Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 20:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lie 2005, 10:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Laim?...Kai pajunti harmonij? tarp sav?s ir Tave supan?io pasaulio :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2005, 14:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
nzn...

Mano galva, laime - tai poziuris i gyvenima ir gyvenimo budas.

Toks mano isitikinimas. Ir nuo tada kai ji atradau, supratau kad esu laiminga mergiote, nes .... noriu tokia buti. Tokis mano pasirinkimas. Samoningas pasirinkimas.

Kas bebutu, kas benutiktu... galiu myleti, dziaugtsi, regzti savo intrigas, liudeti, pykti ir shirsti, galiu but praradusi vilti ir akimirka net nekenchiati, bet visada esu laiminga.Su visais savo teigiamais ir neigiamais ishgyvenimais. Nes jie spalvina mano gyvenima. Ir harmonija nera pozityvumas. Tai suvokimas ir susitaikymas su savim, su aplinka ir viskuom kas yra dauguiau (arba maziau).  Saves ir savo vietos suvokimas.]

Vo man, tai yra voverishka harmonija. o su ja ir laime :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2005, 23:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Vovere, gerai, kai taip gaunasi. Kai gali sau ?sakyti - "B?k laiminga!' Ir b?ni. Pamenu, buvo metai, kai pastoviai liepdavau b?ti sau laiminga, ?sakydavau sau b?ti laiminga, ir lyg ir b?davau...kol vienumoje vis? sunkumu neužgri?davo klausimas "ir kuri? velni?...???" ir tapdavo nyku nyku...Matyt, man neužtekdavo ?sakyti sau b?ti laimingai. Reik?jo dar taip ir jaustis...



Nebepamenu, kada paskutin?syk liepiau sau b?ti laimingai. Ir nebepamenu, kada paskutin?syk sav?s klausiau "Kuri? velni?..?"



Užtat puikiai pamenu pranašo žodžius;



"Viskam yra savas metas po saule..."



To paties linkiu ir Jums.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2005, 08:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Cassandra:

Laba ryta :)

jup - viskam yra savas metas.

Tachiau poziuri i pasali mes renkames. Na niekados sau nieko neisakau... Papraschiausiai pagalvojau ir supratau - vovera, tu ziauriai laiminga mergiote. ir tai gyvenimo budas. Esu laiminga uz kiekviena patirti. Net tikrai ziauria, tiek fizishkai, tiek psichishkai.  Nes jis tik daro mane daugiau zinanchia, suvokianchia, patyrusia ir stipresne. Butent - stipresne. Ir labai naiviai tikiuosi - bidshki protingesne :wink:.

'O kuriu velniu"? Chia musu pasirinkimas. Galima tikti dievais, galima tiketi kuom tik nori. Bet tai tik musu pasirinkimas. Man asmenishkai yra idomu gyventi. Idomu ar gali buti blogiau. arba geriau. Pagaliau idomu pakilti ish nokdauno ir ziureti ar ishsilaikysiu. Gyvenimas yra labai trumpas, tad pakankamai smagus laikas.... 

Buna zinoma, silpnumo, ir visai beviltishku akimirku.... ir bnuna klausimu" kam visa tai, kokia prasme?". O po to greit atsimenu - mano galva ogi nera jokios prasmes, tai zmoniu susireikshminimo ishraishka. Tad galiu sau susigalvoti nors milijona prasmiu ir veliau visas atmesti. "O kur tikroji"? O kodel ji turi buti, ish kur toks gilus isitikinimas. Gal ji kazi kokia ir yra, bet realiai to niekas nezino :wink:

tad mano prasme yra stebejimas ir mokymasis. patyrimas ishgfyvenimas ir gal... protingejimas.  Tai net ne prasme o gyvenimo budas. Ir man shis budas labai priimtinas, gal ir todel jauchiuosi laiminga? Kai paisneriu stachia galva i gyvenima bet priimu ji ne kaip koki absoliuta, o kaip patyrima...



Ir kitas dalykas: o gal kaip mano nemaza dali psichoterapeutu - tas laimes pojutis  priklauso tik nuo vieno dalyko - cheminiu medziagu veiklos galvoje. Gal ir taip. kas zino..... Kiekvienam sava patirtis.  O gal tai perduodama genais. velnias zino.

Aj nzn Cassandra ..... nzn kaip viskas yra. O gal tai tik mano gynyba. Papraschiausiai dabar esu didliu apssiprendimu chaotishkam gyvenimo periode, kuriame ramiai, be jokio sazines griauzino, egoistishkai ir avantiuristishkai laviruoju. Be sazines ir be morales. Kazkaip del to labai gerai jauciusi. Tai va nzn gal toks poziuris tera mano gynyba nuo saves, savo superego etc etc etc. Nors seniai toki poizuri turiu, tai....

Vienzo nieko nzn, gerb. Moderatore:wink: Ale jauchiuosi laiminga, nu nots jus ka:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2005, 09:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Vovere raš?:


Tachiau poziuri i pasali mes renkames.




Va ?ia visiškai su Tavim sutinku. Tod?l kai esi situacijoje, kurioje d?l objektyvi? (t.y. einan?i? iš išor?s, o ne iš Tav?s) aplinkybi? negali b?ti laiminga, ir netgi suvoki, kad tai yra kažkuria prasme tau priešišiškos aplinkyb?s (nor?jau parašyti "žlugdan?ios", bet paskui pagalvojau, kad jos nesužlugd?, o tik užgr?dino), gali sau pasakyti: "N?r ?ia ko lia-lia. Yra kaip yra. Dabar.Kai tik pasisuks man palankus v?jas - aš išlipsiu iš viso šito Š..." Tokiose situacijose aš ne?teigdin?davau sau, kad esu laiminga. Atvirkš?iai, konstatuodavau fakt?, kad esu giliai nelaiminga ir man ?ia  - ne vieta.  Ir dairydavausi pla?iai atmerktomis akimis, laukdama palankaus momento ir pati d?dama pastangas jam priartinti. O kai jis ateidavo, man?s nesulaikydavo niekas - maudavau iš ten su visomis pakeltomis bur?mis.



Esu laiminga uz kiekviena patirti. Net tikrai ziauria, tiek fizishkai, tiek psichishkai.  Nes jis tik daro mane daugiau zinanchia, suvokianchia, patyrusia ir stipresne.




nežinau, ar gal??iau pasakyti, kad esu d?kinga už kiekvien? patirt?...turb?t, ne...Už por? "patir?i?" vienam žmogui ilgai nešiojausi savyje pykt?. Ir ta patirtis nebuvo gera ta prasme, kad dar? mane beveik paranojike: "nepasitik?k niekuo, išskyrus save pa?i?...' Patirtys, kuriose pasielgiama nes?žiningai stambiais m?stais, taip, kad lieki plika basa, n?ra labai geros. ir kalba eina ne apie Petr? iš gatv?s, o apie žmog?, kuriuo teoriškai lyg ir prival?jau pasitik?ti. Paskui v?l teko iš naujo mokytis...pasitik?ti. Tik kitais. Ta?iau kalbos n?ra, kad tai mane užgr?dino visomis prasm?mis, tame tarpe ypa? psichologiškai.



Vienzo nieko nzn, gerb. Moderatore:wink: Ale jauchiuosi laiminga, nu nots jus ka:happy:




Kod?l tik "Moderatore"????Kod?l ne "J?s? Didenybe" , "Jumis Šviesybe"; "persona, artima imperatoriui", aaaa??? Dar ne v?lu pasitaisyti, mieloji :tongue: :happy:



O kad laiminga - puiku :wink: Kuo daugiau mus supa laiming? žmoni? - tuo patiems gyventi mieliau :happy: Skirtingai nuo tautos padavim? irgi tradicij? :happy::happy::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2005, 11:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Cassandra:

na ziur mes palaikom linija :smile:



Va , va bijojau, kad "Moderatore" nuskambes pachiai ironishkai, ale taip nenorejau. Stiluis rashymo toks....



Kai yra "zlugdanchios" aplinkybes, tai kazkaip ir galvoji, kad va i koki "sh.." ilpuoliau. tada kazkaip net nemastau apie laimes/nelaimes, tada pykstu ir bandau kapanotis, o kai vel pagalvoju, tai esu laiminga.... Nugis nera gyvenimas kokis tai rozinis. Laime irgis ne rozine. Ji spalvota. Bent jau man.



Manau galiu nutuokti, apie koki pykti ir situacijas shneki..... Ishgyvenau kazka tokio panashua ar i ta puse budama labai jauna. Su poziurem pasekmem. Veliua nemazai visko perbridau. Ir gal net yra kazkokios pasekmes psichikoje, nors pykchio matyt nebeliko.... Bet nuo to tik tapau stipresne. nzn kaip dabar ishtverchuiau tuos pragarus, nemanau, kad butu lengviau.bet ir tu patirchiu nesigailiu. Nes jos grudina ir stiprina. Ir galbut dar aishikiau padeda suvokti, kad shiaip ash laiminga mergiote. be to buchiau gal kotokia. Gal svelnesne, naivesne, pasitikinti, ale yra kaip yra :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2005, 12:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Vovere raš?:
Cassandra:



Manau galiu nutuokti, apie koki pykti ir situacijas shneki..... Ishgyvenau kazka tokio panashua ar i ta puse budama labai jauna. Su poziurem pasekmem. Veliua nemazai visko perbridau. Ir gal net yra kazkokios pasekmes psichikoje, nors pykchio matyt nebeliko.... Bet nuo to tik tapau stipresne. nzn kaip dabar ishtverchuiau tuos pragarus, nemanau, kad butu lengviau.bet ir tu patirchiu nesigailiu. Nes jos grudina ir stiprina. Ir galbut dar aishikiau padeda suvokti, kad shiaip ash laiminga mergiote. be to buchiau gal kotokia. Gal svelnesne, naivesne, pasitikinti, ale yra kaip yra :wink:




Na, manyje tas pyktis ilgai gyveno dar ir tod?l, kad ta situacija paliet? ne tik mane, bet ir dar vien? žmog?, kuris tuo metu negal?jo nei apsiginti, nei kovoti už savo teises. Jei tai b?t? liet? tik mane, ta situacija b?t? buvusi išspr?sta kur kas grei?iau, radikaliau ir su mažesn?mis laiko ir energijos s?naudomis. B??iau tiesiog elementariausiai ? visk? nusispjovusi. Tai ir tas pyktis daugiau ne d?l sav?s. Iš kitos pus?s, gerai pagalvojus...kai paragauji toki? dalyk?, paskui žymiai grei?iau ir tiksliau ?vertini 'who is who' ir nebevargini sav?s, kaip nekurie iš dyko buvimo ir per gero gyvenimo, "gyvenimo prasm?s ir laim?s paieškomis", nes tai iš ties? labai gerai išmoko džiaugtis visomis gyvenimo apraiškomis. Išmoko suvokti, ko Tau iš ties? reikia. Ir v?lgi...b?kim biedni, bet teisingi...Tos nepalankios aplinkyb?s buvo stiprus variklis tobul?ti man pa?iai. Pagalvoju, kad jei b?t? buv? taip, kaip kad aš žalioje jaunyst?je ?sivaizdavau, tai...neb??iau ten, kur dabar esu. Ir neb??iau tokia, kokia esu. O tokia, kokia esu dabar - aš sau patinku :happy: Ir nenor??iau b?ti kitame gyvenimo taške nei esu dabar. Jei reik?jo vis? t? varg? ir b?d?, kad aš ? j? atei?iau, ir v?l tai pakarto?iau, kad tik b??iau ?IA, kur esu, su tais, kurie šalia.



beje, apie kok? amoralum? Tu vis kalbi??? cekauna...:happy::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2005, 13:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Cassandra:

tai va taip, kad tai brandina, augina ir grudina.... Na, zinant jei turi tam tikra poziuri. Su kitokiu poziuriu turetume verksminga, zirzianti, besiskundzianti, amziais nelaiminga rezultata...



Oj, Cassandra, Cassandra.... Tikrai negaliu apie tai vieshai shneket.  tai butu neteisinga kitu atzvilgiuy ish mano puses. Nu sava morale tai turiu....:happy:  Tik ji neretai prasilenkia su priimta vieshai, visokiais ten dalykais etc.  Vienzo, isivelus i sitruacija ir labai gerai del to jauchiuosi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2005, 13:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vovere: jei kalbi apie amoral? elges? versle, tai ten kaip ir galioja bišk? kiti d?sniai, nei asmeniniuose santykiuose... sutinki?  Gal tod?l ir s?žin? negraužia Tav?s :wink:



? tem? apie laim?. Na atrodo, tur??iau baisiai romantiškai kažk? ?ia pasvai?iot ta tema. Bet padariau išvad?, kad nelaiminga esu tada, kai jau?iu, kad kažko tr?ksta. Gal net negalima to pavadinti nelaimingumu? :strange: Grei?iau- tik nepatenkintais poreikiais ir r?pes?iais. S?di ir suki sau žmogus galv?: kaip, k? daryti, kad pasiekti vien? ar kit? rezultat?.

Netur??iau mylimo žmogaus- matyt, jaus?iausi "nelaiminga" šiuo aspektu, ieško?iau kol neras?iau. Netur??iau stogo virš galvos ir pajam?- nes?d??iau kam nors ant sprando, o irgi ei?iau ieško?iau. Kai žmogus yra apimtas išgyvenimo, egzistencini? r?pes?i?- ne iki min?i? apie abstrak?i? s?vok? analiz?. Va, kai daugmaž visa tai sutvarkyta, kai daugmaž visose gyvenimo sferose (b?stas, šeima/mylimas, karjera) viskas gerai, tai gal ir galima susim?styti apie tai, kas yra laim?. Ir suvokti, kad gi visgi ji JAU yra, nes papras?iausiai... nieko netr?ksta. Nors gal taip man tik atrodo, gal visada yra tai, ko trukt?, ir visada norisi ieškot kažko, ko neturi?

Tiesiog manau, kad kai yra dideli? problem? ir r?pes?i?, žmogus negali jaustis laimingas. O kai j? n?ra, viskas priklauso nuo jo paties. Sutinku su Vovere, kad galima sau pasakyti "aš esu laimingas" ir šitaip jaustis.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2005, 14:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Solanža:



laba:happy:



ne verslas, ne verslas, ten viskas aishku.... Dzin. Nesvarbu.:happy:



Na ash turejau omeny, kad ishvis zmogus gyvendamas ir jausdamasis savo vietoj yra laimingas. tai ne isakymas, ne pasakymas sau, o suvokimas..... Visalaip kazkao truksta, tai to tai ano..... bet jei jauti kad esi kur turi but ir eini daug maz ten kur jauti kad turi eiti...ir esi laimingas. laimingas kelioneje.

Nzn negaliu ishsireikshti zmonishkai, mano tas suvokimas labiau pasamoninis, toks jutiminis, net juslus......


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2005, 14:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vovere: visk? Tu aiškiai kalbi. B?tent taip, kažkaip miglotai, ir aš pati suvokiu laim?. Labai geras ?vardijimas- kelion?, žinant, kur ir kod?l eini.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2005, 17:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Gerai jum, mergiotes :smile: A ash nezhinau kur ir kodel einu. Tiesiog plaukiu ir megaujosi plaukimu (dairausi pakrantemis, tskant). Vat tokia mano laime :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2005, 18:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: kiekvienam sava laim? pati geriausia :smile:



Beje, turiu tok? patarim? ar id?j?. Kaip žinote, m?s? artimieji neretai visai skirtingai ži?ri ? ?vairius dalykus. Tame tarpe ir ? laim?. Kartais mes to nesužinom, kadangi papras?iausiai retai diskutuojam apie tokias abstrakcijas kaip laim?. Ir neretai atsitinka toks dalykas, kad... žmon?s bando daryti savo vaikus laimingais pagal savo pa?i? laim?s sampratas. Jeigu pats sau laiko, kad laim?- tai vis? pirma materialiniai dalykai, tai ir kiša visa tai savo vaikui, kad tik nieko netrukt?. O jeigu vaikui tai iš esm?s ne itin svarbu, o jam pirmoj vietoj tarpusavio santykiai su žmon?mis? Toks vaikas jaust?si kur kas laimingesnis jeigu jo t?vai sugeb?t? išlaikyti glaud? bendravim?, mok?t? j? išklausyti ir suprasti jo problemas. O tie nauji skudurai ar kt....neatperka tr?kstamo.



Tai ?ia buvo ?žanga :smile: O dabar prie id?jos. Yra toks dalykas kaip koncepcij? žem?lapis. Imamas lapas. Jo viršuje užrašomas žodis Laim?. Ir tada braižoma schema, smulkinant vis labiau t? samprat?, skaidant ? ?vairias dalis. Tada tas dalis tarpusavyje jungiame linijomis. Kiekviena linija išreiškia, kokiu b?tent ryšiu susijusi sud?tin? dalis su žodžiu Laim?.

Na, bandau teikti pavyzd?.



                                                          Laim?

                                                        /            \

                                                                    (yra)   

                                                  /                      \

                                                                        b?sena

                                                                            \

                                                                            (s?lygota)

                                                                        /        |      \

                                                            sveikatos  karjeros  ger? santyki? su žmon?mis   

                                                                                  |         

                                                                            (kuri? sudaro)

                                                                            /                  \

                                                        pakilimas iki t.t. pozicijos    material.gerb?vio padid?jimas



ir taip toliau, skaidom skaidom kol išsisemia fantazija, ? kiek nori grupi?, r?ši?, ir visai ne tokius priežastinius-s?lyginius ryšius nurodydami, kaip mano pavyzdyje, o kokius tik nori.



Ir galiausiai ir pa?iam tampa aišku, kas yra tavo laim?. O kai palygini su artim?j? piešiniais, dar ir pamatai, kur j? poži?ris skiriasi nuo tavojo- daug kas paaišk?ja, kartais - žmogaus mums atrodan?io keistu elgesio priežastys, kartais dar kažkas.



Pabandykit :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Rgp 2005, 12:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Su tuo viskas aišku:



lygiakraštis trikampis, visais kampais besiremiantis ? žem?, t.y. paguldytas, o ne pastatytas. Kampuose: šeima-karjera-k?ryba. Paguldytas tod?l, kad nei viena iš ši? sri?i? n?ra svarbesn? už kit?, jos visos lygios ir visos tarpusavyje susij?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2005, 22:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 02 Lap 2005, 20:51
Pranešimai: 5
Zinot tokia sena grupe requem......... ar kaskaip panasiai ;)

Ju vienoje dainoje yra zodziai...... "laime tai tavo sapnai, tik sapne kartais buni laimingas".....

Manau, kad taip dazniausiai ir buna...........


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 104 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007