Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 21:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2005, 22:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
ach stai kas.... :happy: :happy: :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2005, 22:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Casandra, galb?t aš ne taip išsireiškiau.... Nor?jau pasakyti, akcentuoti t? niuans? - pagrindin? - d?l ko susirenkame viename ar kitame forume.

Aišku, man irgi malonu šiaip sau papliaukšti forume su jo dalyviais. Ta?iau pliauškiame "savuose" forumuose, su "savais" dalyviais. Ne?sivaizduoju, kad nueitume dviese, tryse ar keturiese papliaukšti ? bet kur? forum? (praneš?, kur šiandien renkam?s)....

Vadinasi turi b?ti kažkas tokio, kas mus visus traukt? ? VIEN? PASTOVI? VIET?. Tai gali b?ti malonumas susitikin?ti realiai ir bendrauti b?tent su tais žmon?mis, tai gali b?ti dom?jimasis kokia nors sritimi - ta?iau b?tinai kažkas turi b?ti bendra. Tik tada iš tos bendryst?s ir išplaukia artimesnis bendravimas, iš to išplaukia ir tem? spektras.



Aš nenoriu pasakyti, kad negalimi kiti bendrumai apart socionikos. "Linija" juk susik?r? pirmiausia kaip informacini? technologij? forumas. Socionikos m?g?jai ?ia kaip "prielipas". Faktiškai šie blokai yra kaip visiškai atskiri forumai.



D?l socionikos bloko bendrumo nustatymo - niekam abejoni? nekyla.

O kaip su "Laisvosiomis kategorijomis"? Ar "Laisvosios kategorijos" - dar vienas atskiras blokas-forumas "Linijoje"? Ar šis blokas eina kartu su kuo nors, prie ko nors?

Jei bendryst? kuria asmeninis pažinojimas - aš ?ia esu svetimk?nis. Paž?stu dalyvius tiek, ir mane su jais sieja tiek - kiek jie dalyvauja socionikos bloke...  Nuo to truput? priklauso ir forumo (ar bloko) gyvavimo palaikymas, tem? k?rimas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2005, 07:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa:



D?l asmeninio bendravimo - taip, kai kuriuos žmones paž?stu asmeniškai, bet toli gražu ne visus. Kalbu ne apie personalijas, kalbu apie tai, kad b?tent tie, kas ?ia yra ir sukuria t? ypating? forumo atmosfer? ir tai nepriklauso nuo asmeninio pažinojimo.



Laisvosios kategorijos buvo nuo pat forumo gyvavimo pradžios, lygiaigre?iai su informacin?mis technologijomis. Socionika atsirado v?liau.



Laisvosios kategorijos, kaip ir socionika, yra "humanitariniai" blokai, skirtingai nuo technologij?, tod?l jie tur?t? b?ti kartu. Kaip aš suprantu, Tu, Liepa suki link to, kad Laisv?sias kategorijas apskritai reik?t? panaikinti. Aš esu kategoriškai prieš. Dalyvavau Linijos k?rime nuo pat pirmos dienos, dar nuo t? laik?, kai ?ia buvo tik programeriai ir kompiuterastai. Skarlet ?ia pasikvie?iau taip pat aš ir labai džiaugiuosi, kad socionika ?ia rado savo niš? ir savo skaitytoj?. Ta?iau nemanau, kad Laivosios kategorijos trukdo socionikai, lygiai kaip mano manymu, socionika netrukdo laisvosioms  kategorijoms. Iki šiol puikiai sutilpom po vienu stogu, tai kod?l negalime ir toliau? B?tent d?l ši? priežas?i? aš priešinsiuos Laisv?j? kategorij? naikinimui, kol joje be man?s bus dar bent 1 dalyvis. Tai mano "k?dikis", aš už j? atsakinga. Aš galiu panašiomis temomis diskutuoti kituose forumuose, k? aš ir darau. Ir darau tai su malonumu. Taip, ?ia diskusijos neverda taip, kaip kitose vietose, bet tai dar nereiškia , kad aš turiu visk? mesti ir eiti ten, kur lengviau. Nes niekas nežino, kaip dar bus su Linija ateityje. Galb?t man der?ti apriboti savo veikl? kituose forumuose, kurie sklandžiai rieda ir daugiau d?mesio skirti b?tent Linijai, nes k?rybini? pasi?lym? kol kas sulaukiau tik iš dzindzilios  :wink: Vadinasi, teks darbuotis iš esm?s vienai. O tai pareikalaus papildomo laiko ir energijos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2005, 14:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Lap 2004, 10:32
Pranešimai: 95
Cassandra raš?:
...Tai mano "k?dikis", aš už j? atsakinga. Aš galiu panašiomis temomis diskutuoti kituose forumuose, k? aš ir darau. Ir darau tai su malonumu. Taip, ?ia diskusijos neverda taip, kaip kitose vietose, bet tai dar nereiškia , kad aš turiu visk? mesti ir eiti ten, kur lengviau...



Smagu gird?ti tok? nusistatym?. Gaila, nesusitikome anks?iau, nes m?g?j? mesti tai k? prad?jo kurti aplinkui ne vienas yra.





Cassandra raš?:


... Vadinasi, teks darbuotis iš esm?s vienai. O tai pareikalaus papildomo laiko ir energijos.



Užjau?iu, bet linkiu visokiariopos s?km?s


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2005, 17:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Cassandra, aš nor?jau pasakyti, kad nenor??iau "Laisv?j? kategorij?" matyti kaip visai atskiro bloko-forumo (nes toki? forum? yra daug ir kituose tinklapiuose - dar viena "kopija" tik perskirt? dalyvius, jie b?t? priversti rinktis rašyti arba ten/arba ten).  Dabar dalyviai, galima sakyti, yra bendri "Socionikos" ir "Laisv?j? kategorij?" blokuose.  Ateityje reik?t? ieškoti dar daugiau bendrum? - kad esamus ir b?simus dalyvius traukt? ne atskiri dalykai.  Ar galima rasti bendr? vardikl??



?ia nuskamb?jo, kad kai kam nedr?su reikštis socionikoje...  Va ir gaunasi atsiskyrimas. Galb?t užtekt? "Laisvosioms kategorijoms" neatsiriboti nuo socionikos - kartais bet kuri? tem? galima pagvildenti visokiais poži?riais, tame tarpe ir per socionini? santyki? prizm?...  aišku, jeigu niekas neprieštaraus ir ?ia nelaikys socionikos nepageidaujamu "keiksmažodžiu"  :happy:

Dabar gi "Socionikos" blokas liko labai išgrynintas - teorinis. Jam tr?ksta laisvumo, lengvumo.  Apsijungimu gal galima pasiekti, kad vieniems neb?t? taip sterilu, o kitiems neb?t? taip nedr?su laisvesn? žod? parašyti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2005, 18:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Cassandra, Liepa  :smile:, merginos, matau,kad j?s abi ginsit savo poži?rius iki nukritimo :smile: :smile: :smile:.Tai labai gerai, kad j?s juos ginat, bet, mano nuomone, vietos po saule užteks visiems, dabar esantiems blokams, ir dar kokiam tuzinui nauj? :smile: :smile: :smile: Ar ne taip, Vartotojas 2 :smile:



Liepa, žodelis nedr?su tikriausiai nuskamb?jo mano atžvilgiu. Priimu tai kaip savotišk? ?vertinim? :smile:



Neužeinu ten tik tod?l(bijoti tikrai nebijau :smile:), kad aš dar nesuprantu, kas tai per daiktas, ir prie kurios k?no vietos jis lipdomas, ir kokia praktin? nauda iš jo :smile: :smile: :smile:Turiu galvoje socionik?...



?ia buvo prieš kiek laiko kalba, apie naujo Linijos( kažkokios) tinklapio k?rim?. Bet juk tai velniškas darbas( netgi ir atmetus techninius dalykus). Tai juk ne tik forumas, bet kur kas daugiau. Ir kryptis(informacin?, pramogin?, reklamin?), ir dizainas, ir id?jos puslapiams. Turiu draug?, kuris tik tuo ir užsiima, tai vaikšto ištinusia galva :smile: :smile: :smile:. Dukra irgi prieš kiek laiko vien? buvo suk?rusi, irgi vaikš?iojo kurybos proceso metu nei šiokia nei tokia :smile: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2005, 18:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
..kodel kodel..

Ogi todel, kad ash neturiu priejimo prie interneto..



:smile:



..ale kukliai ash chia taip pasisakiau, ar ne?  :wink: :happy:



ech, pasiilgau ash jusu, o priejimo kol kas vis dar neturiu. Bet vistik - linkejimai visiems kas mane atsimena ir kas ne,  :smile:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2005, 20:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
dzindzilia: Darbas yra rinkti turin? t.y. pa?ia informacij?.

O šiaip tai vat susid?om su Cassandra šiandien ir poros valand? darbas:

Gyvenimo Linija

Šiokie tokie griau?iai jau yra. Dar pora pris?dim? atsiradus laikui ir pradinis variantas atsiras :wink:



Taip, kad mažiau kalb?, o daugiau darb? - visus straipsnius, rašinius ir kitok? turin? si?sti Cassandrai. Detales galite aptarin?ti priva?iomis žinut?mis.



P.S. laukiamas tik konkretus rezultatas/darbas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2005, 20:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nesupratau - KUR ir KOKS darbas vyksta?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2005, 20:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Liepa, paspausk m?lyn? Gyvenimo Linij?, ir pamatysi :smile: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2005, 20:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Ten ? turin?, kas parašyta, tai neži?r?kit. Šiaip tekstas d?l vaizdo ?d?tas.



Liepa: Ai geriau nesigilink, tau ten ne?domu :wink: Vat jeigu sugalvosi prisid?ti prie socionikos rašymo - susiek su manimi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2005, 21:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa raš?:
[?ia nuskamb?jo, kad kai kam nedr?su reikštis socionikoje...  Va ir gaunasi atsiskyrimas. Galb?t užtekt? "Laisvosioms kategorijoms" neatsiriboti nuo socionikos - kartais bet kuri? tem? galima pagvildenti visokiais poži?riais, tame tarpe ir per socionini? santyki? prizm?...  aišku, jeigu niekas neprieštaraus ir ?ia nelaikys socionikos nepageidaujamu "keiksmažodžiu"  :happy:





Žinoma, kad galima nagrin?ti ir per socionini? santyki? prizm?, tik prašom užvesti toki? tem?

:wink:



Akela, a?i? už palink?jimus. Prašom užsukti dažniau :smile:



dzindzilia - karo tikrai nebus :smile:



debesiau, sveika sugr?žusi, smagu, kad m?s? nepamiršti  :happy:



dabar apie nauj?j? tinklap? :



Kaip jau min?jo Vartotojas 2, šiandien vyko tokie parengiamieji darbeliai. Suk?r?me naujo tinklapio "griau?ius". Prie dizaino prašom nesikabin?ti, tai tik pradinis etapas, mums svarbiau buvo j? strukt?rizuoti.  Kair?je j?s matote lentel? su pavadinimais, pvz, "Psichologija", ten pat eis ir socionika su dar vienu atskiru dideliu tinklapiu, kuroiame bus talpinami ?vair?s straipsniai. Taigi tos temos lentel?je nurodo, kokios pakraipos straipsniai yra laukiami ir pageidaujami iš vis? norin?i? ir galin?i? juos rašyti. Nuoroda "Diskusijos" nukreips ? forum?, kur? sudarys "Socionikos" ir "Laisv?j? kategorij? blokai".



Prašom klausti ir si?lyti !


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2005, 21:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Cassandra: Su socionika neskub?k. Ten dar neaišku kaip bus, nes mano tikslas nedaryti populiaraus stiliaus socionikos tinklapio. Kolkas mano tikslas užpildyti šias temas: http://socionikos.linija.org/


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2005, 12:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
Paplep?ti galima bet kuriame portale... O ?ia ateidavau paskaityti, sužinoti k? nors naujo... Bet kita vertus, tai juk neteisinga kažko laukti iš kit?, o pa?iam neduoti nieko. Gaunasi uždaras ratas... Interes? ratas nesiple?ia...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 247 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007