Socionikos forumas

Dabar yra 23 Bal 2024, 23:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 11:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Ar teko kada susidurti su gyvenimo pasikeitimais? Turiu omenyje kardinalius gyvenimo pasikeitimus (vedybos, skyrybos, vaiko gimimas, išvykimas gyventi ? kit? miest?, kit? šal?, darbo ir gyvenamosios vietos pakeitimas ir pan.). Viena, kai jiems ruošiesi, planuoji, d?lioji visk? savo mintyse, numaitai gaires ir perspektyvas. Tada tie pasikeitimai tarsi ir ?eina ? tavo plan?. Ta?iau kartais tenka ?šokti ? važiuojant? traukin? ir žinai - kelio atgal n?ra. Nuo tos minut?s tavo gyvenimas keisis iš esm?s. Ir net jei tai yra teigiami poky?iai, net jei faktai ir tavo nuojauta sako, kad viskas bus gerai, visvien kažkuriuo momentu pajunti kažkok? sunkiai paaiškinam? nerim?. Galb?t d?l to, kad suvoki, jog baigiasi vienas gyvenimo etapas ir prasideda kitas.



Kokia buvo j?s? reakcija ? ?vairias permainas j?s? gyvenime?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 11:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Sunkiai kazhkaip priimu pasikeitimus, ypach staigius...Todel reakcija dazhniausiai buna - shokas :happy: Reikia, kad kazhkas itikintu (deja, dazhniausiai tenka itikineti save pachiai), kad viskas bus gerai, o jei ir negerai, tai kaip nors su tuo susitvarkysiu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 12:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2, pirminis šokas praeina, susid?lioji (arba tau sud?lioja) visus faktus, atlieki lyginam?j? analiz?, galvoji: "Viskas turi b?ti gerai", po truput? imi laukti t? poky?i? ir jiems ruoštis, ir visvien vien? dien? - bac - nerimas. Nerimas gal ne tiek keisti, kiek atsisveikinti, net ne nerimas, o kažkokia nostalgija. Turint omenyje, kad neb?na gyvenime 100 % 'teising?" aplinkybi?, supranti, kad viskas yra gerai, kad bus gerai, kad taip turi b?ti, bet...sunku šokti sta?ia galva ? vanden?.  Gal tik kiekvienas skirtingai suvokia t? šokim?: vienam gal sunkiau dalykiniuose reikaluose, kitam - asmeniniuose. Nuo ko tai priklauso - nuo žmogaus b?do, su gyvenimo patirtimi atsirandan?io atsargumo, atsakomyb?s?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 12:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Man tai tikriausiai priklauso nuo patirties, nesvarbu, teigiamos ar neigiamos. Nors tas pasikeitimu nerimas man pasireishkia kaip nakti uzhpuolanti baime, kai atsibundi ishpilta prakaito, ir baisu, baisu pagavojus kas butu, jeigu butu....:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 12:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Cassandra: vienareikshmishkai - jausmas buvo (ir ne vienu atveju) euforija. Na nebuna nerimo, nebuna minchiu, kad kazhkas bus ne taip.. Veliau tai peraugdavo i suvokima, kad esu laiminga, kad viskas teisingai. Kazhkaip..nesidairau atgal. Yra prisiminimai, bet nera nostalgijos.. Galbut del to, kad kiekviena ta nauja, tegul ir radikalia, tegul ir nerealiai greita permaina priimu kaip kazhkieno - Dievo, likimo ar pan. - dovana ir nuo vaikystes "iskiepytas" tegul ir kvailokas mano optimizmas visuomet shalia. Tikejimas, kad "viskas tik i gera, viskas bus gerai" shalia. Tiesiog viskas yra taip, kaip turi buti..



Ir nors buvau viena karta labai neteisingai suprasta (jei pameni, GMC savaip interpretavo shita mano minti), vistik sakau ir sakysiu - nereikia gyventi praeitimi. Pasiimti ish jos kas geriausia, kas brangiausia, kas duoda daugiausiai patyrimo - ir pirmyn.  Koncervuoti gerai tik vaisius ir darzhoves, ne gyvenima. :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 12:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2, :happy: nu ne...pas mane visgi tada daug ramesnis reagavimas ? permainas. Naktimis miegu ramiai. šiaip kartais lengvas lengvas permatomas nerimas gali užpulti. Kol garsiai jo neišsakau. Tada vyksta lengvas "smegen? praplovimas'. Ir v?l ramiai gyvenu. Iki sekan?io "priepuolio".  "Priepuoliai' slopsta ir intensyvumas ret?ja :happy: Tik man apskritai keista tai, kad esant mano pakankamai ryžtingai nat?rai, man kyla tokie jausmai. Nes šiaip iš principo permain? kaip ir nebijau. Visgi turb?t sutiksiu su tavim, kad praeities bagažas daug k? reiškia. Turb?t yra kažkokie pas?moniniai dalykai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 12:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Cassandra raš?:
Visgi turb?t sutiksiu su tavim, kad praeities bagažas daug k? reiškia.






.."pameskit" ta bagazha.. Idekit i saugojimo kamera, ishmeskit rakta.. Ir dzhiaukites. Nors ir kaip sunku laime pajusti esamuoju momentu, bet tai taip gera.. Nereikia isileist to nerimo..net jo sheshelio..



..a jau pradedu pamokslaut, ar dar ne?..:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 12:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
debesius raš?:
Cassandra raš?:
Visgi turb?t sutiksiu su tavim, kad praeities bagažas daug k? reiškia.






.."pameskit" ta bagazha.. Idekit i saugojimo kamera, ishmeskit rakta.. Ir dzhiaukites. Nors ir kaip sunku laime pajusti esamuoju momentu, bet tai taip gera.. Nereikia isileist to nerimo..net jo sheshelio..



..a jau pradedu pamokslaut, ar dar ne?..:smile:





Tikriausiai tu esi teisi :happy: velniop visus bagažus ir raktus nuo j? :wink: O d?l tos laim?s esamuoju momentu...j? pajust visai nesunku :smile: Tiesiog gal kartais esame labiau pažeidžiami ir jautresni nei ?prastai. Galb?t iš to didelio noro, kad viskas b?t? gerai :strange::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 12:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
debesius:



Nu kaip chai dabar pamesti? Gaila gi. Mano gi :) Toks jau ash zhmogeliyukas, kad megztu delioti malonius prisiminimus ir jais dzhiaugtis, o nemalonus patys ishlenda ir deliojasi. O ateitis mumei yr siaubas-baubas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 12:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
m2: o jei pabandzhius, kaip multikuose ar pasakose, su tuo siaubu baubu susidraugauti?..:smile:

Galbut tai tik teorija, nezhinau ar butu lengva..





Vakar atsitiktinai machiau viena laida, tiksliau jos epizoda. Moteris augina du aklus sunus. Ir visa ji tokia.. tokia gerumo kupina.. Man labai patiko jos mintys - kai ir antrasis gime aklas, buvo dar skaudzhiau, o paskui, pirmajam skausmui praejus, ji sau pasake: "labas, mano nelaime. Gyvenkim draugishkai.." Ir gyvena. Vaikams sukurus nuostabu ju pasauli - su ishvykomis i gamta, su muzika, su knygomis.. Nezhinau, ash shiaip jautri tokiems visokiems siuzhetams - na, bliaut pradedu. :smile: Bet vakar zhiurejau ir zhavejausi. Toks geras geras liudesys sklido ish tos moters.. Liuednas gerumas, bet gerumas.



A del ko chia daba tai prisiminiau?  A, del to susidraugavimo. :smile::wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 12:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2, man šiaip jau ateitis n?ra siaubas - baubas. ?ia tau taip, ?tariu, d?l silpnos :bintuition: Su ateitim, manau, viskas bus gerai. bet man dar nesinori išeiti "iš ?ia", o jau reikia eiti "ten". Pl?šausi per dvejas vietas mintyse, tsakant. Nes man dar palikta tam laiko. O kai man paliekama laiko, tada ir kyla visokios durnos mintys. Kuo laiko mažiau - tuo geriau. Tada aš negalvoju - aš einu ir darau tai, kas reikalinga. Žodžiu, durnas tipas esu :happy:



Iš ties? aš tur??iau m?gautis man likusiu laiku :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 12:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Cassandra: bet tu nori eiti "ten"?



Jei taip - na ir pirmyn. :wink:



..o shiaip tai "shakes" kaip tipu skirtumai tokiose vat situacijose pasimato...:shocked::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 13:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
debesius, žinoma, kad noriu, d?l to neabejoju :happy: Bet "?ia" kai kas lieka man labai svarbaus. Ir to man labai truks "ten". Va t? turb?t sunkiausia suderinti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 13:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
debesius:



Va kodel man taip Dzhekiuko shalia reikia, ka laiku sakytu, ka vysks bus gerai :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 13:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2, ?ia vis? sensorik? b?da, tod?l jiems ir reikalingi intuityvai, kad užtikrint?, jog viskas bus gerai :) Na, nors mano intuicija normatyvin?, ir pati jau?iu t? "gerai", bet pasakymas "iš šono' labai ?kvepia vilties :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 25 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007