Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lie 2005, 00:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
micikas, ankstesniame poste ?v?liau klaid? - instinktai, pasak Froido, yra asmenin?s pas?mon?s, arba ID, dalis.



Na, o d?l sapn? - pasiskaityk tiek Froid?, tiek Jung?, ?domi? dalyk? rasi :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lie 2005, 01:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Na ši vieta pakankamai "slidi". Daugmaž ?ia prasideda Froido ir Jungo sankirta, kas lie?ia pas?mon? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lie 2005, 11:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
O kaip paaiškinti, kad vieni žmon?s pastoviai, nuolat atsimena sapnus, o kiti - ne.  S?moningoje b?kl?je j? atmintis n?ra jau tokia skirtinga. Tai kas tada ?takoja atminties "dingim?" pas?moningoje b?kl?je?  Ar tam turi ?takos nubudimo procesas (pvz. staigus "išpurtymas" iš miego), ar tiesiog nuovargis, kai netgi atmintis ?jungia poilsio savisaugos mechanizmus, t.y. "atsijungia"?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lie 2005, 21:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
O mumis i sapnus ziuro "froidishkai"  :happy:

na, bent jau dazniausiai. nors yra visko pasitaike. Kadangi miego problemu neturiu, uzmiegu "mygam" be dideliu reikalavimu, miegu paprastai 6-7 val., ko man totaliai pakanka...

Sapnai ivairus.....

shiaip man ne syki zmones yra sake, kad nera normalu sapnuoti spalvas. o jas sapnuoju beveik visada. ryshkias, rekianchias, sviesas, atspalvius. viska.    smulkiausias detales...



Paauglyteje ir ankstyvoj jaunystej (na iki kokiu 18) daznai sapnuodavau detektyvus.... mane shaudo gaudo, idomus siuzetai, kraujas liejasi laisvai etc. Nerimas tatai buvo, nerimas...

O dabar viska sapnuoja. Dar kartais nubundu ir kelias sekundes turiu susivokti kur sapnas, o kur deje, jau ne....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 10:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa raš?:
O kaip paaiškinti, kad vieni žmon?s pastoviai, nuolat atsimena sapnus, o kiti - ne.  S?moningoje b?kl?je j? atmintis n?ra jau tokia skirtinga. Tai kas tada ?takoja atminties "dingim?" pas?moningoje b?kl?je?  Ar tam turi ?takos nubudimo procesas (pvz. staigus "išpurtymas" iš miego), ar tiesiog nuovargis, kai netgi atmintis ?jungia poilsio savisaugos mechanizmus, t.y. "atsijungia"?




Man rodos, kad ne nubudimo mechanizmas ?takoja atmint?. Juk kit?syk prisimeni sapn?, nesvarbu, ar pats pabudai, ar buvai žadintuvo prikeltas. Ir ne visus sapnus juk prisimename. Net ir tie, kurie prisimena daug sapn?, tikrai prisimena ne visus. nežinau, pvz. man b?na periodai, kada kažk? sapnuoju, bet išbudusi nepamenu nieko, ir dažnai taip b?na. Kartais ?simenu kok? nors sapno moment?.O kartais ir vis? sapn?. b?na ir kad sapnuoju "serialus", t.y. leitmotyvas eina per eil? sapn? su ?vairiomis variacijomis. Tokius tai jau prisimenu :smile: Bet, manau, kad ?ia m?s? pas?mon? irgi pasidarbuoja, vienus sapnus '?rašydama" ? atmint?, kitus - ne.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 11:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Lie 2005, 08:00
Pranešimai: 4
Isimine vienas sapnas. Atsigulusi landzioju urvuose po zeme ir vis ieskau isejimo. Ir kiek beieskodavau pagaliau ta isejima surasdavau... T a sapna sapnavau gal kokius penkis kartus...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 11:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
lipsna, tikriausiai buvai atsid?rusi situacijoje, kuri nelabai Tave tenkino.Ir suradai galimyb?, kaip iš jos išeiti :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 11:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš ansk?iau sapnuodavau. Spalvotus sapnus. Prasmingus, simbolinius.



Ar tai kažkoks sutrikimas, kad dabar nebesapnuoju? Na, neprisimenu, net kad kažk? iš viso sapnuo?iau (jau nekalbu apie sapn? siužetus ar simbolius).  Labai labai retai b?na vienas kitas sapnas. Dažniausiai atostog? pabaigoje - kai šiek tiek atsigaunu. 

Ar tai gali b?ti chroniškos ?tampos priežastis - nesapnavimas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lie 2005, 15:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 12
Liepa: Pabandyk kas ryt?, prieš atsikeldama, prisimint k? sapnavai. Kad sapnuoji tai tikrai, bet neatsimeni. Arba gali užsirašin?t bent kiek jei atsimeni, taip po keli? dien?, gal savai?i? tikrai daugiau atsiminsi. Arba, prieš miegant, kartoti 'aš atsiminsiu k? sapnavau', kol užmigsi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lie 2005, 15:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nebent reiks pabandyti prieš užmiegant "?tikinti" save - kad privalau kažk? susapnuoti.

Užrašin?ti n?ra k?... Prabundu tarsi iš neb?ties. Švarus švarus ekranas - jokio ?rašo, jokios žinut?s nepalikta. Tuš?ia....



P.S. Mano vaizduot? gali dirbti ir nemiegant. Gali vaizduot?je slinkti vaizdai kaip ekrane (kai kuri? situacij?, svajoni? galimi siužetai, galimi ?vyki? variantai ir pan.) - bet tai yra s?moningoje b?kl?je, kur nors einant, važiuojant troleibusu, šiaip kelios sekund?s atokv?pio darbo metu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Lie 2005, 08:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Liepa: kaip tu gali nesapnuoti, taigi buna  5 miego fazes, kurios kartojasi, o viena is ju REM, butinai per kuria sapnuojam..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Lie 2005, 08:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
As tai daznai sapnuoju kad miegu ir bandau atsikelti, bet niekaip negaliu pabusti, tada taip sunku eiti miegant..dar daznai buna kad ant kazko pykstu, prikalbu tokiu dalyku del kuriu gyvenime geda butu..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Lie 2005, 12:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Galb?t aš nepasiekiu tos REM faz?s....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2005, 05:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Spa 2005, 03:01
Pranešimai: 97
Visada sapnuodavau,kad vazineju autobusu.Tiesiog ateinu, isedu vietoje vairuotojo ir vaziuoju,per kazkokias kalnuotas vietas ir dar tokias kur pravaziavimas labai sudetingas ir labai pavojingas.O idomiausia budavo,kai vaziuodavau per suluzusi tilta...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bal 2006, 18:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 08 Bal 2006, 17:01
Pranešimai: 2
Ligetna - man ?ia t? film? primin? - "Greitis".



O aš dažnai sapnuoju, kad esu tarp paž?stam? žmoni?, mes kažk? darom, kažkur einam, apie kažk? nereikšmingo kalbam?s ir tiek. Arba kas nors pasako koki? nors labai ryški? nes?moning? fraz?, kurios net negalima atkartot žodžiu.



Pasteb?jau, kad maža b?dama save sapnuodavau iš šalies, kaip pašalinis steb?tojas, o v?liau prad?jau save sapnuoti kaip save (keistai skamba).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 107 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007