Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 14:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 12:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Liepa: sake kad kazkoks mokslininkas istyre:neimanoma sapnuoti kad rasai arba skaitai, turbut niekas nesapnavo..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 12:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Kad skaitau teko sapnuoti - tiesiog matau puslap?, suvokiu tekst?. Vaizdas tarsi nuotrauka.  Nesapnavau, kas d?lioju  po žod? skaitydama... tiesiog toks teksto visumos suvokimas - matau puslap?. Sapnuoju tekst?, o ne save, kad skaitau

Paskui gana sunku atsirinkti, ar ?ia sapnas buvo, ar iš tikr?j? skai?iau ir tik prisiminiau...

Nedaug kart? taip buvo... Tiesa, m?gstu skaityti prieš užmigdama  :happy:  Bet kai apsiži?riu prabudusi - tikrai niekur nei tokio žurnalo, nei knygos. Vadinasi.... sapnavau.  Galb?t sapne kitaip viskas atgaminama


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 13:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
lyrike:



O ash uzhrashus ant traukiniu stoties, t.y., miestu pavadinimus sapne skaitau. Dar viena dazhna sapnu tema. Vazhineju traukiniais ir autobusais.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 10:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914




Vartotojas 2 raš?:




O kaiptik ši?nakt miegojau ilgiau ir sapnavau vien? sapn?.

Regis miškas, tik iškirs? medži? erdv?, tod?l medžiai kiek toliau ir esm?s nelabai sudar?. Iškirsti medižiai eina linija, o su ta linija yra apkasas. Maždaug 1-2 metr? plo?io ir tiek pat gylio. Ir tame apkase, aš su dviem giminai?iais tiesiu b?gius. Tuose apkasuose kažkokio šlamšto m?tos, trugdo praeit, o jau reikia greit kažkokius sunkius rutulius iškelti. Kažkiek išk?l?m, kažkiek nesp?jom. Paim?m b?g?, reikia j? pritvirtint, na ir t.t. Aš vis pažvilg?iojiu ten ? tol?, iš kur b?gi? ruožas ateina - nieko n?r. Bet vis kažkokia baim?, kad mums ?ia bedirbant neatvažiuot? traukinys, nes ?linuds ? apkas? kas viršuj dedas kažkod?l nematai. Tai va.. ?šoku aš ten, kad paimt kažkok? daigt?, išlendu ir matau, kad už kilometro stovi geležinkelinink? lokomotyvas, kažk? jie ten daro. Klausiu aš tuomet - "O iki m?s?, ?ia niekias neatvažiuos?", man atsako "Ne, ?ia akla erdv?". Na pažiuriu, aš ? priešing? pus? - medžiai, b?gi? pabaigoj mes ?ia dirbam. Gerai, dirbam toliau... ir belakstydami kr?muose pamatom kažkok? pel?n?. Pagaunam j? ir ?metam ? duob?, o jis sau tame šiukšlyne laksto ir renka tuos rutulius ? vien? kr?va. Stovim tryse prie duob?s krašto ir ži?rim, kad jis baigdin?ja visus rutulius surinkt (kvaila, bet tokie jau tie sapnai). Tuomet kažkaip staiga, viskas pasikei?ia, ir ant pakloto b?gio atsiranda didelis vaiši? stalas prie kurio, daug žmoni? ir visi vaišinas. Aš pradedu lakstyt, kad dar kažkas nepilnai paruošta, reikia pataisyt t?, paduot an?. Paskui kažkaip nurimstu.. daugmaž viskas sulopyta.. na taip pamatau, kad man vietos prie stalo n?ra. Išbundu.



Tai tiek.




Dirbsi kruvinai ir didel?je ?tampoje. Rezultatai bus savalaikiai ir geri. Ta?iau Tavo darbo ?vertinimas bus mažesnis nei tik?jaisi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 13:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Cassandra: Ehem.. Gal ne? :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2005, 18:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Savaitgali sapnavau keista sapna - kad ash savo babytes namuose, o ta nama semia vanduo ish visu pusiu. Matau per langa, kaip mashinos bando pervazhiuot ir skesta. Lakstau po nama ir organizuoju zhmones. Laiptai kazhkodel mediniai ir vietomis labai ishpuve. Galvoju, kad reikia perspeti, kad kas nors neiluzhtu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2005, 18:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: turiu tok? sapninink? sen?. Jame rašo, kad jeigu vanduo tyras ir b?gantis ? nam?, tai reiškia turt?. O jei vanduo sudrumstas- tai vargus. ?žiant? vanden? gird?ti- nepasisekimas kelion?j. Atskirai prie reikšm?s "sk?sti" rašo, kad reiškia didel? nepasisekim?, o visai nusk?sti- netik?t? mirt?. Bet ?ia ne apie nam? ir mašin? skendimus, many?iau. Laiptais aukštyn lipti- mokytis, žemyn- nelaim?, pažeminimas. Nieko nepaaiškinau...



Gal Casandra geriau geba interpretuoti tokius dalykus. Visgi saky?iau, svarbu Tavo nuotaika po sapno, kaip paveik?. Gal nieko negatyvaus jis ir nereiškia.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2005, 19:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Achiu  :smile: Nuotaika tai gan pozityvi, sakychiau, buvo, susirupinimas tiesiog, kad daug visko ir greit nuveikti reikia. Ir suvokimas, kad man nieks negresia.



...dabar pasidare juokinga, are tik ne Shvyturio reklama mano sapna inspiravo?  :smile: nes vanduo tokios pat spalvos buvo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 21:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: aš po to irgi paži?r?jau t? reklam?. Turb?t ta, kur d?d? ant stogo s?di, aplink užsemta, o jis iš vandens išsitraukia d?ž? švyturio alaus?  :happy:



labai lengva pasidaro, kai pavyksta paaiškinti sapn? praeitos dienos ?vykiais.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bir 2005, 02:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža raš?:
labai lengva pasidaro, kai pavyksta paaiškinti sapn? praeitos dienos ?vykiais.
(kukliai) Smigai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Lie 2005, 12:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: išversk ? lietuvi? kalb?, nes nesuprantu ko klausei:).



Ši?nakt sapnavau idiotišk? sapn?: kad nesp?ju kažkur, pasiklystu, mašinos nerandu... randu degan?i?, bet laimei, ne mano:)...daug žmoni?, veiksmo, kelioni?, draug?s, kurios vyksta pas mane ir pakeliui susipyksta ir tik viena atvyksta:). Na, žodžiu, pievos.



Sapno aiškinimas ir moralas: nereikia valgyt prieš mieg?  :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Lie 2005, 13:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža: Ne nieko, tik kažkaip suvedžiau tavo mintis "d?ž? švyturio alaus", išnyran?i? iš vandens ir "praeitos dienos ?vykiai", kas jau ten tokio, kad net sapnuoji...



Solanža: Gal koks chaosinis ar permain? periodas dabar? D?l ko nors nerimsti ar suki galv?? :wink:



Man tai nepasitvirtino sp?jimas, kad reikia ilgai miegoti, kad kažk? susapnuoti. Vat miegojau nepilnas 5 valandas ir sapnavau net du sapnus. Tik jau siužet? užmiršau..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Lie 2005, 13:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:



Butum miegojes ilgiau, butum siuzheta prisimines  :smile:



O ash koshmara shianakt sapnavau  :sad: Kad mano katinui kazhkas pilveli perezhe, ir matau jo zharnas ishvirtusias. Verkiu laikydama ji ant ranku, galvoju, kaip chia ji greichiau iki veterinaro nugabenti...Ir veiksmas vel vyksta babytes namuose, nes suprantu, kad iki Vilniaus nespesiu nuvezhti... :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Lie 2005, 14:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2: Kažkas nelabai gero tavo pasamon?je dedasi :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Lie 2005, 14:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: o aš galvoju, kad m2 tiesiog lakios vaizduot?s ir galb?t koki? film? prisiži?r?jo v?l. arba kažkokios problemos nujau?iamo.... mano sapnininkas sako "krauj? matyti- nesveikata; j? leisti- nuostoliai, nelaim?".


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 184 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007