Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 09:47

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 82 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 19:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Na apie ta lenku berniuka spauda rashe, ir par radija girdejau :) 6-iametis sugebejo terorozuoti ne tik vaikus darzhelio grupeje, bet ir aukletojas, buvo perkelinejamas vis i kitas ugdymo istaigas, filmuojamas stebejimo kameromis, niekas nepadejo - tiesiog ish prigimties konanas-griovejas :) Juokinga, bet ir baisu - vienai mergaitei nervu priepuoli sukele imituodamas su ja lytini akta....O mamyte aiskina, kad jos vaikas geras, tik visi kiti kalti....

Del tu vaiku, kuriems niekas neidomu, sutikchiau, kad juos prievarta mokyti kvaila. Bet nepanaudota ju energija kur deti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 20:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
m2: griovimo darbai irgi reikalingi, geroj švietimo sistemoj eit? toks berniukas ? statyb? griovim? aikštel? mokytis, visi b?t? patenkinti, berniukas- irgi... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 21:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
O kaip tas berniukas (jau paaug?s) atskirt? - k? galima griauti, o ko negalima?  Juk, tikriausiai, kit? nurodymus pasidaryt? nuobodu vykdyti...



P.S. Grubiai tariant - tai robotas be saugikli? ir su "virusuota" programa.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 00:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Liepa: man tai panasu kad toks vaikas paprasciausiai turetu tureti psichiniu sutrikimu, juos ir reikia gydyt.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 00:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Gru 2006, 02:17
Pranešimai: 53
Narys, nepanasu man tai i psichini susirgima...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 11:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Lengviausia bet k? nurašyti ? psichin? susirgim?- ir ramu, nieko daryti nereikia... O gal to berniuko b?da ir yra ta, kad jis susiduria vien tik su negal?jimu griauti, ir neranda, k? galima? Gal ži?r?damas tarkim ? gri?van?ias daugiaaukš?io sienas, d?žtan?ius langus, krentan?i? blok? dundes?, jo prigimtin? griovimo energija išsikraut? ir tapt? jis visai normaliu berniuku, jei tarsime, kad normalus- tai ?sipaišantis ? mini?... Bet ?ia tik sp?jimas, galimyb?. O gal jam reikt? ir kažko kitko... :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 12:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Gru 2006, 02:17
Pranešimai: 53
Skarlet, gali but ir toks variantas, kad naikinimas ir griovimas jam suteikia jegu antpludzio ir pasitenkinimo, su kiekvienu "nusikaltimu" padaranciu ji stipresniu... bet noreciau buti neteisus... greiciausiai perdedu :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 12:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Gru 2006, 02:17
Pranešimai: 53
Skarlet, gali but ir toks variantas, kad naikinimas ir griovimas jam suteikia jegu antpludzio ir pasitenkinimo, su kiekvienu "nusikaltimu" padaranciu ji stipresniu... bet noreciau buti neteisus... greiciausiai perdedu :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 13:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Arcand: gali b?ti ir taip, mes tiek mažai žinom, kad galime tik sp?lioti. Bet yra gi berniukui artim? žmoni?, kurie tur?t? tuos dalykus žinoti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 13:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Gru 2006, 02:17
Pranešimai: 53
Skarlet, isivaizduok, kad to vaiko tarkim labai stipri ekstrasensorika, ir jis tuos savo artimuosius timpcioja kaip ant virvuciu.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 13:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Arcand: ?sivaizduoju, kad t?veliams su silpnom sensorikom tur?t? b?ti ne pyragai... bet kiek supratau sunku ne tik berniuko t?vams. :strange: O kelias visada yra, nemanai, Arcand?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 13:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Gru 2006, 02:17
Pranešimai: 53
Skarlet, as is savo patirties zinau, kaip kartais lengva timpcioti uz virvuciu viska aplinkui, uztenka ir smegenu, o jei dar turi ekstrasensorikos... kelias visuomet yra, net tuomet kai nera tako. kiekvienas zingsnis pirmyn yra musu kelias, klausimas kaip mes eisim ir kur....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 15:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Skarlet raš?:
Lengviausia bet k? nurašyti ? psichin? susirgim?- ir ramu, nieko daryti nereikia...


ar as taip sakiau, kaip tik mano mintis buvo ta kad reikia su vaiku uzsiimti ir ieskot kame problemos :) jusu variantas irgi idomus, toks is kito pasaulio man :)) idomu kaip toki varianta sugalvojot? cia jauciu jau kazka paskaite esat panasaus :) ai ir as cia nesiraunu o klausiu normaliai, nes jau per daug kartu buvau nesuprastas, pradeda rimtai erzinti, kazkas negerai su zmonem arba su mano kalbejimu :)))







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 15:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Na dar dalykas neatsiejamas nuo mokyklos...tai tyciojimasis ir prievarta tarp vaiku ar is mokytoju puses... Ka galit pasakyt?



Mane tai smarkiai uzgauliojo, esu gaves i galva, po to veliau jau pats tyciojaus, ir po to pratrukes bicelis mane uzkabino, man gi buvo negrazu prie baxuriuku neduot i galva, tai taip gavau pusantru metu lygtinai :neutral: po to dar veliau paskutiniais metais jauciausi ziauriai uzguitas, gal ne tiek kiek buvo uzgauliojama, kiek pats buvau uzdepresaves, nors kartu atrodo buvo ir linksmu dalyku, kartu ir liudnu, fee







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 15:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nary, gali b?ti "prastai" ir su Saul?s aktyvumu. Sako, šiom dienom padid?j?s.... Papras?iausiai žmon?ms padid?j?s jautrumas ir dirglumas.

Bet, manau, pergyvensim :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 82 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007