Socionikos forumas

Dabar yra 26 Bal 2024, 01:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 17:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Efrosinja aprašei t? pavydo r?š?, kuri vadinasi "su pagrindu".  Tada t? pagrind? ir galima išsiaiškint ar aptarti. Tai normalu. Ir santykiams nekenkia.

"Efrosinja" raš?:o visu blogiausia, jei ima tave pult ir zhemint...

Paskutinis atvejis jau rodo, kad žmogus visiškai nebepaiso savo partnerio poreiki?. Galimas dalykas - net nebelaiko partneriu. 



Beje, puolimo ir žeminimo gyvenime galima pasteb?ti ir iš pirmojo partnerio pus?s, kuomet žeminams ne partneris, o jo d?mesio objektas. T? pavyzd? savo žinut?je pamin?jo Latex:

"Latex" raš?: jei vyras ima reikšti perd?tas simpatijas ir žarstyti komplimentus visokio plauko moterims

?ia kitas "carien?s" kompleksas - "veidrod?li veidrod?li, kas pasaulyje gražiausia?!" Ir tas brangiausias "veidrod?lis" neturi teis?s ištarti kito vardo  :sad: antraip bus sudaužytas ? šukes arba gražioji panel? nunuodyta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 17:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Manai? :confused: Ir?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2004, 01:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 78
Pasitaiko zmones su kuriais norisi pasidalinti viskuo,...ka jie turi. :smile:



Nugis, as neskupa, pasidalinsiu...Kuri noretu mano brangumyno? :smile: Anas, tokis visai nieko... Alga gera gauna, pasidalinsim , kaip nors... :wink:

Tikiuosi, ir jus , moteriskes,  neskupos, juk pacios saket, kad reik duot pasilakstyt, tai va - as jumi saviski, jus mumi  jusiski - prekiniai, tpfu,...diediniai mainai, tsknt... :smile: :smile: :smile:

O flirtas...hm, nugis,... geras tai dalykas... :happy:,...vienam  :wink:, kitam :wink:, gal pakvies kur nors i prabangu restorana, nachaliavu brendziuko isgersi, ziurek, dar ir pietus pastatys... :happy:

Tos, kur daug metu su savo brangumynais pragyvenot, nugis, pridekit ranka prie sirdies ir pasakykit, ar daznai anas jus i prabangu restorana veda, a ? O i tijatra, i kina, i koncerta koki, a ?

:smile:

Cia gi tokia abipuse nauda gautusi, ir jumi gerai (tikiuosi mano brangumynas nepasishiukshlins), ir man  liuks! :happy:

O kur dar sielai atgaiva! Nu, tokis isimylejimo sindromas...Ne paslaptis, tasai sindromas - kaip jaunystes eliksyras, tuomet ir lishnus lashiakus pameti ir akys shvyti...  :happy: O ,svarbiausia, jusu brangumynai, jausdamiesi visaip kaip prasikalte, bus meilus it katinai, ir dosniai pildys visas jusu garderobines svajones. Tai va, lashiaku celiulitiniu-nebus, akys, kaip zvaigzdes shvytes ir jus, tokios visos jaunos ir savim pasitikincios galesite po Gediminka su miniakais shpacyrinti... Kuo ne gyvenimas ! :happy:

O kad butu itikinamiau, galit paziureti i mano fotke, ...cia  flirtai ir dalybos taip gerai veikia...Ir jokio prakaito liejimo sporto salese, ir jokiu dietu...

O ta zalia komplektuka man brangumynas pas Statkeviciu nupirko, kai grizo paryciais... :happy: :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2004, 07:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
smls  :happy: :happy: :happy: komplektux - jo....O va ?domu už kokius griekus Efrosinas Efrosinjai tokias prašmatnias lakierkas nupirko?



:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2004, 09:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
O jei kalb?ti rimtai...Viena yra malonus bendravimas su priešingos lyties asmenimis, kai sugebama gražiai pakalbinti, padaryti maž? paslaug? (atnešti, nunešti, pavežti ir pan.), pasakyti ger? žod?, kompliment? ar kitaip praskaidrinti nuotaik? ir visai kas kita, kai prieš kiekvien? naujai sutikt? deklaruojama "Pasiži?r?k, koks aš šaunuolis/?! Imki mane ir "skaityki! ""  Ir jei tie "skaitymai" išsirutulioja ? pastovius ?jimus ? teatr?, kin?, bendras vakarienes, pasis?d?jimu prie žvaki? šviesos iki saul?s patek?jimo etc.etc. su tre?iaisiais asmenimis ir panašias "flirto" apraiškas, tai  visa tai pradeda panaš?ti nebe ? flirt?, o ? rimtesnius santykius, jei tai vyksta su vienu žmogum, arba ? moralin? palaidum?, jei tai vyksta su neribojamu skai?iumi. Arba ? 'atsargini? suolelio" formavim?. Ir tada mintys pasisuka ne pavydo, o pasitik?jimo/nepasitik?jimo link. Kyla nat?ralus klausimas "Kas ?ia zo grupavucha??? Ir k? ?ia veikiu ? Ir kuriems velniams man reikia tokio skraiduolio/?s?"



Tai bent aš asmeniškai tokioje sitaucijoje net nekel?iau sau klausimo - ar aš noriu dalintis? Aš sav?s klaus?iau - "ar man patinka susidariusi situacija?" Jei ne - aš arba bandy?iau j? keisti, pasakydama, kaip aš jau?iuosi ir kas man nepatinka. Ir žmogaus valia - reaguoti arba nereaguoti ? mano jausmus ir savijaut?. Arba, jei many?iau, kad situacija yra be prošvais?i? ir ? mano jausmus nereaguojama, pamany?iau kad iki šiol buv?s mano jausm? objektas n?ra vertas nei mano jausm?, nei mano d?mesio - ir tod?l tiesiog iš tos situacijos  išei?iau.



Yra gi ir kit? maloni? ir vert? d?mesio dalyk? ant šito svieto... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2004, 09:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
smalsioji  dar vakar, zhingsniudama ish darbo, pagalvojau apie jumis...tegis parodyk tu mum ta antraja puse, gal ir susigundysim... :happy:ale mazhum jis niekam nesgadnas, jei taip visom siulai? gero daikto taigi veltui nieks nedalina...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2004, 09:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
cassandra,

o lakierkas ash ish savo mochiutes pasogos gavau :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2004, 10:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Ir ish kur dar musuose tokiu dosniu pasitaiko?!  :happy: :happy:

Tiesa, per visa tavo pasisakyma, Smls, kiaurai shviechiasi pragmatizmas - ish visko naudos nori ishpesht!  :happy: :happy:

Ir jau visai kategorishkai nesutinku su tais lashiakais ir celiulitais! Motera privalo tureti pakankamai lashiaku ir buti netgi shiek tiek celiulitine, juk celiulitas moterishkumo simbolis ir labai seksovas dalykas! Vot!





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2004, 10:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Restoranai ir visa kita kaip Smls apraš? - tai jau toli gražu nebe flirtas...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2004, 11:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Liepa, na nebuk tokia rimta! Liezhuvis be kaulu - kodel gi jo nepamankshtinti?  :happy: :happy: :happy:

Smls , manau, dantimis ir nagais gintu savo brangiausiaji nuo restoranu ir kaviniu. :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2004, 11:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa, tuo postu smls tik šaržuoja situacij?  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2004, 12:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
A?i? už r?pest?, mielieji. Viskas tvarkoje. Kartais net pati sutrinku d?l tokios reakcijos...

Kažkod?l nuo pat vaikyst?s, jei tik kas nors susikeikia ar k? panašaus padaro - atsiprašo b?tent man?s, nors aplink daug žmoni? b?t?... Forume suprantu - pati ?sikišau, parašiau. Bet reliai, k? spinduliuoju tikrai nežinau - net jeigu tyliai kamputyje s?džiu, vis tiek....



Na o jeigu rimtai ži?r?sim ? t? šaržuojam? situacij? (  :happy: :happy: :happy: - esu nepataisoma, matyt) - galiu pasi?lyt kaip išvengti dviprasmybi?.  Reikia gi papras?iausiai susitikti tryse ir m?gautis restoranu KARTU. ?ia galima kelis zuikius nušauti  :wink:

a) aš matydama ši? por? susidary?iau ?sp?d?, ar verta toliau flirtuoti (neturiu tikslo erzinti antros pus?s).

b) antroji pus? gal?t? išbandyti vietoj Debesiaus si?lyto kvotos su lempa metodo - kryžmin?s apklausos metod? "tiesioginio eterio" metu!

c) "diedas" adrenalino poreik? galb?t irgi patenkint? n? k? ne mažiau negu slapstantis nuo savo antrosios pus?s...

O k??  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2004, 12:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 78
Frosenka, as gi sakiau, kad neskupa... :happy:

Ale ir diktatore nesu...Musu narvelis atviras, kada norim tada i ji ir lendam...,o siaip tai labai jau skirtingi esma, mano "medziokles plotai" jam per anksti, o jo "plotuose" ilgiau uzsibuvusi, bijau sulauketi.  :happy: :happy: :happy:

Taigis, jeigu taip jau ciekava pamatyti yra trys  budai:

1. "netiketai uzgriuti" pas mus i sodyba Labanorska. :happy:

2. kreiptis i ji, del  statybu, pageidautina , kad objektas butu stambesnis...:happy: :happy: :happy:

2. ateiti pas mane in grabnycia( jeigu as pirma) , paziureti, kaip anas del manes rauda. :happy: :happy: :happy:



Pirmas variantas man labiausiai priimtinas, nes ir as ten galiu sudalyvauti, taigi,  audziu tokia minti. :wink:

:happy: :happy: :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2004, 12:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 78
Liepa, o tu noretum viska gauti "za darma"? :happy: Nu kas gi tavy in tu restoranu vesis, jei pries tai nepaflirtuosi, a? Reikia ir savo darbo biskuliuka ideti, kaip manai? :wink: :happy: :happy:



Keliau,ragais/nagais , sakai?

O kipsas zino, kaip kovociau...ir, ar apskritai kovociau...?

Jau pats zodis "kovoti" man nelabai priimtinas. Dar jaunysteje sau pasakiau, kad paskui troleibusa ir berna nebegsiu, tai va... :smile:

Jeigu anas nores kazkur begti, lai bega, reiskia pati nesu verta, kad pasiliktu su manim, reiskia rado, kur geriau...Tai negi mylimam brangumynui linkesi blogo,a? :smile: Dar ir cimodana sukrauciau, virtuviniu puodu, bliudu ideciau, patalynes - mereshkuotos, komplekta, vaiku nuotraukas, jo laiskus man, kad akiu nebadytu, bo labai jau grazus buvo... :smile: Ir psio,...sakyciau-"sovet da liubov!"...ir padekociau uz kantrybe...(ne juokas gi, su tokia Gorgona 25 metus isgyventi!):smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2004, 13:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
"smls" raš?:Liepa, o tu noretum viska gauti "za darma"? Nu kas gi tavy in tu restoranu vesis, jei pries tai nepaflirtuosi, a? Reikia ir savo darbo biskuliuka ideti, kaip manai?

Dingojas, kad smls per gvolt? man nori "died?" ?piršti...  ? restoranus pati nueinu, t.y. einu kartu su draugais.  :happy:

Apskritai flirt? m?gstu savo malonumui. Visiškai laisv?, niekuo ne?pareigojant?. Jei jau flirtui kaina nustatin?jama - tai komerciniai santykiai... Neišdegt? "pavadžio" užd?ti vedimui...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 78 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007