Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 13 Gru 2008, 18:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Sveiki, cia noreciau patalpinti savo darbeliu ir kuriniu, kokiu turesiu

dabar noreciau parodyt >>> http://www.rockstar.lt ;)

dabar idetas raudonas darbukas, vienu puslapio, gan ilgai kankintas, taciau snd viska is esmes sudejau taip kaip atrodo. ar tokia kuryba gali buti intuito, o gal tai tik sensoriko darbas? ta prasme ar tokia kuryba gali pareit ir grynai intuitui?


Paskutinį kartą redagavo Narys 13 Gru 2008, 22:56. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 13 Gru 2008, 21:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
biesas žino... iš pirmo žvilgsnio-atsidarius tokį psl nepagalvočiau,kad jame galėtų talpintis eilės, proza ir pan. Grynai reklamos agentūros puslapis atrodo. Raudonos spalvos irgi vengčiau, gal drąsiau ryškias spalvas sensorikai naudoja.
Vienžo, toks gana sensorinis man tavo psl pasirodė, gal pas intuitą būtų...nžn...aptakesnis, ar ką... jei čia tinka tas žodis. Bet vėlgi, loginis intuitas ir etinis gali skirtis kurdamas dizainą, o kur dar individualus žmogaus skonis...gal čia tik mano įsitikinimas, kad pas intuitą darbas būtų labiau "išplaukęs"....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 13 Gru 2008, 22:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Oj Solanza :strange: atsiprasau, as sioje temoje, kad nereiketu kartotis, pagalvojau sudesiu ka tokio, savo parodyt, pasipuikuoti ir siaip, pasitipuot :happy:

;DDD ee nuuu joo, tu teisingai kaip ir pastebejai :) bet siaip web dizainas puiki kuryba. tik kad sitas darbelis tai nera jau toks itin kurybiskas. cia daugiau igudziu ir bendros dizaino nuojautos demonstravimas :strange:

na ka pasakei, tai gal ir panasu kazkiek, nes as megstu toki grieztuma formu. formos yra svarbiausia man! kazkoks formu kitimas, islaikymas per atskiras puslapio dalis ir pan....

oj jeigu nesunku paziurekit puslapiuka pvz toki: http://www.wa007.com/ http://www.pkage.com/ http://www.in2media.com
padarysit mane laimingu :tongue: :happy: :happy: tai yra mazdaug tai ka noriu kurt :) (tik sie darbai kiek senoki...)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 14 Gru 2008, 00:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
nu ką aš galiu pasakyt. man patiko :smile:
smagūs, dinamiški puslapiukai. :smile: Vat juodą foną mėgstu...
Čia kaip suprantu, ne tavo darbas, o tiesiog tai,kas tau gražu ir ką norėtum panašaus sukurti?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 14 Gru 2008, 00:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
nu tie trys paskutiniai, tai jau jo ne mano :happy: :strange:
kur ten man iki ju :smile: siaip norejau uzrodyt dailiu puslapiuku, nes ju nelabai kas ir pamato, kiti ir ne ne(i)vertina...
na taip noreciau, nors kadangi jie yra seni, tai tokiu nesinori... noris naujovisku ir fainu, dinamisku ir spalvingu! :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 14 Gru 2008, 11:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
svarbu,žinai ko nori, tau tai patinka, na tai vadinas, ir pasieksi. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 15 Gru 2008, 10:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Rgp 2005, 15:29
Pranešimai: 121
sveiki :smile:
apie http://www.rockstar.lt
Visų pirma techninis dalykas. Aš esu labiau "web dizaino pavyzdžių" vartotojas, nei kūrėjas - rašau puslapius, drupal aplinkoj daugiausia. Kad įvertint dizainą - http://www.rockstar.lt - man nėra kaip pažiūrėt, kaip dizainas "elgsis skirtingose situacijose", t.y. kaip atrodys meniu, kai ant kurio nors punkto užvažiuoja pelė, kaip viskas juda, kai pasirenkamas koks nors meniu punktas, kaip atrodo įvairaus ilgio tekstai, kaip atrodo paveiksliukas, flashas ir kt. viduje puslapio. :smile:
Žiūrint kaip statišką vaizdą man šiek tiek rėžia akis labai intensyvus baltas užrašas, kur baigiasi "YAY-AHH!!!" - jis stipriai išsišviečia raudonai pritemdytoj aplinkoj. Nors tai atitinka paveikslo įspūdį - spiginantis baltas paviršius apšviestas tos lempos bendrai pritemdytoj aplinkoj, todėl gali būt, kad taip ir turi būti. Svarbu, ar dizaino sukuriamas įspūdis atitinka tą įspūdį, kokį jis turi sukurt, o ką jis turi sukurt, aš nežinau :smile:

Iš tų trijų flashinių darbų man labiausiai trečias, nors negalėčiau sakyt, kad nors kuris pakliūtų į man patinkančių kategoriją - tiesiog "ne man". Iš man patinkančių flashinių darbų greitosiom galiu rast puslapį http://www.chronotope.ru/ - ne vien dėl to, kad žinau, apie ką ten kalbama, bet tiesiog kaip flashinio darbo.

Mano ekspermentinis puslapis http://www.cronopio.lt - tik jis "nuolat nebaigtame" stovyje. :smile: Ta flashinė knyga pirmame puslapyje turėtų rodyt dinamiškai keičiamą turinį iš drupal'o , bet naujoj versijoj kažkas neveikia, o nėra laiko ir nuotaikos kapstytis, tai sudėjau statiškus paveiksliukus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 15 Gru 2008, 13:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Naiptol, tas rusų saitas mane asmeniškai nervuoja tuo, kad nėra varianto "skip intro" :happy:
Nes aš tai nemėgstu tokių puslapių, kur ilgai užkraudinėja visokius grožius. Man norisi eiti tiesiai prie info-prie esmės. Bet tai čia mano kaip vartotojos nuomonė. Apie grožį šiuo atveju visai nekalbu (nors tam psl tai ir grožio nemačiau :smile: )

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 15 Gru 2008, 17:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Naiptol, as kaip tik techniniu dalyku kartais patingiu padaryti, va va. daugiau biski papaisyt ir fantazuot megstu, o kai reikia igyvendinti - patingiu arba "neistengiu".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 16 Gru 2008, 18:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Narys rašė:
Naiptol, as kaip tik techniniu dalyku kartais patingiu padaryti, va va. daugiau biski papaisyt ir fantazuot megstu, o kai reikia igyvendinti - patingiu arba "neistengiu".


Na, kad įstengt, tai praktikos reikia turbūt. o va patingėjimas apsunkina reikalą. gal tada reikia daryt tada, kai įkvėpimas užeina. juk būna tokių dienų? arba verst save, disciplinuot kažkiek. žinau pagal save, esu pakankamai tinginė, bet kažkaip dirbi su savim, ugdaisi atsakomybės jausmą (pvz. įvykdyt kas pažadėta kitiems žmonėms), ir palaipsniui matai, kad vis lengviau yra prisiverst... Nes priešingu atveju tai labai sunku tokiems žmonėms, kurie neprisiverčia- jie nieko ir nepasiekia gyvenime.
:strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 16 Gru 2008, 22:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Solanza, matai web dizaine techniniais sprendimais vadinamas programavimas, o gi, taigi, papaisymas dizaino, taip ir vadinamas - dizainu :)

O siaip pastebejau kad daug galeciau nuveikt nakti - esu naktinukas :)

Bet aciu, taip manau reik prisiverst dazniau :strange: Siaip dar bendradarbiu but gerai turet, kazkaip nekyla tiesiog rankos kai ko daryt. Man rodos, gerai jauciu spalvas, arba man patinka jas parinkinet. tai lengva ir malonu :D dar visa isplanavima idomu galvot. tuo uzsiimu nuo vaikystes. paisydavau mazas budamas masinas pvz is virsaus, taip pat istisus popierinius miestus, labai megdavau visokius konstruktorius, nors nepirko man tevai jokiu lego, nors taip norejau. dar iki siol pasvajoju sapnuos kaip statau miesta is lego :strange: :smile: ir architektura patinka labai.

ai o gi pradejau kalbet apie tai del to, kad man patinka pvz, puslapiuose galvot isplanavima, viska kazkaip netradiciskai sumixuot, dar kazkokias detales daryt kazka konstruot, paisyt ant lapo tuos isplanavimus. daznai pastebiu vartydamas ivarius zurnalus ar siaip kur, kazkokias figuras, formas, kurios padiktuoja mintis darbui galvaj ;)

with that said, gal reiketu atrast savo darbo metoda tiesiog. ir siaip.. as darau daug dalyku, ir mazai koncentruojuos i viena veikla 8-10 valandu...

tai tiek siam kartui is dedes Lino. tik tiek :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 16 Gru 2008, 23:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
tai tau labai tiktų darbas laisvu grafiku. namie sau prie kompo kada užsimanęs-išsimiegojęs, pavalgęs ir t.t. ir padarytum pagal užsakymus darbelius. ane?
man taip dirbt patinka, kada esu pati savo laiko šeimininkė. noriu dieną dirbu, noriu- naktį. bet mėgstu ne komandinį darbą. kažkaip..gerai nepriklausyt nuo kito žmogaus.. Nes nu pvz. tu padarai savo dalį, toliau turėtų daryt tavo draugelis, o jis kažką sugrybauja arba nepadaro laiku... o patikimą kompanjoną, na aišku, galima susirast. tai ir surasi manau, jeigu tikrai vienas negali apsieiti.
:smile:

beje, o va man tokie erdviniai piešiniai buvo tragedija. kažkada tekdavo per pamokas piešt tokius, buvo nemėgstamiausias dalykas. ko gero, sensorikams šitie dalykai geriau einas.

būtų įdomu jei dar kada parodytum ką sukursi. ar tai web, ar ...prozą ar dar ką :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 16 Gru 2008, 23:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
ziurek patalpinsiu as trumpa kurineli, tiesiog man tai miela ausiai ir tiek, mano kurybos :) http://www.rockstar.puslapiai.lt/painkiller.mp3

man tai siek tiek atrodo liudnoka namie vienam dirbt. nors kol kas neturiu kazkokios sekmingos darbines patirties. nebent zinai koks butu toks pusiau naminiu salygu ofiselis, kur pora zmoniu sedi :)

nu ne erdviniai Solanza, ne erdviniai. tiesiog tokie 2d. nors blin... gal kartais ir erdvinius mielai paisau. na ziurint ka piesiu, kaip ir kodel, siaip as tokius jei ka piesiu tai 2.5d :D o kur kokius webui planavimus tai 2d.
tik va daznai keistai darau, tarsi savo grieztu stilium, kuri atrodo pats vertinu, nors nesureiksminu, bet nezadu pakeist :D bet tarsi ir negavau pritarimo kad tai butu kazkas grazaus, o dabar tai net nezinociau kur ko ieskot ;)

siaip tai manau, as aiskiai zinau ko noriu is ko, truputi jauciuos susireiksmines siam vaidmeny - teisiojo :D nors labai sielojuos del savo darbu kokybes (uzsleptai), bet va jei reiketu vadovaut kokiam bendram kuriniui, tai zinau, mazdaug ka reik daryt. tau va ta (pirsetliu parodau), tu suprogramuoji man va, kad sitas visas judetu aukstyn zemyn, besikeiciant skiltims, ir pan. :strange:

va, turiu pinigu negaliu laptopo nusipirkt, po velniu, reikia jauciu, dar "laisvesniu" pinigu pasidaryt, kad galeciau kompa nuosava nusipirkt ir naktimis, pvz, dirbt :)


Paskutinį kartą redagavo Narys 18 Gru 2008, 14:01. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 17 Gru 2008, 01:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
neužkrauna to kūrinio, išmeta į tavo tą rockstar puslapį ir viskas. :neutral:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba bus dedama cia (dizainas, muzika, eiles, proza)
StandartinėParašytas: 17 Gru 2008, 01:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
žinai, šiandien pagalvojau, kad trūko čia forume tokio etinio tipo, kaip tu :wink:
kažkaip faina taip atsipalaidavusiai plepėt apie kažką.. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 100 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007