Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 11:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 20:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Burundis:



Va man labai ?domu - pagal k? nusprendei, kad myli?

Jei klausimas pernelyg asmeniškas, galima ir neatsakyti :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 20:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
debese:



Matai, man gavosi taip - rinkausi, rinkausi, o išsirinkau tikrai ne sensorik? (?ia apie tvark?) ir ne vir?j?... Bet pagalvojau, kad išmoks. Ir gavosi visai neblogai - valgau labai skaniai (išmoko vis tik), o tvarkau, dažniausiai, aš. Ir lygyb?, ir pusiausvyra, ir visi abu davolni  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 20:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Cassandra:



Galima, neatsakysiu ne d?l to, kad asmeniškas, bet d?l to, kad per sunkus?  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 20:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
debesius:



jooo, kaliega, kelias ? vyro šird? veda per jo skrand?, k? visi ir taip seniai žino, o kelias ? moters šaldytuv? veda per jos šird?, k? anys ne visada ?sis?monina... :sad:



:happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 20:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Burundis raš?:
Cassandra:



Galima, neatsakysiu ne d?l to, kad asmeniškas, bet d?l to, kad per sunkus?  :happy:




Ale, Burundi, Tu ?stengsi! Tu - gali! Mes Tavim tikim!!!! Gi visos forumo moterišk?s sul?ks skaityti šito posto Tavo, bo labai ?domu išgirsti iš pirm? l?p?, kaip ten vingiai vyriškose smegenyse tokiais atvejais sukin?jasi. Gi vyriškiai, kai juos ta tema užspaudi, pareiškia, kad j? jausmus reikia priimti kaip duotyb? be joki? analizi? ir skubiai prisimena, kad reikia parsinešti alaus iš parduotuv?s, ar nul?kt kažkokio gelžgalio ? garaž? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 20:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Cassandra:



Nu dabar jau...eee... man reikia...eee.. eit bišk? iš ?ia....  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 20:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Lekiu...gelžgalio :smile: :smile: :smile:





O pas mane gavos meil? ant tilto...tiesiogine prasme :smile: :smile: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 20:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Burundi, dzindzilia, visi j?s tokie !Ginklo broliai, siel? dvynukai, kad jus kur ramun?s!



:happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 20:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Jooo...tikrai :smile: :smile: :smile:



Negi dabar pasakosi,kad netur?jai laiko galvoti,moka cepelinus virt ar ne...Reik?jo išbarstytas knygas ant tilto rinkt,ne do pazdumij bylo :smile: :smile: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 21:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
dzindzilia: tai taip jau visai nieko ir negalvojai, nia? :wink: tik knygas kruopš?iai skai?iavai, kad nepamestum kokios...pagal viršeli? užvadinimus :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 01:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2 raš?:


Pas mumi protas viska mato, bet valdo jausmai  :smile: Taip, kad paskaichiuoti galiu (ir paskaichiuoju), ale elgiuosi vistiek taip, kaip liepia shirdis, o ne ishskaichiavimas. Nezhinau, kiek tai Diumoms budinga.




m2: šitam bloke galim laisvai šnek?t, nekreipdami d?mesio ? tipus  :smile: ?ia tik tem? sukurti mane paskatino sociotipo aprašymas, visai nety?ia :wink:



Šis Tavo pasakojimas sudomino, o ir kiti taip raš?, kad vyrauja ar protas ar jausmai. O aš nor??iau pakalb?ti apie etapus: jums j? neb?na? Mane santyki? pradžioje valdo daugiau jausmai, o protas ?sijungia kur kas v?liau, su savo daugiau ar mažiau objektyviomis analiz?mis.... O galutinis sprendimas v?l gi, kaip m2, priklauso nuo to, k? liepia širdis bei....intuicija gal?....



žodžiu- ne iš išskai?iavimo aš, ne....  :wink: :happy:






_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 01:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra raš?:
Burundi, dzindzilia, visi j?s tokie !Ginklo broliai, siel? dvynukai, kad jus kur ramun?s!



:happy: :happy:




Nu akurat, ot kokie  ! :happy: aišku viena- kankinimais nepriversim išduot, kaip ten viskas buvo...  :wink: :happy: :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 01:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vovere raš?:
Solanža:



ar tau pachiai toks poziuris priimtinas?

jei taip, tai koks skirtumas ka galvoja likes pasaulis. tau su tuo gyventi, gultis ir keltis :smile:

O kas pirmauja... apytiksliai harmonija, ale manau jausmai. Na, nesusiechiau savo gyvenimo su alkoholiku ar narkomanu ar pan, del isiplieksusiu jausmu, ale ir neprasidedu del pinigu. Svarbiausia asmenybe - dvasinis artumas.

Taigis jausmai. bet protas irgi vietoj dazniausiai :smile:





Na vat ir atsakiau k? tik prieš tai, kaip aš darau. Ta?iau tai nereiškia, kad aš smerkiu k? nors, kas taip elgiasi. Aš labai liberaliai išvis ? visk? gyvenime ži?riu: manau, kad žmogaus teis? rinktis, kokiu jam b?ti, kaip elgtis, pagaliau, kuo remiantis daryti pasirinkimus tokius svarbius, kaip santuoka: juk jam (tam kažkam kas pragmatiškai renkasi) reik?s gyvent su kažkuo ilgai, be jausm?, o ne man....



Vovera, gerai sakai, kad dvasinis artumas svarbiausia. Bet ar nemanai, kad jausmai su alkoholiku ar narkomanu net ne?sipliekst? išvis??? Vat jeigu pritarsi,išeit?, kad tam tikras pragmatizmas, o gal racionalumas, ar sveikas protas nepalieka ir jausm? sferos?




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 01:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
debesius raš?:
Solanža,



idomi tema.. Bandzhiau suvokti, ko vadovaujuosi ash kurdama santykius, ir supratau, kad nieko turbut nebesuprantu..  :confused:



..ar mes ish tiesu kazhkuo vadovaujames kurdami tuos santykius? Ar jie tiesiog "atsiranda" ir tiek? O paskui jau sprendzhiam - ir jei malonu buti su zhmogum, jei gera, tai ir buni. Jeigu sunku, jeigu nemaloniu nuosedu lieka daugiau nei shypsenos ar gero prisiminimo, tai tokie santykiai tiesiog nutruksta..



Man tiesiog dabar atrodo, kad viskas tiesiog vyksta ir tiek.. Kazhkokia "saviatranka" gaunasi..  Nes vadovautis kazhkuo santykiuose, tai kazhkaip..ishduoti tuos santykius gal? Per daug racionaliai i viska zhiureti? Nezhinau...  :sad:



:smile:







ai vistiek Tu džekiukas, debesiau  :wink:



Sakai, neina kažkuo vadovautis. Na galima netraktuoti to, kaip vadovavimosi. jausmais, ar protu, ar išskai?iavimu. Ta?iau d?l kažkoki? priežas?i? juk liekame su TUO žmogumi, o ne su ANUO kaimynu iš namo priešais. Šita tema laisvai gali gyventi ir be socionini? analizi?, bet visgi Tavo atveju, many?iau, tai labai ir jau?iasi sociotipas. Intuityviam loginiam b?na sunku pamatyti kit? jausmus savo atžvilgiu, ir pa?iam viskas tarsi "atsiranda". Jis retai kada užmezga santykius pats- tai j? pamato, užkalbina, sudomina. Nu bet ?ia jau išsipl??iau. prasta iš man?s analizuotoja  :smile:






_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 01:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
debesius raš?:
Cassandra,

na chia jau kai saka.. Kai zhmogus protingas, tai jau ir devintoje klaseje protingas..  :wink:




labai ?domu tai, jog beveik visada mano nuomon? sutampa su Casandros. Negi tikrai dualai ži?ri taip vienodai ? visk?? Išsaky?iau visk? visiškai kitais žodžiais, bet poži?riai patys....  :confused: Negi tai galima paaiškinti tuo kad vienodai griežtos mamos mumis aukl?jo ir vyriausios šeimoj buvo? :happy: b?t? bišk? ? pievas toks aiškinimas  :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 198 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007