Socionikos forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 03:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2006, 00:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Gavau laišk? iš draug?s:



"Negaliu nepersiust ))

Siunciu jums viena puslapiuka:http://www.vyrai.tik.lt>

Pirmieji vyrai, kuriuos moterys pagaliau galim pirktis !

Viena moteriske jau skambino, sake, berniukai aptarnauja uz 200 LTL uz valanda 

Linkejimai! Ir nebukite skupios, persiuskit sia informacija kitoms (gales pasijuokti arba pasilinksminti)."



Man atrodo, kad tai yra vienintelis atvejis LT, pirmosios kregžd?s. :smile: Pasirod? ?domia tema diskusijai: kaip vertinti toki? žigolo atsiradim? Lietuvoje? Ar iš ties? moterims, kurios turi problem? susirasti partnerius, turi b?ti g?da pirkt tokius vyrus? Kaip vertina tie negaus?s m?s? forumo vyrai ši? iniciatyv?? :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2006, 00:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Oi, Solanža, tikrai prajuokinai.... :happy:

Va jeigu b?t? penkme?iui kokiam (kaip anks?iau planuodavo visk?), o dabar tai eina per rankas, kaip...

Ilgesniam laikui - gal ir nuolaida priklausyt?... :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2006, 09:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža raš?:
Gavau laišk? iš draug?s:



"Negaliu nepersiust ))

Siunciu jums viena puslapiuka:http://www.vyrai.tik.lt>

Pirmieji vyrai, kuriuos moterys pagaliau galim pirktis !

Viena moteriske jau skambino, sake, berniukai aptarnauja uz 200 LTL uz valanda 

Linkejimai! Ir nebukite skupios, persiuskit sia informacija kitoms (gales pasijuokti arba pasilinksminti)."



Man atrodo, kad tai yra vienintelis atvejis LT, pirmosios kregžd?s. :smile: Pasirod? ?domia tema diskusijai: kaip vertinti toki? žigolo atsiradim? Lietuvoje? Ar iš ties? moterims, kurios turi problem? susirasti partnerius, turi b?ti g?da pirkt tokius vyrus? Kaip vertina tie negaus?s m?s? forumo vyrai ši? iniciatyv?? :smile:




:happy::happy::happy:



Kažkaip abejoju, kad tai "pirmosios kregžd?s", dar prieš dešimt met? b?davo labai populiar?s liaudyje juokeliai apie "Ichtiandrus", "Cepelinus ? namus" ir pan.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2006, 10:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: b?t b?davo, bet interneto tada gal dar nebuvo :wink:

Aš tai j? nesmerkiu, bet pirma reakcija buvo, kad man pikta, kad jie iš moter? pinigus melžia už tai, k? tur?t? daryt dykai. :wink: Bet po to pagalvojau, gal j? paslaugomis dažniausiai naudosis tos, kurios turi koki? nors tr?kum?, ir tada jau jiems tikrai reik?s sutelkt visas dvasines ir fizines j?gas, kad su tokia išeit? kas :smile:, ir nusiraminau- jie savo babkes ATIDIRBS. :happy:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2006, 13:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža raš?:
kad man pikta, kad jie iš moter? pinigus melžia už tai, k? tur?t? daryt dykai. :wink:
Ach tai vyrai tai tur?t? daryti dykai. O moterys tai jau pinigus gali pasiimti, ane? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2006, 13:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Tpsakant, seniausios profesijos atstovai, kaip ir atstov?s, turi teis? gauti atlyg? už darb?, lygios galimyb?s, škes. Antra vertus, tas darbelis aniems, many?iau, yra sud?tingesnis nei j? "koleg?ms" - visgi turb?t ir ? "pensij?" anks?iau išeiti tekt? d?l ankstyvo "susid?v?jimo" ir visokios psichologin?s- neurologin?s depresijos gali kilti kai kurias klientes pama?ius...Vienžo, ne toks saldus tas j? gyvenimas :happy: Žodžiu, aš many?iau, kad jiems dar ir profsajungas savo ?steigti reik?t?, ne vien tik darbo užmokes?iu apsiriboti :happy::happy::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2006, 14:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Bal 2006, 15:10
Pranešimai: 11
Solanža:

man tai klausimas kyla... vat kaip tai jiem pavyksta - kad "instrumentas" visada yra "stand by" rezhime?

ar tn jie kazhkaip treniruoja, kad jis klausytu??? :)

reiketu ju pachiu paklaust. juk tikriausiai tai sunku daryti su vis kita, gal but ir nelabai simpatinga...

motrim shituo atzhvilgiu lengviau..

m.... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2006, 16:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
kishkis:



Na, shiais laikais medicina visagale :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2006, 19:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
va va, emduk?s teisinga pastaba :happy:



tikriausiai visokios viagros ir panaš?s dalyk?liai pasivartoja. :happy:

o dar sutik?iau su Cassandra, kad visgi nusid?v?jimas greitesnis gresia :happy:



O jei bišk? rim?iau, tai sp?ju, kad jie gal turi teis? atsisakyt, pamat? klient?...arba sakyt, eeeee......oficialiai ?eina ? kain? tik palyda ? baikeri? fiest?, o visa kita....eeee..nedarau aš to...:happy:



Kita vertus, na yra žmoni?, kurie labai myli pinigus. Gal nuo minties, kad netrukus ?simesi ? kišen? kok?  vien? kit? šimt? euriuk? gal?t? ir pas kai kur? atstov? ir pasistiebti tasai...tsakant...? :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bal 2006, 14:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: gal gali permest šit? tem? ? "Jis ir ji"? Ten nuo gruodžio nieko naujo,o šita tema savo tematika tinka ? ten labiau :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bal 2006, 20:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Bal 2006, 15:10
Pranešimai: 11
Solanža:

bet tai chia padidintos rizikos darbas tada :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Geg 2006, 00:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Tas puslapiukas- puikus saltinelis socionikai. :wink: Taigi nutipuojam juos, gi daug ka galima nuspeti ir is ju "specializaciju"... :happy: Kiekvienas jauciasi stipriausiai tam tikroje aplinkoje. Is tu kukliu duomenu galiam butu speti, kad:

Arvydas- kazkuris loginis sensorinis ekstravertas, Zukovas arba Stirlis.

Edvardas- etinis intravertas, nenustebciau, jei Jeseninas, jauciasi stipriausias asistuodamas koncerte-teatre, bohemiskame pasisedejime prie zvakiu sviesos, romantikas.

Klaudijus- man panasus i labai ribota, nevisaverti zmogeliuka, ir tiek, apie kokia cia dar stipria funkcija gali kalbeti… bet tai gali buti skonio reikalas, idomu kaip kitoms atrodo…

Linas- blogiukas ekstremalas napas ar hekslis, kas daugiau...

Arturas- loginis ekstravertas, jauciasi stiprus oficialiuose pobuviuose, kompanijos susitikimuose, prezentacijose, pasirodymuose viesumoje.

Jogaila- greiciausiai etinis sensorikas. Sensorika verziasi per krastus. :strange:



Hmm... o socionikai praverstu toks sukomplektuotas is visu tipu palydovu burelis, veikiantis visuomeniniais pagrindais... :happy:









Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2006, 16:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Skarlet raš?:
<...>veikiantis visuomeniniais pagrindais... :happy: 


Man patinka utopijos!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2006, 19:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
jezau man siule toki darba pries metus..... pasigavo gatvej antra nakties per naktini pasivaiksciojima ir cypauja durnelis kazka, as tai jau matau kad jis kazko nori, tai vis bandau uzlauzt kad atsivertu, o jis man pasakoja koks as idomus zmogus, ka veiksiu gyvenime ir pan. po to dar palikau numeri, atsisveikinom, tai vis kai paskabindavo negaledavau nes buvau uzsiemes, arba numesdavau raga, po to kazkaip kortele pameciau ir viskas baiges. tokia vat mano kaip zigolo istorija :))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 17:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Už?jo noras patikrinti t? tinklap?. Rašo, kad tokio jau neb?ra. Kaip ?domu, kod?l visgi užsilenk?? :strange: Nepasiteisino verslas?



interneto paieška dav? kelis tinklapius. ?domumo d?lei perme?iau skelbimus, k? rašo vyrukai, kurie si?losi (man ?domu, kaip jie save pateikia. juk tai parodo, kokia tam tikra Lietuvos vyr? dalis ....)



*  Nor??iau pasimil?ti su viresne moterim naudos neieškau ir nesi?lau man 28 metukai. švara ir slaptumas bus. Skelbimas tikras



* Šiauliai.  Vaikinas uz pinigus, Teikiu paslaugas visiems, pirmenbe teikiu vyrams ir vaikinams, rasykit ir skambinkit, tikrai nepasigailesit.



* Visa lietuva • Homoseksualus Vaikinas • Si?lau save... už pinigus ] Esu aukstas, lieknas pasyvus 30-metis. Vyrukams uz parama - visas jusu.



* Visas pajurys+zemaitija ] Siulau save uz pinigus galeciau issokt is torto gimtadienio proga, su manim galesit daryt ka noresit (merginoms)



* Vilnius • Biseksualus Vaikinas • Si?lau save... už pinigus ] Ispildysiu visu moteru nuo 25m. antazijas, rasykit, nepasigailesit!!! Pradziai sms



* Esu vaikinas uz pinigus. As labai jaunas ir manau, kad daugelis moteru noretu isbandyti imtymius santykius su jaunu sportuojanciu vaikinu... Labai lauksiu pasiulymu, parasyk ************ Iskart atsiusciau nuotraukyte.



* Vilnius • Vaikinas • Si?lau save... už pinigus ] 18m. Siulau save. darau viska ko tik troksh jusu shirdis. taipat dirbam dvese. pasistengsime ishpildit visas jusu slapchiausias fantazijas... laukiu jusu laishkuchiu. Tikiuosi iki pasimatimo :)

-----------------------------------------------------------------------------



Visgi tikri prostitutai, kai pasiži?riu, ir nuo 18 met?, jei ne jaunesni,ima parsidavin?t. Na niekaip nepaj?giu to suprast: ar t?vai taip iškrypusiai išaukl?ja (ar išvis neaukl?ja), ar kame reikalas, kad žmogus nemato jokios problemos, joki? moralini? stabdži? uždarbiaut tokiu b?du...  :confused:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 249 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007