Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 16:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Bir 2004, 17:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 4
Asmenishkai man sunku ishrinkti viena pacia geriausia, bet ko gero tai butu E.M.Remarko "Trys Draugai". Nors jo ir kitos knygos tikrai vertos demesio ir prikaustancios. Ish lietuvishku labiausiai istrigo psichologinis V.M.Putino romanas "Altoriu sesely".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2004, 01:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 21
Man ?strigo tokia lyg ir beprasm?, bet pagalvojus pati prasmingiausia Carlos Castanedos knyga "Laiko ratas"


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2004, 01:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Carlos Castanedos "Laiko ratas" ir kitos knygos, tikrai puikos. Žinoma visk?, kas jose rašoma reikia suvokti.

Dar ?domi knyga b?t? Heather Hughes - Calero "Tibeto šamanas"


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2004, 10:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Castaned? dabar skaitau, tikrai ?domu, bet kol neperskai?iau visos tai ir visumos nesuvokiau. :)



Ar kas skait? Urantijos knyg??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2004, 14:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 16
Nesu didelis knyg? meg?jas, bet manau, kad neblogos yra H.G.Wells'o "Pasauli? karas" ("The War Of The Worlds") ir Pavelo Bagriako "Melynieji žmon?s".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2004, 14:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 19
Kai skai?iau pirm?sias C.Castanedos knygas: "Don Chuano mokymas",  "Kelion? ? Ikstlan?", Kita realyb?" ir kitas(devynios knygos) ir moters iš jo grup?s- Taišos Abeliar apie moteris mages, buvau visiškai prasmegusi jose, jos buvo tap? mano tikra realybe ar religija :happy: tik retkar?iais ?šl?sdavau ? š? pasaul? pasidairyti :happy:

Dabar pagaliau radau savo Gyvenimo Knyg?- Eckhart Tolle "Šios akimirkos j?ga", kuri mane prad?jo "ardyti" ir "surinkin?ti" iš naujo :happy: :happy: :happy:



  Skarlet, Urantijos knygos perskai?iau pus? :smile:. Dabartiniu mano "matymu" tai be galo ?domi informacija protui :smile: Ko nors dvasingo toje pus?je neradau dar nieko. Informacija apie ateit?, apie tai kas m?s? laukia, kiek mes visko pamatysim ir sužinosim, kiek mus visko išmokys iš karto, kai tik...numirsim, t.y. kai pereisim ? kit? s?mon?s b?sen?. ?ia, aišku, tik mano asmenin? nuomon?. Manau, kad tokia informacija reikalinga gyvenantiems nužmog?jusiam ir numarazm?jusiam pasauly, tam kad kaip nors jie visa tai  ištvert?, "atb?t?" visas negandas ir nežmoniškumus matydami tos "ateities" vizij?. Taigi, pasigedau informacijos KAIP b?t? galima keisti vis? t? marazm?.  :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2004, 00:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Kadangi išrinkti vien? knyg? pernelyg sud?tinga, parašysiu autorius, kuriuos m?gstu:



jau min?tasis C.Castaneda, I.Aljend?, G.G.Marquez, H.Wasmo;



iš specializuot? - C.G. Jung, T.C Estez.



Ypa? ?domi Estez "Beguš?aja s volkami".





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2004, 01:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 39
matyt, Matt Pietrek ?Sekrety sistemnogo programirovanija windows95".  negrožin?? ;-)  patys kalti d?l temos formulavimo.



iš grožini? pamenu R. Gavelio ?Vilniaus poker?".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2004, 02:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Uhu.. man tada b?t? kas..

Bjarne Stroustrup "The C++ Programing Language"  :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2004, 03:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 21
Ai tiesa, dar labia smagi knygi?kšt? - Konrado Lorenco "Karaliaus Saliamono žiedas", nuostabiai parašyta, o ir moksliniu poži?riu labai vertinga. !


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lie 2004, 11:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
Jeigu atsiminti linksmas, tai man labai patiko "katinas, kuris nor?jo b?ti šunimi" ar kažkas panašaus. Ir, be abejo - A. de Sent egziuperi "Mažasis princas"...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2004, 11:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
O Castaneda  labai jau ne vienodai liaudis priima... Vieni entuziastingai priima, kiti - kategoriškai atmeta... Kaip ir A. Lazarev?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2004, 02:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
mes tai su Casandra gal?tume knygom keistis turb?t - labai jau skoniai panaš?s  :wink:

tik iš jos nemin?t? aš dar Coelho pasim?gauju, taip pat Egziuperi "Mažasis princas" yra gerai, kažkada R.Bachas patiko, bet jau "išaugau" iš jo turb?t. O šiuo metu skaitau knyg?, kuri? nume?iau, kai buvau 17-kos ?pus?jusi: Senekos "Laiškai Lucilijui".


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2004, 15:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža, net nustebau, kad gali b?ti atvirkš?iai, ?ia turb?t reik?t? socioniškai panagin?ti, nes aš b?tent 17-os skai?iau Senek? ir laaabai patiko, o iki R.Bacho tik neseniai "priaugau", man jis buvo toks atradimas... ?ia kažkas su logika ir etika surišta...  :confused: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2004, 17:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet, mielai galime panagrin?ti, ar bent nor??iau patikslint... Man Seneka taip pat labai patiko 17-kos, tiesiog neužbaigiau tos knygos (buvo lik? visai nedaug), nes prasid?jo pasiruošimas 12kl. baigiamiesiems egzaminams, tuo laiku buvo numesta viskas, išskyrus biliet? studijavim?.... O po to, stojimas, studij? pradžia... taip ir pasimiršo man ta knyga; atsirado kit? ?domi? knyg?, o ji vis saugiai gul?jo lentynoje, kol galiausiai neseniai ?miau ir atsiver?iau j?, ieškodama tam tikros konkre?ios jo minties tema, kuria tada m?s?iau. Dabar didel? dal? laiko suryja knygos profesine tematika, tod?l sunku rasti laiko filosofams...

Bach? atradau prieš....kokius 8 metus. Sakau, kad "išaugau" gal tod?l, kad jau jau?iuosi visk? pasi?musi iš jo, k? tik gal?jau: perskai?iau visas jo knygas, kurios išleistos lietuviškai, suvirškinau visas jo mintis, atsirinkau tai, kas buvo aktualu ar tiko man.

Manau, kad tai papras?iausias atsitiktinumas, kad Tu j? atradai dabar, o aš- tada.

Mano nuomone, didži?ja dalimi knygas reikia sieti su žmogaus dvasine b?sena, o ne su jo amžiumi. Suprantama, yra dalyk?, kurie suprantami tik pasiekus tam tikr? brand?, bet ne apie tai aš. Tik sakau, kad kartais norisi kažko lengvo ir atpalaiduojan?io, kartais ?sigilinti ? profesin? literat?r?, kartais... dar kažko. Gyveni, ir ieškai atsakym? ? tam tikrus klausimus, atsakymus ar bent gaires, orientyrus, randi tam tikrose knygose...

O kokia Tavo versija, kas susij? ?ia su logika ir etika? (aš juk žalia socionikoje :confused:)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 122 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007