Socionikos forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 14:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2004, 09:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Esi savo vieninteliu meistru,

Kas dar juo gal?t? b?ti?

Buda



Meistras gyvena tavo prote.

VI Šamarpa ?eki Wang?iug 



Jei meile džiaugiasi kvailiai, ji tampa kal?jimu.

Ta pati meil?, išgyvenama išminting? - išlaisvinina.

?itavišuddippa - Karana 



Kvaili žmon?s li?di, jei kas nors nesiseka. Jie yra patenkinti ir susižav?j?, kai viskas vyksta taip, kaip jie trokšta.

Išmintingieji išlaiko pusiausvyr? ir sunkiomis, ir maloniomis gyvenimo akimirkomis.

Buda 



Net geri išgyvenimai: džiaugsmas, aiškumas ir konceptuali laisv? yra samsaros priežastimi jei bandome juos sulaikyti.

I Džiamgon Kongtrul Rinpo?? Lodro Thaje 



Bet kokia nepriklausomyb? yra laim?, kiekviename priklausomume nuo kit? gl?di li?desys.

Patrul Rinpo?? 



Reiškiniai, kuriuos išgyvename, primena m?nul? atsispindint? vandenyje.

Iš ties? jie netikri, iš ties? tai apgaul?.

Nagardžuna 



Ar vaikštai, s?di, o gal miegi,

Visada žvelk ? prot?,

Nepaliaujamai, be perstojo.

Tai treniruot? verta pastang?.

Milarepa 



Viskas yra tik iliuzija.

Tai, kas yra tobula ir paprasta,

Nieko bendro neturi

Su "geru" ar "blogu",

"Nor?jimu" ar "nenor?jimu".

Tad lygiai taip pat gerai

Galima plyšti iš juoko.

Long?en Rabdžiampa Rinpo?? (XIV amžius)



Jei tavo protas nuolat ilsisi pats savyje,

Nesivaikyk dorybing? žodži? nei veiksm?.

Atiša 



Viskas yra gerai, kas ugdo, išvaduoja iš prisirišimo, suteikia laisv? ir atveria troškim? nešti naud? kitiems.

Lama Ol? Nydalas 



Tas baisus daiktas, vadinamas lavonu,

Jau šiandien yra mumyse.

Milarepa 



Kit? labui galima veikti tik tada,

Kai apie save daugiau nebegalvojama.

Atiša 



Kai kurie žmon?s mano, kad tuomet, kai gali pasakyti, jog atlieka gilesnias praktikas, patys tampa gilesniais.

Šamaras Rinpo?? 



Niekam netarnauja nepaliaujamas Dharmos skelbimas, jei nenugal?tas išdidumas. Niekam netarnauja meditavimas, jei nuolat laužomi prieglobs?io ?žadai. Niekam netarnauja atsidavimas praktikai dien? ir nakt?, jei nelydi jos bodhi?itta.

Kharak Gom?iug 



Kai kuriems meditacija siejasi su vizijomis, sensacingais ?sp?džiais ir paslaptimi. Mahamudra - nieko panašaus; tai sisteminga treniruot?, visiškai logiška ir konkreti.

Šamaras Rinpo?? 



Karmapa yra tas, kuris parodys mahamudros tikrumo pilnatv? ir vis? bud? aktyvum?..

Guru Rinpo?? 



Jei visiškai pasišventi Mokymams ir jais pasitiki, tuomet kiekviena gyvenimo situacija tampa praktikos dalimi. Sugebi gyventi praktika vietoje to, kad j? tik atlikin?tum.

XVI Karmapa Rangdžiung Rigpe Dordže 



Visapusiškas ir veiksmingas augimas panašus ? lenktynes: jei pos?kyje išlekiame iš trasos - važiavome per greitai, jei ne - važiavome per l?tai.

Lama Ol? Nydalas 



Pirmiausiai žmogus pradedamas motinos ?s?iose. Tuomet jis beveik nematomas. Po to gimsta, auga ir pagaliau sensta, taip kaip aš dabar. K?nas silpsta, iškrenta dantys ir slenka plaukai. Po to žmogus miršta. K?nas suira ir išnyksta, nebelieka nieko. Mano žili plaukai - mano nepatvarumo mudra.

Gendynas Rinpo?? 



Netik?kite bet kokiais perdavimais tik d?l to, kad jie ilg? laik? skelbiami daugelyje šali?. Netik?kite kažkuo vien tod?l, kad dauguma žmoni? nuo seno tai kartoja. Nepriimkite nieko tik d?l to, kad tai pasak? kažkas, parem?s tai savo autoritetu - koks nors išmin?ius arba kunigas, arba tod?l, kad tai parašyta kokiame nors šventame rašte. Netik?kite kažkuo tik del to, kad tai skamba kaip Tiesa. Netik?kite vizijomis ar fantazijomis, kurios, manote, duotos dievo. Pasitik?kite Tiesa, kuri? pažinote kaip ties? po ilgo tikrinimo. Pasitik?kite tuo, kas atneša naud? jums ir kitiems.

Buda 



Darbas su protu meditacijoje yra tikslus it vokiškas sportinis automobilis. Jis duoda ilgalaikius rezultatus ir yra kur kas efektyvesnis negu atramos ieškojimas išoriniuose malonumuose.

Lama Ol? Nydalas 



Kaltink tik vien? žmog?

Atiša 

(Lengva atsp?ti kok? žmog?: t? žmog?, kur? kiekvien? dien? matome veidrodyje. Žmon?s daro vien? esmin? klaid?: jie vis? pasaul? bando padengti oda, kad keliaudami nesusižeist? p?d?. Daug lengviau yra užsid?ti batus. Tai reiškia, kad žmon?s bando pakeisti vis? pasaul?, o daug lengviau yra pakeisti poži?r?, kuriuo patiriame pasaul?, - ? pat? teisingiausi? ir pat? lengviausi?. Tai, kad keisime išorin? pasaul?, rezultat? neduos. Net jeigu mes visus kalmukus ir kazachus išvešime mirti ? Sibir?, o žydus paleisime d?mais (nes galvojame, kad b?tent tai patenkins m?s? idealogij? ir padarys m?s? taut? laiminga), v?liau paaišk?s, kad pasaulis yra didesnis ir kad vien? kart? mums pritr?ks j?g?. Budizme svarbu pakeisti poži?r? ? pasaul?, o ne pat? išorin? pasaul?. Tad visuomet kaltas tik vienas žmogus. Visuomet d?l m?s? asmenini? kent?jim? kaltas m?s? "aš" - ken?iame tik d?l to, kad j? turime. - Wojtekas Tracevskis )


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2004, 00:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
iš kokio šaltinio cituoji, socion? negird?t? ne tiek jau mažai  :neutral:

patiko, ypa? paskutinis pam?stymas...



?mesiu ir aš kelias (gaila, kopijuoti negalima):

---

B?ti prisirišusiam prie daikto reiškia, kad jis tapo kli?timi tavo protui.

---

Jei kuri blog?, blogis yra. Jei jo nekuri, jo n?ra. Nekurk nei g?rio, nei blogio. Tada viskas bus gerai.



iš http://www.tikslas.lt/inf/Buddhism/3

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2004, 09:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
cia musu klientu puslapio conceptevents.lt

O is tavo www  gali paimti per "Front pages"



:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2004, 14:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
a?i?, socion. koks fainas puslapis  :smile:



Radau savo numyl?t?j? Tagor?, kur? jau mintinai beveik moku, ir Hesse...ir daug dar visko kito  :wink:



****



Nek?sdami kokio nors žmogaus, jame neken?iame to, kas t?no mumyse pa?iuose. Tai, ko n?ra mumyse, m?s? nejaudina.



H. Hes?



****



Kod?l turiu kam nors pasakoti, kad kei?iuosi? Jeigu aš kei?iuosi, tai esu jau ne tas, kas buvau, ir jei aš esu kitas nei anks?iau, tai aišku, kad neturiu paž?stam?. O rašyti svetimiems žmon?ms, kurie man?s nepaž?sta, aš visai negaliu.



Raineris Marija Rilk?



*******



Iš pradži? Dievas suk?r? žem? ir žvelg? ? j? iš savo kosmin?s vienatv?s. Ir Dievas tar?: "Padarykim iš purvo gyvus sutv?rimus, idant purvas pamatyt?, k? mes padar?me". Ir Dievas suk?r? visus gyvus padarus, kurie dabar juda žem?je, tarp j? ir žmog?. Žmogaus pavidalo purvas atsis?do, apsidair? ir prabilo. Dievas pasilenk? ar?iau jo. "Kokia viso šito prasm??" ? sumirks?j?s mandagiai paklaus? žmogus.

    ? O k? ? viskas privalo tur?ti prasm?? ? paklaus? Dievas.

    ? Be abejo, ? atsak? žmogus.

    ? Tuomet palieku tau sugalvoti, kokia viso šito prasm?, ? atsak? Dievas ir nu?jo.



Kurt Vonnegut


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 32 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007