Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 07:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2005, 18:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Labas rytas.. G?di naktis, atsak? kolega.. Šiaip ar taip - diena :happy:



Kalba eina iš esm?s apie susiklos?iusi? pad?t? forume. Pagrindinio tinklapio turinys, kogero nenaujiena, yra visai kitokios pakraipos nei ?ia vykstan?ios diskusijos. Pagal id?ja tos pa?ios pakraipos tur?t? b?ti ir forumas. Tai yra - Informacin?s Technologijos. Ta?iau diskusijose klesti socionikos ir bendrosios kategorijos. Nugi kažkaip negerai..



Taigi klausimas b?t? - ar reikia papildomos linijos? Tai reiškia, ar reikia http://kažkokia.linija.org/ ?

Ta?iau yra vienas niuansas - vis? infromacij? ir turin? tur?site pildyti J?s patys. Kitaip nieko nebus.
Ar kiekvienas po lopin?l?, ar keliese gabalais, nesvarbu. Iš technin?s pus?s niekuo r?pintis nereiks, nebent tinklapio dizainu :wink:



Taigi.. jei manote taip, tai koks tinklapio turinys? Socionika, virtualus dienoraštis, pramogos ar tiesiog diskusijos ir daugiau nieko? Koks tuomet tikt? tinklapio subdomenas (adresas t.y. *.linija.org)?



Nor??iau išgirsti komentarus, nuomones bei pasi?lymus, ta?iau atsiminkite jog norintieji tur?s drauge r?pintis tinklapio turiniu ir ateitimi. Taigi manau der?t? atsižvelgti ? tokius kriterijus, kad esame dirbantys žmon?s (na bent jau didžioji dalis) ir yra laiko stoka. Lygiai taip pat ir aš neturiu laiko pilnai sukurti naujo tinklapio, ta?iau art?ja pavasaris su vasara ir ateityje galb?t atsiras šiektiek daugiau laiko :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2005, 23:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vartotojas 2: Atiduodu didel? http://socionika.linija.org/  :wink: :smile:

Tikrai labai norisi tur?ti visk? vienoje vietoje: ir teorijos pagrindus, ir straipsniukus, ir naujienas... Bet toks klausimas iškart, ar to puslapiuko tikslas b?t? ver?iau populiarinti socionik? ar pl?toti jos teorij? akademiniu lygiu? K? manot?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2005, 23:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
O kas straipsniukus rašys? a?



Kaip jau kažkada aptar?me, jog paviršutiniškas tinklapis kažin ar yra naudingas. Jei jau rašyt tai rašyt iš esm?s ir kažkur pristatyti :wink:



Na palaukime kit? komentar?..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2005, 11:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:



Parashei, kaip tikras Gorkis... :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2005, 12:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vartotojas 2: tai sakai ?kandai?  :wink:  :smile:



Visgi patikslinu, koki? vis? kit? dalyvi? nuomon? nor?t?si išgirsti d?l socionikos puslapio tiksl?: va man, kaip ekstravertei demokratei, atrodo priimtiniau žinias, t.y. socionikos moksl? populiarinti, priartinti prie masi?, taip sakant... O Vartotojas 2, kaip aristokratas intravertas, link?s labiau ? mokslo gilinim?.

Kokia kit? nuomon?? Kas m?s? virtualiai visuomenei b?t? naudingiau?  :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2005, 12:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Mumei atrodo, kad tas labai didelis mokslishkumas idomus tik siauram rateliui, o populiariai destomos socionines teisos uzhkabina daugeli.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2005, 13:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Many?iau, jog iš esm?s tur?t? b?t? orientuojamasi ? populiarinim?, antraip forumas nebus labai "gyvas", kas n?ra gerai. Populiarumas pritraukia daugiau lankytoj?, j? tarpe atsiras ir toki?, kuriems r?p?s analizuoti reiškinius moksliškai, tod?l tam tikros temos gali b?ti išimtinai akademin?s, kad gal?t? dalyvauti tie, kurie nori "kapstytis" giliau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2005, 18:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Vis? pirma, kalba eina ne apie forum?, o apie tinklap?. Forumas bus, kaip buvo. Kalbame apie tinklapio turin?.



Kaip jau kažkada kalb?jome su Skarlet, mano pozicija yra prieš paviršutinišk? populiarinimui skirt? tinklap?. Tokiu atveju preisim ? b?rimo iš kavos tirš?i? lyg?, kas yra populiaru, ta?iau iš esm?s, tai tik pasity?iojimas iš mokslo. Atbaidysim rimtus žmones ir nuvertinsim socionik? kaip moksl?. Kas iš to, jog pritrauksim mas? žmoni?, kurie visi nusitipuos, susiras dual'? ir tai bus fun, ta?iau iš esm?s visiškai nežinos nei socionikos esm?s, nei prasm?s, nei kaip ten viskas veikia. O ir tas tipavimas bus paviršutiniškas, maždaug kaip IQ testas varganoje knygut?je, kur? galima nusipirkti turguje :wink:



Mano nuomone socionik? yra gan?tinai jaunas ir pakankamai neišbaigtas mokslas. Yra daug niuans?, kurie niekur neaprašyti ir neištyrin?ti. Gal? gale pilnai visa socionika, niekur n?ra aprašyta. Internete m?tos tik gabalai ir trupiniai, nieko vientiso. Kadangi, kaip mokslas socionika yra palyginus nedidelis ir stipriai apibr?žtas (ji galime pl?sti, ta?iau tik iki tam tikr? rib?, už kuri? jau yra ne socionika, o kitos psichologijos šakos), manau j? galima b?t? pilnai aprašyti ir ištyrin?ti dar niekur neaptartus niuansus. Kažkada užsiminiau apie tai Letei, tai ji suklyk? vajei vajei, 5 met? darbas. Nu jei "taip" dirbant, tai gal ir 5 met? :wink: O šiaip užtekt? 3-5 žmoni? ir po 3 m?nesi? visk? turim, tik dirbti reikt?. Bet ten kur kalba sukasi apie darb?, tai norin?iuj? žinoma n?ra.



Šiaip ar taip, rašydamas pagrindin? post? mintyse socionikos.linija.org atme?iau, nes kalbame ne vien apie socionik?, bet ir apie laisvasias kategorijos, kuri? diskusij? spektras, gan?tinai platus :wink: Na laukiam kit? dalyvi? nuomon?s, visgi mažai ?ia m?s? dar pasireišk?.



m2: Toks rašymas vadinasi - Gorkis ugdo savo etik? :happy: :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2005, 18:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
? šit? forum? ateinu pakalb?ti socionikos temomis, nes kitur (kituose forumuose) apie tai neverta prad?ti tem? - dalyviai nepasiruoš?, nesugeba ?sijungti ? diskusij?. Džiugu, kai besidomintys gali susiburti vienoje vietoje. Matau tok? forum? - kaip grynai specializuot? socionikos m?g?jams.

Tiktai tada, kai vienoje vietoje dalyviai yra susib?r? ? m?g?j? klub? - galima kviestis, kad mokslininkai ?ia publikuot? savo straipsnius.

Verta ?vesti status? "tikrasis narys". Nariams b?tinas dom?jimasis ir susipažinimas su socionikos teorija.



Nesusijusiems su socionika ir nesidomintiems ja žmon?ms vert?t? patarti susirasti kit? forum? - nes visoki? "kar?iam?" prik?rimas tik šiukšlina forum?, pritraukia chatininkus ir m?g?jus padrumsti vanden?.

Laisvosios kategorijos irgi tur?t? b?ti socionin?s pakraipos - kaip atsipalaidavimas nuo diskusij?, pabendravimas su forumo nariais.



Apie tai, kad ?ia specializuotas forumas - b?tina pranešti iššokan?iu langu registracijos metu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2005, 19:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Liepa: Na tamsta ?ia jau neteisi. Kažkaip tavo pasisakymai labai komunistiškai nuskamb?jo. Maždaug visi mes turime b?ti komunizmo statytojai, hehe :wink: Truputis demokratiškumo..



Jei kalbant apie specializacij?, tai išvis galiu pasakyti, kad ?ia Informacini? Technologij? forumas skirtas diskutuoti apie Programavim? ir UNIX-Like OS ir socionikai bei kitiems ?ia ne vieta. Ir b??iau visiškai teisus (beje, socionikos kategorij? atsiradimo metu, buvo kai kuri? nepatenkint?ju, kad ?ia tokios veisiamos).



Žodžiu Liepa, ne armijoje mes esame. Nereikia skelbt joki? "tikr?j? nari?", o vis? likusi? valstyb?s išdavikais, taip pat iššokan?i? registracijos lang?. Gal dar partijos suvažiavimus padarom? :wink:



Suprantu tavo tvarkos ir racionalumo poreik?, ta?iau reikia gerai skirti, kur yra viešos diskusijos, o kur mokslinink? suvažiavimas. Forumas reorganizuojamas nebus, tesiog galime pagal tavo id?j? sukurti nauj? kategorij? "Socionikos teorija ir analiz?s" ar smth.. Ten gal?tume gilinti socionik?, kaip moksl?.



O šiaip dar kart? kartoju - kalbame, ne apie diskusijas, o apie galimo tinklapio turin?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2005, 19:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
P.S. Liepa jau tre?i? ar ketvirt? kart? pareiškiu - tamsta nesi Don Kichot?. Mano manymu Robespjer?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2005, 20:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vartotojas 2, ne?sivaizduoju kaip gal??iau supainioti imtuvo santykius su pusiau papildymo; dalykinius - su kontrol?s, miražinius - su si?stuvo... Man viskas apsiverst? aukštyn kojom. Tikrai nesu racionali - tuo ?sitikinusi.

Su Robespjeru pastebiu savo skirtumus - jie atitinka tipus. Deja, su tapatuku neteko bendrauti, negaliu palyginti.

Don Kichoto tip? man nustat? prieš 20 met?. B?tent to tipo charakteristika man paaiškino prieštaravimus, kuri? savyje nesupratau iki susidom?jimo socionika.



Šitas kategoriškumas yra d?l to - kad nematau kito b?do padaryti forum? GER?. Nesinori v?l eiti tais pa?iais klystkeliais. Ir nesi?lau gi visai nepriimti nauj? nari?, kurie tik "uosto", kas ?ia per dalykas socionika. Jie bus nariais - rašys, dom?sis. Ta?iau sprendžiant esminius forumo klausimus, b?tina tartis su besidomin?iais socionika, o ne su "kar?iam?" m?g?jais, kurie gali daugintis geometrine progresija ir reikšti savo pretenzijas.

Esu ma?iusi visoki? forum? (netgi keliskart griežtesni?) - jie kelia sau visokius tikslus. Yra forum? - kur taip paprastai be tikrojo nario rekomendacijos net neužsiregistruosi - negal?si rašyti. Gal naujokui tai atrodo ir žiauru. Ta?iau suprantu, kad tie žmon?s papras?iausiai pavargo nuo trukdym? (ir nusipeln? diskutuoti dalykiškoje atmosferoje). Jie aiškiai paskelb?, ko nori - ir laukia pritarian?i?j?. Nepatinka? - drožk savo keliais, niekas nesirengia tav?s ?tikin?ti. Patinka? Nor?tum prisijungti - mielai prašom.

Kam gaišti laik? su kitoki? tiksl? bendravime turin?iais prašalai?iais (tai tas pats, kas su pliku pešiotis). Bergždžias laiko eikvojimas - per tai forume atsisako dalyvauti tikri specializacijos m?g?jai - nes jie neturi laiko braidžioti tarp chat? ir ieškoti specialios informacijos, žinu?i? pagal tem?. Prarandami geriausieji dalyviai.



D?l informacini? technologij? forumo. Aš suprantu, kad Socionikos blokas ?ia - yra prielipas. Man labiau patiko bendrauti atskirai - sename forume, kur tikrai niekam nekliud?me.

Tod?l ir dabar maniau kad kalbame apie atskir? forum?...



IT m?g?jai turi piln? teis? b?ti mumis nepatenkinti. Aš jiems pritariu 100%. Net ? galv? nešaut? ?sižeisti - jei paprašyt? išsikraustyti...

Vartotojas 2, aš pilnai suvokiu specializuoto forumo tikslus - tod?l nenor??iau kartoti IT m?g?j? klaidos - kad mus ?ia ?sileido. Bet juk galima visk? numatyti iš anksto, viskas aišku, kad nepasitenkinimas užprogramuotas iš anskto. Tai kod?l jo neišvengti?





P.S. Man neatsibos ir ketvirt? kart? atmesti:  "nesu Robikas, kalbu kaip užspeistas ? kamp? Donas, kuris pasiryž?s eiti "va bank"!



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2005, 21:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Kogero dažniausias tipas, su kuriais man teko susidurti - Don Kichotas. Painiojos ne vien? kart? gyvenime ir šiaip aplinkui. Kadangi nežinau kokia realyb?je esi, tai negaliu daug komentuoti, ta?iau diskusijose esi intravertiškesn? ir tavo pasisakymai per daug racional?s, su kažkokiom kategoriškom nuostatom. Donai laisvesni. Kiek esu susid?res, jiems nepriimtini kažkokie r?mai, ta?iau jie stipriai ?sitikin? savo teisumu. J? aršiai gins. Vienas iš j? š?ki? - aš laisvas žmogus! Tavo atveju regis priešingai - nor?tum užsibarikaduoti forume, po 9 spynom ir piršto antspaudo identifikacija :wink: Intravertiška. DonKichotas moka valdyti mases, tuo tarpu, tu nuo j? atsiriboji. Jis taip pat gali pasakyti tiesiai šviesiai k? jis mano apie vien? ar kit? žmogu, jei tam yra reikalas. O ar tu taip darai? Nepasteb?jau..

Dalykinius, su kontrol?s - jei kalbi apie Cassandr?, tai labai laisvai tai gali supainioti. Dalykiniai santykiai, yra kiek panaš?s ? abipus?s revizijos santykius. Miražinius, su si?stuvo - jei kalbi apie Solanž?, taip pat gali supainioti, nes miražiniai ir si?stuvo santykiai pateikiami toje pa?ioje formoje. Papras?iausiai imtuvas neju?iomis (galb?t pas?moningai) tai priima, kaip teigiamus id?jas. Beje iš tavo pus?s aš jokios revizijos (bent jau kolkas) nejau?iu.



Jei kalbi apie tai, kad nor?tum kažkokio privataus pagrindini? dalyvi? bloko. Pam?styti galima. Ta?iau lygiai taip pat turi b?ti ir public sektorius. D?l socionikos jau min?jau, kad galima sukurti spec. mokslin? kategorij?, kurioje plepesiai bus nepageidaujami. Esm?, kad diskusijos n?ra uždaras darbo ratelis. Tai yra viešos ir atviros diskusijos, galima tik kurti pora priva?i? specializuot? sektori?. O pagal Tave, turime užsibarikaduoti ir s?d?ti nieko ne?sileisdami, kaip soviet? sajungoje. Ir k? gavome? Stagnacij?. Lygiai tokie patys d?sniai, tik kitomis formomis vyrauja ir diskusijose ir visame kame :wink:



Man labiau patiko bendrauti atskirai - sename forume, kur tikrai niekam nekliud?me.
Kad kažkam nepatiko, tai dar nereiškia, kad tai kliudo. Forumas ir buvo perkeltas ?ia tam, kad gyvinti diskusijas. O senasis forumas buvo varganam užkampyje ir praktiškai merd?jo. Kažin k? su tokiu produktyvumu ir darbingumu pasieksi..



Žodžiu diskusij? strukt?r? ir keitimus aptarsime v?liau, dabar b?t? labai šaunu jei nenuklystume nuo temos apie tinklapio turin?.



P.S. Jei toliau ple?iame diskusij?, d?l Robespjero ir Don Kichoto, tai kelkim?s ? kit? kategorij? ir nauj? tem?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2005, 21:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vartotojas 2, aš neturiu omenyje uždar? blok?.  Visos diskusijos turi b?ti matomos viešai. Netgi sve?iams.

Visi gal?t? rašyti ? laisvas kategorijas, nutipinim?, pokalbius apie socionik?.

Galb?t tiktai straipsni? kategorijoje ar teorin?je dalyje b?t? b?tina tur?ti nors šiok? tok? pasirengim?. Kad neb?t? tenai chat?. Tai b?t? tarsi savotiškas ?sipareigojimas "nariui" laikytis diskusij? tvarkos, r?pintis forum? ir pan.  Tai užtikrint? forumo "specializacij?"

O paprastas dalyvis tiesiog dalyvauja, susipaž?sta, domisi.



Ir nor?jau pasakyti, kad tokiame specializuotame forume nenor??iau kad ?sigal?t? palaipsniui kita specializacija (kaip pavyzd? tiktai nurodžiau "kar?iamas"), kuri absoliu?iai nieko bendra neturi su socionika. Ir tur?jau omenyje, kad nerašantys socionikos temose dalyviai netur?t? sprendžiamojo balso lemti specializuoto forumo vystym?s?.



Jeigu forumas ne specializuotas - atsiimu visus žodžius. 

Mane domina išimtinai socionikos pakraipos forumas. Ir visi si?lymai - kaip tok? išlaikyti. Jeigu jis tapt? forumu "apie visk?" - toks DAR VIENAS man?s nebedomint?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2005, 22:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Tai užtikrint? forumo "specializacij?"
O vat mes ir nekalbam apie specializacij?. Forumas N?RA specializuotas. Specializuotas galima padaryti kategorijas.



O tvarka yra viena ir visur bei visiems vienoda. J? palaiko administruojantys asmenys. Tereikia tinkamai suformuluoti kategorijos pavadinim? bei description ir galima visus plepesius mesti lauk toje kategorijoje.



Beje, jei kalbi apie kažkoki? sprendžiam?j? j?ga, užtikrinu, kad pirma atsižvelgiama ? senbuvi? nuomon? ir paskiausiai švieži? dalyvi? :wink:



Redaguota:

Apie kokias "kar?iamas" šneki, taip ir nesupratau?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 81 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007