Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Ruduo, kad jį kur
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2005, 15:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
kaip kovojat su rudeninėmis depresijomis? noriu iš anksto ieškot būdo kaip joms kelią užkirsti.

tik... vargu, ar tai įmanoma....



gal reiks pradėt lankyt jogą? kas lankėt- pasidalinkit įspūdžiais, kokia savijauta būna.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2005, 20:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Ruduo yra gerai :) Bentjau, kol nera baisiai shalta ir medzhiai grazhus. O joga man pasirode perdaug...varginanti :) Pilatesas man labiau priimtinas, ten mazhiau persistengti reikia. Ash dar nuo rudenines depresijos einu saules i soliariuma kartais ieshkoti. Dar reikia koki nors idomu uzhsiemima susirasti.Va spalio 1 d. bandysiu mokytis veltiniu gamybos technikos :) Dar labai noriu pilvo shokio pradeti mokytis, tik nezhinau, kaip su laiku isheis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2005, 22:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
m2: na, tam kad shoktum pilvo shoki tai visu pirma reikia ta pilva tureti.. Nieko tau neisheis. :tongue::smile: O su ta veltiniu technioka tai sudominai. A taip labai labi jau daba blogai su finansais?.... Nu sakyk, batus kokius tai tikrai surasim, bedoj nepaliksim.  Chm..o dar prisimenant tuos batus su kuriais tu "dar nesusigyvenus", taikaip ir moralishkai privaletume taves bedoj nepalikti...

:wink::smile:





Solanža, o tau tikrai tikrai taip labai liudna kai ruduo ateina?...:sad: depresishkas ar labiau tas "gerasis liudesys", kazhkas i nostalgija panashaus?..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 02:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
debesius raš?:


Solanža, o tau tikrai tikrai taip labai liudna kai ruduo ateina?...:sad: depresishkas ar labiau tas "gerasis liudesys", kazhkas i nostalgija panashaus?..




Kaip kada, debesiau... Šiemet jau?iu, kad kažkokie juodi debesys jau kaupiasi virš galvos, ir kad tai turi tendencij? nelabai paisyti gamtos poky?i?. Gal gi visai ne su rudeniu susij? nuotaikos...

Dažniausiai ruden? b?na lengva nostalgija, norisi šilto jaukaus kampelio, arbatos ir brendžio retsykiais prie jos...apskritai, neblogas laikas ruduo. Tik šis ruduo man kažkoks....kreivas...:sad: Tod?l ir galvoju, kur ?ia mestel?jus sau pagalbos rat?. Pilvo šokis gal ne man, bet joga tai gal...:)



m2, nu matai... aš atradau, kad pas mane praktiškai ant kiemo - dvi jogos mokyklos:). B?t? nuod?m? nepabandyti nors vienos iš j? paslaug? gal..:).



---------------



Šiandien pasteb?jau, kad jau kaštonai visiškai išbyr?j?, kevalai kas sau... giles Laisv?s al?jos ?žuolai irgi jau m?to:). Gražus laikais, tik ilgesingas.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 08:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Solanza,



na gi nera ruduo blogis ar pan. Oras atvesti, norisi archiau glaustis... nzn man tai patinka ruduo ir ziema. Nepatinka eurorija del pavasario :)



m2,

oho kokia maladiec :))))

ash tai po pirmo pilvo shokio kazkodel pasitempiau visa peciu juosta, rankos kaipn ishnarintos buvo.... Bet greitai persilauziau :))



Debesiau,



ziurekit ziurekit o mumis turi vilties kada nors pachia sutikt sporto salej... :) Kol kas jauchiuosi atradusi savo ir dar ne truputuko netasibodo...:))))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 09:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
O man ruduo visai patinka: ypa? tas giedras su pirmosiomis šalnomis. Ore tvyro nenusakomas skaidrumas, o medžiai mirga ?vairiausiomis spalvomis...:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 10:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Tai vat, vat, kol ans grazhus, tai ir man patinka. Nepatinka tada, kai jau medzhiai be lap[u, shalta, pliaupia kelias dienas be paliovos lietus ir visi vaikshto susirauke.



Debesiau, pilvo shokiui pilvo nereik :) Kai ash ana "gyvai" pirma karta Turkijoje machiau, tai nuostabiai shoko liekna kaip nendrele mergaite. Kaip jina judejo! Kaip gyvatele :) O veltiniai yr paskutinis mados klyksmas :) Ne batai veltiniai (nors taip nostalgishkai vaikyste primena :)), ale visokios rankines, karoliai, apyrankes, sages. A jumei nenori pasimokyt?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 11:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
m2: nu kaip... Gal ir noretau..:smile:Po kokiu meteliu-kitu. :smile: Su laiku tikrai ne kas daba... Ar sakiau tau, kad musu baldai virtuves "parejo" ir vel bardake gyvenam?.. :smile:



Vover, o jei rimtai - kuri sporto kluba rekomenduotum? Ash nuo spalio vidurio jau kaip ir eiti zhadu..:smile: Bet chia gal ne i tema..



Solanzha, sunku butu kazhka konkretaus pasakyt.. Kai man tokia nuotaika budavo, stengdavaus ja ir ishliudeti, tikint viena banalia tiesa - po kiekvieno lietaus nushvinta saule. O jei ir ne, yra kitu nuostabiu dalyku - shlapia zhole, nuplautos dulkes, lengvai vesi gaiva...

Ir dar - juk viskas, absoliuchiai viskas "isheina", praeina ir viena diena vel prasideda ish naujo.. Tik nereikia "uzhsikonservuoti" saves vienoj busenoj, vienuose ishgyvenimuose..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 12:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
debesius:



Vo blyn...Tai kas su tais baldais nutiko?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 12:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
m2: ainam i pokalbius.. :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 12:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Labiausiai nem?gstu lapkri?io. Nepatinka ta rudai-pilka monochromija. ir sunk?s švininiai debesys, nes tada, kaip taisykl?, ir mano kraujosp?dis pavažiuoja "žemyn". Tada baisiai laukiu prirmo sniego:) Visa laim?, kad tai ilgai netrunka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 12:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Cassandra: kas ilgai netruknka? Pirmas sniegas?:shocked: :tongue::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 12:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
ne, tas mano didžiai nemylimas lapkritis :tongue::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 12:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Cassandra: ale kaip bezhiuresi, uzh pirma sniega jis trunka vistik ilgiau.. :confused::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 12:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
na, bet iškritus pirmajam, neužilgo pasirodo ir antrasis. šiaip tai man patinka, kad t? g?d? period? pa?vairina prasidedan?ios tuo metu visokios prieškal?din?s akcijos. O sovietmetyje, pamenu, tai didis nykumas b?davo...su raudonais gvazdikais


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 101 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007