Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 22:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 14:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ištryniau k? parašiau:). Gal iš esm?s sutinku, tik man visgi atrodo, kad tu aprašei ne argument?, o argumentavimo proces?.

Užme?iau ak? ? žodyn?. Argumentas - tai yra loginis ?rodimas, kuris yra argumentavimo (?rodin?jimo) pagrindas.

Apie situacij?. Tu nesakei, prielaid? tu darai, ar išvad? (nepateikus argument?). Prielaid? irgi galima argumentuoti, kadangi prielaida irgi daroma ne tuš?ioj vietoj. Arba pasakyti, kad tai tik prielaida, kuri dar laukia patvirtinimo. Jokio ?žulumo savo klausime nerandu.

Jokio skirtumo m?s? argumento supratime nerandu, išskirus t?, kad tu matyt nepripaž?sti argumento, o pripaž?sti tik galutin?s išvados argumentavim?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 14:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia: Prieš bandant kabin?tis prie kit? argument?, tamstelei der?t? pa?iai bent šiektiek pasigilinti ? logikos pagrindus. Nes tamstos tekstus b?t? galima demonstruoti kaip pavyzd?, kupin? logikos klaid?.



Kalbant paprastai, argumentas - tai teiginys. Vertinant kiek filosofiškai, argumentas - tai m?ginimas pademonstruoti ties?, kuri vadinama išvada ir pagr?sta teiginiais, kurie vadinami prielaidomis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 14:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Ištryniau k? parašiau:). Gal iš esm?s sutinku, tik man visgi atrodo, kad tu aprašei ne argument?, o argumentavimo proces?.

Užme?iau ak? ? žodyn?. Argumentas - tai yra loginis ?rodimas, kuris yra argumentavimo (?rodin?jimo) pagrindas.

Apie situacij?. Tu nesakei, prielaid? tu darai, ar išvad? (nepateikus argument?). Prielaid? irgi galima argumentuoti, kadangi prielaida irgi daroma ne tuš?ioj vietoj. Arba pasakyti, kad tai tik prielaida, kuri dar laukia patvirtinimo. Jokio ?žulumo savo klausime nerandu.

Jokio skirtumo m?s? argumento supratime nerandu, išskirus t?, kad tu matyt nepripaž?sti argumento, o pripaž?sti tik galutin?s išvados argumentavim?.




:smile: O tu pati nesi paj?gi atskirti, kur yra pateikiama tik prielaida, o kada yra pateikiama išvada? :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 14:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Perkelta iš 1979Zuvedros temos "ar gali zmogaus tipas gyvenimo tarpsnyje pasikeisti?":







m2



Žinut?s: 1067

2006-Lie-31 12:55



rašo:   


Nadia:



Tiek intravertai, tiek ekstravertai ieshko saves. Tai bendras mastanchiu zhmoniu bruozhas. Nemastantys saves neieshko, nesvarbu ekstravertai jie, ar intravertai :) Dar, kaipo tikrai intraverte galiu uzhtikrinti, kad manes klausimas, kaip pritapti prie visuomenes, tikrai nekankina :) Tai gaunasi naturaliai, nes asocialumu nesergu :)




Nadia



Profesionalus dalyvis



Žinut?s: 609

2006-Lie-31 14:32



rašo:   

Tiek intravertai, tiek ekstravertai ieshko saves. Tai bendras mastanchiu zhmoniu bruozhas. Nemastantys saves neieshko, nesvarbu ekstravertai jie, ar intravertai :)



A jau kaip kietai pasakyta. O jei aš sav?s neieškau, nesuprantu net k? turi omeny, tai aš pagal tave nem?stanti?




Vartotojas 2



Analitikas



Žinut?s: 1262

2006-Lie-31 14:42



rašo:   

Nadia raš?:



[i]A jau kaip kietai pasakyta. O jei aš sav?s neieškau, nesuprantu net k? turi omeny, tai aš pagal tave nem?stanti?[/]



Žinoma, kad m?stanti. Amebos, dumbliai irgi m?sto.   

Konservatyvus realistas, kvepiantis ciniškumu. Kritikas iš prigimties.




Nadia



Profesionalus dalyvis



Žinut?s: 611

2006-Lie-31 14:48



raš?:   

Vat man ?domu, ar man vis? laik vaidenasi, ar Vartotojas 2 man?s labai nem?gsta? Vartotojas 2, kod?l?

O amebos ir dumbliai nem?sto. Kas per nes?mon??






Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 20:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
vaj?...koks skyrelis...:smile:

Turb?t reikt? ir man tart kok? žod?. Pvz. mane irgi užkniso, kad Nadiai aš tik žvengt tesugebu (kažkokioj temoj perskai?iau šiandien), ir antr?syk tai girdžiu, nors jau kart? savo nepasitenkinim? išreiškiau. Ir dar po to teigia, kad ji m?gina taisytis, keistis, reaguoti ? pastabas?



p.s. ? atlapus nekibsiu - dabar n?ra laiko ir noro (?ia reaguojant ? temos pavadinim?:smile:)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 12:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nu k?...vakar plinksnos paskraid?, šiandien - tylu ramu. Netgi, saky?iau, mažum?l? nuobodu :strange::tongue::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 13:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Tai, kad Tu domiesi socionika, ilgai gilinaisi i savo tipa, irgi yra vienas ish saves ieshkojimo budu :) Taip, kad nesakyk, jog neieshkai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 19:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Koks vis d?lto fainas baltaetinis skyrelis:happy:.

Solanža:

atsiprašau, aš matyt tavo pastabos nepasteb?jau, ne pamenu. Be to, aš pavartojau š? žod? turb?t antr? kart?, o iš mano nuomon?s tu buvai pasijuokus ko gero kiek daugiau. Tod?l viskas s?žininga:wink:.

Jei rimtai, su manim viskas yra labai paprasta. Pasakykit konkre?iai, asmeniškai man, kas jums nepatinka ir ko neturiu daryti, ir nedarysiu. Tik gal ko nors paprašysiu iš savo pus?s:smile:.

Tik nereikia toki? abstrak?i? s?vok?, kaip ?žuliai elgtis, negerbti kit? ir pan. Nes visi t? supranta skirtingai, priklausomai nuo tipo.

Pvz. aš nem?gstu grubumo, pasijuokimo ir kategoriško kito nuomon?s neigimo.

Daugiau berods nieko.

Jei j?s? supratimas kitoks, reikia t? suprantamai paaiškinti ir tiek.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 19:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra raš?:
Nu k?...vakar plinksnos paskraid?, šiandien - tylu ramu. Netgi, saky?iau, mažum?l? nuobodu :strange::tongue::happy:


Cassandra, galim tavo tip? aptarti, bus beprasmiška, bet nenuobodu:wink::tongue:. Tik žinai su kokia s?lyga.

Man nuo t? "cha-cha-cha" nuo mokyklos laik? bloga.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2006, 09:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Cassandra raš?:
Nu k?...vakar plinksnos paskraid?, šiandien - tylu ramu. Netgi, saky?iau, mažum?l? nuobodu :strange::tongue::happy:


Cassandra, galim tavo tip? aptarti, bus beprasmiška, bet nenuobodu:wink::tongue:. Tik žinai su kokia s?lyga.

Man nuo t? "cha-cha-cha" nuo mokyklos laik? bloga.





OK, galim užsiimti tuo, kaip sakai, beprasmišku darbeliu - vis šioks toks gyvenimo pa?vairinimas. Pasižadu, kad iš mano pus?s cha-cha nebus. Vyraus rimtis ir susikaupimas :wink::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2006, 11:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
?kišiu savo trigraš?:). Kad darbelis beprasmiškas tai tikrai. Li?tas buvo robiku, aš džeku, iš Tav?s, Cassandra, don? padarys. Nieko nauja, argumentai irgi tie patys: rolin? arba skaudžioji- atseit bazin?. :smile:

Na, bet ko tik žmogus nepadarai iš netur?jimo k? veikt...:wink: Smagi? diskusij?. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2006, 12:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža, turiu nuojaut?, kad b?siu ne Donas. Pastaruoju metu Nadia sakosi manyje nematanti logikos. Bunda viltis, kad galb?t man netgi pavyks papildyti etik? gretas :strange:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2006, 12:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: tada turb?t visgi dreizeris arba napas. :wink: Gal labiau dreizeris, gi kaip kitaip gal?sim"dualais" b?t? :wink::tongue:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2006, 15:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, tu kur? Davei pasi?lym?, o pati dingai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2006, 17:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Aš? Jodin?jau aš. Dvi dienas mes su maža buvom miegal?s ir tingin?s, nevažiavau niekur, štai ir pasistengiau forume. O dabar grižus pagalvojau, kad reikia iš pradži? vien? darb? pabaigti, su stereotipu, o tada jau su tavim pasilinksmint:smile:.

O tai gali žmogus ir dingti nusivil?s.

Bet j?s ?ia su Solanža linksmai paspeliojot, prisižvengiau (o man žodis visai patinka).



Nieko nauja, argumentai irgi tie patys: rolin? arba skaudžioji- atseit bazin?.
Ot ir neatsp?jai. Š? kart ?domiau.

Be to, ne viena aš nepastebiu išreikšto nepasitenkinimo, ane? Aš irgi min?jau, kad nem?gstu tavo ironizavim?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 70 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007