Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 21:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 765 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 51  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Sau 2006, 16:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Cassandra: ai tikrai :smile: per tuos darbus ir skub?jimus viskas kiek apsimaišo. minim? asmen? prašau nepykti, klaid? ištaisiau.



nors, kita vertus, man jos abi labai panašios, nes kalba daugmaž vienodai :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Sau 2006, 17:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
liutauras:



vietos Pizzoj jazz tikrai yra, pirmame aukshte (ash to lektuvo nemegstu - ankshta ir oro ner pastoviai). Tik reiketu stala ish anksto rezervuoti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Sau 2006, 21:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Tai kaip matau, kol kas visiems lyg ir tinka emduk?s pasi?lyta Piza Jazz? :smile:



liutauras raš?:


na šiaip, jei viskas ok, tai reik?s per ryt-poryt bandyt užsakyti, nes antraip gali pasakyti, kad viet? n?ra.





Liutaurai, kokie užsakymai ryt-poryt, kur taip skubi? :happy:

Gi mytas tik sausio 26 dien?, iki kurios dar ištisos 9 dienos :wink: Manau, pakakt? užsakyti ateinant? pirmadien? ar antradien?. Tai tave ir ?pareigosim t? padaryt, jeigu neprieš :wink:



Tikiuosi iki ateinan?io pirmadienio visi norintys dalyvauti myte, išreikš savo prieštaravimus d?l vietos- jeigu toki? prieštaravim? pas k? bus. :smile:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Sau 2006, 22:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
Tikiuosi iki ateinan?io pirmadienio visi norintys dalyvauti myte, išreikš savo prieštaravimus d?l vietos- jeigu toki? prieštaravim? pas k? bus. :smile:





Ne vieta myt? puošia - o ŽMON?S. :happy:  (Jau prad?jau džiaugtis, kad jus pamatysiu)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Sau 2006, 00:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža raš?:
Tikiuosi iki ateinan?io pirmadienio visi norintys dalyvauti myte, išreikš savo prieštaravimus d?l vietos- jeigu toki? prieštaravim? pas k? bus. :smile:





Na biškut? užsipl?šei su tuo pirmadieniu, Solanža :smile: keturios dienos - nepakankamas laiko tarpas, kad b?t? garantuota kone-šimtaprocentin? s?km? d?l did?lesnio stalo užsirezervavimo - bent aš taip many?iau.



Ties? sakant, galvoju, kad šis ketvirtadienis b?t? visai tinkamas "deadline'as" visiems galutinai apsispr?sti d?l tos vietos. Ilg?liau laukti nematy?iau prasm?s. Kas nor?s, tas pasisakys - laiko ? valias. Gal? gale, jei kam nors kas nors vis tiek nepatiks ir jei atsiras geresni? id?j? d?l susitikimo vietos, niekuomet nev?lu bus atšaukti t? užsirezervavim?.



Taigi si?lau pernelyg neuždelsti ir atlikti ši? nesud?ting? operacij? grei?iau, o jos vykdytoju gal??iau išties ramiai b?ti ir aš :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Sau 2006, 09:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutaurai: gerai, rezervuok dabar :happy:



aš paskai?iavau ?ia neting?dama... jeigu bus ir debesius (oj, kaip nor?t?si pamatyti), ir lyrik? (kuri lyg ir žad?jo, bent pagal tai k? kalb?jo "Pokalbiuose" viršuje, taip b?siu supratus), ir visi kiti, kurie buvo praeitam myte, tai bus 11 žmoni?.



Daugmaž tiksliai žinau, kad tur?t? dalyvauti:



Solanža

Liepa

Liutauras

santa

akika

socion + aristokrat? (kas buvo praeitam myte, pamena)

emduk?



Dar reik?s pakviesti dreiph/Cronopio (robespjer?).



-----



iš anksto pam?stykit, kaip sus?st- kvadrom ar išsimaišius, intuityviai? :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Sau 2006, 10:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža: o kod?l Unix negali? :confused: o, be to, kiek ma?iau, kad kažkadaise tokia granini maiš?si... be to, reik?t? dar Ugn?s ir spalvot? nor?t?si pamatyti, ir visus kitus: Cassandra, Skarlet, ligetna ir t.t. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Sau 2006, 15:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
liutauras:



ne visi chia besishnekuchiuojantys shiuo metu ant LT.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Sau 2006, 23:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
taip: ne visi ant LT, ir ne visi nori. Granini tai net nežinau, kur, ir nežinau, kokiomis priemon?mis surasti b?t? galima. Vartotojas 2...he is free to express his wishes - to be or not to be :wink: Skarlet, Cassandra ir Ugne negali d?l objektyvi? priežas?i?. Jeigu gal?t?, nemanyk, Liutaurai, kad jas kas taip palikt? ramyb?j ir neagituot? :wink::happy:



Ligetn? ?kalbin?jau kitoj temoj, ji sako, kad ir ne Vilniuj gyvena, ir šiaip, dar morališkai nepasiruošus :smile:.

spalvota, aš visai džiaug?iausi jei ji prisijungt?, bet kad nieko negird?t iš jos pus?s kol kas. :neutral:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 00:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža raš?:
Vartotojas 2...he is free to express his wishes - to be or not to be :wink:
Heh, gerai ?ia išsireiškiai :happy:

Na, netinkamas laikotarpis man šiuo metu. O ir prad?ti reik?t? nuo to, kad meet'? ne darbo dien? reikia daryti. Ir gal kažk? didesnio bei suplanuoto (improvizacini? meet'? kažkaip nebenoriu), apart keli? valand? pasis?d?jimo kavinuk?j.

Anyway, bus t? prog? aš manau, dar ir Linijos kolektyvas nenusistov?j?s :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 12:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Granini irgi ne ant Lt šiuo metu. Tikim?s vasar? visi neišsilakstys atostogauti kas kur ir pavyks susib?gti, ir Ligetna iki tada jau bus ?sidr?sinusi... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 23:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Si?lau perkelti susitikim? ? vasario 7 dien?. Priežas?i? ir motyv? keletas:

Vis? pirma, šiandien man teko praktiškai tuš?iai, ekspromtu ? Vilni? atl?kti ir to pasekoje sutvarkiau visus reikalus, ir jau iki vasario 7 dienos n?ra man prasm?s važiuot ? Vilni?- nebent vien d?l myto...:confused:

Vis? antra, sirguliuoja daug kas. Santa, Liepa su slogom iki keli? gulin?ja, iki myto gal ir dar kas apsirgs.

Vis? tre?ia, siaubingai šalta. Gal iki vasario 7 atšils?





Atsiprašau, jei k? nuviliu. Bet man toks jausmas, kad dabar visiems ne iki myt?, kai tokie žiaur?s šal?iai. Aš jei gal??iau, išvis niekur iš nam? kojos nekel?iau....



p.s. Liutaurai, ne veltui aš sakiau, kad neskub?k rezervuoti. Buvo nuojauta pas mane. :confused:



p.p.s. O gal norintys vistiek mytinkit?s? Kad ir mažesne kompanija...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 00:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža: n?r problem?, Solanža. pas mane irgi, matyt, buvo kažkokia nuojauta, nes aš šiandien nieko nebuvau užrezervav?s ir ketinau skambintis tik rytoj :smile:



Be jokios abejon?s, reikia nukelti šit? myt? geresniems ir šiltesniems laikams. net ne?sivaizduoju, kaip ?ia b?t? galima mytintis, jei neb?t? Solanžos - m?s? sub?r?jos ir susitikimo ?kv?p?jos.



Taigi, jei niekas neprieštarauja Solanžos pasi?lymui, susitinkame vasario 7 d. Reikia pasakyti, kad tai - pakankamas laiko tarpas, kad Unix ir kiti visi šio forumo gerieji žmon?s, galimai dvejoj? ar dalyvauti planuojamame (ne ekspromtiniame!) susitikime, prieit? išvados, jog sudalyvauti net ir tokiame formate yra ir vertinga, ir reikalinga :wink:



Visiems stipryb?s ir geros sveikatos šiais ledynme?io laikais.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 01:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
a?i? už supratingum?, liutaurai :smile:*

gražiai pasakei "ledynme?io laikais"...aš ?vardijau juos "Leningrado blokados" laikais- net per žinias patvirtino,kad toki? šal?i? nebuvo nuo 1940-?j?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2006, 13:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas




Ir taip, naujas pasi?lymas, kur? galiu pateikti, nes vakar suderinau nauj? darbo grafik?.



Vasario 4, šeštadienis, apie 15:30-16:00 h.



Kadangi ligšiol savaitgaliais niekad myt? nevyko, ne?sivaizduoju, ar galite tokiu metu? Lauksiu pasisakym? šioje temoje. Jeigu paaišk?s, kad nepatogu, tai galim daryti vasario 3, penktadien?, vakare apie 19 h.



Kam kuris variantas patogesnis? Žinau, kad akika negali penktadien?, o kit? kol kas netur?jau progos paklausin?ti.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 765 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 51  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 234 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007