Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 16:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Perskai?iau toki? mint? apie savo sociotip?, kad "jis dažniau nei kuris kitas tipas išteka/veda iš išskai?iavimo". Na, socioniškai tai galima aiškinti tuo, jog yra poreikis kad globot?, pasir?pint?, apr?pint?. Matomai. (na dabar neaiškinsiu, kaip iš tikro elgiuosi :wink:).



Panašus pragmatizmas turb?t slyp?t? situacijoje, kai norima nušauti du zuikius ir draugaujama su keliais vaikinais/merginom išsyk, na kad negaišti laiko. Pagalvojus: laikas tai b?ga, o norint gerai pažinti žmog?, reikia met?-dviej? kartais. O kai suvoki, kad jis tau visgi netinka, tenka skirtis ir prad?ti visk? nuo 0.



Taigi k? manote ? AR tikrai toks poži?ris nepriimtinas, o gal tai normalu visiškai? Kuo j?s vadovaujat?s, kurdami tarpusavio santykius?

Ar jie pagr?sti blaiviu realyb?s vertinimu, ar grynai jausmais?


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 17:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Pas mumi protas viska mato, bet valdo jausmai  :smile: Taip, kad paskaichiuoti galiu (ir paskaichiuoju), ale elgiuosi vistiek taip, kaip liepia shirdis, o ne ishskaichiavimas. Nezhinau, kiek tai Diumoms budinga.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 17:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Solanža:



ar tau pachiai toks poziuris priimtinas?

jei taip, tai koks skirtumas ka galvoja likes pasaulis. tau su tuo gyventi, gultis ir keltis :smile:

O kas pirmauja... apytiksliai harmonija, ale manau jausmai. Na, nesusiechiau savo gyvenimo su alkoholiku ar narkomanu ar pan, del isiplieksusiu jausmu, ale ir neprasidedu del pinigu. Svarbiausia asmenybe - dvasinis artumas.

Taigis jausmai. bet protas irgi vietoj dazniausiai :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 18:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Solanža,



idomi tema.. Bandzhiau suvokti, ko vadovaujuosi ash kurdama santykius, ir supratau, kad nieko turbut nebesuprantu..  :confused:



..ar mes ish tiesu kazhkuo vadovaujames kurdami tuos santykius? Ar jie tiesiog "atsiranda" ir tiek? O paskui jau sprendzhiam - ir jei malonu buti su zhmogum, jei gera, tai ir buni. Jeigu sunku, jeigu nemaloniu nuosedu lieka daugiau nei shypsenos ar gero prisiminimo, tai tokie santykiai tiesiog nutruksta..



Man tiesiog dabar atrodo, kad viskas tiesiog vyksta ir tiek.. Kazhkokia "saviatranka" gaunasi..  Nes vadovautis kazhkuo santykiuose, tai kazhkaip..ishduoti tuos santykius gal? Per daug racionaliai i viska zhiureti? Nezhinau...  :sad:



:smile:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 18:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Debesiuka:smile:



vat ta naturali saviatranka ir yra vadovavimasis jausmais  :smile:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 18:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
m2,



tai turbut..  :neutral:

O vat tos "proto ribos" jausmams gal irgi - pagal situacija, pagal amzhiu nusistato? ..



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 19:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Many?iau, kad yra ir to, ir to. Pradžioje, aišku, vyrauja jausmai - susižav?jimas, euforija "i vsio takoe". betgi kažkada "fejerverk?" valanda baigiasi, ir tada pradedi situacij? vertinti pragmatiškai. Pvz. jei žmogus mielas ir malonus, bet kažkoks neesminis aspektas tau nepatinka, sakai sau: "Mes turim daug bendro, mes puikiai sutariam, m?s? interesai ir poži?ris ? gyvenim? vienodi, mes puikiai kartu leidžiam laik?, ir sprendžiam kits kito problemas, jis yra puikus patikimas draugas ir t.t., tai tikrai neverta daryti tragedijos iš tokios smulkm?s, nes ir aš - ne angelas". Vienžo, primeti, kad plius? daugiau nei minus?. Arba "na, taip jis - labai žavus tipas, bet mes gin?ijam?s d?l kiekvieno nieko, juo apskritai ne?manoma pasitik?ti, jis visiškai skirtingai daug k? vertina nei aš, jo supratimas apie vertybes yra visiškai kitoks nei mano, žodžiu, aišku, kad nieko gero iš to nebus". Daugiau minus? nei plius?. Kai tai suvoki - ateina laikas "tepti slides". Turb?t baisiai skamba :happy: Ale b?tent taip ?vertinau vien? jaunikait?, b?dama devintoke, kuris band? apie mane r?žti sparn?. Va jums ir romantiškas jaunyst?s poži?ris  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 19:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Cassandra,

na chia jau kai saka.. Kai zhmogus protingas, tai jau ir devintoje klaseje protingas..  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 19:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
debesius:Nežinau, ar ?ia buvo protas. Tiesiog jis mane mirtinai nug?sdino, pareišk?s, kad po mokyklos ves mane. Pradžioj praleidau t? pasakym? pro ausis, bet kai syk? jis man džiugiai praneš?, kad jiedu su mama išrinko jau ir suknel? tai progai, man jau buvo "zaper dužo". Išsyk buvo užraukti visi bendri ?jimai ? kin?, diskanus beigi krepšio varžybas.Jergau...kaip aš nuo jo kampais 'plaudavausi", ir kaip jis man?s tykodavo...dabar juokas, o tada nervas ?m?  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 19:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Cassandra,



:smile:



o ash daba kahzkodel apie ta jo mama pagalvojau.. Taigi moterishke tikriausiai ish elementaraus noro bendrauti su sunumi jam svarbiais klausimais, gal net ir juokdamasi sau tyliai/atlaidzhiai, ta suknele su juo aptare.. Dzhiaugesi, kad vaikas atviras su ja.. Ir nezhinojo, zhmogus, kad butent tai buvo galutinis lashas tavo kantrybei ir pradinis tashkas jos sunaus/tavo jaunikio kanchioms..



Laiminga paauglyste apturejai, vienok..  :smile: Manes tai niekas nepersekiojo..  :sad: Greichiausiai del to, kad visus, kurie nepatiko, broliu savo gasdinau..  :wink: Bet uzhtat dabar prisiminti netiek daug ir yra ko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 19:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
debese:



Mane tokios kaip tu savo bratokais kaip tik ir g?sdindavo. Taip ir ?pratau prie siaubo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 19:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Burundis:O dar lietuvi? liaudies folkloras apie negeidaujamus svainius, Egl? žal?i? karalien?...



Taip ir bijodavai, kad iššoks iš už kampo  broleleis su dalgele :wink:



Debese, nu jo...kai aš pati vyriausia savo šeimoje esu, tai nebuvo kuo pag?sdinti, tekdavo pa?iai išsisukin?ti :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 19:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Burundzhiau,



aha :happy:. Ir intravertu del to tapai, ir shiaip... sugadino(m) mes tau, galima sakyti, gyvenima..  :happy:



Bet shiaip tai ash broliu gasdindavau tik tuos, kurie neishsigasdavo mano teiginio apie tai, kad ash menesi karate lankiau..  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 20:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
debese,



Pelen? sako, kad Štirlicas esmi, tai gi - ekstra-vertas. Ai, svarbu, kad iš vis kažko vertas...



O jei ? tem?, tai aš, kažkaip, irgi rinkausi bišk? iš išskai?iavimo: t.y. ži?r?jau ar tvarkinga ir ar valgyt moka daryt... Paskui ilgai galvojau, ar myliu :wink:



Bet va tas rinkimasis keliais frontais (kad negaišt laiko) tai man nepriimtinas, jei jau bent vienam fronte santykiai - ilgalaikiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 20:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Burundzhiau,



ai, visi jus vienodi.. Mane, pasirodo, irgi del to pachio rinkosi - del tvarkos, del maisto, del ishmatavimu kai kuriu.. O ash naiviai maniau - meile ish pirmo zhvilgsnio, meile ish pirmo zhvilgsnio.. Ne velnio. Sake, kad jei kokioj Baltarusijoj buchiau gyvenus, tai nei laishku butu rashes, nei i svechius vazhiaves.. Vat taip ir suzhinai, zhmogus, visa teisybe..  :neutral: :happy:



:wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 103 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007