Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgp 2006, 18:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2, kod?l sk?stant? :shocked:? Žmon?s valtyje s?di ramiai, negestikuliuoja, jokios sumaišties ar blaškymosi. Laivas stovi (pl?duriuoja) horizontaliai, nepakryp?s. Kame tas skendimas? Manau, kad po darbo dienos (o gal savai?i?) ?gula plaukia mažum?l? atsipalaiduoti ? koki? ant kranto stovin?i? knaip? ir pakirkinti vietini? mergeli? :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgp 2006, 18:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Laivas panires per giliai, vienas ish stiebu apluzhes. Be to - laivas tushchias. O zhmones netriukshmauja todel, kad jau susitaike su likimu, tiesiog sedi susiguzhe valtyje :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgp 2006, 19:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Jei giliai panir?s, tai, matyt, gerai pakrautas. Vienas stiebas neapl?ž?s, o tiesiog jo bur? susukta. Be to, ir laive matosi žmoni? siluetai.



?domumo d?lei - Žeriko "Med?zos" plaustas":





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 08:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ir mano vyras prisijung? prie eksperimento:happy:. B?t? labai faina, jei ir kiti paragint? savo namiškius. Bent vienas statikas jau yra:smile:.

Liepa (o gal ir Vartotojas 2?) - prisijungsit?

Cassandra, tavo V nesutikt??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 08:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
:happy: ant plausto suraskit tingin?, kuriam viskas "dzin" :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 09:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
socion raš?:
:happy: ant plausto suraskit tingin?, kuriam viskas "dzin" :wink:


????

Žmogus pirmame plane kair?je gedi savo nesulaukusio šios minut?s draugo. Galb?t draugo mirtis jam reiškia vis? puosel?t? vil?i? pabaig?, vis? tiksl? žlugim?? Aplinkinis pasaulis nustojo egzistav?s kartu su draugo alsavimu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 10:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, maniškis darbais apsikas?s, ruošia nauj? projekt?, o kit? savait? išskrenda ? JAV darbiniais reikalais, taip kad jam dabar tikrai ne žaidimai galvoj. O aš savo tekst? jau beveik parašiau, liko pabaiga, laukiu tos sutartos datos, kad ?d?ti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 10:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
socion:



Radau, tikriausiai tas, kur mastytojo poza sedi? :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 10:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra, susidaro ?sp?dis, kad tu moklin? traktat? rašai:). Meno tematika:smile:. Tik nor?t?si kad kuo mažiau atsisp?nd?t? tavo profesin?s žinios, ir kuo daugiau tiesiog tipiniai bruožai.

O aš išver?iau savo vyriškio tekst?. Gal žinai kaip bus "??????? ????" ir "?????????? ??????????"?

m2, ar dalyvausi eksperimente? Bus aprašymas?:smile:

Aš ketenu v?liau ?traukti žmones ir iš kit? forum?, nes jau net perskai?ius savo vyro aprašym?, matau, kad skirtumai tikrai ?sp?dingi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 11:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Ash jau aprashiau puslapiu ankschiau. Lakonishkai taip :)



O "peremennaja oblachnost" tai kintantis debesuotumas, "brosaet blik" - blyksteli.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 11:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ash jau aprashiau puslapiu ankschiau. Lakonishkai taip :)


Nu kaip ne g?da:shocked::strange::smile:.

Emduk?, ?ia yra kuriama nauja tipavimo metodika, nepating?k, a?

O mes tavo aprašym? visaip išanalizuosim, su kitais palyginsim, nejaugi ne?domu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 12:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Visai visai negeda :) Ash netingiu, tiesiog nematau prasmes. Nes meno kurinius ash vertinu per prizme "patinka - nepatinka". Dar pagal tai, kokius jausmus man tas kurinys sukelia. O analizuoti man nuobodu.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 12:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Reikia ne analizuoti, o aprašyti, vat kaip jei nor?tum papasakoti kitam, kas yra nupaišyta. K? matei. Prasm? (tikslas) palyginti, kaip skirtingai ?vair?s tipai mato realyb?. K? pastebi, ko ne, ? k? atkreipia d?mes?, ? k? ne.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 13:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Cassandra, susidaro ?sp?dis, kad tu moklin? traktat? rašai:). Meno tematika:smile:. Tik nor?t?si kad kuo mažiau atsisp?nd?t? tavo profesin?s žinios, ir kuo daugiau tiesiog tipiniai bruožai.

O aš išver?iau savo vyriškio tekst?. Gal žinai kaip bus "??????? ????" ir "?????????? ??????????"?

m2, ar dalyvausi eksperimente? Bus aprašymas?:smile:

Aš ketenu v?liau ?traukti žmones ir iš kit? forum?, nes jau net perskai?ius savo vyro aprašym?, matau, kad skirtumai tikrai ?sp?dingi.




Na, negaliu komentuoti paveikslo kitaip nei iš profesinio taško. Profesin? liga, tsakant :wink: Vienas mano paž?stamas prokuroras didesniuose žmoni? susib?rimuose vis nes?moningai sutikrindavo dalyvaujan?i? žmoni? veidus su policijos paieškomais :strange: O mano aprašymas bus s?moningai neprofesinis :wink: Pati pamatysi, koks :wink: Ir jis bus ne apie tai, k? matau paveiksle, o kokias asociacijas, jei galima taip pasakyti, sukelia.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 13:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
aš tikrai dar nežinau ar parašysiu, nes n?ra daug laiko, irgi ne tas galvoj :smile: bet jei rašysiu, labai noriu kad taip neb?t?, kaip Nadia rašo - pagal paveikslo aprašym? bandyti iš naujo nutipuoti žmog?. tas papras?iausiai beprasmiška, nes vienas kito tipus su atskirom išimtim seniai jau žinom. o dabar stengsim?s ?ži?r?ti, kokio tipo žmogus vien? ar kit? paveiksl? apraš?, o po to bereikalingai "gin?ysim?s", k? reiškia viena fraz?, o k? - kita. nenoriu toki? interpretacij?, manau tiesiog geriausia b?t? pasiži?r?ti, kaip galima apie t? pat? vaizd? ar paveiksl? aptart iš skirting? pusi?, bet neb?tinai tiesiogiai susiejant t? su socionika (ar tiksliau - tip? nustatin?jimu), nes tas papras?iausiai veda ? niekur. tiek.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 95 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007