Socionikos forumas

Dabar yra 25 Bal 2024, 17:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Lap 2004, 18:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Vovere, neteisingai pasakei. Esm? kokia to žmogaus ketvirtoji funkcija. Tuo tarpu, jei etinio logika yra ugdomosios funkcijos vietoj, tai ojoj kaip jis t? logik? bandys naudot. Tai veiks kaip kauk? :wink: Bet vistiek, anks?iau ar v?liau išsiduos :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Lap 2004, 18:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
neteisingai.....

Fault, kaip rashoma :smile:....



ber sorry, ashai paprastai zmogus, ir dar nepats logishkiausias...

bet vistiek aciu uz paaishkinima :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Lap 2004, 19:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Vov,



Tai ar jau išsianalizavai save socioniškai, a? Kas per viena esi?  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Lap 2004, 22:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
As labiau linkusi i logine analize. Priimdama sprendima ilgai sveriu uz ir pries, isklausau nuomones, bet retai pasinaudoju patarimais.

Jauciuosi nejaukiai kai esu verciama apsispresti tuoj pat, nes neturiu laiko pagalvoti. Intuicijos balsa nesureiksminu, nors ir daznokai "pakuzda" teisinga atsakyma. Vistiek pradedu mastyt ir svarstyt.

Nesekmes atveju nusiviliu jei pries tai neapgalvojau visko o paskubejau priimti sprendima spontaniskai. Bunu maziau susikrimtusi jei pries tai ilgai svarsciau, "nurasau" nesekmingom isimtims arba atsitiktinumams, aplinkybems nuo manes nepriklausancioms.

Manau, labiau pasitiki savimi visgi zmogus, besiremiantis intuicija. Kadangi besvarstantis gali jausti kompleksa del savo nesumanumo, neprotingumo, kaltint  save kad nepakankamai  gerai sugebejo viska apgalvot. Intuityviai apsisprendziantis pasiklaiuja nuojautom, todel mano manymu daug naturaliau priima nesekme. Priima taip kaip yra, kadangi ir pries priimant sprendima tarsi jau zinojo ir  nesvarste taip, kaip analitikas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Lap 2004, 23:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Apie nes?km?: many?iau, kad reakcij? nes?km?s atveju apsprendžia ne intelekto tipas (logikas, etikas, intuityvas ir t.t.), o pasitik?jimo savimi laipsnis. Jaunyst?je net ir mažiausias klaideles išgyvename labai skaudžiai, o v?liau suprantame, kad neklysta tik dievai. Kaip sak?, berods, V. Karalius "klysti - žmogiška, kad tik klaid? nepritrukt?" :wink: Galb?t svarbu tampa ne tiek faktas , kad nepasisek?, kiek suvokimas, kiek tai yra pataisoma/nepataisoma. Pirmu atveju, žinai, kad už klaid? sumok?si - t.y. sunaudosi papildomai laiko ir energijos rezerv? jai ištaisyti, antruoju, deja, teks atlikti griežt? moralin? revizij? savo atžvilgiu ir išk?sti moralines "pagirias", kad ir kaip tai b?t? sunku ir nemalonu, nes juk niekur nuo sav?s nepab?gsi. Ir pasidaryti atitinkamas išvadas, kad antr?syk ant to paties akmens nesuklupti.



Bet tai dar nereiškia, kad jei patyrei nes?km?, tai tavo gyvenimas baigtas, ir tu esi beviltiškas.



Kaip sakydavo mano senel? "Žmogus vis? gyvenim? mokosi mokosi ir durnas numiršta..."


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2004, 12:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Casandros zodis ishmintingas, kaip visada.

Chia matyt jau labiau poziuris i gyvenima, o ne zmogaus tipas lemia ar kaltinsim save ar mokysimes...

nzn, mokausi viska priimt kaip pamoka ar ishsuki. Ir tada pachioj bjauriausioj situacijoj... pasistengi kad protas butu kaip skaidrus ir shaltas kaip kalnu krishtolas ir pamatyti kelius ish jos.... O jau kaip renkiesi keliaus - asmeninis reikalas.



As tai pagalvojau kad dazniausiai kuo ilgiau galvoju, tuo maziau sugalvoju. Yra laikas kiekvienai problemai spresti.

Viena sprendimo kelia nubrezi, ar jis teiiog pats susidelioja per kelias akimirkas. Nes tokia problema, nes taip reikia. O va galvojant kaip ishplanuoti buta.... Nors irgis ideja shauna , o po to staigiai perkratai, patikrini logishkai ir zinai.

O jei pradedu ilgai ir vien tik analizuot, tai sugalvoju dar shimta budu, tada visi pasirodo abejotini susiveliu ir nieko nebezinau ko noriu ir apie ka galvojau... arba griztu prie pirmojo budo.



Ir ishviso kokis tai budas kai galvoje staiga atsiranda sprendimo gaire, o tada ja greitai patikrini / apipini smulkenomis ir turi? Arba atmeti, kas irgis pasitaiko. O jei neatsiranda ir gali sau leisti ilgiau galvoti ar shiaip yra laiko, pamastai, palauki kol ta gaire shaus galvon. Nuo mastymo, analizavimo arba shiaip sau. Pati sau....

Hmmm..... dabar man aishku kad ash absoliuchiai nesuvokiu kaip mastau.

Ir bala nemate :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2004, 12:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Burundi rundi,



na mane ishanalizavo ir paskelbe diagnoze: Napaleonas. Na bet chia ash pradejau truputi prieshintis, tad mane nuramino, kad intravertishkoji mano puse - Diuma. Tada apsiraminau, darsyk perskaichiau aprashymus ir pagalvojau, kad ne viskas taip blogai :smile: Protingi, nusimanantys zmones pasake - vadinas taip ir yr.

O pats kas busi per vienas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2004, 12:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Vovke,



Aš dar tebeesu tyrimo objektas... :happy:



Dabar paaiškinti prašom:

Chia matyt jau labiau poziuris i gyvenima, o ne zmogaus tipas lemia ar kaltinsim save ar mokysimes...



O tai poži?ris ? gyvenim? ne nuo žmogaus tipo priklauso? Velnias, niekaip aš tose socionikose-psichologijose ne?sikertu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2004, 12:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Valio valio ash ne viena :smile:



Nzn, ash irgis nelabai, bet mano galva tai logika arba etika (intuicija) remiesi eidamas gyvenimu, priimdamas sprendimus ir pan.

O va jei esi optimistas, pasitiki savim tai visada padeda, nesvarbu ar intuicija remiesi ar analizuoji... O pats kaip priimi sprendimus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2004, 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Iš man?s tik?tis svarbaus ir greito sprendimo b?t? bišk? naivu. Kad priimti j? man reikia kiek ?manoma daugiau informacijos, kad gal??iau išanalizuoti, kas b?t? jei taip ir kas bus jei anaip. Bet kartais net ir svarbus sprendimas atsiranda greitai, tik intuicija to nepavadin?iau, tai - daugiau patirtis, nes jau buvo panaši situacija (neb?tinai man), ir žinau, kad bus panašiai.



Nu sunki tema šiek tiek. Sutinku, kad kartais mistika, iš kur tie sprendimai atsiranda  :wink:



Kas kita - kasdieniniai asmeniniai dalykai: pirkti t? ar an?, eiti ar neiti ten. Pirkimo atveju sprendim? man diktuoja b?tinyb? (reikia/nereikia), laisvalaikio ir pramog? atveju - nuotaika (noriu/nenoriu ir k? veiksiu, jei nepasirinksiu to, apie k? sprendžiam)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2004, 13:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Aj, tai turejau omeny rimtesnius sprendimus...

O ka pirkti.. ir noriu/nenoriu ir reikia/nereikia. Gal labai noriu oranzinio golfo (rubas toks), bet jei jau turiu 2, tai nepirksiu.... ir pan :smile:.... Nors buna visaip...nepaslaptis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2004, 13:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Vov,



O man su pirkimu visai paprasta, jei jau?iu, kad žem? dažni? mašinoj tr?ksta, suprantu, jog reikia naujo basavyko ir galingesnio stipriako. ir viskas, perkam, dedam.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2004, 13:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Tai pas mumis namie tas pat.... pavaikshto, ir sako - man zemu (aukshtu ar dar velniazin ko) truksta ir viskas... perka. As tai skirtumo najauciu, bet jei zmogui reikia.... :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2004, 13:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
:happy:



?ia atskir? tem? net galima b?t? užvesti, kod?l nemažai vyr? sureikšmina žemus ar aukštus dažnius. Va Burundienei tai irgi, bile barška kažkas, fonas yra ir gerai. O va man tai turi bumbs?t ir ciks?t kaip reikiant.



?ia, matyt, dar iš laik?, kai sus?d? apie laužus t?ziemcai b?gnus mušdavo. Kokis tai ritualas, padedantis nusiteikti kovai gal...  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2004, 13:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Hmm.. idomi versija. ne nzn kaip kontragumentuot....

Va, mano darbai i pabaiga, aisiu namolio.... Gero savaitgalio :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 116 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007