Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Geg 2006, 11:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pagalvojau, kad dar bus apie k? pašnek?ti, tod?l ?dedu komentarus iš "Pokalbi?":



[01:02] cibulis    Na k?, "barbi?" era iš tikro eina ? pabaig?...



01:03] Solanža    cibuli: aha . aš labai džiaugiuos, kad suomiai pra?jo. ir kitas daugmaž nujau?iau.:)



[01:06] Solanža    dar mane pradžiugino, kad kaimynai visai pus?tinai už mus balsavo



[18:34] Vartotojas 2        Solanža, cibulis: Tikrai džiugiu d?l roko pergal?s. Tiesa, rokas ten kaip ?ia pasakius.. parinktas ir priderintas prie Eurovizijos. Lyginant su barb?m - rokas, lyginant su tikru roku - popsas (su metalu tuolabiau). Bet kitavertus, manau, kad teisingas parinkimas, nes dabar ne visa liaudis suprato, o jeigu išleidus gryna metalo ar hard rock grup? - gal?jo gr?sti atvirkštinis efektas - visiškas "nepagavimas"  O šiaip, manau, kad suomi? grup? daug bals? nuo m?s? lietuvai?i? nusiurb?. Mes buvom original?s, bet jie buvo dar tris kart originalesni.





[19:25] m2              Sveiki :) Na Eurovizia mane pradzhiugino, pati uzh suomius balsavau. Krykshtavau tiesiog, kai sparnus ishskleide -peraugusi tokia kandis :) Smagu. Ir uzh musishkius smagu labai. Pasirodo, zhmoniu, suprantanchiu jumora, europoje tikrai nemazhai. Na, tik makedonijoje ir dar kazhkur nerasta.





[11:31] Cassandra    Ir dar apie Eurovizij?:



“How weird is this? How cool is this?” said lead singer Mr Lordi, at a press conference minutes after his hard rock band Lordi had won the 51st Eurovision Song Contest. “Think about it, a rock band just won a pop song contest. This is weird, strange, interesting. This is for all rock fans, hard rock fans, metal fans and Kiss fans. And we didn’t just win – we won it for Finland.”



He then sang the chorus of Lithuania entry, ‘We Are The Winners’.



(iš http://www.eurovision.tv/english/2510.htm )



Dievaž, gal m?s? skanduot? taps neoficialu Eurovizijos himnu :happy:





[11:34] m2                  :)))) Sveiki. Malachiai suomiai. Vat jums ir "leti flegmatishki"...:) O musu skanduote ramiai pretenduoti i Eurovizijos himnus gali.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Geg 2006, 11:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Kam ?domu m?s? taškai:



Albania 0

Andora 7

Belarus 6

Belgium 4

Bosnia & Herzegovina 0

Croatia 6

Cyprus 4

Denmark 7

Estonia 8

FYR Macedonia 3

Finland 8

France 0

Germany 1

Greece 4

Iceland 10

Ireland 12

Israel 3

Latvia 10

Malta 1

Monaco 7

Netherlands 6

Norway 5

Poland 8

Portugal 4

Romania 0

Russia 5

Serbia & Montenegro 3

Slovenia 3

Spain 4

Sweden 3

Switzerland 0

Turkey 0

Ukraine 5

UK 10

Bulgaria 1

Moldova 4

Armenia 0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2006, 13:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Rgp 2005, 17:38
Pranešimai: 69
Daug visoki? neaiškum? toje eurovizijoje.

Už estus švedai dainavo. Kas b?t?, jei b?t? laim?j?? Kas laim?t?, švedai ar estai? Galvoju, kad jei jau rengiamas toks konkursas, tai dainos savos ir atlik?jai savi tur?t? b?t.

Dar galiu pasakyti, kad visumoj man patiko tas renginys. Visai neblogas. Ir jei dar ateityje muzika pasidarys ?vairesn? kaip kad prognozuojama, tai ir visai liuks bus.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2006, 13:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Biess, o man tai mažum?le per saldu ir pernelyg daug to "apatini? baltini? šou", kai kažkas pasteb?jo "buvo dainuojama tri?sikais" :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2006, 14:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Rgp 2005, 17:38
Pranešimai: 69
Matai, kritikuoti galima visad.

Tie visokie spaudos pasteb?jimai (nepatinka man ta spauda ir kai tik prova pakli?va, išbambu :D) nieko nereiškia.

Jei man patiko labiau nei pernai tai taip ir sakau.

Gerai kad suomiai laim?jo su savo taip vadinama hard rock grupe. Nors mano akimis tai ne grup? o parodija kažkokia. Bet vis tiek. gal nauj? v?j? ?neš šiek tiek.

O m?siškiai tai gudriai sugalvojo, pataik? maždaug ? tai ko reikia ži?rovams. Ir rezultatas akivaizdus.

Daug galvojau apie balsavim?. Akivaizdu buvo, kad balsuojama už savus, už kaimynus pirmoje eil?je, o po to jau ir už dainas. Ta?iau suomiams neprikiši juk, kad saviški? visur turi. vadinas daina patiko daugeliui.

Balsavimas už saviškius kažkiek tašk? aišku duoda. Akivaizdu tai. tarkim turkams vokie?iai, olandai daug skyr? nes ten didel?s turk? kolonijos. Nemanau kad tikri vokie?iai balsuot? už turk? dain?. Ta?iau, kaip ten beb?t?, balsavo gyvenantys vokietijoje ar olandijoje ir vadinas j? toks pasirinkimas.

Bet ir lietuviams juk kliuuvo kažkiek bals? iš vokie?i? ar oland?. Dabar tiksliai neprisimenu

:)

Cassandra raš?:
Biess, o man tai mažum?le per saldu ir pernelyg daug to "apatini? baltini? šou", kai kažkas pasteb?jo "buvo dainuojama tri?sikais" :strange:




Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2006, 14:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Biess raš?:
Matai, kritikuoti galima visad.

Tie visokie spaudos pasteb?jimai (nepatinka man ta spauda ir kai tik prova pakli?va, išbambu :D) nieko nereiškia.

Jei man patiko labiau nei pernai tai taip ir sakau.

Gerai kad suomiai laim?jo su savo taip vadinama hard rock grupe. Nors mano akimis tai ne grup? o parodija kažkokia. Bet vis tiek. gal nauj? v?j? ?neš šiek tiek.

O m?siškiai tai gudriai sugalvojo, pataik? maždaug ? tai ko reikia ži?rovams. Ir rezultatas akivaizdus.

Daug galvojau apie balsavim?. Akivaizdu buvo, kad balsuojama už savus, už kaimynus pirmoje eil?je, o po to jau ir už dainas. Ta?iau suomiams neprikiši juk, kad saviški? visur turi. vadinas daina patiko daugeliui.

Balsavimas už saviškius kažkiek tašk? aišku duoda. Akivaizdu tai. tarkim turkams vokie?iai, olandai daug skyr? nes ten didel?s turk? kolonijos. Nemanau kad tikri vokie?iai balsuot? už turk? dain?. Ta?iau, kaip ten beb?t?, balsavo gyvenantys vokietijoje ar olandijoje ir vadinas j? toks pasirinkimas.

Bet ir lietuviams juk kliuuvo kažkiek bals? iš vokie?i? ar oland?. Dabar tiksliai neprisimenu

:)

Cassandra raš?:
Biess, o man tai mažum?le per saldu ir pernelyg daug to "apatini? baltini? šou", kai kažkas pasteb?jo "buvo dainuojama tri?sikais" :strange:






Na, aš esu roko gerb?ja, tod?l man Eurovizijos dainuškos mažum?l? sacharinin?s. M?siškiai patiko iš esm?s, nors j? daina, kaip muzikos k?rinys, nieko verta, bet vyrai padar? ger? šou, kaip tikri profesionalai, kas yra labai smagu. Suomi? rokas, savaime suprantama, man kur kas labiau patiko nei kokio Monako (o tu siaube!) pasirodymas, nors tai irgi n4ra toks jau tikras hard-rokas, irgi išvažiuota ant šou element?, bet gerai, kad jie laim?jo - sutinku, kad bus šiokios tokios permainos. O gal nebus, gal kitais metais pamatysim kr?vas miaukian?i? troli?.



O balsavimas - tai tiesiog tam tikra "politika" ir tiek.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2006, 23:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
man tai kai prasid?jo per final? nuo 2 dainos iki kokios 8...maniau nupušiu- nu koks šleikštus naftalinas buvo. Bet po to - vis geryn, geryn....išties, ger? v?j? ?neš? ir m?siškiai, ir suomiai, rusai...:smile:



Taip, Biess, kritikuot lengva. Sutinku, kad gerokai pažanga pasijuto visumoj. Ir labai ?domu, kaip bus kit?met. Gal chebra ims m?gdžiot suomius ir prikurs hard rock aleliuja tipo dain?? :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 08:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Rgp 2005, 17:38
Pranešimai: 69
Gal ir nereikia per daug kažko tik?tis:)

Yra pakankamai daug visokiausi? festivali? ir rengini?. Ir metalist? ir got? ir visoki? reiveri? ir dar kitoki?. Net nesiryž?iau ?vardinti vis? t? muzikos kryp?i?. Kiekvienam savo muzika. Eurovizijoje ji yra tokia, koki? išsirenkame ir nubalsuojame. Gal ji ir negali b?t kitokia. Juk balsuojama bus visad už pop muzik?.

Eurovizijos fostivalio id?ja tokia, kad kiekvienas atlik?jas atstovauja savo šal?. Ir ko vertos tada est? dainos kurias atlieka švedai (o gal ten net ir daina nebuvo est?), arba kai dainuojamos kit? šali? muzik? sukurtos dainos.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 120 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007