Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Geg 2005, 21:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Manau, kad pasaulin? globalizacija yra teigiamas procesas, kol jis neskatina ir nesiekia naikinti ar stipriai riboti kult?r?, tradicij? ar net taut?. Tai svarbiausia riba, ta?iau esu ?sitikines, jog to tikrai nesiekiama. Na, visa kita - tai tiesiog patogumas visais atžvilgiais. Ekonominiai veiksniai lengvina finansin? veikl? tarp valstybi?, standartai palaiko suderinamum?, ?vair?s dalykai tampa universalesni ir patogesni, nekyla problem? technin?se niuansuose ir detal?se. Visa tai skatina ŽYMIAI greitesn? ir patogesn? veikl? praktiškai visose sferose. Tuo tarpu atvirkštinis procesas tik sukelia chaos?.



Taigi, papras?iausiai ?domu b?ti sužinoti forumie?i? nuomon? apie šiuos dalykus. Pasisakote UŽ ar PRIEŠ, kod?l ir kokios to priežastys? Tiek :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Geg 2005, 21:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
ish esmes UZ...

kodel? Todel kad naujas vejas ar "naujas kraujas" skatina veikti, pazinti, mokytis, tobuleti ir dziaugtis. Beje manau, kad globalizacijoje pradedame labiau ieshkoti ir savo identiteto: kas ash, kur mano shaknys, kuo ash ishisiskiriu.... chia tautininkams, jei ka.  chia kaip eurivizija. globalizacija dideja populiareja dainos su tautiniais motyvais. irshkom kas ka turim, kuo ishsiskiriam.

uzsidarymas ir virimas savo sultyse nera geris, tai stabdo ir siuarina akirati, poziuri. nekalbu apie globalizacijos ekonomine ir galimybiu nauda - bo kai uzsivesiu... zinoma viskas turi savo kaina. bet man artimesnis poziuris - kad geriau jau judeti nei buti gudriausiu savo kaime. neturiu omeny judejimo butinai kaip ishvykimo ar pan. - tai ir informacijos, galimybiu srautai. o ash shiaip balte suaugus su savo shiauriniu mishku. pakeliaut, padirbet, paziuret kaip kiti gyvena, pasimokyt - liux, pagyvent kazkur - liux. tachiau kazkaip chia mumis mishkas chia mumis vilkai, chjia mano bildukai gyvena, chia mnao vikiechiu gatve  :wink:. papraschiausiai chia jauchiu stipru vidini ryshi. ne priisrishuimas - galechiau jei reikia gyvent bet kur, bet tai vidinis ryshys.

tachiau chia kiekvienam individualiai, svarbiausia suvokt ko reikia tau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 58 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007