Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Egzaminų skandalas
StandartinėParašytas: 25 Geg 2006, 15:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
cibulis:



Cassandra, tu, kaip "represini?" strukt?r? atstov?, kaip sureagavai ? paskutin? "kipeš?" d?l egzamin?? Skandalu to tai jau nevadinu, nes jau visai nebeaišku, k? Lietuvoje vadinti skandalu, k? tik skandaliuku, o k? tik žaidimais:).



Nežinau, bet tiesos šitoje situacijoje nematau jokios. ne tod?l, kad "nutekinta" informacija, bet tod?l, kad traumuojama vaik? s?mon?. Nematau išeities. Neperlaikysi- traumuoji s?žiningus vaikus, perlaikysi- vistiek juos traumuoji, nes ?sivaizduoju, k? reiškia s?žiningai antr? kart? eiti ? t? m?smal?, vadinam? egzu...



dabar kilo tokia "šventvagiška' mintis- vistik s?žin?s atžvilgiu m?s? kartos vienoliktokams buvo geriau. Gal ir buvo nor? kažk? daryti nes?žiningai, bet, kai kontrol? buvo sutelkta mokyklos, kurioje tu mokaisi, mokytojams, kai jie žinodavo visus tavo + ir -, kai biliet?lis ant stalo ir j? reikia ištraukti ir atsakin?ti- nemanau ,kad tai blogai. Žinoma- protekcijos ir tais laikais b?ta, bet gal ne tiek pastebima, ir ne už pinig? sumas ji b?davo suteikiama...



Gal aš konservatyvus, gal jau ir atgyvenusios tos technologijos , bet aš galvoje turiu moralin? pus? viso šito reikalo...



Ir dar- labai stebina kai kuri? abiturient? pozicija komentaruose. Nežinau, koks procentas toki? yra, bet tikrai nemažas. O jie tik smerkia "skundikus", t.y. tuos, kurie paviešino šit? informacij?...Pamastymams tikrai platus laukas...



O gal tai tik iš provincijos varpin?s man taip atrodo...



Solanža:



Na, aš galiu tik pritart, cibuli. Mano laikais viskas buvo lygiai kaip ir tavo laikais , ir man atrodo, kad buvo geriau. Dabar gi, modern?jant priemon?ms, pernelyg jau gausu b?d? lengvai užsidirbt pažymius, va žmon?ms ir pagunda. Galvoju kad aš gal irgi b??iau internete jei radus prieš egzamin?, tai vargu ar b??iau 18 met? b?dama ?jus pas mokyklos valdži? ir informavus- s?moningumo lygis dar ne toks pas abiturientus. Gi ir sužinota, kaip supratau, ne iš t?, kurie žinojo egz? klausimus, o iš t?, kurie nežinojo ir atitinkamai, turb?t ne blizgan?iai išlaik? t? egzamin?, ir iš pavydo paskund? tuos gudresnius.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2006, 15:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Rgp 2005, 00:06
Pranešimai: 129
Egzas- tai naturali atranka. O naturalioje atrankoje laimi stipresni. Stipresni savo žiniomis,šiuo atveju, bet ne pinigine ir mok?jimu kažk? "apsukti".O dabar jie -pralaim?j?, nors ir stipresni. Tai jau prieštarauja gamtos d?sniams:)



Galiu didžiuotis ir savimi ir savo palikuonimis- nei aš nei jie tokiu "briedu" niekada neužsiimin?jo:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2006, 16:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Egzas - ne atranka, o tik žini? patikrinimas. Kai b?tent toks poži?ris ?sivyraus moksleivi? tarpe, visos b?dos d?l galim? suk?iavimo atvej? savaime išnyks. Kitaip tariant, ?ia mentaliteto problema - visad reikia kontrol?s, kitaip s?žiningais b?ti neišeina. Iš dalies tok? abiturient? poži?r? formuoja ?sikerojusi nusirašin?jimo kult?ra mokykloje. Tad, ties? sakant, j? s?mon? jau pažeista, ir labai giliai.



Vilties teikia tik tai, kad saviapgaulaus mokymosi problema (kurios Vakaruose nelabai sutiksi) po truput? sprendžiasi. Šiaip ar taip šiandien galimyb?s studijuoti ir ?gyti aukšt?j? ar Lietuvoje, ar užsienyje kuo toliau, tuo labiau ple?iasi, ir praktiškai pasiekiamos bet kam. Tad valstybiniai egzaminai - ne tokia ?ia ir trauma, mano nuomone. Kam reikia, tas išlaikys ir taip, ir be jokios pašalin?s minties. Iš kitos pus?s, džiugu, kad signalas apie medžiagos nutek?jim? nuaid?jo labai greit. Tai rodo, kad pilietinis s?moningumas dar nežlug?s, sp?ta net surengti kelet? vieš? protesto akcij?. Bravo tiems, kas paviešino, ir nevadin?iau tai pavydu. O sistema turi b?ti išlaikyta ta pati, tik tobulinama jos kontrol?. B?t gerai sugauti tuos korumpuo?ius. Valstybiniai egzai veik? jau s?kmingai kokius septynet? met?, ir kelio atgal n?ra. Svarbiausias j? pasiekimas yra tas, kad gimnazijoje sunki? konkurencij? išgyvenantys labai protingi, bet ne patys geriausi moksleiviai n?ra santykinai nuvertinami prieš išaukštintus provincij? mokykl? aukl?tinius.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Geg 2006, 13:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
[11:56] liutauras    ?ia jau katastrofa 



http://www.delfi.lt/news/daily/education/article.php?id=9672843



?domu, ar bebus bent vienas egzas s?žiningai laikomas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Geg 2006, 13:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Iš esm?s sutinku su liutauru.



Vaik?, aišku, gaila, bet egzamino perlaikymas, manau, vienintelis teisingas kelias, kartu ir pamoka ateinan?ioms kartoms.



Visa b?da, kad pas mus mokomasi ne d?l žini?, o d?l pažymio ir popieriuko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2006, 13:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Rgp 2005, 17:38
Pranešimai: 69
Kaip ir visur kitur, spauda visk? labai išpu?ia. Surašo visokiausius gandus, gandelius tai ir atrodo baisiai.

O juk tik vien? egz? perlaikys ir viskas

:)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 108 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007