Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 20:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 113 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 20:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Burundi, a kuo tau mumis su jumiu nepatinka  :smile: ? Mumis man dar labai grazhus zhodis, nes su knygutem apie trolius mumius asocijuojasi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 22:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Bliamba,net nesitik?jau,kai tem? gimdžiau,kad ?ia tiek daug žuveli? priplauks:))).

O šiaip tai atleiskit,kad v?lokai ? receptus ?sijungiu.Namuose buvo nuo piet? DSl nugaiš?s,o dabar darbe-tai tik po krepšinio prasibroviau prie kompo:)))

                     


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 22:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
dzindzilia, sveikas :happy: Matei, kol Tav?s nebuvo, tai ?ia žuvys ir išdarin?tos, ir iškeptos buvo :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 22:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Va jums receptas...

Prisigaudyti žuveli?(b?tinai Metelio),prisirinkti kelmu?i?(b?tinai prie Dusios),nuskusti žuveles(b?tinai dzindzilia),nudarin?ti grybus(b?tinai Cassandra,Sayo ir Boni),žuveles "papuošti" prieskoniais,kelmu?ius sukimšti ? žuveli? vid?(b?tinai tos pa?ios asabos),jas suvynioti ? folij?(b?tinai bacila ir Ra),ir kepti ant groteli?(b?tinai LV).Po to sulaukus Jefrosinijos su Jefrosininu su bambaliu alaus,visk? suvalgyti.Aplaižysit ?sus,aplaižysit pirštus,net ir groteles nulaižysit:))).



Skanaus:)))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 22:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Cassandra raš?:
dzindzilia, sveikas :happy: Matei, kol Tav?s nebuvo, tai ?ia žuvys ir išdarin?tos, ir iškeptos buvo :wink:
Ar geras receptas iš?jo?:)))



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 22:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
dzindzilia raš?:
Va jums receptas...

Prisigaudyti žuveli?(b?tinai Metelio),prisirinkti kelmu?i?(b?tinai prie Dusios),nuskusti žuveles(b?tinai dzindzilia),nudarin?ti grybus(b?tinai Cassandra,Sayo ir Boni),žuveles "papuošti" prieskoniais,kelmu?ius sukimšti ? žuveli? vid?(b?tinai tos pa?ios asabos),jas suvynioti ? folij?(b?tinai bacila ir Ra),ir kepti ant groteli?(b?tinai LV).Po to sulaukus Jefrosinijos su Jefrosininu su bambaliu alaus,visk? suvalgyti.Aplaižysit ?sus,aplaižysit pirštus,net ir groteles nulaižysit:))).



Skanaus:)))




Ech, dzindzilia, net širdel? sugnybo prisiminus...geras receptas :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 22:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Cassandra raš?:
dzindzilia raš?:
Va jums receptas...

Prisigaudyti žuveli?(b?tinai Metelio),prisirinkti kelmu?i?(b?tinai prie Dusios),nuskusti žuveles(b?tinai dzindzilia),nudarin?ti grybus(b?tinai Cassandra,Sayo ir Boni),žuveles "papuošti" prieskoniais,kelmu?ius sukimšti ? žuveli? vid?(b?tinai tos pa?ios asabos),jas suvynioti ? folij?(b?tinai bacila ir Ra),ir kepti ant groteli?(b?tinai LV).Po to sulaukus Jefrosinijos su Jefrosininu su bambaliu alaus,visk? suvalgyti.Aplaižysit ?sus,aplaižysit pirštus,net ir groteles nulaižysit:))).



Skanaus:)))




Ech, dzindzilia, net širdel? sugnybo prisiminus...geras receptas :wink: :happy:
Jei bus gera žiema,gal reik?t? pakartoti:))).Žinoma,vietoj švieži? kelmu?i? gal tiks kokie Smalsiosios marinuoti Labanarski grybukai...:)))



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 22:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
dzindzilia, reik?t? :wink: tik ne saus?, nes sausis man labai užimtas, dvi pirmos dekados. Na, aš žinai, konkre?iai reaguoju  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 22:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Cassandra raš?:
dzindzilia, reik?t? :wink: tik ne saus?, nes sausis man labai užimtas, dvi pirmos dekados. Na, aš žinai, konkre?iai reaguoju  :wink:
Matysim.Žiema ilgoka:)))Prisiderinsim...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 23:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Na, dzindzilia, palieku aš Tave ramiai bud?ti :wink: Einu ils?tis, iki  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 23:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Cassandra raš?:
Na, dzindzilia, palieku aš Tave ramiai bud?ti :wink: Einu ils?tis, iki  :happy:
Iki



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2004, 09:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Makaronai-2



Istorija nutiko,kai dukružei buvo vienuolika met?.



Priešistor?.Kai dukra gim?,"pampersai" ir visokie kitokie patogumai pas mus dar nebuvo išrasti.Teko naudotis išbandytais mo?iu?i? metodais ir gamybos priemon?mis,t.y. vystyklais ir vystymu.Va ?ia ir buvo visas linksmumas.Atrodo gerai suraišiodavom mergait?,kad nei pakrut?ti,nei žagtelti negal?davo.Ži?r?davo ? mus savo linksmomis akel?mis,o kokios mintys sukdavosi jos galvel?je,sužinodavom tik ryte.Palikdavom t? gumul?l? lovyt?j,o rasdavom išsidraikiusi?,nusispardžiusi?,nuogut?l? ir krykš?ian?i?.Mostaguodavo kojyt?mis ir tarsi sak?:"Pabandykit dar suvaržyti mano laisv?.Aš savarankiška-nieko jums neišeis":)))

Tokia ji ir dabar-dar niekieno "nesuvystyta"



Paklausit-o kur ?ia makaronai?.Tuoj bus.

Taigi,susiruoš?m prie Nemuno visa šeimyna.Kaip sakiau dukrai tada buvo vienuolika.Prisiviriau t? garsi?j? makaron?,nušleivojom ? "klioving?" viet?,aš užtrenkiu savo mešker?,o dukra pareiškia:"Aš pati". Na pati tai pati,galvoju,bandyk.

Na kaip visada,net nepaži?r?jau,k? ji ten veikia ir nudrožiau ieškoti vandens faunos.Pareinu po kiek laiko,o dukra su žmona d?sto,kad j? makaronus nugraužia besot?s žuvys,o pagauti nepagauna.Susidom?jau,kas do smakai taip ?da tuos makaronus,ir iš šalies,nesikišdamas ?miau steb?ti vis? proces?.Abi,šniurkš?iodamos nosimis,pamauna ant kabliuko makaron?,dukra užsimoja ir švystelna.Bet kažkokia keista trajektorija.Pirmiausia ? vanden? plumtelna svarelis,po to,už koki? dešimt metr?,padar?s kelet? salto vandenin nutupia ir makaronas.Kabliukas,aišku,lieka nuogut nuogut?lis,kaip ir ji pati k?dikyst?je:)))

Srov? irgi savo juod? darb? padaro-suvirpina meškeryko?io virš?n?l?-dukra kaip timtelna,susuka val?.Makarono ant kablio aišku n?ra(ir b?ti negali,nes seniai nuplauk? pasroviui),žuvies-irgi.Ir v?l abi d?sauja-koooks buvo"kliovas"ir kas per gudruolis karšis anam gale:)))



Tai beje,vienintelis kartas,kai žodeliai:"Aš pati" taip stipriai paved?.Daugiau toki? kart? nebuvo...:)))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2004, 10:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
m2:



Jumis ir kitos Josm?s mumis visai patinka. Mumis rado prie ko prikibt, tai ir papostino žinut? Jumis visomis, nes mumis esmi labai bjauraus ir priekabaus charakterio žmogus  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2004, 11:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Laba rytelis... :smile:



O tai dzindzilia visa savo sheimynai ipratino vandens gyvius traukiot :smile:





O zuvyte ant groteliu su grybukais.... mmmmmm. Niam niam. Nors grybai gali but ir vieni. Voverkos su baravykais su svoguniukais grietine keptuvej.... ir bulviu koshe...



Debesius,

:smile:



Burundis, o ka jumis priesh mumis turite? Tuoj neshkite chionais - visiemus pasidalinsime.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2004, 11:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Vov:



Taigi mumis priš Jumis nieko neturimis. Šiaip tie mumiai-jumiai pralinksmino  :happy:



Mumis persiprašo, jei ?žeido Jumis...  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 113 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 121 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007