Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 15:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 228 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Rgp 2006, 12:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa: :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Rgp 2006, 20:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Manau, kad ? ši? tem?, tiems kas turi vaizduot?s, ?sipaišys :wink:



KARV?

        Marcelijui Martinai?iui



Per pieni? r?k? plaukia karv?

gal tai ne karv? o žuvis

ta?iau kažkam vis tiek atrodo

kad pievoj pienes skabo karv?



iš debes? išnyra karv?

gal tai ne karv? gal tai varna

ta?iau kažkam vis tiek atrodo

kad lietui lyjant stovi karv?



? žali? up? brenda karv?

gal tai ne karv? o žmogus

ta?iau kažkam vis tiek atrodo

kad atsigert ?brido karv?



aukštam gandralizdy nut?p?s

snapu kedena plunksnas gandras

ta?iau kažkam vis tiek atrodo

neduok tu Dieve gal tai karv?



A.Jonynas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Rgp 2006, 20:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Vartotojas 2: geras, nuotaikingas eil?raštis :smile: A?i?!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 00:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
net standartiniai jos tipai- zukovas, napas, jeseninas nutipuoti klaidingai.


O kaip šit? suprast? Kad Bonopartas nebuvo etiku gird?jau, o su kitais kas ne taip?



Toliau. ?domu, Nadia, kur tu matai pas mane racionalo bruožus?


Solanža, aš pas tave matau racionalumo bruožus. Matyt ?ia, kaip ir visur kitur, mes matome t?, k? norime pamatyti. Tod?l, kadangi tavo nuotrauk? ?ia n?ra, matau tik vien? išeit?: atid?ti tavo išvaizdos aptarim? iki sekan?io myto.

Ar gerai? Nelaikysi už ignoravim?:smile:?


Bonapartas yra zukovas, marsalas zukovas yra dzekas, jeseninas nepamenu kas, bet ne jesenino tipo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 01:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
svyt raš?:


Bonapartas yra zukovas, marsalas zukovas yra dzekas, jeseninas nepamenu kas, bet ne jesenino tipo.




del zukovo tai pirmasyk girdziu tokia versija. :strange: o jesenino tipo versija - napoleonas.  bent jau vienam saite skaiciau jo eilerasciu analize, kur autorius nustate, jog eilerasciai persunkti :bsensoric: ir :wethics:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 02:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža: man tai tokie tipavimai atvirai tariant kelia ?tarim?. jei pasakyta, kad blogai buvo nutipuotas napaleonas, žukovas ar jeseninas, kas gali garantuoti, kad tie nauji tipo variantai yra teisingi?...



papras?iausiai tai yra konvencijos (susitarimo) ar ?sitikinimo reikalas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 02:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutaurai: na taip, man irgi..dažniausiai...

na d?l visa ko ?dedu link? ? t? straipsn? apie jesenin?.



http://www.socioniko.net/ru/articles/gut-esenin.html

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 05:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Kalbant apie garsenybi? tipavim? susidaro ?sp?dis, kad jos tipuojamos labai prieštaringai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 09:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra raš?:
Kalbant apie garsenybi? tipavim? susidaro ?sp?dis, kad jos tipuojamos labai prieštaringai.


:happy::happy::happy:

O aš saky?iau kad prieštaringai ir net labai tipuojamos ne tik garsenyb?s.

Aš vakar irgi buvau nustebus: radau kad Žukovas tipuojamas ? LSE (Štirlic?). Tod?l ir tau Cassandra, pats laikas:wink:.

O d?l Jesenino netikiu.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 09:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Senos meškos nauj? fokus? neišmokinsi :tongue: Nepersirengdin?siu ? Štirlico kail?, bo tingiu užsiimin?ti :bethics: ugdymu: visokiais isteriniais priepuoliais, kurie an?j? karts nuo karto ištinka. Iš man?s tati pereikalaut? pernelyg daug energijos. Be to, mano Balzakas nuo man?s pab?gt?, bo jam isterikuojantys ir kitokie emociškai nestabil?s asmenai, kiek teko steb?ti, yra "peilis" :happy: Jau vien d?l to nepersirašysiu ? Štirlicus. Ir šiaip...prad?ti nem?gti kompliment?, pagyrim? savo adresu...aš, k?, durna :shocked: ????? O apie tai, kad tada prireiks laikytis visoki? ten etini? norm?, išvis patyliu...labai jau daug k? tur??iau keisti ir daug ko atsisakyti, kad visuomen?s akimis (m?s? visuomen?s) tap?iau "padoria moterimi" :happy::happy::happy: Pvz. kad ir atsisakyti rimto ketinimo pasiimti neutrali? pavard?s form?. Bo visuomen? toleruoja -ienes ir -aites, bet tik ne -es :tongue: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 10:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O apie tai, kad tada prireiks laikytis visoki? ten etini? norm?, išvis patyliu...


Etini? norm? turi laikytis bet koks gerbiantis kitus žmogus. Aišku, Štirlicui, su sugestine :wethics: tai yra sunkoka:wink:. Jei b?tum Žukovas, tur?tum laikytis etini? norm? tuo labiau. Labai nekoks yra tipo variantas, kuris visiškai pasidav? ir nusprend? visiškai išjungti MPT funkcij?. Balzakas ar Gabenas su apatiška morda, chamiškas Donas ar Žukovas... Jei nori b?ti tokiu nevykusiu personažu - tavo reikalas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 10:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, ne visos visuomen?s normos yra protingos. Ta?iau Štirlicas, pasak Gulenko, Pan?enko ir kit? autori?, bent jau stengiasi j? laikytis, nes jam svarbiu atrodyti "padoriu žmogumi". Aš nesistengiu b?ti "padoria". Ta?iau kalba eina ne apie chamiškum? ar mandagum?, t.y. išorines elgesio formas. Kalba eina apie gilesnius dalykus. Pvz. galima nevaikš?ioti ? bažny?i?, galima gyventi nepa?mus "šliubo", kas katalikiškoje visuomen?je yra smerktina, galima apskritai nesituokti, galima tur?ti mergautin? pavard?, galima tur?ti neutrali? pavard?s form?, galima išsiskirti ir pasilikti gyventi su buvusiu vyru, galima ? visk? nusispjauti ir išeiti "kaip stovi", galima ištek?ti už juodaodžio ir pan. Tai ir yra etin?s normos: "Ak, kaip tu dr?sti pasilikti mergautin? pavard??", "Ak, kaip tu dr?sti atmesti šven?iausi?j? sakrament?", "Ak, kaip tu gali b?ti sugyventine?", "Ak, kaip tu gali nekrikštyti savo vaik??" , "Ak, kaip tu gali dr?sti prisiteisti iš sutuoktinio alimentus?" Ir esm? ?ia ne "vyk?liškume" ar nevyk?liškume" :wink: Esm? tame, kad tokioje pozicijoje negyvenama ir net nesistengiama gyventi "kaip visi", gyvenama "pagal savo galv?". Štirlicas to nedaro. Štirlicas, kaip vienu balsu tvirtina visi autoriai, yra "konservatyvus tradicij? šalininkas". Tuo tarpu Žukovas nesir?pina tuo, kok? ?sp?d? jo poelgiai daro kitiems.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 10:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra:

mano nuomone, tas, k? aprašei, neturi nieko bendro su :wethics:.

Aš irgi nevaikštau ? bažny?i?, irgi ne?miau vyro pavard?s, irgi nenor?jau krykštyti vaiko (bet teko) irgi gyvenu ne kaip visi ir man neegzistuoja visuomen?s normos. Ir k? tai reiškia?

Bet man labai svarbus mandagumas (b?tent etin?s normos, siaur?ja prasme).

Aš pvz. esu linkus priskirti t? (visuomen?s norm? nesilaikym?) introversijai ir pasamonin?j :wlogic:. O gal ?ia iš vis netipiška? Gal tai konformizmo laisnis ir tiek?

Kas nors žino nuo ko priklauso žmogaus konformizmo laipsnis? Ar turi ryš? su tipais?

Man atrodo psichologijoje tai yra aiškinama. Bet blogai prisimenu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 10:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, blogai supranti. :wethics: - tai santyki? etika, atstovaujanti visuomen?s tradicijas, t.y. visuomeninius santykius. Ne teisinius santykius, o papro?ius. Teisinius ir ?statyminius santykius atstovauja :wlogic:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 10:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Gege, ?domu.

Reiškias, jeigu perduodama žodžiais - tada :wethics:, jei ant lapelio užrašyt? ir patvirtinta - jau :wlogic:. ?domi logika.

O štai pvz. jojimo tradicijos. Venos mokykloj perduodami iš kartos ? kart? - nerašyti papro?iai. Aha, reiškias :wethics:. Reiškia aš Dostikas, nes j? laikausi.

O dar yra FEI berods nuostatai, užrašyti ant popieriaus, irgi dailiojo jojimo tematika. Man ne?domu, reiškia ne Robas. Supratau.

Jei rimtai, noriu dar kart? akcentuoti: papro?iai ir :wethics: - visiškai skirtingi dalykai.

Man nusispjauti ? papro?ius, aš visada ?vertinu bet k? savo galva ir darau t?, kas man atrodo protinga.

Bet tokios etin?s normos, kaip mandagumas, pagarba kitam žmogui, ger? santyki? (arba bent neutrali?) palaikymas, žodžiu "ne?skaudink, nepasakyk blogo žodžio" ir t.t. - be šito aš gyvenimo ne?sivaizduoju.

Prašau nepainioti:smile:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 228 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 108 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007