Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 20:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Geg 2006, 13:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Tai atvarykit ? Baltus dramblius :wink: Man tai m?giamiausia vieta kažkod?l, ir ten, beje, nuo sen? senov?s ner?koma :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Geg 2006, 14:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
"Baltuosiuose drambliuose" gerai. Vegetariška virtuv?.

Tik... lauke (kiemelyje) ten irgi r?koma....  Na gal dabar pasikeit? pad?tis - vis d?lto sugriežtintas r?kan?i?j? savivaliavimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Geg 2006, 15:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Šveicarijos itališkoje dalyje taip pat neseniai priimtas ner?kymo ?statymas ir jau dabar po truput? r?komos vietos vis mažinamos, kad iki ?statymo ?sigaliojimo nebelikt? visai. O kažin kaip b?t?, jei staiga tok? pakeitim? padaryt?... :strange:



Bet visgi, jei jau nuo r?kali? ner?kantieji bus apsaugoti, tai reikt? teisyb?s d?lei eiti toliau- ginti kitas nuskriaustas visuomenes dalis, pvz m?gstan?ius ramyb? nuo šeim? su vaikais keliamo triukšmo. Žinau, kad tikrai daug yra sunkiai pernešan?i? maž? vaik? (ypa? svetim?) cypim?, r?kim?, garsius žaidimus ir pan. Taigi, galima sakyti, kad šie žmon?s yra nuodijami tokiu triukšmu viešose maitinimo ?staigose, jiems paskui skauda galv?, ausis ir apskritai praranda malonum? ramiai pas?d?ti kavin?je, pasim?gauti  gamtovaizdžiu ar muzika...



Man atrodo joki? ?statym? nereik?t? ir teisingiausia b?t?, kad kavini?/restoran? ?vairov? kiekvienoje vietoveje b?t? pakankamai plati, kad patenkint? vis? visuomen?s dali? poreikius: restoranas šeimoms, restoranas r?kaliams, restoranas alkoholikams tunijacams, restoranas loginiams intravertams ir t.t. :strange: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Geg 2006, 18:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Cypti r?kti erz?ti (žaisti gaudyni? prie stalo) prie stalo kažin ar tinka netgi vaikams... Nežinau, ar dabar tai laikoma pedagogiška :tongue: , bet mane tokiu atveju tiesiog nuvydavo nuo stalo (laisvas pasirinkimas: arba erz?ju, arba valgau).



Kavinuk?se, picerijose, degalin?se (lauke) - yra staliukai su žaislais, ?vairios s?pyn?s ir kt. Specialiai vaikams. Kad pavalg? nenuobodžiaut?. Netgi "Marceliuk?s kl?tis" ?ved? special? MO?IUT?S etat? - šeim? atžaloms užimti, žaidinti, pasakas sekti.  Folklorinio stiliaus restoranuose iš ties? labai demokratiška aplinka ir vaikams, ir suaugusiems.

"Rimtuose" restoranuose neatkreipiau d?mesio... v?lus vakaras, matyt, ne vaik? metas. Bet grei?iausiai šeimos su vaikais renkasi ir laik?, ir tam tikros paskirties restoranus - juk nesivesi k?diki? ? variet? program?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2006, 11:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
:happy: jei taip kovoja pries rukyma, tai reikejo gamyklas uzdaryti ir paskelbti, kad cigaretes - narkotikas. Gaudyti visus kurie ruko ir uz turejima cigareciu pakelio i cype kokiem 2-4 metam sodint :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2006, 12:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Kiekvienas žmogus laisvas daryti su savimi k? nori. Ta?iau kit? žmoni? tokios pat laisv?s pažeidimas jau vadinamas agresija.



Aš nieko neturiu prieš laisv?. Man tiktai nepatinka AGRESIJA ir agresyvus elgesys.

Aš tiktai ginu savo teis? (ir laisv?) ner?kyti. Ner?kyti savo bute. Ner?kyti darbo vietoje. Ner?kyti transporte, parduotuv?je, maitinimo ?staigose, bibliotekose, teatruose/kinuose, pramogose, renginiuose (lankytis šiose vietose juk nedraudžiama? ir jos n?ra specializuoti klubai tam tikrai kategorijai žmoni?).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2006, 12:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa: nežinau, bet labai jau ?domiai tu t? agresij? ?sivaizduoji... Aš net tokio žodžio ?ia nevarto?iau. Toks ?sp?dis, kad ?lipi ? troleibus? ir uostai, ar kas nors tik nekvepia r?kalais. Kitu atveju, nesuprantu teiginio, kad visi turi teis? ner?kyti transporte ar parduotuv?je :shocked: Taigi, niekas ten ir ner?ko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2006, 13:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
:happy: tikrai neuostau.... esu jautri tabakui.  Išvengti nepavyksta.

Butas b?na prir?kytas kai r?ko balkonuose. Tai juk MANO teritorija!

Jau?iu dvok? kartais taksi...  Nemalonu važiuojant autobusu, kai šalia pris?da r?korius.

Stotel?se d?m? pu?ia ? akis.  Netgi parke radus laisv? suoliuk? - r?korius v?liau pris?d?s net nepaklausia, ar gali užsir?kyti (tarsi jis pasaulio bamba ir visi turi prie jo taikytis).



Apie kavines nešneku... Ten kur r?koma - ner?kantieji paprastai net neina.

R?koriai tikrai nuodija gyvenim?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2006, 13:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Kitu atveju, nesuprantu teiginio, kad visi turi teis? ner?kyti transporte ar parduotuv?je  Taigi, niekas ten ir ner?ko.


Kod?l gi? Ir toki? personaž? pasitaiko. Esu ma?ius. Neb?t? draudimo, matytume dažniau. Netgi reguliariai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2006, 13:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Liutaurai, pabandyk išvardinti vietas, kur ner?kantysis gal?t? jaustis GARANTUOTAI saugus.

Aš galiu išvardinti tik parduotuves (didži?sias) ir teatr? (kine nesilaikoma draudim?).

Netgi nuosavame bute patiriu r?kali? agresij? (o kaip kitaip pavadinti prievart? ?!)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2006, 14:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa: Manau, kad kaip ner?kantysis jausis pirmiausia priklauso nuo paties r?kan?iojo, kiek reikšm?s jis tam skiria.



Iš savo pus?s, gal??iau pasakyti, kad jaus?iausi garantuotai saugus daugumoje tavo ankstesniame laiške išvardint? ?staig?: transporte, parduotuv?je, maitinimo ?staigose, bibliotekose, teatruose/kinuose, juolabiau savo bute.



O ten, kur vyksta ?vairios pramogos ir renginiai, žinoma, visko gali pasitaikyti. Bet tai jau priklauso nuo žmogaus gyvenimo b?do. Bet kokiu atveju agresijos iš r?kan?i?j? pus?s tikrai nejau?iu. Tegu gyvena, man netrukdo.



Tai tiek trumpai. ?ia dar metu link? ? vien? tekst?, kur šiek tiek pasišaipoma iš to naujai priimto ?statymo: http://www.delfi.lt/news/daily/comments/article.php?id=9543622


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2006, 14:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
liutauras raš?:
<...> juolabiau savo bute.  <...>Tegu gyvena, man netrukdo. 


Matyt nesi susid?r?s su tikrai agresyviais r?koriais.  Galb?t neteko pajusti kai balkone (o vasar? ne?manoma aklinai užsidaryti) r?koma kas pus? valandos. Visas dvokas eina ? but? - n?ra kur d?tis, negali nei užmigti, nei papras?iausiai atsipalaiduoti, pails?ti. Ryte tas pat - pažadina dvokas.

Pagal ?statymus r?koriai tur?t? pasir?pinti izoliuota vieta savo kenksmingam pom?giui. Taip pat pagal ?statymus gyventojai netur?t? laikyti namuose dvokian?i? ar stipraus kvapo medžiag?, kurios erzina kaimynus. Pagaliau savo bute aš turiu teis? kv?puoti oru be nikotino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2006, 15:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa raš?:
liutauras raš?:
<...> juolabiau savo bute.  <...>Tegu gyvena, man netrukdo. 


Matyt nesi susid?r?s su tikrai agresyviais r?koriais.  Galb?t neteko pajusti kai balkone (o vasar? ne?manoma aklinai užsidaryti) r?koma kas pus? valandos. Visas dvokas eina ? but? - n?ra kur d?tis, negali nei užmigti, nei papras?iausiai atsipalaiduoti, pails?ti. Ryte tas pat - pažadina dvokas.

Pagal ?statymus r?koriai tur?t? pasir?pinti izoliuota vieta savo kenksmingam pom?giui. Taip pat pagal ?statymus gyventojai netur?t? laikyti namuose dvokian?i? ar stipraus kvapo medžiag?, kurios erzina kaimynus. Pagaliau savo bute aš turiu teis? kv?puoti oru be nikotino.




?ia tai išties šlykštu ir nemalonu :confused: net ne?sivaizduoju, kaip elg?iaus tokioj situacijoj. dabar suprantu, kod?l taip sunkiai pakenti šalia r?kant? žmog?. Gal kvapais/smilkalais t? dvok? užmušin?ti, nors irgi turb?t neišeitis...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2006, 16:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
liutauras raš?:
Gal kvapais/smilkalais t? dvok? užmušin?ti, nors irgi turb?t neišeitis...


Nikotinas labai "landus" - visk? permuša.

Galvoju, gal man koki? padang? balkone uždegti :tongue: - na, kad irgi pajust?, k? reiškia savam bute nerasti vietos. :confused:

O k?? savo balkone smilkyti galiu k? noriu... o gal MAN tai malonu, gal taip atsipalaiduoju...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2006, 16:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa raš?:
Galvoju, gal man koki? padang? balkone uždegti :tongue: - na, kad irgi pajust?, k? reiškia savam bute nerasti vietos. :confused:

O k?? savo balkone smilkyti galiu k? noriu... o gal MAN tai malonu, gal taip atsipalaiduoju...





:happy: Variantas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 101 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007