Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 13:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Aš nenoriu dalintis

Galiu dalintis daiktais. Galiu visk? išdalinti, man negaila nieko, jei to labiau reikia kitam. Užjau?iu silpnesnius už save, užjau?iu vargstan?ius, užjau?iu artimus. Ir visai svetimus. Bet nemoku dalintis žmogumi, kuris man r?pi. Mane iš proto varo jo rodomas d?mesys kitoms. Tegul tai tik nekaltas flirtas, bet...man tai nepatinka.

Kas tai? Papras?iausias egoizmas?

Ar kažkas rim?iau?



Shia tema perneshiau ish kito forumo, nes ten buvo labai idomiu pasisalumu... Idomu, ka manote jus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 14:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Viskas paprasta.. Netgi labai. :)



Tikrai ir tyrai mylintis zhmogus nesudarys situaciju, kai ji/ja reikia "dalintis".

O visos tos kalbos "ash jus abi/abu myliu".... Kalbos ir tiek. Jausmo dalintis negalima - taip nebuna. Jei vertinant dar griezhchiau - tai tiesiog naudojimasis zhmogumi. Uzhsleptas teiginys "koks ash shaunus/shauni - manes net dvi (trys, keturios ir t.t.)nepasidalina!".. :) Juokas ir tiek.



O "abydniausia", kad niekas nepasimoko ish kitu klaidu.. Visas klaidas norisi "ishgyventi" pachioms/patiems. Ir tik zhiurint atgal laike ir ivertinant savo klaidas norisi kibti i plaukus, atlapus :) ir sustabdyti tas, kurios akivaizdzhiai "kimba" ant ... ant apgaules kabliuko.



:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 14:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ir aš nenoriu dalintis. Ne tas žodis kaip nenoriu, nepriimtina man tai. Bet gal ne tiek kraštutinai, kaip rašo Kelias. Nekaltas flirtas, d?mesys kitiems lai b?na. Vis? pirma pati savyje turiu jausti, tik?ti, pasitik?ti, kad tas žmogus taip išreiškia savo draugiškum? kitiems, kad tai tiesiog tokia bendravimo forma. Keliau, juk tur?tum jausti, k? jau?ia Tau tas žmogutis...ir jeigu esi tikras d?l jo jausm?, esi ramus, tai iš kur tas savininkiškumas ir pavydas? Saviniesi kai jautiesi nesaugiu, kai nepasitiki. Apskritai tai..kalb?tis daug apie tai reikia su savo partneriu.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 16:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Visu pirma, ash juk rashiau, kad perneshiau tema ish kito forumo. Beje, ta tema buvo ne mano. Man patiko ten ishsivyschiusi diskusija todel ir perneshiau ja chia.

Dabar dar perneshu keleta man patikusiu pasisakymu:



"Kai viskas eina draugiskai, atviras zaidimas linksmoj draugiskoj kompanijoj - nematau jokiu problemu.

bet kai jauciu moteru pavyda, net pykti - tada nesuprantu, jauciuos pobjauriai ir siek tiek isduota. lyg mano komandos narys zaistu priesininko pusej. ir atsiranda gal ne tikras, bet toks sportinis pyktis (kvaila konkurencija), kurio tarp tikrai artimu zmoniu nereiketu. "



"Pavydas - savininkiškumas, pagimdytas nepilnavertiškumo komplekso. Tu jautiesi nepakankamai gera, idealiai tinkanti jam, kokia galb?t gal?t? b?ti kita... Arba nejauti meil?s iš jo pus?s - ir v?l gi, bijai, kad jis pamils kit? visa širdimi...

Galb?t j?s nesat pakankamai atviri vienas kitam? Kažkas nesustygiuota j?s? santykiuose... "



"Netikek tais, kurie sako, jog visishkai nepavyduliauja! Taip nebuna! Arba jie nemyli...

Zhinoma, viskas turi tureti saika - paranojishkas pavydas jau yra liga...

Jeigu jo flirtas su kitomis tave skaudina, tai ramiai jam apie tai ir pasakyk. Jei myli - supras.

MIra, idant neatrodytu, kad mudu labai jau unisonishki, leisu sau parieshtarauti tavo ganetinai kategorishkai minchiai: "Jei Minerva vaikinui r?p?t?, tai jis minimaliai skirt? d?mes? kitoms -tik tiek, kiek reikalauja mandagumas." O negali buti dar ir toks variantas - jis flirtuoja su kitomis todel, kad nori pasirodyti labai "krutas" ir dar labiau patikti Minervai? Ka, nerealu? Visai realu! Pagal save zhinau! "



"O aš savo vyr? laiky?iau "moliu", jeigu jis pokylyje ar šiaip draug? susib?rime neskirt? kitoms moterims, o ypa? vienišoms, d?mesio, o laikyt?si mano sijono ?sikabin?s. Jeigu jau at?jom linksmintis, tai vadinasi SU VISAIS šokti, dainuoti, kalb?tis, juoktis, bendrauti, ir netgi pasakyti kompliment?. Negaliu pak?sti toki? vyr?, kurie s?di, prilip? prie k?d?s, ir šiknos iš tos pa?ios vietos nepakelia, o k? jau bekalb?ti apie pakeltas akis, nes jas akylai steb? j? moterišk?s.

Iš kur toks nepasitik?jimas savimi? (Pirmiausiai - tik savimi, o paskui jau partneriu.)" - va shitas man tikrai patiko! 



"Dar labai smagu, kai ir antroji pus? galvoja taip pat :) kartais per vis? vakar?l? netenka su savuoju net pašokti, bet visada žinau jo nuotaikas, kaip ir jis man?sias. Dar patinka, kai jis sako "jei mano žmona kas nors žavisi, vadinasi ji šio to verta" ;) apsimetu, kad supykstu d?l "šio to"



"Jei jis nepastebi, kad tau nemalon?s jo "lia-lia-lia" tai arba išties nelabai jam r?pi, arba jis tikrina tavo pakantumo ribas.

Manasis lygiai taip elg?si, kai buvome draugai,(pora). Nekreipiau d?mesio. V?liau, kai jis jau buvo mano vyras, gird?davau kalbas, kad jis tai su viena, tai su kita už parank?s susikib?s vaikšto po miest?. V?l nekreipiau d?mesio. Bet kai jo draugo žmona atneš? man ? darb? jo iškyl? su nuogomis prostitut?mis nuotraukas..."



Chia tuschiomis eilutemis atskirti atskiri pasisakiusieji...

Noriu dar karta atkreipti jusu demesi, kad kalba eina ne apie kazhkokias dalybas , o tik apie demesio parodyma kitoms ( kitiems).



Beje, Debesiau, ar gali nubrezhti aishkia riba tarp nekalto flirto ir kalto flirto? Ash, pavyzdzhiui negaliu - juk kas vienam atrodys dar visai nekaltas flirtas, tas kitam jau bus tarsi neishtikimybe....  Todel, manau, aishkumas turetu atsirasti tik dviems partneriams atvirai apie tai pasikalbejus...  :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 16:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Ne apie flirta ir/ar draugishka demesio parodyma ash kalbejau. Apie pilna dalinimasi mylimu zhmogumi. Apie jo gyvenima "su dviem" (velgi - trim, keturiom ir t.t.) vienu metu.



Beje, mazhyte pastabele tau.. Jei galima. Jei jau diskutuoji, kalbek savo mintimis, necituok kitu pasisakiusiu ish kitur. Tiesiog duok linka toms, kurioms bus idomu, ir tiek.. Bus papraschiau.



:)



O shiaip - sekmes. Naivumas zhemeje dar "nenumirojo".. Turiu itarima, kad tau ir vel pasiseks. ;))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 16:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
debesiau, ?ia pavadinimas truput? klaidinantis, tod?l ir aš pradžioj taip supratau, kad kalbama apie dalinim?si. Tod?l sakiau "nenoriu". Bet toliau kalba apie d?mesio dalinim?si, kas yra visai kas kita...

Sakai Keliui kad duot? link? ? diskusij?, bet ar nebus tai suprasta kaip kito forumo reklama?  :smile: Nes aš, pvz., irgi galiu duoti link? ? Ekstr? ir 12 psl nusit?susi? diskusij? apie flirt? ir kur jo ribos...  :smile: Manau, kad Kelias nieko labai blogo nepadar?, nes išrinko b?tent tai, kas jam pasirod? ?domu, patiko. To nepadarysi, duodamas tiesiog nuorod? ? diskusij?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 16:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Solanža, galbut. :) Ash forumuose naujoke (butent forumuose :)), todel man minchiu ish kitur citavimas pasirode truputi...na, neetishkas "floodinimas" ir tiek. :)



Bet ir shiaip - jei jau zhmogus uzhveda tema, argi neidomu girdeti jo/jos mintis? O ne skaityti "ish visur apie viska"? :))

Na, chia tiesiog man taip atrodo..  :wink:



Tachiau savo taisykliu jokiu budu nenustatineju -atsiprashau. :) Net ir noredama - argi turechiau tam teise? ;)



O del pilno dalinimosi ir "demesio" dalinimosi ish dalies sutinku su tavim. :) Tik vat visuomet reikia buti atsargiai (o kartais, kai "meile akis uzhlieja",  tai buna laaabai sunku :)), kad demesio padalinimas nevirstu pilnu dalinimusi.. Ir bet koks tavo noras pasikalbeti apie tai butu suvestas i "baik chia kvailai pavydeti".. :)





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 17:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
debesiau, atsiprašau, kad pagalvojau, kad Tu esi vyr.lyties... ale ir nick? pasirinkai klaidinant?... :smile: Smalsu b?t? žinoti, kokio socioninio tipo esi... :smile:



Šiaip tai Tu teisi, kad temos užvedamos ieškant nauj? min?i?. Ir galb?t, pateikus daug jau kit? išsakyt? min?i? citat?, tarsi ir nebelieka kur ?terpti savo poži?rio, nes tavasis jau pasakytas.. Bet negal?jau neginti Kelio pozicijos - sureagavau taip, lyg "pult?" mane... nes?moningai ?ia  :happy: :happy: :happy:



debesiau sakai, kad kartais gali b?ti "bet koks tavo noras pasikalbeti apie tai suvestas i "baik chia kvailai pavydeti".. :)"

Aš galvoju, kad jeigu sutinki savo žmog?, tai ir noras paanalizuoti situacij?, išsakyti tai, kas tav?s neramina, bus suprastas teisingai. Bent aš stengiuosi kalb?tis apie visk?, kas kelia nerim?, ir džiaugiuosi, kai neb?gama nuo toki? diskusij?, paaiškinamas poži?ris. Bent man svarbiausia suprasti, kod?l žmogus vienaip ar kitaip elg?si, kokie jo motyvai, kaip pats aiškina situacij?. Ir tada jau ži?riu, priimtina man tai, ar ne...




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 17:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Debesiau, trechias komentaras ish tu komentaru sarasho yra mano. Jei gerai i ji isiskaitysi, tai gal tau nors shiek tiek paaishkes ....

Beje, jei jau tu naujoke, tai ash apskritai dar visai zhalias....

Perskaityk privachia zhinute.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 17:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Svaigi, achiu uzh ginyba ! :happy: :happy:

Nekreipk demesio i Debesiaus puolima - ji mane jau baigia i dulkes sutrinti.

Ji labai nepaprasta moteris, tik del flirto, tai mes su ja nesutariame jau du shimtus metu  :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 17:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Solanža, aha, ash "moterishkos gimines". :)) Kazhkaip labai nuo seno "nusistovejo" tas mano tokis nickas ir tiesiog nenoriu keisti. :)

Tipa ir man pachiai bus idomu nusistatyti - tik viskam savas laikas (tiksliau dabar to laiko ish viso beveik nera). :)



O shiaip kalbi mano mintimis :) - del "savo" zhmogaus ir pokalbiu, uzhtikrintumo... Tachiau tik suradus ta tikraji ir turint pagaliau su kuo palyginti savo pareities poelgius (klaidas shiaip jau.. :)), pagaliau - kitu zhmoniu elgesi su manimi, tu katrie prisiekinejo "gilia meile" :)), tik tada gali suvokti,kaip daug saves ishsvaistei bereikalingiems jausmams. Tik vat sakau - beda. Kol nesutinki/nepatiri to tikrojo, tol ir gyveni pro rausvuosius akinius zhiuredama.. :)



Gal butent patirtis ir kalba dabar - verchia mane kalbeti - bandant bent kazhkaip sulaikyti kitas, sulaikyti nuo busimo nusivylimo.. :) Bet velgi - tik per savo klaidas perejas supranti, kad tai buvo klaidos.. :) Tai gal vertetu kiekvienam leisti rinktis pachiam/pachiai? :)



Perskaichiau ka prirashius ir pagalvojau- a koks yra tipas kurio pagrindine savybe postringauti? :))))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 18:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Debesiau, tik pazhines blogi, gali suvokti, kas yra geris, tik perejes per klaida, kali suvokti, kas yra tiesa. Beje, ir klaidomis mes vadiname kartais labai skirtingus dalykus arba vienam beatrodanti klaida kitam yra nepamirshtamas gyvenimo tarpsnis, uzh kuri jis dekoja Likimui....

Visko buna... viskas reliatyvu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 19:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
kokia Tu faina, debesiuk  :smile:



tikra tiesa, nuo savo klaid? beprasmiška stengtis apsaugoti kitus. kiek besiklausysi kito žmogaus istorij?, kol pats nenusvilsi sparniuk?, tol ir galvosi, kad "man tai taip nebus". O vis? galim? situacij? nenupasakosi, vis? santyki? schem? galim? irgi nenupieši tam/tiems žmogu?iams, k? apsaugot ketintum....



Ne visada suvokiam, kada su mumis tik žaidžia ar naudojasi, mat labai norim tik?ti, kad taip n?ra. Nors kartais pas?mon?je kirba mintis, kad kažkas ne visai taip yra... O kit?kart sako mums tai draugai, bet irgi jais netikime, sakom, "ne, jis ne toks". O pasirodo, Toks jis... ir k? dabar. Po to skauda. Bet laikas b?ga, žaizdel?s užgyja, ir visada galima pam?ginti paži?r?ti ? tuos santykius kaip ? vien? ar kelias gyvenimo pamokas, kurias likimas skyr?. Iš vis?, net ir pa?i? li?dniausi? patir?i? galima pasiimti kažk? sau. Pagalvokim apie tai, kad... pvz, kod?l gražiausias eiles žmogus sukuria dažniausiai tada, kai skauda jam? kai yra vienpusiai jausmai?.... Skausmas, kan?ia išgrynina siel?...




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2004, 19:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Keliau, paskaiciau pati pirma posta..

Pas mane panasus noras buvo..likau nesuprasta. Bet jausdama ta pati, nenora dalintis ne laikiau tai egoizmu. Be to jei partneris sudaro tokia situacija siekdamas isprovokuot tavo pavyda jis paprasciausiai negerbi taves, jau nekalbant apie ka nors daugiau..

Nes teisi Debeselis, mylintis zmogus neduos pagrindo nei pavydet nei jaustis nepatogiai kvailai. Ir net sakyciau zodziai "as myliu jus abu/abi" neturetu buti istarti garsiai. Nes tai dvelkia pafosu ir noru atkreipt i save demesi.. siaip tai blevyzgojimas ir tiek.

Siaip tai labai pazistamas jausmas.. :confused:ir labai suprantamas noras nesidalinti. Tik nereikia saves laikyti egoistu, verciau laikyk save gerbianciu zmogumi :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 18:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Latex, tu rashai: "..mylintis zmogus neduos pagrindo nei pavydet nei jaustis nepatogiai kvailai" . Ash noriu pasakyti, kad netgi va toks kalbejimasis forume su keliomis damomis jau gali buti pagrindas pavydo scenai. Ar tai normalu? Nejaugi meile tai kalejimas? Ash, myledamas zhmogu, noriu ji taip ikalinti, kad jis butu kur kas laisvesnis, negu iki shiol. Mes patys pasirenkame savo laisves laipsnius. O apskritai, manau, kad geriausia, kada partneriai kuo vienodzhiau vertina to  pasitikejimo ir nepasitikejimo ribas. Jega mielas nebusi!  Tai turi buti abieju vidinis poreikis. Bet kokiu atveju, manau, intuicija ir protas pasako, pakuzhda , parodo, ar tas flirtas, dairymasis i shalis yra jau beperzhengiantis tas ribas.

Nieks nenori dalintis, tai ir reikia pasistengti tapti tam zhmoguchiui visa visata!  Ir tada nereikes pavydo, savininkishkumo...  Bet...bet lengvai pasaka sekama, tachiau sunkiai igyvendinama... Laimingi tie, kuriems tai pavyksta...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 60 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007