Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 16:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2005, 18:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
m2: a jo. Pati stovejau - mano "eile" stoveti nuo (berods) 4 ryto buvo.. Mes su broliu daba juokiames, kad taip tevai mums meile literaturai diege. :happy:

Svarbiausia, kad ne velnio nesupratau ko mes ten stovim, bet tete sake" reikia, knygu bus", tai ir stovejau. :smile: Nu gerai gerai..kartais prisesdavau ant zhemes - visi taip dare..:wink::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2005, 18:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Liepa: o shiaip - daug skaitai? Megsti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2005, 13:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
m2 raš?:
...ir labai gerai atsimenu, kaip mama ejo nakti stoveti eilej prie knygyno, kad ta serija uzhsiprenumeruoti. Ot laikai buvo. Dabar, idomu, eitu kas nors?


Aišku, kad niekas dabar neit?, va jeigu internet? nemokam? dalint?, tada jau visai kitas reikalas... :strange:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2005, 19:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
debesius raš?:
Liepa: o shiaip - daug skaitai? Megsti?




Nuo geguž?s iki kokio spalio darbe kartais tenka išb?ti po 12-14 val. - tada pirmas noras par?jus namo nugri?ti ir miegoti.  Per vasaros atostogas norisi su visais pab?ti, pakeliauti - žodžiu atsigriebti už "prarast? laik?".

M?gstu skaityti. Dažniausiai man tai gaunasi žiemos vakarais. Nem?gstu šal?io, paprastai niekur neinu. Tada susirangau patogiai ant sofos ir... literat?rinuosi.  Pasteb?jau, kad man b?na "autoriniai periodai" - užkimbu ant vienos kygos, ir jau po to ieškau ieškau kit? autoriaus knyg?. Gal ?ia kaip ir su žmogum - jeigu ?domus, tai norisi daugiau apie j? sužinoti.  Labai sunku išsirinkti nu?jus ? knygyn? - dažniausiai renkuosi pagal jau žinomus autorius. Arba pagal draug? rekomendacijas, kad b?tent ta knyga yra ?domi.

Dabar knygos brangios (ir pragyvenimo lygis riboja malonum? prioritetus). Stengiuosi keistis knygomis su draugais (nes ir pati namie turiu prikaupusi), o pataupau kelion?ms.



Turiu suomi? rašytojo Mika Waltari romanus. Prieš por? metu atradau airi? pamokslinink?-rašytoj? John O'Donohue. Turiu dvi jo knygas "Anam cara" (Sielos draugas) ir "Sielos namai".

Pavasar? skai?iau John Irwing "Našl? vieneriems metams".  Dabar v?l sugr?žau prie Francoise Sagan.

Šiuo metu skaitau A.Paškaus "Meil? - žmogaus pašaukimas" (jis d?stytojauja ?v. pasaulio universitetuose, klinikinis psichologas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 16:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pasirodo, mano mama ?sigijo "Da Vin?io kod?", ir Irwingo "Ketvirt?j? rank?" (lyg toks pavadinimas?). Laukiu nesulaukiu, kol eil? man skaityt ateis. :)



O su tom eil?m prie knyg? anais laikais... T?vai kažkokiu kitu b?du ?sigudrindavo gauti tas knygas gražiais viršeliais:), tad taip ir neteko jokiose eil?se pastov?ti. O gal ir gaila, b?t? buv? visai romantiška :wink: Gal b??iau kitaip vertinus.... :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 16:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2 raš?:


Ash tai tas nugareles jau seniai suskaichiau, t.y., vis laukdavau, kada nauja knyga pasirodys, ir grauzhdavau.




Išties verta pagarbos, emduke :happy:

malonu tur?ti pla?i? erudicij? ir žinoti tiek daug ?vairi? autori? ir k?rini?. Aišku, b?t? galima tuo užsiimti ir dabar, bet kad t? knyg? tiek daug išeina visoki? kasmet- perku tai, kas patraukia ak?. Coelho, kelis kitus autorius....



Liepa, gal Waltari turi k? nors nuosavo? Visai nor??iau pasiskolint :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 20:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, M.Waltari dabar turiu  "Turmsas nemirtingasis" ("Sinuh? egiptietis" ir "Mirties angelas" - paskolintos)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 20:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: apie ka tas Turmsas? idomu? :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 21:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pateikiu anotacij?:

"Turmsas nemirtingasis" - puikiausias 520-450 m. pr. Kr. Viduržemio j?ros  krašt? metraštis, vadinamas mistiškiausiu M.Waltari k?riniu. Tai romanas apie vienos paslaptingiausi? senov?s civilizacij? - etrusk? - žlugim?. Autentiški ?vykiai pateikiami kaip herojaus Turmso gr?žimas ? t?vyn? - etruks? krašt?, visai nepanaš? ? kitas Viduržemio j?ros valstybes. Turmsas prisimena savo keist? likim?, l?mus? jam pažinti pranašus, pitijas, sibiles, augurus, žynius, karius, pl?šikus, valdininkus, teis?jus, pirmykštes gentis, ir, žinoma, nepaprastas moteris. Romane ?domiai pinasi t? laik? Graikijos, Sicilijos, Romos papro?iai, buitis, skausminga meil?s istorija, pomirtinio gyvenimo, diev? pasaulio bei reinkarnacijos sampratos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 23:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: a?i?, kad papasakojai. galvoju, kad tur?t? b?ti ?domu toki? knyg? paskaityt ir istoriniu aspektu, prisimint kaip tie rom?nai gyveno....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 10:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa:



Wow! Suintrigavai, reiks nusipirkti ta knyga. Senoves civilizacijos mane nuo pat vaikystes labai domina. Tik literaturos apie jas ne tiek daug prieinamos budavo. prisimenu, koki stipru ispudi padare |"Taide Ateniete" ir "Oikumenos krashte". O Sinuhe ash savo turiu. (jei niekam nepaskolinau, reiks namie pasizhiureti).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 16:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Aš nuo Sinuh?s ir ketinu prad?ti pažint? su Waltari. Galb?t tod?l, kad Egiptas ?domiau nei rom?nai...

Nors ?domiausios civilizacijos man- inkai ir actekai. O Tau, emduke? kuri civilizacija atrodo pati ?domiausia?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 16:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Man irgi Egiptas, etruskai, senoves Babilonas, Indija, zhodzhiu viskas, kas buvo seniai :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 20:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Rgp 2005, 00:06
Pranešimai: 129
O aš labiau link?s ? šiuos laikus. Labiausiai ?strigusi knyga- L. Mnia?kos romanas "Mirties vardas- Engelchen". Kai kas gali man papriekaištauti- komunisto rašyta knyga...Bet man ji padar? ?sp?d?...Tiek ,kai pirm? kart? perskai?iau, tiek ir dabar, kai pasiimu j? skaityti:).



O Sinuch? "prarijau" vienu pris?dimu:)))



Be vis? filosofini? privalum? padariau išvad?, kad šnaps? vistik "suk?r?" senov?s egiptie?iai, o ne rusai:))). Ir pavadino j? "krokodilo uodega":happy::happy::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2005, 10:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
cibulis:



Ta "Mirties varda" skaichiau zhalioj jaunystej, atsimenu, kad kraupoka ispudi paliko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 123 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007