Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 11:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Praudu provyji - ale man nerimtas temas kaip tai macniau patinka!  :happy: :happy:

Mani vistiek jau shalaplutu pripazhina, tai ku ti jau ir kavosies - jau tik grabas kupru ishlygins  :sad:

:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 12:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Jadzike! Labu dienu. :))) A metoda su lempa ishbandei? :)



Kelias. Naturalu, kad kiekviena tema diskutuodami remiames asmenine patirtimi. Juk ir pats ne "teorishkai samprotauji" - puoli teisintis, kai.. kai niekam to nereikia, kai asmenishkai taves ir/ar konkrechiu tavo poelgiu niekas nepuola. :))



Tiesiog.. Kalbeti apie "kazhka", ko nepazhinai, neperejai, nematei, neskaitei ir t.t. ir pan. yra neidomu, dirbtina, netikra.. Ash net ir neneigiau, kad dalinuosi savo ishgyvenimais - ir Solanžaai tai patvirtinau. Ale kodel tu priimi tai kaip asmenini izheidima nelabai suprantu. Viskas tik diskusija. Ir kaip megsta sakyti dar viena bunkeriechiams pazhistama zhmogute saya - "Nesusireikshmink". ;)

Nors aishku visi zhinom kaip malonu buti "auka"... :)))



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 13:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tema "Aš nenoriu dalintis"... Žmogumi, aišku. Žmogumi, kuris yra brangus.

Gal pabandykim paži?r?ti iš kitos pus?s. O kokia to žmogaus dalis man "priklauso", t.y. kurios nenor??iau dalintis su kitais. Ir apskritai - kiek žmogus kažkam priklauso ir kiek yra laisvas? Kas tai nustato?



Pabandžiau taip pasukti tod?l, kad su kai kuo nesutinku. Nors galb?t tik nesupratau jumoro - ten kur kalbama apie paleidžiam? šun?. Tiek to... O juk ir rimtai - ar pama?iusi žmog? turiu atsiklausti jo leidimo pašnek?ti (nes galb?t pasirodys, kad visi jo pokalbiai privatizuoti iš anksto)  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 14:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Žmogus, mano supratimu, visada priklauso tik pats sau ir yra absoliu?iai laisvas rinktis- su kuo bendrauti, kaip elgtis. O va kaip tai ?vertins jo antra pus?- kitas reikalas. Problem? netur?t? iškilt, jei abu panašiai ži?ri. Jei abu vadovaujasi posakiu: "nesielk su kitu taip, kaip nenori, kad b?t? elgiamasi su tavimi".

Patiko M2 mintys... o gi išties, b?na toki? dviprasmišk? situacij?, kur nety?iom gali nuslysti ten, kur galvojai, kad niekada, niekada. Padauginta alkoholio, susipykimas su antra puse...gal dar kokios situacijos.. ir tu jau peržengei rib?. Arba neperžengei  :wink:



Bet žinoma, Liepa, bijoti pasišnek?ti tai gal jau kraštutinumas b?t?  :wink: Kažin, ar toks žmogus gal?t? jaustis laimingas ir ilgai tverti su savo brangenybe, jei tas jo brangiausias skersai ži?r?t? ? kiekvien? jo mest? žvilgsn? ? simpatišk? priešingos lyties atstov?[-?), jau nekalbant apie pasišnek?jim?!  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 14:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Sutinku, Debesiau, kad kalbame ish savo varpines - ko gero, kitaip ir negalim, nebent pazhdzhiui cituodami kita respondenta...

Mudu jau visishkai nebesusikalbam, deja.... Gal geriau ir nesikalbekim, nes nusikalbesim...  :sad: Tavo "nesusireikshmink" jau visai netoli to nusikalbejimo... Siuloma ishvada - pasilikim abu prie savo tiesu...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 14:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Kaip ponuliui patogiau. :) Tik kam ta dramatizacija tokia "dyyydele", a? :))



Gyvenimas yra grazhus, ir tai faktas. :) O skirtingos nuomones.. Tai tiesiog skirtingos nuomones. Paprasta. :))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 14:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Liepa, idomus klausimas: "Ir apskritai - kiek žmogus kažkam priklauso ir kiek yra laisvas?"



Kartais manau, kad mes nepriklausome absoliuchiai niekam ir esam laisvi elgtis kaip tik tinkmai, kol tai nekenkia/neskaudina aplinkiniu ar artimuju.



Kitais kartais atrodo, kad ta laisve tik teorine - mes verchiame save elgtis taip, kaip ish musu tikisi - artimieji, bendradarbiai, kaimynai, aplinkiniai ir t.t. Gal net patys to nenoredami paklustam ju taisyklem - stengiames arba ishlikti tokiais, kokiais jie mus mato (kokia role mums suteikia) arba prieshingai: jei tai role mums nepatinka/nepriimtina, mes visom ishgalem ir gal net per intensyviai stengiames ja paneigti, tuo pachiu - paradoksaliai - vistik paklusdami kitu primestai nuomonei (= gyvendami tam, kad ja paneigtume)..



Ir tuo pachiu metu, kartais samoningai kartais ne, mes patys esame tais "remais" i kuriuos bandome sukishti aplinkinius - partneri, tevus, vaikus, pavaldinius, virshinikus, draugus, kaimynus ir t.t..



Kai saka - tiek filosofu ir tiek amzhiu stengesi atsakyti i ta klausima, o atsakymo kaip ir nera.. Kazhi, mes chia diskutuodami atrasim? ;))





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 15:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Ne apie patoguma kalba, Debesiau...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 15:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294


Labai ?domi mintis Liepa. ?Pavydo jausmas yra savo nepilnavertiškumo suvokimo kompleksas? Kod?l negal?tum?m manyti kad tai egoizmo išraiška? Man atrodo tai panašiau.. Be to tikt? ir tavo t?sinys ?Kuomet nori gauti kažk? gatav? ir pat? geriausi? pats piršto nejudindamas arba netobul?damas? Bet nemanau jog pavyd?dami žmog? mes norime kažko gatavo, geriausio ir pan. Pažvelkim iš kitos pus?s, kad mes  galime jaustis ne?vertinti, kvailinami. Pav: jei vyras ima reikšti perd?tas simpatijas ir žarstyti komplimentus visokio plauko moterims,  kaip tur?t? jaustis jo žmona ? gydytoja, šauni , išsilavinusi, simpatiška moteris? Ar ne kaltas bus tas jos vyras, stengdamas visokiausias b?dais pažeminti j? vien d?l to kad ji pranašesn?, taip reikšdamas savo nuoskaudas? Atatinkamai žmona, pirm? laik? nuleisdama visk? juokais, v?liau ima pavyd?ti, nesuprasdama tokio vyro poelgio ir jaustis ne?vertinta, ?skaudinta, gali b?ti ieškos priežas?i? savyje. Sveikam žmogui gali b?ti ?varytas kompleksas, o tu interpretuoji kad jis nesiekia tobul?ti ir nori gauti kažk? gatav?. Na mano pavyzdys kiek kitoks, nei tavo. Bet tavo pavyzdyje pamin?ta jog ji ne visada bus jauna ir graži, vargu jei jos vyras turi potrauki jaunut?m išsilavinimas ir partneryst? su juo jai pad?t?.  Vadinasi, vyras tiesiog su ja nesiskaito, naudojasi..ir etc. Noriu pasakyti, kad pavydumas  n?ra vieno kalt?, grei?iau kalti abu partneriai.



Labai ?domus klausimas kiek žmogus mums priklauso. Aš manau tiek, kiek pats nori priklausyti. Iš vienos pus?s ?ia tarsi galiot? toks sutarimas, kad vienas stengiasi d?l kito, gerbia ir myli. Manau kad priverst toki? dalyk? ne?manoma. Leidimo pašnek?ti prašyti kvaila, tiesiog jei žmogui svarbiau su kitais pašnek?ti, nei tai, kaip jau?iasi jo partneris išvados peršasi savaime. Žinoma, nesiskaito užgaidos, tur?t? b?ti tarpusavio supratimas ir kaip jau min?jau žmon?s turi jaustis bendra visuma, galvodami ir stengdamiesi bei r?pindamiesi vienas kitu.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 17:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
gal nepamaišys ?ia vienas anekdotas, kur? k? tik gavau, nežinau kur daugiau j? d?t  :happy: ?ia irgi ? tem?



S?žiningumas



Verslininkas siun?ia laišk? savo žmonai :



Mano mielai žmonai :



Tu, be abejo, supranti, kad aš, kaip ir tu, turiu tam tikr? poreiki?, o

kadangi tau jau 54, tu man?s nebegali patenkinti.



Aš esu labai laimingas su tavimi ir vertinu tave kaip ger? žmon?. Tod?l tikiuosi, kad nesuprasi man?s klaidingai, kai gavusi š? laišk? sužinosi, kad aš su Vanesa, mano 18m. sekretore, b?siu "Comfort" viešbutyje. Bet gali b?ti rami. Prieš vidurnakt? aš gr?šiu namo.



Gr?ž?s namo, vyras randa virtuv?je ant stalo š? laišk?:



Mano mielas vyre,



Gavau tavo laišk? ir d?koju už tavo atvirum? ir s?žiningum?. Šia proga

nor??iau tau priminti, kad tau jau irgi sukako 54.

Kartu nor??iau informuoti tave, kad tuo metu, kai skaitysi š? laišk?, aš

b?siu kartu su savo teniso mokytoju Mišeliu, kuriam, kaip ir tavo

sekretorei, irgi 18, "Fiesta" viešbutyje.



Kaip s?kmingas verslininkas, ir dar toki? puikiu matematiniu sugeb?jim? vyras, tu, žinoma, suprasi, kad mes esame atsid?r? tokioje pa?ioje situacijoje, ta?iau yra šioks toks skirtum?lis:

18 daugiau kart? ?eina ? 54, nei 54 ? 18. tod?l, kaip supranti, visiškai

logiška, kad man?s iki rytojaus ryto galima nelaukti.

Švelnus bu?kis nuo tavo žmonos, kuri tikrai puikiai tave supranta.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2004, 22:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
O shv. Jackau! Kas do grozhybe tos Peliauckaites! Ir dar muzikonte! taigi galetumem kakiu kaima kapelu arganizuot - tujenai su kanklam, ashenai su armuoniku, ash da ir smuiku moku  bishki, ir unt nervu trupuchiuku.... :happy: :happy: :happy:

Bishkiuka ishdurei, zhinama - nei tu druta, nei raudona, ale nepergyvenk - su mumis pabusi tai ir  padrutesi ir paraudonuosi!  :happy: :happy:

Ale labai, labai prijamna ....  Ku jau chai ir bekalbet....



:happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 08:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Spa 2004, 07:44
Pranešimai: 88
Ale tai, Liepa, mano miela, tai ko gi ?ia daba su tuo šuniu nesuprast??? ?iagi viskas i tep aišku kap an delna. I ni jokis ?ia ne jumoras a labai rimta baika. Va da debesius man pasak? vien? mon? - labai pama?ija. Kap mano diedas iš kur ty neaišku kur sugr?žta, aš j? - kampan, švies? kambaryj užgesinu, kad tamsu b?t, i tik staline lempa tiesiai ing akis žibiju i klausin?ju: "sakyk man grait - kur, kada i su kuo". I tep por? valand?. Nieko neduodu - ni atsigert, ni užkast. Ale kap ma?ija! Visk? prisipažysta - i kadu, i už kiek, i kiek litr? an galvos, i kokia zakusk? buva. Razumna ta m?s? debesius, oi razumna!



Kelias, tu žabalas kiba a k?, kad nematai kokios spalvos yr mana liemen????? A an nerv? grajint moku i aš,  ni kiek nepras?iau už tavy!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 11:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
kur chia skaichiau, kad Australijos mokslininkai psichologai ilgai tyre poras, kurias alino vieno ( dazhniausiai, aishku vyro) pavydas... pasirodo, vaistu nera, yra tik dvi isheitys: arba skyrybos ir vedybos su pilka, nuolankia pelyte, arba antroji (nepavydi) puse pasiryzhta neishtikimybei...ir tai suveikia kaip vaistai


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 11:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Na tu efrosinija chia ir zamachnulas!  :happy: :happy: :happy:

Ir kodel jau taip tau aishku, kad vyro pavydas dazhnesnis? kazhkodel buvau isitikines, kad yra atvirkshchiai. Pasiryzhti neishtikimybei verta tik tuo atveju, jei pavydas yra pagristas, o jei jis tiesiog liguistas?  Tada bus iskaudinta nieko deta puse!

:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 12:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
"Peliaucku_Jadze" raš?:Ale tai, Liepa, mano miela, tai ko gi ?ia daba su tuo šuniu nesuprast??? ?iagi viskas i tep aišku kap an delna. I ni jokis ?ia ne jumoras a labai rimta baika.

Psiuo...  Ainu mokyt?s kaip ling šunia prisblatyt...

Saka, reikia tuoj delnu atkyšt kai anas prilapatuoja - tegu pauosta... Nu, o jeigu da kauliokas koks runkoj - tai gal kit? rozu tas šuva jau ir lauks atainunt...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 56 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007