Socionikos forumas

Dabar yra 26 Bal 2024, 00:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 13:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
debesius raš?:
vienareikshmishkai - jausmas buvo (ir ne vienu atveju) euforija.


B?tent euforija, nes kiekvienas kardinalus gyvenimo pasikeitimas neša pažinim?, kuris yra ne?kainojamas g?ris. :wink:

O jei dar yra su kuo ta euforija pasidalinti, kas jos pakankamai nejau?ia, tai ir visai fantastika... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 14:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Skarlet raš?:
debesius raš?:
vienareikshmishkai - jausmas buvo (ir ne vienu atveju) euforija.


B?tent euforija, nes kiekvienas kardinalus gyvenimo pasikeitimas neša pažinim?, kuris yra ne?kainojamas g?ris. :wink:

O jei dar yra su kuo ta euforija pasidalinti, kas jos pakankamai nejau?ia, tai ir visai fantastika... :happy:




Tame turb?t ir visa b?da, kad mano ?kiškai prktiškas protas yra nelabai imlus euforijoms. B?na, nesakau, kažkok? laiko tarp?. Bet aš labai greit nusileidžiu ant žem?s ir pradedu galvoti apie tai "su kuo valgoma druska" :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 14:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Cassandra: va tuomet jau tu esi labai naudinga tam užsieuforinusiam... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 14:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Skarlet, aha, už kojos - ir ? žem?, t? mes mokam :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 14:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Cassandra: o tas intuityvas v?l tik plast plast ir tu nuo jo sparneli? d?zgesio trumpam prarandi orientacij? ir irgi pakyli virš žem?s ir pamatai, kad viskas iš aukštai atrodo kur kas geriau, kad ta kryptimi, kuria ketini eiti, kelias tiesus ir šviesus... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 14:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Skarlet raš?:
Cassandra: o tas intuityvas v?l tik plast plast ir tu nuo jo sparneli? d?zgesio trumpam prarandi orientacij? ir irgi pakyli virš žem?s ir pamatai, kad viskas iš aukštai atrodo kur kas geriau... :wink:




Tas irgi teisyb? :happy: Aš kartais netgi nustembu, kaip intuityvai gali taip optimistiškai reaguoti ten, kur man, praktikei, viskas, rodos, "šak?m ant vandens rašyta" Juolab, sakykim, pakankamai skeptiškas Balzakas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 14:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: kokia ?domi tema :smile:



Bet išties, nu nesuprantu aš t? baimi?. Visada vadovaujuosi, paradoksas, bet Karnegiu šitoj vietoj. Šiaip aš jo nelabai myliu, bet yra jo patarimai, kaip kovoti su nerimu. Vienas ir esminis iš j?- pagalvok, na kas gali atsitikti BLOGIAUSIO toje situacijoje? ?vardink savo didžiausi? baim?.

Paprastai, kai pavyksta ?vardinti, neretai ateina supratimas, kad nieko ten tokio nerealiai baisaus, neišsprendžiamo ir n?ra. Taigi, kaip bus- taip gerai :wink:

Gal tai ir rodo, kad aš atitr?kus nuo gyvenimo. Bet taip gyventi maloniau :wink::happy:

o šiaip, kažkur skai?iau vien? jesenino pasteb?jim? apie m?s? tip?: kad jeigu jeseninas susid?jo su kokiu alkoholiku ar kitaip netinkamu žmogumi, tai reiškia, jis sugeb?jo pamatyti tame individe ŽMOG?, vert? jo jausm? ir švelnumo. Tai yra, sugeb?jo rasti jame kažkoki? ger? savybi?, ? kurias, kaip atrodo logiškam praktiškam protui, yra didžiausias absurdas akcentuotis, kai yra tiek kit? negatyv? tame žmoguje.

Pribloškiantis optimizmas, tiesa? :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 14:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža, nu ne jau apie jok? blogiausia tai aš tikrai negalvosiu :happy: Ne tas atvejis :wink: Aš daugiau apie tai, kaip suvokiam ir išgyvenam kardinalius pasikeitimus, net jei jie ir geri. Na, negi taip jau tikrai ?prasta mesti visk?, braukti visk? ir l?kti, galv? pametus? Nes ir tas nerimas, apie kur? rašiau, jis ne pilkas, jis lengvas toks, permatomas, toks daugiau nostalgiškas nerimas, daugiau atsisveikinimas nei baim?. Toks daugiau melsvas. Lengvas li?desys. Atsisveikinimas su tam tikru etapu, su savo nuveiktais darbais, su savo ?gyvendintom ir ne?gyvendintom svajon?m. Nes dabar bus kiti darbai, kiti planai, kitos viltys ir norai...:strange::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 15:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: tai jau jau?iu pati, kad nusirašiau ? pievas bišk? ;)). D?l atsisveikinimo su etapu...na tiesiog man to neb?na... Ilgai prieidin?ju prie sprendimo, blaškausi, renkuosi, kraustausi iš proto ir dar daug nes?moni? tuo metu darau. B??iau laiminga, jei kas kitas už mane išspr?st? visk?- bet taip, kad rezultatas man patikt? ;))). Bet kai pagaliau priimamas sprendimas, arba tiesiog, kai jau visiškai aišku, koks sekantis žingsnis- jokio nerimo, jokio li?desio, tik ži?r?jimas ? priek?. Visiškas atsidavimas ?vyki? t?kmei. Gal logik?, o gal sensorik? problema tame, kad j?s per daug galvojat? Iš vienos pus?s, daug ger? dalyk? prigalvojat. Iš kitos- ni?rybi? prisipiešiat. Nežinau.... Anyway, nesakau kad intuityviu etiniu b?ti bent kiek geriau. Tik kad tip? skirtumai labai pasimato tokiais štai atvejais- pritariu.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 15:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450


Hmm...Na, tos baimes lenda tokiu metu, kai nelabai atsiginti gali - nakti. Nes diena nugali sveikas protas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 15:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Vat, vat :) Neseniai viena pastebejima gavau ish vyrishkos lyties piliechio (labai panashu, kad Hamleto). Anas pareishke, kad man reiketu buti mazhiau galvoti, paprastesnei, apsimesti kvailesne, dazhniau palinkseti,  kai vyrai kalba, anot jo, tada turechiau neatremiama pasisekima :happy: Baisiai mane tuo prajuokino - lyg man to labai reiketu...:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 15:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: tai žinai, hamletai pagal save gal sprendžia :wink:

kaip gi be scenos, be buvimo d?mesio centre, o dar  jei aplink priešingos lyties atstov?s? :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 16:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
m2 raš?:


Hmm...Na, tos baimes lenda tokiu metu, kai nelabai atsiginti gali - nakti. Nes diena nugali sveikas protas.






Oi, tai chia viskas paprasta. Nakti miegoti reikia! :happy: Ash tau geru lopshiniu rinkinuka padovanavosiu, gerai? :wink::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 17:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Rgp 2005, 00:06
Pranešimai: 129
Šikart nusižengsiu savo principams- pirma k? nors parašysiu, o po to tik paskaitysiu, k? j?s rašot ta tema:)



O aš papras?iausiai nesp?ju...nesp?ju nei apsidžiaugti, nei sunerimti, nei susir?pinti...Jei kas mane nors kiek nors paž?sta- gali pasakyti kad esu ramus žmogus...Anaiptol:)



Perkr??iau mintyse visus savo gyvenimo radikalius poky?ius (ekstremali? nelabai ir buvo), ir sugalvojau, kad esu neramus:). Nagi kod?l??? Ogi tod?l, kad nesp?ju. Jei jau šov? kokia mintis- ilgai nemastau, kas bus, kas nebus, o rytojaus dien?, ar net sekan?i? minut? puolu sta?ia galva j? ?gyvendinti. Nesp?ju nei sunerimti, o ?ia jau bac ir turiu...Geras tai buvo sprendimas, ar nelabai- sugalvoju tik po koki? met?:))).



Pavyzdys...Prašau. Kaip atsid?riau toje vietoje, kur dabar gyvenu. Šov? ? galv? mintis, kad reikia keisti gyvenam? viet?. Užsirišau rankšluos?iu akis, d?riau pirštu ? žem?lap? ir, t? pa?i? nakt? išvažiavau ten gyventi, kur tas pirštas rod?...Kur jau ?ia besusp?si ar apsidžiaugti, ar stres? patirti:)))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 17:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
cibulis: ech, giminga jus mano siela, nieka nepasakysi.. :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 94 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007