Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 05:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 82 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Liepa, kaip tu rašai apie mokykl?, gal??iau parašyti apie universitet?.

Bet mokykl?... Džiungl?s. Arba mokiniai ty?iojasi iš mokytoj? arba mokytojai spaudžia, kontroliuoja, o kartais net ir skriaudža vaikus. Turb?t ant piršt? galima suskai?iuoti ?domias pamokas, kur mokytojas su ?domumu pateikt? medžiag?. O paprastai: nam? užduotys, letuckos, kontroliniai... Na dar nuobod?s užduo?i? sprendimai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Cassandra: as nepiktas, tai jus as galvoju kazkokie pykteleje :) kazkaip ne taip turejai suprast mano minty, nes ta programa man nieko nepasako...



Liepa: prireiks maximum 4%. jei dalyvausi varlinsko laidoj tai prireiks 6%. ;) :))

laikau visiska nesamone ta mokejima paverst kurybinga nesamone, tiesiog ka galiojanciai sistemai ismoksti vergaut. ta prasme kaip mokykloj esant lievai situacijai ismoksti laviruot taip ir darbe po to turi suktis moket.



po mokyklos bandziau univera aklivaizdines studijas (nepasikeite nuomone), ir du darbus. vienas stovet prie kopijavimo masinos prie univero, dar spausdint is disku failus, surinkt pinigus uz interneta, nusivyliau zmonemis ir viskuo, buvo katastrofa. toliau dirbau maketuotoju dideliam laikrasty, bendravimas lievas, reikia pagal ismoktus metodus kepti lapus, laiko buvo ir zinutem parasyt ir nueit i linija, bet buvo sunku psichiskai ar moraliskai, nzn, darant tuos puslapius, reikejo sutalpint informacija i puslapi, kad viskas ciki atrodytu. meslas, kapeikas uzdirbau, dar prasciau nei anam darbe kur gavau 380. zodziu mano gyvenimiska patirtis sudina, kazkas negerai turi but su sita sistema. ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nary, tu esi po vidurin?s, vadinasi, esi asmuo be profesijos ir kvalifikacijos. Vadinasi, ir gali gauti tik nekvalifikuotus menkai apmokamus darbus. Nes, tam kad gauti ger? darb? reikia ir žini?, ir diplomo, ir darbo patirties. Kol kas tu dirbdamas ?gyji tik patirt?, bet to neužtenka. jei nori gyventi geriau, visvien teks eiti mokytis.



Nadia, o kas tas yr "letu?kos"?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Narys:



O Tu nebandei i situacija ish kitos puses pazhiuret? Negi nori neturedamas gero ishsilavinimo gauti super duper darba? Kartais taip buna, bet tikrai retai. Kad kazhka gauti, reikia ideti labai nemazhai pastangu. O tu pabandei mazhumele, ir jau nusivylei?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Ups :) Beveik ta pati, tik kitokia forma, parashem.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nary, aš taip pat dirbau vieno dienraš?io redakcijoj maketuotoja-dizainere - antraeil?se pareigose.  Gal tikrai esu s?km?s žmogus. Man labai patiko m?s? maketuotoj? kolektyvas. Darbas gal ir rutininis, bet galima j? paversti kai kuo daugiau, galima ži?r?ti k?rybiškai, su azartu.

Nors tokio darbo nebedirbu jau 10 met? - vakar sustikau buvusi? bendradarb?. Taip malonu buvo pasimatyti!



P.S. D?l "išsilavinimo" tai taip.  Kartais paklausia tiktai KOKS jis - aukštasis ar vidurinis.  Aš dirbau ne pagal specialyb?...  Bet tai vis tiek ?raš?o kad "aukštasis".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra, nežinau, kaip lietuviškai. ?ia toks trumpas kontrolinis - pora klausim?, 10 min. Viena m?s? baisioji mokytoja labai juos m?gdavo. Nuo žodži? "??????? ? ?????" šiurpas imdavo. Visa seka buvo tokia: "??????? ? ?????, ??????? ????????, ?a????? ?? ??????..."


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Cassandra, nežinau, kaip lietuviškai. ?ia toks trumpas kontrolinis - pora klausim?, 10 min. Viena m?s? baisioji mokytoja labai juos m?gdavo. Nuo žodži? "??????? ? ?????" šiurpas imdavo. Visa seka buvo tokia: "??????? ? ?????, ??????? ????????, ?a????? ?? ??????..."




A, supratau :smile: šiaip tai dabar kontroliniai dabar yra labai griežtai reglamentuojami.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Cassandra: cha maketuotojo normali alga didele virs dvieju tukstanciu, tik ten taip gaudavos kad man darbo neduoda, ir siaip man skaiciuodavo ne alga, as nebuvau darbuotojas, man mokejo tik kazkokius honorarus, tai ten gaudavosi 300 litu per menesi, centai. o dar kiek ejau ten mokintis laiko nieko kai nemokejo, nors per ta laika nieks nieko nemoke, pats sedejau prie macintosho ir siaip kakza tai zaidziau, tai paziuredavau programas, tai internete pasimaldavau. bet kai pasake tau laikas daryt puslapius, tai tada normaliai ir padariau, pasiziurejes kaip kitas bicas daro. nieko sudetingo is esmes, tik kad nuobodu. ir dariau normaliai kaip ir kiti darbuotojai puslapius laikrasciui, tik kad jie gaudavo normalias babkes. sustriausio dizainerio alga gal 4000. bet ju poreikiai matomai kiti, kad jiems neuzknisa tas darbas.



taigi sitoj vietoj man jokio issilavinimo nereikejo, ania?



bet siaip as galvoju apie dizaino, gal socialiniu mokslu, psichologijos-filosofijos studijas. bet dizainui reikia kur nors ruostis, nzn kur. siaip su sveikata problemos. reiketu issilaikyt istorijos valstybini egzamina gerai. nzn ka rinktis o ir tingisi smarkiai, nera motyvacijos vidines. ruduo-ziema sunkus metas, depresija ir panasiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
m2 raš?:
O Tu nebandei i situacija ish kitos puses pazhiuret? Negi nori neturedamas gero ishsilavinimo gauti super duper darba? Kartais taip buna, bet tikrai retai. Kad kazhka gauti, reikia ideti labai nemazhai pastangu. O tu pabandei mazhumele, ir jau nusivylei?


man issilavinimo neprireike tam darbe. IR as aprasiau visa tai ne del to kad norejau pasiskust jog maza alga gavau, tai mano po mokykline istorija, jau gerai nebeatsimenu kokia mintis ir buvo


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nary, jei jie nesisteng? tav?s išlaikyti, matyt, neužsirekomendavai jiems kaip vertas d?mesio perspektyvus darbuotojas. Vadinasi, kažk? reikia keisti savo poži?ryje.



O d?l lig?...visi mes turime vienoki? ar kitoki? sveikatos problem?. Sergan?i? darbuotoj?, o upa? prikišamai tai demonstruojan?i?, šiais laikais joks darbdavys nem?gsta. Deja, tokia yra tikrov?. Pakankamai žiauri šiuo atžvilgiu. Nori tur?ti darb? - turi tvarkytis su sveikatos problemomis taip, kad jos neatsidurt? pernelyg dažnai darbdavio akiratyje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
<...> šiurpas imdavo. Visa seka buvo tokia: "??????? ? ?????, ??????? ????????, ?a????? ?? ??????..."


Nematy?iau nieko baisaus...  Jeigu ?sisavinai medžiag? tai nesunku atsakyt.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nary, taip maketuotojo alga b?davo vien tik iš honorar?. Vertindavo kiekvien? puslap? kur? padarydavai pagal sud?tingum?. ?kainiai b?davo nuo 9 iki 25 lit? (?ia prieš 10 met?).

Bet tai susidarydavo  netoli t?kstan?io per m?nes? (tada).  Ir kadangi kolektyvas buvo geras, tai mes pasidarydavom sau po tris išeigines per savait?. Bet dirbanti komanda - neš? piln? atsakomyb? už sumaketavim? laiku. Žodžiu, kai dirbi - tai išsijuos?s.  Internetan landžioti buvo laiko tik tol, kol laukdavai pirm?j? puslapi? medžiagos.

Ir man kai at?jau paskyr? m?nes? "mokine", bet kai iškart dirbau lygiai su kitais - po dviej? savai?i? "nu?m?" t? bandom?j? laikotarp?.  Saky?iau, kad entuziazmo ir susidom?jimo rodymas (ir jautimas sau pa?iam) - niekada netrukdo.  Darbdavys ieško darbuotoj?, kurie domisi tuo, k? dirba ir turi nor? vis tobulintis, ?diegti naujoves, ieškoti nestandartini? sprendim?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Cassandra:

vel... del ligu parasiau del to, kad man sunku yra del ligu ka nors daryt dabar siuo metu, tai nebuvo kalbama apie darba. darbdaviai nemate mano ligu. nebent uzdara buda. o jie nelaike manes, nes ir taip grizo tuo metu kitas bicas, kuris buvo susilauzes koja, tuoj po manes, man tuo metu buvo prasideje priepoliai, taigi tai buvo tarsi kazkass negerai, ir nesake, lai jis cia pasirodo dabar.

ir siaip ka zinau kaip ten buvo, ka jie ten galvojo. viena pana kaip tik sake, kad as greiciausiai mokausi, dizainere tokia, ka zinau..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 16:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Liepa: ten yra alga ir honorarai. as gaudavau tik honorarus. nors nzn kiek ta alga yra. gal ji maza labai


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 82 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007