Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 01:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Temos id?jos užuomazgos yra Cassandros tipavimo temoje, štai ?ia: http://forum.linija.org/?t=401&page=last







The Dining Room.

Ivan Aivazovsky.

View of the Neapolitan Bay. 1841.



Didesnis vaizdas yra ?ia:

http://www.peterhof.org/kotimg/kot25.jpg



****



Iš pasvarstym? apie galim? rašinio pavadinim? man tapo aišku, kad greitu laiku gali nepavykti prieiti prie kompromiso ir rasti visiems priimtin? ir ?dom? variant?. Tad pamaniau, galb?t verta pereiti prie paveikslo aprašymo. Suprantu, ?ia irgi ne kiekvienam patiks jis, bet...man rodos, parinkau tok?, kur daugmaž kiekvienam užtekt? erdv?s pasireikšti. O jeigu nepatiks, j?s? "rašin?lis" gali b?ti apie tai, kas b?tent tame paveiksle nepatinka, kod?l jis nuobodus, ar dar koks nors. Anyway, tai bus mintys ? tem?.



Pradin? mano id?ja buvo tokia: rasti vaizd?, kuriame b?t? galima pasirinkti bet kok? fragment? ir j? aprašin?ti. Ta?iau manau, kad ir šiame paveiksle yra pasirinkimo laisv?. Ar aprašin?ti visum?, ar fragment?....



Žodžiu, tikiuosi j?s? ?sitraukimo ? š? žaidim?. :)


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 08:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, gerai padirb?jai, kol aš m?gojau:smile:. Maloni staigmena.

Aš jau aprašiau. Gavosi 200 žodži?. Gerai b?t?, jei mes rašytume maždaug vienodo dydžio aprašym? (jei k? galiu savo sutrumpinti iki 100). Ir: gal visgi geriau, kad visi aprašyt? visum?? B?t? geriau lyginimui. Manau, d?ti rašin?lius ? forum? reikt?, kai visi bus paraš? (o tai ne?domu rašyti, perskai?ius kito aprašym?).

Solanža - ir pavadinim? ger? sugalvojai:smile:. Aš m?s?iau ir nieko doro nebuvau sum?s?ius.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 13:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: na, kam t? dyd? taip jau norminti. Gali b?ti orientyrai kažkokie, bet tik kaip orientyrai. Ir manau, žmon?s turi jaustis laisvai. Visum?, ne visum?- koks skirtumas? Rašom apie paveiksl?. Kaip matom, kaip suprantam tai, k? matom.



Sutinku, kad geriausia d?ti tekstus v?liau, visiems kartu. Galb?t reikt? duoti koki? savait?, ar daugiau? Na tarkim iki rugpj??io 27-tos 23:59 vakaro. :wink: Ir tada, sekmadienio vakare- pirmadienio ryt? iki piet?, kad jau prad?t? d?ti k?rinukus. :strange:



Dar, ?domu, kas iš kit? dalyvi? palaikyt? šit? id?j?? Tikiuosi, kad visi pasijungs, bet gi norisi perklausti... gal pvz. kažkas mano, kad tokiu dalyku užsiimti neverta, ir atsisakys...:strange:

Žodžiu, skatin?iau visus pasireikšti:). Man atrodo, tur?t? matytis ?domi? skirtum?, priklausomai nuo tipo. Man asmeniškai noris paragint prisijungti sant?, kadangi ji to paties tipo, ir liutaur?, kadangi netikiu, jog jis b?t? nek?rybinga asmenyb? :wink: Na, ir visus kitus...:smile::smile::smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 15:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
OK :) Labai malonus koloritas :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 15:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
ir liutaur?, kadangi netikiu, jog jis b?t? nek?rybinga asmenyb?


:happy::happy: Kažkoks mano nuomon? blogai užmaskuotas šantažas komplimento pavidalu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 15:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Solanža:wink: aš kaip Hugo daugiau linkes žodžiais pap?drint smegenis apie k? nors :happy: šiaip jei reikt? konkr?iai kažk? parašyt  :confused: tekt? ilgai ieškoti kišen?j žodži?. Labai nor?t?si, kad visi susirink? b?t? ir steb?t? objekt? ar paveiksl?, tada taip, gal??iau knyg? parašyt apie betkok? daikt? ( :wink: tekt? tik karts no karto sugražint i tem?, kad toli nenugrybau?iai :happy: )

Aivazovskis geriausias iš marinist? dailinink?. Šis paveikslas n?ra jau toks ramus grei?iau tvyro kažkokia nežinomyb?s baim?. Kelios žuv?dros skrendan?ios truputi nuim? susidariusi? ?tamp?.  Viliojantis paslaptingas krantas - baugina....



Na šiai gal?jai parinkt lengvesn?, linksmesn?, šviesesn? paveiksl?. Man jis gražus, bet nepirk?iau :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 15:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Jei kasnors dalyvavote Stiklo karoliuk? žaidime, tai per tokias b?senas galim atskleisti esm?... patirti išgyvenymus su žmon?mis kurie kažk? k?r?... pajusti j? darbo vaisiaus esm?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 22:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
ir liutaur?, kadangi netikiu, jog jis b?t? nek?rybinga asmenyb?


:happy::happy: Kažkoks mano nuomon? blogai užmaskuotas šantažas komplimento pavidalu.




Nadia, kaip tau neg?da - apie mane taip blogai galvot. Neužsiimu aš šantažu :shocked: Matyt, sprendi pagal save apie kitus.



Aš tiesiog nor?jau Liutaur? ?kalb?ti sudalyvauti, nes man asmeniškai labai smalsu, kaip b?tent jis interpretuot?. Nesu ma?iusi hekslišk? interpretacij? per vis? savo gyvenim?. :tongue:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 22:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Tai darykim išvad?, kad socion jau kaip ir atliko sav?j? interpretacijos darbel?. O kit? prašy?iau lukterti ir sumesti visiems savo tekstus mano min?tu laiku. Na, kad ne?takoti kit? (ypa? intuit? etik?) interpretacij?. Kadangi štai socion paraš? apie kažkokios gr?sm?s nuojaut?, ir štai, s?džiu aš dabar ir bandau ?žvelgt, KUR tai matosi...:wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 23:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža raš?:
Tai darykim išvad?, kad socion jau kaip ir atliko sav?j? interpretacijos darbel?. O kit? prašy?iau lukterti ir sumesti visiems savo tekstus mano min?tu laiku. Na, kad ne?takoti kit? (ypa? intuit? etik?) interpretacij?. Kadangi štai socion paraš? apie kažkokios gr?sm?s nuojaut?, ir štai, s?džiu aš dabar ir bandau ?žvelgt, KUR tai matosi...:wink:




o kadangi užsiminei, kad pasteb?jai, jog Socion pamin?jo pamat?s gr?sm?s nuojaut?, tai ir aš, matyt, dabar prad?siu j? bandyt ?žvelgt :smile:



na o jei rimtai, sunki užduotis, Solanža :smile:. nežinau, ar pavyks... jei nepavyks, tai nepyk :wink:



p.s. o Solanžos t? fraz? asmeniškai supratau ir kaip kompliment?, ir kaip kvietim? šiam eksperimentui, už k? labai d?koju :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 23:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Gal neitakosiu :) bet chia net ne gresmes nuojauta, chia akivaizdi gresme.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgp 2006, 23:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Solanža:



spalvu tyla ....amzina bevarde paslaptis, menininko nuojautos paieska (tapyti zmones nusisuke ir vandens ramybeje matosi laivo seselis)...galima isiklausyti i tyla kuri ka tik isiviespatavo....jei i paveiksla galima ziureti daug kartu vadinasi jis tavo akimis yra geras.(man jis apgautas skausmu)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgp 2006, 15:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Kadangi štai socion paraš? apie kažkokios gr?sm?s nuojaut?, ir štai, s?džiu aš dabar ir bandau ?žvelgt, KUR tai matosi...
Aš irgi:smile:.



Nadia, kaip tau neg?da - apie mane taip blogai galvot.
Kod?l neg?da? Kaip tik labai g?da:sad:.



Tai darykim išvad?, kad socion jau kaip ir atliko sav?j? interpretacijos darbel?.
Ne?skaita:smile:. Atmazk? kažkokia pagal mane.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgp 2006, 15:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nius, apie gr?sm? ?siterpiosiu ir aš, nes aš jos ?ia ne?žvelgiu. ?tampa yra, taip, bet ne daugiau. Galb?t mintis apie gr?sm? gal?jo ?takoti tamsus pirmas planas, užkontrastuojantis su besileidžian?ia saule tolimoje. Antrojo plano spalvos taipogi yra klasikinio kontrasto pavyzdys: auksin? ir violetin?, o kontrastas visada kuria vienoki? ar kitoki? ?tamp?. Tas saul?lydžio priešpastatymas tamsiam pirmajam planui gali ištraukti pas?monin? mint? apie "panirim? ? sutemas", kas savaime pas?moningai atrodo nesaugu. Plius ?tamp? gali kelti pati kompozicija - iš pirmo žvilgsnio tai tartum horizontalus komponavimo b?das: laivas, statin?, valtis, ta?iau atsiranda vertikali kertanti linija - besileidžian?ios saul?s takas - kuri atidalija, atkerta  valt? nuo laivo. Ta?iau der?t? pasidom?ti ir tuo, k? nor?jo pavaizduoti pats dailininkas. Jei paveikslas tur?t? simbolišk? pavadinim?, tada, taip, sutik?iau, kad nor?ta perteikti gr?sm?, ?tamp? ar pan. Ta?iau šiuo atveju darbo pavadinimas labai nepretenzingas: "Neapolio pakrant?s vaizdas". T.y. Italija, civilizuota šalis, ne kokios nors Velyk? salos. Saul?lydis, geografin? platuma, kaip žinia, visiškai kita nei m?s?, tod?l temsta ten staigiai, atitinkamai ir spalvin? gama yra kitokia nei ?prasta m?s? akiai. Tik tiek.



Tai nebuvo paveikslo aprašymas, tik pasisakymas "apie gr?sm?".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgp 2006, 18:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Gresme yra todel, kad igula palieka skestanti laiva ir plaukia i nezhinomybe. Tolumoje matosi uolos. Gal viena ju ir pramushe laivo dugna? Zhmones valtyje pasidaline i dvi grupes - igula ir keleiviai? Saulelydis dar labiau sustiprina nerimo jausma. Va taip paveiksla matau ash :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 94 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007