurio teisingum? mes ?rodome argumento (ar keli? argument?) pagalba. Taigi, argumentas yra laipsninis reiškinys. O tu kabin?jiesi prie mano prielaid?, klaidingai laikydama jas baigtiniais argumentais.



Tavo argumento versija?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 35 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007