Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 13:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutaurai, aš nemanau, kad b?tina užsiimti "tipavimu". Jei Nadia nori tai daryti - lai daro, tai jos teis?. Kaip tavo ar mano teis? - tik perskaityti vis? tekstus ir tur?ti galimyb? ? t? pat? reiškin? pažvelgti kito žmogaus akimis, kas jau savaime yra labai ?domu. Iš esm?s aš tau pritariu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 14:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Taiva pirmas paveikslas yra nesamone, nieko grazaus nematau is pirmo zvilgsnio, netraukia. Primena biblija, ta prasme is serijos Jesusas pamaitina zmones trimis zuvimis ar kazkas tokio. Na spalvos netraukia ir tiek.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 14:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Lie 2006, 12:56
Pranešimai: 10
O k? maždaug aprašyti tame paveiksle? nes yra labai daug detali? ir labai daug aspekt?. Reikia kažko konkretaus. Kai yra visko labai daug, tada ne?manoma man suprasti.



(pvz. mokykloje niekada nerašiau teksto interpretacij?, nes nežinojau, nuo ko prad?ti. pirm? interpretacij? parašiau tada, kai man buvo nurodyta, kokiu aspektu analizuoti. (12 klas?je) Tada tekstas pasidar? aiškus ir jame atradau daug d?sningum?, pasikartojan?i? element?, schem? ir tt, ir parašiau gan neblog? analiz?. Gal ?ia irgi kažkas panašaus, nes neturiu už ko užsikabinti).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 14:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
F, tiesiog pati atsirink tai, kas, tavo nuomone, yra svarbiausia ir aprašyk. Kas nesvarbu - atmesk.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 14:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Lie 2006, 12:56
Pranešimai: 10
Bet reikia bent mažiausios detal?s, už ko užsikabinti. Nes nesugebu atsirinkti, kas svarbu. Kol kas nematau ?ia schemos, reikia užuominos, nurodymo, kad pamaty?iau schem?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 14:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Man grazus paveikslas Polio Gogeno http://www.castelmeteo.it/arte/impressionisti/images/Paul%20Goguin%20-%20Manao%20Tupapau%20Lo%20spirito%20dei%20morti%20veglia.jpg



Na cia atsitiktinis jo paveikslas, siaip ir labiau patinkanciu rasciau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 14:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
F raš?:
Bet reikia bent mažiausios detal?s, už ko užsikabinti. Nes nesugebu atsirinkti, kas svarbu. Kol kas nematau ?ia schemos, reikia užuominos, nurodymo, kad pamaty?iau schem?.




F, na gal užsikabinti pad?t? pats pavadinimas? "Neapolio pakrant?s vaizdas".

Arba gali tiesiog staigiai užmest ak?, trumpam, ir pam?ginti užfiksuoti: kas tau labiausiai, vis? pirma krito ? akis? Galb?t spalvos, galb?t laivas, galb?t pati j?ra, gal žmon?s.

Nežinau, išties labai sunku patarti.

Dar vienas variantas- rašyti "kokias asociacijas kelia pats vaizdas kaip visuma",arba savo emocijas- patinka/nepatinka, kod?l patinka, kod?l nepatinka?

Supranti, kiekvienas mes t? pat? vaizd? matome kitokiomis akimis. Tod?l k? tu beparašysi, - bet kuriuo atveju mums bus ?domu, nes tai bus tavo, bus originalu. Visi aprašymai bus original?s ir skirtingi, manau.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 14:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra raš?:
liutaurai, aš nemanau, kad b?tina užsiimti "tipavimu". Jei Nadia nori tai daryti - lai daro, tai jos teis?. Kaip tavo ar mano teis? - tik perskaityti vis? tekstus ir tur?ti galimyb? ? t? pat? reiškin? pažvelgti kito žmogaus akimis, kas jau savaime yra labai ?domu. Iš esm?s aš tau pritariu.




Pritariu Liutaurui ir Cassandrai. Man irgi tiesiog ?domu, kas kaip mato t? pat? vaizd?. O pa?i? socionin? analiz? aš suprantu tikrai ne kaip pertipavim?, jokiu b?du ne! Aš supras?iau j? kaip tiesiog m?ginim? išskirti tam tikrus aspektus: sensorik?, intuicij?, logik?...galb?t net vien pa?iai sau, mintyse, o gal tai m?gint? padaryti Nadia, tada pasiskaity?iau ir sulygin?iau su savo nuomone. Bet si?ly?iau apie socionik? dabar mažiausiai galvoti, ir atsipalaidavus paži?r?ti, kokios mintys ateina. Liutaurai, neb?tina rašyti daug, svarbu prad?ti;). Pamatysi, gaunasi ar ne. Laiko netur?t? užimti daugiau nei vieno pasisakymo diskusijoje parašymas.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 14:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Narys raš?:
Man grazus paveikslas Polio Gogeno (...)




:smile: Iš postimpresionist? mano m?giamiausias yra Van Goghas, pvz., kad ir šis:



arba



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 16:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
F raš?:
Bet reikia bent mažiausios detal?s, už ko užsikabinti. Nes nesugebu atsirinkti, kas svarbu. Kol kas nematau ?ia schemos, reikia užuominos, nurodymo, kad pamaty?iau schem?.
Na, tai many?iau nelengva baziniams baltalogikiams.

Man asmeniškai lygiai taip pat - reikia aspekto už kurio b?t? galima užsikabinti, tam tikro taško, kampo iš kurio b?t? galima pažvelgti ir pamažu m?ginti "prieiti" prie šios temos. Tik taip galima analiz?. Be užsikabinimo, prieš akis išnyra tik baltas, tuš?ias lapas.

Kabliukui rasti dažniausiai tenka ieškoti užuomin?, o kartais gana mechaniškai, perrinkimo b?du, pagal priimtinumo laipsn? išsirinkti vien? iš žinom? vertinimo aspekt?.



Beje, Liepa, kaip baltalogik?, regis šioje temoje irgi aktyviai nedalyvauja. Žinoma, tr?ksta ir laiko tokiems rašinukams, ypa? jeigu jie nesuteikia malonumo :wink:



P.S. Vis d?lto rašinys, kaip analiz?s metodas nustatyti autoriaus tip?, saky?iau labai neblogas ir sveikintinas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 16:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vartotojas 2, aš manau, kad paveikslo aprašymas man labai priklausyt? nuo nuotaikos. Kokia nuotaika - t? ir ?žvelg?iau...  "Užsikabinimui" gal nieko nereik?t?, galiu aprašyti ?sp?d?, kuri daro paveikslas. Bet va ?sp?dis, ko gero, nuo daug ko priklausomas (koks tuo momentu sklando ore - tok? ir sugau?iau).

Paveikslas iš esm?s mane maloniai nuteikia, jokios gr?sm?s ne?žvelgiu. Galb?t dvelkia ramybe po sunkaus etapo. ?ia kiti kalb?jo apie kažkoki? ?tamp? paveiksle... Aš j? ?žvelgiu jau praeityje. Ir bendra nuotaika tokia, kad galima kalb?ti apie kažk? nuveikta, apie patirtus ?vykius, iš kuri? iš?jome kažkuo praturt?j?. Man labai patinka visuma - metas prieš saul?lyd? ( tai MANO pats nuostabiausias paros laikas), kai dienos šurmulys jau pra?j?s: diena turininga, o vakare galima visa tai apm?styti, paanalizuoti, pasidžiaugti...



Mano aprašymai gali b?ti LABAI SKIRTINGI.  Laukiu kol nusistov?s koks nors apibendrinimas (aišku tik, kad valtyje s?di ne grupel? gr?žtan?i? "bezdelnik?"). Turb?t - sp?lioju dar - k? jie nuveik?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 17:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
:happy: na j?s ir diskutuojat ne ? tem?... :happy: koks skirtumas kod?l dabar yra ši tema. Faina, kad kažkas nauj? min?i? priduoda forumui, kam prieštaraut.

O ? paveiksl? pažvelgiau su tokia nuotaika, kad iškart prikibau prie vieno veik?jo kuris, savo elgesiu iškrenta iš konteksto, s?di sau, introvertiškai, ir viskas dzin kas vyksta (tegu kiti stradalina ir kažk? tipo padarys) :happy: Pagal pavadinim? jis ir yra "Med?zos "širdis" :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 17:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš tai kalb?jau apie paveiksl? Solanžos pirmoje temos žinut?je...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 17:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Liepa: :happy: :wink: :happy: jei kalb??iau apiebetka (apie betkok? paveiksl?) kad ir apie šiuos - gal??iau apibudinti juos ir ir iš kitos pus?s pvz. apie meil? apie jaukum? (nesvarbu, kad paveiksle pavaizduota viduriai išvirt? :happy: ) ? visk? galima paži?r?t ir iš kitos pus?s ir pateisint... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Rgp 2006, 08:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O k? maždaug aprašyti tame paveiksle? nes yra labai daug detali? ir labai daug aspekt?. Reikia kažko konkretaus. Kai yra visko labai daug, tada ne?manoma man suprasti.


F, o tu gali papras?iausiai aprašyti paveiksl? taip kad kitas žmogus, kuris jo nemat?, gal?t? ji ?sivaizduoti? Tiesiog: kas yra pavaizduota paveiksle?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 87 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007