Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 23:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 20:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vat tas ir yra, Latex, kad ?sivaizduoti ir analizuoti gyvenimiškas situacijas gali tik teoriškai... manau net geras kompas nesugeneruot? vis? ?manom? kiekvienos situacijos niuans?, k? jau bekalb?t apie žmog?... ir esu tikra, kad tur?ti išankstin? nusistatym? yra neprotinga ir neteisinga. Nesakau, kad blogai apie tai kalb?ti, bet ir prasm?s nematau jokios amžinai galvoti, kas ir kaip gal?t? b?ti blogai... taigi, kai bus- tada ir galvosi... nuo b?d? nepasiskiepysi...  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 20:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Mano senel? amžinatils? sakydavo: "Nori prajuokinti Dievul? - susiplanuok savo gyvenim?".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 20:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Spa 2004, 07:44
Pranešimai: 88
Žinai,Latex, mergela, kap pas mumi kaimi saka - tava kiaula da neužaugyta, a tujen jau peilius galandi...



Va žiema at?jo, tai tu gal visur padušk? su savim nešiokis, kap gri?si, jei spritna b?si - mažu sup?si po subine pasikišt...kad minkš?iau nutuptai :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 21:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Skarlet, nera nusistatymo, tiesiog susimastyt kaip butu jei.. yra idomu. Kaip daryciau jei ivyktu  tas ar tas? o amzinai galvot tai jau gaunasi gerokai i fobiju sriti patekti :smile:

be to nebutina pagalvojus teoriskai priimti sprendima kad jei kazkas ivyks tai as elgsiuos butene taip ir nei zingsnio i sona

:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 21:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Jadzike,



:happy: :happy:..gerai tu ten, apie ta..po kuria padushkike pasikishti galima...  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 21:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 158
Taip, teorija daznai ir lieka teorija. Gyvenimas labiau megsta praktikus. Be to, kaip galima pritaikyti teorija praktikoj, jeigu visuomet egzistuoja aplinkybes, kiekviena karta skirtingos ir daznai pati fakta lemiancios.

Pvz.: as galiu sakyti, kad niekada tu "smarviu" vedaru nevalgysiu, bet patupdykite mane i negyvenama sala, kur maistas begioja simtu koju, tai tuos vedarus dar ir kaip itariu sulapnociau  :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 21:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Latex: Na aš iš prigimties esu link?s, visk? strukt?rizuoti, apsvarstyti, perm?styti ir numatyti dešimt ?jim? ? priek?. Taip pat ?žvelgti galimas situacijas, j? padarinius, joms pasiruošti ir t.t. Matyt d?l šios priežasties esu programuotojas :wink: Ta?iau, kad ir kaip to siek?iau, kad ir kaip man tai patikt?, aš gyvenime tikrai negalvoju numatyti visko. Tai papraš?iausiai yra ne?manoma. Viskas yra perdaug dinamiška, abstrakt?, nekonkretu, iracionalu ir nenusp?jama. Yra begalyb? veiksni?, pradedant girtu kaimynu, užbaigiant galaktik? pad?timi :happy: Ir tuos veiksnius apdoroti gal?t?, nebent kažkas galingesnio už vis? visat? :wink: Tsakant matematiškai - perdaug kintam?j? :happy: Na bet ?ia jau truput? lankos.. esm? b?t? tame, kad šiam reikalui nepasipriešinsi ir geriausia išeitis b?t? - pa?iam tapti dinamiškam, lanks?iam ir gyventi realistiškai, pagal situacij?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 23:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2004, 22:13
Pranešimai: 253
Kiek pasteb?jau teorija nuo praktikos yra neatsiejami dalykai. Neturi teorijos praktikje - padarysi daug klaid?, netur?si praktikos - netur?si patirties, tuo pa?i? ir teorijos. Mokyklose mokom?s teorijos tam, kad gal?tume tai panaudoti praktikoje. Tai iš kur bus tas lanksumas ir dinamiškumas jei tur?si tik vien? teorija? Tai primena ži?r?jim? siauru kamu, nematant kas dedasi aplink. M?s? tarpusavio santykiai ir bendravimas remiasi psichologijos teorijom. Jeigu mes atmetame situacijos analizavim? ir leidžem?s pl?kdomi pasroviui galiausiai atsidursime psichologo kabinete. Ir galiausiai patys tur?sime analizuoti savo santykius su aplinkiniais padedant psichologui.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lap 2004, 21:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Pavydziu Vartotojas 2 o man kazkaip nelabai patinka viska numatyt ir apsvarstyt. Kai sugalvoju apie ka nors pagalvot tai turi buti atitinkama nuotaika. Pav. Vakar man buvo prasta nuotaika, todel galvojau apie autonazija, svarsciau ar reikia iteisint ar ne, dar laida rode per TV. Sakai, ne mano nosei tai sprest? Teisingai... Bet pagalvot as turiu teise? Ar man reikia mastyt tik apie tai kas mane supa? O man taip nuobodu, as nuo to pavargstu. Kodel reikia zmogu smerkt uz tai kad jam patinka galvot ir turet nuomone ne tokiu klausimu, kurio jis praktiskai nebuvo turejes? Nebutinai visiems priimtina ir patinkancia, gal but net klaidinga bendro teisingumo atzvilgiu, bet SAVO? Juk viska patirt neimanoma gyvenime, uztat galima mastyt. Mintis ? stebuklingas dalykas, ji pernesa tave ten, kur negali patekt realiai. Vaizduote leidzia patirti tokias situacijas kuriu gal neteks patirt. Kas tame blogo?

As suprantu kai kuriu dalyviu priesiska nusiteikima ir  asmenines antipatijas man. Bet gaila kad ne visiems patinka tos riauses. Todel nematau dideles tragedijos kad kitiems reikia is solidarumo reaguoti priesiskai.





Zalty kaip sakoma teorija be praktikos akla, o praktika be teorijos kurcia. Siaip pasakysiu neviskas kenksminga kas nepatinka ir neviskas naudinga kas patinka. Gal but tu ir tiksliai nusakei kelia i psichologo kabineta o gal ir ne. Bet juk kaip nuolat analizuoji taip pat atsiduri psichologo kabinete. Manau gerai pusiasvyra.  Ir vel linkusi manyt kad visgi isbaigtumas turi didele reiksme. Kuo greiciau isanalizuojam ir susitaikom su realybe tuo greiciau pereinam prie sprendimo pakopos ir situacijos pabaigos.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lap 2004, 21:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
> Pavydziu Vartotojas 2 o man kazkaip nelabai patinka viska numatyt ir apsvarstyt.

Prieštarauji pati sau. Ankstesniuose postuose, min?jai kad reikia visk? numatyti. Ar ?ia gal v?l aš(o gal ne tik aš..) netaip supratau? :wink:



Ech Latex, kažkaip nagrin?ji labai idealoginius ir teorinius dalykus, o dabar jau ir globalines problemas. Baltos lankos...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lap 2004, 22:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Vartotojas 2 grynai is pagarbos oponentui. Kur as parasiau kad reikia numatyt viska? :wink:

Gal busiu praleidusi?

Galvot ir numatyt nera tas pats. As niekad nenumatineju kas bus su manim po savaites. Bet pagalvot pagalvoju.

Juk pats teigi kad nagrineju ideologinius ir teorinius dalykus. Ar tau atrodo kad paprastute Latex gali numatyt globalines problemas jei apie jas galvoja? :happy: :happy:

Aciu zinoma, Vartotojas 2, bet nereikia jau taip pervertint :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lap 2004, 22:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Heh.. tai tamst? gal savo galvojam? min?i? srauta ? postus perkelin?ji? Nes ži?riu chaosas gaunas :wink:

Tiekto.. nesigilinkime.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lap 2004, 22:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Vartotojas 2 :smile: ai jai.. teko susipazint kad lazda turi du galus? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lap 2004, 22:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Ir?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lap 2004, 22:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
tu gi is prigimties linkes viska strukturizuot, apsvarstyt , permastyt.. Puiki proga  ! :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 48 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007