Socionikos forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 05:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 123 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Šiaip jau žiema, visi augaliukai po truput? meta, bet grei?iausiai per sausa pas tave, Barbike. Purkšti reikia, ir po 3-5 kartus dienoj.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
barbike



Šiaip tai dabar pam?to lapus visos g?l?s. Apie dracen? - jos m?gsta šveis?, bet  ne tiesioginius saul?s spindulius, na, nebent vakarinius, ir dr?gm? m?gsta, kad lapus su vandeniu vis nupurkšti. Ir kiekvien? pavasar?, kai tik pradeda l?sti nauji lapeliai, aš visus senuosius iškarpau iki vieno. Na, ir patrešiu vis skystomis tr?šomis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
prijuokinot, merginos  :happy: Debesiau, aš žinok, irgi panašiai ?vardin?iau g?les, jei j? daug tur??iau  :happy: :happy: :happy:

dabar gi turiu kelet?, tai viena pas mane skaitosi "kaktusas"  :happy: (nors žydi tai panšiai kaip tas kal?dinis kaktusas, tik lapai jo ne tokios formos, o taisyklingo ovalo, be atsišakojim? t? toki?), dar turiu paleistuvi?- jos lengvai veisiasi ir išgyvena bet kokiom s?lygom  :happy: na ir fikus? kelet? beigi dar vien? med?. Va toks kuklus turtas..  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Kal?dinis kaktusas- tai skorpo g?l?, Cassandra, ji turi b?tent gimtadieniui pražysti.



Man baisiai kaktusai patinka, susodinau juos kartu su karpažol?m ir laikau po staline lempa prie kompo, jie turb?t kaip Afrikoj pasijuto, nes kai jiems priklauso kaip ir miegoti, apsivaikavo iš vis? šon? ir tiesiog gri?na iš vazono.. na, baisiai jie mieli...  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
... ir baisiai duria... man barbinas vien? nupirko ir pastat? prie kompo... nors aš j? nem?gstu d?l t? spygli?... Bet ir jis kad prad?jo vaikuotis... turb?t reik?s ? didesn? vazoniuk? persodinti, bet dabar turb?t ne laikas jau, ar ne?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Kaktusus galima ir net reikia trupu?iuk? vis pakankinti- su mažai žem?s pvz, jiems patinka. Pavasar?, Barbike, vaikus persodinsi ir tur?si vis? šeimyn?...  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Tai pasirodo ne ash viena chia asiliuke darzhininke :) maniake. Mane vyras sake ish namu ishvarys, jei dar nors viena gele nusipirksiu  :smile: Pas mane gyvena pora orchideju (falenopsis ir dendrobiumas), dracena ir citrinmedis (abu jau mane praaugo), gardenija (kaip fantastishkai kvepia, kai zhydi!), amazones lelija, alijoshiukas, peperomijos dvi, 5 kaktusekai, chlorofitas, pinigu medelis, Kristaus kanchia (ishsikerojo kaip baisa pabaisa), zigokaktusas (kiaule, nezhydi kazhko dar, tik auga, auga...), dar kazhkoks bromeliniu sheimos atstovas, bet ash jo kazhkodel nemyliu, laimes bambukai ir kiauliauogiu visa dezhute  :smile:



Barbike, jei meta apatinius lapus, tai taip ir turi buti, o jei dzhiusta ir krenta visi, tai jai gal dregmes (purshkiamu pavidalu) mazhoka?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
M2, k? darai su citrinmedžiu, pasidalink paslap?ium. Man jie visi nugaišta...  :sad: Ar iš s?kl? pati užauginai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Citrinmedi gavau dovanu ish seklos trupuchiuka paauginta. Ir jis kazhkaip augo, augo ir didelis uzhaugo per 7 metus.:) Tik gailiuosi, kad nepradejau formuoti, kol dar nedudelis buvo, nes dabar toks nemazhai vietos uzhimantis medis. Vis ruoshiuosi, tik neprisiruoshiu ji skiepyti, kad zhydeti ir dereti pradetu, nes turiu kontakta zhmogelio, kuris tuo uzhsiima. O kai pati ish seklos bandzhiau daiginti, tai irgi nugaishdavo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Solanža:wink: :smile:



Man labai grazhu geles, kai ju daug ir kai jos prizhiuretos. O pachiai kazhkaip nesigauna... Jau atrodo pati nelepiausia gele (o ir jus chia sakot, kad "pakankinti" juos reikia), kaktusai - ir tie... Tokie suvarge suvarge, liudni liudni - ka bedraychiau. Vasara lauke "ant saules" laikiau (chia kad protevius prisimintu), dabar prie zhidinio pastachiau,  a jie ne tai, kad "nesivaikuoja", ale ir patus taip traukiasi, traukiasi - "zhemyn" auga.  :confused: :smile:



Tai tik 2 bambukai (ish 6..) shiaip ne taip zhaliuoja. :smile: Ir dar ta, kur "panashi i palme".  :happy:





m2...pomidorus pamirshai..;p  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Aaaaaaa, vadinas reikia ieškoti citrinoms subalansuoto žmogeliuko, kuriam negaišt?... Man kaip taisykl? iki penki? lapeli? užauga ir nusigaišina...  :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Debesiau, pomidoru jau ner :) kaip ir chili paprikychiu, anos jau sudzhiovintos ir laukia kada jas i maista desiu.



O ta, "panashi i palme" pas jumis, dracena :) O kaktusiukmas tavo tai gal dregmes truksta, kad traukiasi? Kad kaktusu laistyt nereikia, tai chia mitas :) JU tik perlaistyti nereik.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
m2,

sadiste... (chia ash apie pomidorus ir paprikas)  :sad:



:wink:



O kaktusus, tai ash..nu palaistau..karta i pusmeti koki.. Per mazhai? :confused: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Skarlet,



o ne pati auginti,bet pirkti jau su 6+ lapeliais nebandei?  :wink: Gal juos taip pergudrauti pavyktu?  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 12:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nu bet tachiau mazhoka  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 123 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 224 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007