Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 12:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 20:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Mano nuomone, žmogus tur?t? jausti (žinoti arba b?ti b?ti tikras), kad partneris elgiasi GARBINGAI - ir tada kai yra stebimas antrosios pus?s ir tada, kai jo nemato.  Garbingu žmogum aš tikrai pasitikiu.

Skaudu b?na, kai suvoki, kad su Tavimi elg?si negarbingai, apgaudin?jo.... Bet ar tokio žmogaus verta pavyd?ti?

Man draugai niekada nepriekaištavo d?l pavydymo. Svarbiausia s?lyga draugystei laikau poži?ri? panašum? ir pasitik?jim?.



D?l flirto ir d?mesio kitiems.

Žmogus turi b?ti toks koks yra, t.y. tikras. GYVAS žmogus turi elgtis nat?raliai. Linksmo b?do - jis juokaus ir sakys komplimentus turguje pardav?jai der?damasis, šokdins damas pob?vyje, turistiniame žygyje kopiant paduos rank?, bendradarbei padovanos g?lyt? kokia nors proga ir pan. Jis yra TOKS. Ir jeigu man patinka, tai patinka TOKS.

Tai tik malon?s d?mesio ženklai.  O por? tarpusavyje sieja žymiai daugiau dalyk?. Žymiai gilesni jausmai ir pasitik?jimas.

Man malonu, kai žmon?s šiaip bendrauja be ?tampos, be perd?to rimtumo. Pataikavim?, meilinim?si, vulgarum?, manau, atskiriu. O ? flirt? ži?riu sveikai. Bent jau pati taip manau. Tiesa, gali b?ti skirtingi poži?riai ? flirtavim?. Man tai yra tik subtilus žaidimas, jokiu b?du ne viliojimas ar dviprasmyb?s. Žaidimas, aiškiai duodant suvokti, jog malonu pakelti nuotaik?, kad ži?rima ? žmog? palankiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 20:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Gerai pasteb?ta Liepa. B?tent, kai yra stebimas ir kai nestebimas antros pus?s. Turb?t, suvokus kad elgesys buvo negarbingas grei?iau pajunti šlykštul? nei pavyd?. Kuomet tada  turime jausti pavydo jausm?? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 21:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš sutik?iau su pasakymu, kad pavydo jausmas savotiškai yra savo nepilnavertiškumo suvokimo kompleksas.  Kuomet nori gauti kažk? gatav? ir pat? geriausi? pats piršto nejudindamas arba netobul?damas.



Nežinau, kok? pavzyd? pateikti. Sakykim, išsilavinimo neturinti graži jauna moteris gali pavyd?ti savo labai turtingo vyro d?mesio kitoms...  nes ji suvokia, kad jauna ir taip labai graži bus ne visada...

Tiesa, ji turi galimyb? pati lavintis ir b?ti vyrui partnere.

Gal ir negeras pavyzdys...

Kalbant apie daiktus: juk mes paprastai nepavydime kitiems to, k? patys galime susikurti ar pasiekti - tiesiog renkam?s, kas patinka. Vienas išdažo but? gelsvai, kitas melsvai, bet nepavydi, nes turi tai, kas jam patinka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 08:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Spa 2004, 07:44
Pranešimai: 88
Va aš tai mislyju, kad gera ?kinyk? sava dvarelyj visk? suži?r?t turi, visus gyvulius i sava died? taip pat. Ale ne per daug. Ba paskum anas neišlaikys i pab?gs.



Died?, kad anas nepab?gt?, raikia užlaikyt kap šun?: duoti gerai pa?sti i kartais laist pasilakstyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 10:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vat del to lakstymo....Pasilakstyti  :smile: kartais reikia ir diedams, ir moterishkems. Bet ta "lakstyma" galyma suprasti laaabai ivairiai - pvz. kaip ishbegima pasiausti su draugemis, pagurkshnoti aluchio su draugais, atshvest kokia proga su bendradarbiais. Bet kai palakstymai igauna visai kitoki atspalvi - pvz., romantishkus pasedejimus su vienisha alkana moterimi priue vyno taures, arba lovinius planus rezganchiu kolega...fu. Gali buti ir taip, kad tas lakstantis net nenumano apie kitos puses planus jo atzhvilgiu :) O kai supranta - nesha kudashiu kuo greichiau. O kiek iklimpstanchiu? Kiek norinchiu pabuti liaupsinamais/liaupsinamomis, sulaukti ishskirtinio demesio? (namie tai gaunama rechiau - buitis).

O del pavydo....Tai, tas jausmas, kai negarbingai pasielgia artimas zhmogus, ne pavydas. Tai greichiau liudesys ir nusivylimas. Toks bum per galvyte :) padedantis realistishkiau zhiureti i gyvenima.

Aaaa, dar truputi juokingas pasirode pavyzdys apie jauna turtingo vyro zhmona. Dazhniausiai tokio tipo moterys ishsilavinimo tikrai nepavydi  :smile: , nes nelaiko jo vertybe. Va grazhesniu akriliniu nagu, ar keliones i Maldyvus pavydejimas jau artimesnis tokio tipo mastymui....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 10:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Spa 2004, 07:44
Pranešimai: 88
m2, ale gi visiškai su jumis sutinku, kad pasilakstymas pasilakstymui nelygu - ing žmones išait, alu?io išgert i koki? moterišk? prieg  kampanijas pašokdint, tame tarpe i savosios nepamirštant, taigi visai gražu :happy: A vienišas i alkanas moteriškas vyneliu girdyt prieg grabny?ios - tai jau ne! A ni joks ši?ia ne pasilakstymas, a sta?iai Sodoma i Gomora kartu pa?mus!!!! Aš tai kai tik pamatau sava kieme vieniš? alkan? lakudr? ing man died? besistebeilijan?i?, tai visad nuog grandin?s sava Brisi? palaidžiu, kad anai ing nuogas blauzdas insisagyt? i ana kit?syk pro mana kiema kap probk? nuežsilaikydama pral?kt?



:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 10:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Vaje vaje, kokia diskusija ishsirutuliojo! Gaila, kad nespejau laiku isiterpti.

Visu pirma Debesiusi ir M2 - ash tikrai nemanau, kad esu kazhkur perzhenges riba kalbedamas forumuose, o jus matote.... Man atrodo, kad ash ir shiame forume esu toks pat. Klysti, Debesiau, kad ash noriu, jog visos del manes alptu. Manau, kad sutiksi, jog malonu, kada esi megiamas ir geras pashnekovas, bet tai juk nereishkia, kad reikia alpti. Neslepsiu, esu gaves gana daug privachiu ir net vieshu gana nedviprasmishku pasiulymu. Bet jie man tokie atstumiantys, kad ash apskritai nustoju su tokiu zhmogumi bendrauti.  Bent jau man atrodo, kad ash tikrai jauchiu ta riba, kur baigiasi linksmas pasiplepejimas ir prasideda flirtas.  Ash galiu ir gana tiesmukishkai "pakviesti i pasimatyma", tachiau niekada neinu ir , jeigu zhmgus nesuprato, kad tai buvo jumoras, ash tuoj pat jam pasakau. Tiesa, buvo viena ishimtis - buvau nuejes... Vienok, tai buvo kazhkuria prasme "delovaja vstrechia", nes ta dama pageidavo pirkti kompiuteri, o ash dirbau kompiuterineje imoneje. Sutinku - nesu angelas, bet ir nenoriu juo buti.

GAliu pabaigai pasakyti:  nori mushti shuni - lazda visada rasi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 10:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Labas Jadziunia!  :happy: :happy: :happy:

Mislyju, kaip tai nabodu be tavys chia - ner su kuom tikrai lietuvishkai pautarat  :happy: :happy: Ale gi tamisata labai jau  unarava - taigi alkanu lakudru raikia pavaishint, sushildyt ir tik tadu shuni palaist na linciuga, a ne?  :happy:

A va jau nat ing zhmones isheit alichia pagert , tai man jau irgi nelabai.... Geriausia tai va chia pakalbint, pajuokint - ir pachiam linksma ir griekas taliau ...



:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 10:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vat, vat, Jadvygel, shtai del ko, pasirodo tiek daug moterishkiu shuniukus namie laiko  :smile: reikia gi nuosavo diedo dauguma uzhgarantuoti.



Keliau, nepriimk  visko ka rashau, sau asmenishkai  :smile: ash chia taip plachiai pamaschiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 10:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Spa 2004, 07:44
Pranešimai: 88
Nu jau ne! Krikš?ioniškas doryb?s an visoki? ty lakudr? iš many tai jau nesulauksi!!!! da aš matai j? šerti i girdyti turiu, kur gi ne! Kad ana per t? laik? mana died? viliot prad?t????? Nesulauks! Šun? nuog lensi?ga - i von iš mana kiema!!!! Aiškiai i kankrietniai!!!!



...Nu tai laba diena, Keliau :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 10:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Emduke, deja, tenka pripazhinti, kad judvi su Debesium niekaip negalit atsiriboti nuo asmenishkumu... sutik... :(





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 11:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
pala pala, Jadziune - anundej rashei, kad tava ukiui labai raikia vyrishku runku - tai cviekui inkalt, tai karvi un jauti nuvest, tai zhabu prikapot, a dabar proviji, kad jau turi diedu? Nu tai labai faina! Tadu mazhu da vienu vilkshuni insgytum - geri diedai dabar labai retenybe didela - Raudanon knygan surashyti.

:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 11:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Spa 2004, 07:44
Pranešimai: 88
Kelias, ale tu kažkokis nesuspravoj?s esi! Taigi gyvenam dabar tam labai mobiliam laiki, kur viskas grait kei?ias. Tep i su diedais - ?ia n?r, ?ia yr. A mažna i atvirkš?iai  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 11:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Ale gi matai - ash unt asfalta sadedamas nemoku but mabilus, a Jadziunia sava palivarki budama sugeba neatsilikt na laika ir madas.

A gal atvirkshchiai neraikia, ka?  :happy: :happy: :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 11:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Spa 2004, 07:44
Pranešimai: 88
:happy: Ale tai Keliau, tai kaip ?ia dabart?s tu janai prieg nauj? gyvenima salygu nepripranti. Pasistorot raikia ba tep i liksi it mus? kandys - ni tudy, ni siudy.



Betgi blevyzgot galima ir ing viralin? ait, n?r ?ia ko rimtos temos gadyt...

  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 54 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007