Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 10:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 16:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:



.....niu ir kodel dabar? Pagrisk argumentuotai, prashom :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 21:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2: Tod?l kad jis sensorikas, blogiausiu atveju, bent jau su ugdoma sensorika tur?t? b?ti, nors ir tai netikiu. Puiki savikontrol?, visokeriopa koordinacija, poju?i? bei jutim? valdymas ir ?valdymas, ?kiškas ir konkretus žmogus (na, ar panašus jis ? tok?, kur daug lia lia?), susiliej?s su gamta, gyvenantis gamtoje ir mylintis vis? t? aplink?. Many?iau stiprus sensorikas (galb?t :wsensoric:) ir galb8t etinis (bet ?ia sp?jimas, galb?t ir logikas, tai sud?tinga ?vertinti) - taigi visiškai priešingai Džekui.

Džekui, su savo skaudži?ja :wsensoric:, iki tokio ?valdymo lygio, many?iau, kaip iki m?nulio :wink: Na, dar ?sivaizduoju Džek?, kaip botanik?, turint? savo šilnam? su šimtu r?ši? augal?li? ir kažk? su jom darant?. Nors ir tai.. nuvyst? ten tos g?l?s, nes palaistyt nesugeb?t? :wink: Bet tokiam pasaulyje, kokiam gyvena Styvas - Džekas papras?iausiai neišgyvent?. Jam vien ?kin?, namin? buitis yra siaubas, nuo kurio jis mielai pab?gt?.



O kas tau ?ia pasak?, kad jis Džekas? Pastatyk Džek? ir pastatyk šalia Gaben? - labai kontrastingas vaizdas pasimatys, kuris "pakedena lapelius", o kuris miškus užsodina ir kalnus ver?ia (b?damas intravertas, beje!) :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 23:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: na bišk? užlenkei tu ?ia d?l t? džek? su nuvytusiom g?l?m. Aš turiu pakankamai etalonin? džek? pašon?j, kurio hobi- auginti ?vairiausius augaliukus, ir nevysta pas j? niekas, labai netgi s?kmingai žaliuoja (pas mane jau dešimt kart? b?t? numir? tie augalai :smile:). Pas džekus puiki atmintis! Ir šios savyb?s d?ka jie nepamiršta savo gausyb?s darb? ir ?sipareigojim? ?vykdyti. Tam tarpe, ir flor? palaistyt, ir faun? pašerti. Jie yra r?pestingi.

Antra, džekai dievina gamt?, jai neabejingi. Tod?l gal?t? ir po džiungles bastytis, nors ir met? metais.

Tre?ia (susij? su antra) džekai gal nuo namin?s buities ir pab?gt?, bet b?tent ir b?gt? ? džiungles, kadangi ten nereikia tvarkytis kambari?.:smile:



Esmin? džeko savyb?, d?l kurios jis gali patekti ? daugyb? toki? situacij?- tai nepaprastai stiprus poreikis naujiems potyriams, adrenalinui, nuotykiams. Jie išbando visk?, k? tik gali: patikrina,kokiu maksimaliu grei?iu gali l?kti motociklas, koks jausmas plaukioti, kai tave ant vandens slidži? tampo kateris, k? reiškia šokin?ti su parašiutu ar leistis slid?mis nuo aukš?iausi? kaln?. Adrenalinas yra tai, kas juos maitina, kas ver?ia jausti, kad jie gyvena. Džekai ir Žukovai- bene vieninteliai socione yra taip link? ? ?vairius nuotykius ir ekstremumus. Tod?l aš abejus šiuos tipus ir myliu :tongue::wink:



va ir Skarlet dalinai  patvirtina tai, k? sakiau. :smile:



Skarlet raš?:
Solanža raš?:
labiausiai d?l Styvo ir patinka- nepaliauju steb?tis, kaip jis taip ni?nieko nebijo:))


Jis bijo! Bet jam patinka bijoti. Baim? yra tai, kas džekus veža, nes n?ra nieko smagesnio kaip j? nugal?ti... :wink:





Taip, kad m2, manau, kad tasai džiungli? berniukas pilnai gali b?ti džekas. ir grei?iausiai, juo ir yra.

:smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 00:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža raš?:
Aš turiu pakankamai etalonin? džek? pašon?j
Uhu, teko spausti rank?. Gali? pasakyti, kad nesiskiria jis nuo mano nusistatyto Džek? apibr?žimo (na, ne blog?ja prasme, žinoma) :wink:

Pas džekus puiki atmintis!
Ne pas Džekus, o pas individual? žmog?!

Antra, džekai dievina gamt?, jai neabejingi. Tod?l gal?t? ir po džiungles bastytis, nors ir met? metais.
Paklaus?iau, kokiais argumentais ar motyvais remiesi, bet tiektos.. tikriausiai sakysi, kad nuojauta :smile: Tiesiog galiu pasakyti, kad tai labai subjektyvu ir žinau Džek?, kuriems b?t? galima pritaikyti visk? k? pasakei, tik atvirkš?iai :wink:



Esmin? džeko savyb?, d?l kurios jis gali patekti ? daugyb? toki? situacij?- tai nepaprastai stiprus poreikis naujiems potyriams, adrenalinui, nuotykiams. <...>

Taip, kad m2, manau, kad tasai džiungli? berniukas pilnai gali b?ti džekas. ir grei?iausiai, juo ir yra.
Sutinku, kad Džekai link? ? avanti?r?, išbandymus, kažk? ne?prasto, naujo ir t.t.

Bet kad Styvas Džekas - heh.. na jei damoms tai guodžia šird? - pirmyn, teb?nie :happy: Man tai labiau juok? sukelia, nors k? gali žinoti.. aš juk nežinau, nema?iau, nepaž?stu ir nebendravau koks jis už kadro :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 01:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2 raš?:


Antra, džekai dievina gamt?, jai neabejingi. Tod?l gal?t? ir po džiungles bastytis, nors ir met? metais.
Paklaus?iau, kokiais argumentais ar motyvais remiesi, bet tiektos.. tikriausiai sakysi, kad nuojauta :smile: Tiesiog galiu pasakyti, kad tai labai subjektyvu ir žinau Džek?, kuriems b?t? galima pritaikyti visk? k? pasakei, tik atvirkš?iai :wink:





Na aš daug skai?iau kit? džek? pasisakym? kitam forume. Kai didelis kiekis žmoni? (ir tai tokie žmon?s, kurie yra ?sitikin? kad teisingai nustatytas j? tipas) patvirtina kažkoki? informacij?, imu j? laikyti už patikim?, atspindin?i? t?j? sociotip?. Nors nesigin?iju- jei sakai,kad yra s?sli? pasyvi? džek?,gal toki? ir yra. Ta?iau tendencija yra link aktyvumo.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 14:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:



Styvas dar man kazhkuom labai Debesiu primena, butent savo charakteriu, ne ishorihkai :) Turi jei abudu tokio patrauklaus avantiurizmo. ir nelabai man ans sensorikas.....Padorus sensorikas nelakstytu niekur sushlapes, ishsitepliojes, per lietu ir panashiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 16:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2: Aha, paaiškink cibuliui, kaip jis tur?t? neiti ešeri? gaudyt :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 17:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Rgp 2005, 00:06
Pranešimai: 129
Vartotojas 2.ai, nesupratau, k? ir kam aš ?ia turiu paaiškinti:).  Krokodil? negaudau, nes batai man geri ir iš kiaul?s odos, be to niekur ir nema?iau laisvo krokodilo pas mus. Gyva?i? vaikyst?j prigaudžiau tiek, kad miestelio žmon?s vos man?s neištr?m? ? negyvenam? sal?, kad apsiberazumin?iau, na o ešeriokai patys kalti, kad juos gaudau. O ko jie kimba ir nervuoja tok? taik? padar?, kaip aš...





O geriausias filmas apie žv?riukus- "Krokodilas Dandis". Kiek kart? ži?r?jau- dar n? karto neatsibodo:)))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 17:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Vartotojas 2, cibulis linijoj yra ne tod?l, kad ji socionika domina, o tod?l, kad patinka užsukti.



Ar ne taip, cibuli, :wink: ?



Ir tod?l jam visos m?s? kalbos apie socionines vingrybes, manau, atrodo, n? p?gžlio uodegos nevertos. Tik jis, b?damas kult?ringas žmogus, to garsiai ir atvirai nepasako  :smile:



Kai atsiras žuvis pavadinimu "sensorika", va tada ir išgirsim išsam? cibulio pasakojim? apie tai :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 17:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Cassandra: Tai aš ne apie socionik?. O apie ešerius, kad cibulis paaiškint?... ot jau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 17:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Rgp 2005, 00:06
Pranešimai: 129
Na išveskit toki? žuveliok? veisl?- anuž ir užkibsiu tada:).



O socionikoj yra toks padaras, kaip katinas?. Mat aš kaip tik labiausiai panašus ? tok? tip?- ateinu, kad noriu, niekada nesisveikinu, išeinu, kad šauna galvon- net neatsisveikinu. Ir visada prie kompo s?džiu su kailiniais arba su kepure- o kam nusiimti, jei išeinant iš nam? v?l reik?s užsid?ti:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Sau 2006, 17:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vartotojas 2 raš?:
dar ?sivaizduoju Džek?, kaip botanik?, turint? savo šilnam? su šimtu r?ši? augal?li? ir kažk? su jom darant?. Nors ir tai.. nuvyst? ten tos g?l?s, nes palaistyt nesugeb?t? :wink: Bet tokiam pasaulyje, kokiam gyvena Styvas - Džekas papras?iausiai neišgyvent?. Jam vien ?kin?, namin? buitis yra siaubas, nuo kurio jis mielai pab?gt?.


:shocked: labai klaidinga susidarei bendra nuomone apie dzekiukus, gal pazisti koki viena kita nevykeli, kuris nesugeba palaistyti geliu ir pagal ju asmenines savybes sprendi? :shocked:

Dzekai, kaip racionalus tipai, puikiai moka pasirupinti tuo, kas jiems atrodo reikalinga. Taip, jei tu geliu prieziura jam primesta ir jam atrodo betiksle, jis jas gali ir numarinti, bet tik ne savo noru turimus augaliukus ar gyvunelius. Beje, su :blogic: jie naudoja pazangiausias prieziuros technologijas(pvz laistymo kapsules), kad viskas butu padaryta lengvai ir greitai- kurybine :wintuition: .

Ir nepazistu nei vieno dzeko, kuriam namu buitis butu siaubas. Kad mielai priima kitu pagalba joje ar net vadovavima- faktas, bet sakyciau donams tai- didesnis siaubas... :wink:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Sau 2006, 16:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Niu va, Scerlet mane nuramino :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2006, 21:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2 raš?:
Niu va, Scerlet mane nuramino :smile:
Na, jeigu tik nuo to miegosi ramiau - tai ir aš galiu pasakyti, kad tavo žv?reli? myl?tojas yra Dežkas :smile:



Skarlet: Na, su nuvytusiom gel?m žinoma užlenkiau.

Ta?iau tai kas reikalauja r?pes?io, ?kini? ir dalykini? j?g? - Džek? kogero psichologiškai vargina.



Beje, su  jie naudoja pazangiausias prieziuros technologijas(pvz laistymo kapsules), kad viskas butu padaryta lengvai ir greitai- kurybine.
Va va, o kur tyra, iš rank? sklindanti meil? ir šilum? bei ?d?tas prakaitas, m?gaujantis nat?ra? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2006, 22:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: palik tu tuos džekus ramyb?j :smile: Geri jie žmon?s, ypa?- savo dualams. :smile:

Ir koks skirtumas, kas ten k? vargina ar nevargina...:smile: O ir šiaip, apie džekus galima diskutuoti j? tipui skirtoj temoj :wink: O šitoj mergiot?s nori pasidžiaugt Styvu, koks ans žavus yr :wink: Na ir dar pašnek?t apie filmus apie gyv?n?lius. :smile:



Aš vakar ži?r?jau apie hienas. Ot bjaur?s padarai- kiek ži?riu, tiek kok? tai pasibjaur?jim? kelia, nors ir suprantu, kad jie niekuo d?ti, juos gamta tokiais sutv?r?. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 127 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007