Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 377 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 16:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vovera...kaip Tu manai, ar chia tas avinas menulyje kaltas, kad mano megiamiausios irgi morku sultys?  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 16:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
O shiaip...Reik ishmokt gyvent su tiek pinigiuku, kiek einamu momentu yra.



Visiškai sutinku su tavim... Niekada nekritau ? panik?, kad pinig? n?r, nors j? niekada ir nebuvo... Ne tai svarbiausia gyvenime. Man žymiai svarbiau sutarimas tarpusavy ir meil? šeimoj...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 16:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Vovera, m2,



koks pozhiuris, kai apie kalmarus kalbam?!

:happy: /Juokauju gi/  :wink:



Shiaip tai zhinia, kad butent tokiu ne tik negaila, bet labai juokingi ju pavirkavimai. Ir net kartais neapsiverchia liezhuvis paguosti..

Beje, labai dazhnai butent tie, katrie garsiausiai shaukia apie savo "skurda", jiems pasiulius koki paprastesni darbeli mesteli "nu jau ne. Uzh 10 litu tai ash nedirbsiu".. Ir dar juokingiau/pikchiau, kai pradedama prikaishioti: "vat tu irgi jauna, o turi. Kuo ash blogesne(-is)". Tik kazhkaip "sekant" turtingiau gyvenanchiu gyvenimus praleidzhiami etapai, kai viskas pradejo "nuo nulio", kai buvo "ariama" be savaitgaliu ir bet kokiu oru, - ish esmes, tas visas kelias iki "chia ir dabar". Matomas tik rezultatas. :confused:





O del morku sulchiu tai nezhinau, nezhinau...  :smile: Gerimas neblogas, ir netgi labai, ale vat geriau uzh spanguolines sulchikes tai vargiai ar kas yra..  :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 16:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Barbike,



sakai Man žymiai svarbiau sutarimas tarpusavy ir meil? šeimoj...



butent.  :smile: Ir nevisai sutikchiau su Manta, teigusia, kad pozityvaus pozhiurio i gyvenima neishmokstam. Bent jau man rodosi, kad to ishmokau ish tevu - iki dabar mokinuosi. Galbut butent tikrai neturtingas gyvenimas vaikystej/paauglystej ir tevu shypsenos bei optimizmas ishmoke to, kad yra svarbesniu dalyku uzh nuperkamus, kad didzhiausia dovana yra ne kaina ishmatuojama, o nuoshirdumu, meile ir t.t.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Aha, dabar prisiminiau viena mamos "drauge", kuri vis pavydedavo mano mamai, kad jinai visko turi (ta prasme prisimezgusi rubu, prisigaminusi uogieniu, kompotu ir t.t.). Kai keleta kartu mama pasiule jai atvazhiuoti i sodai ir prisiskynus uogu ishsivirti, tai jinai tam laiko nesurado :) Tik ir toliau dejuodavo: "nu kaip tau gerai, kai tu visko turi..."


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
m2, zinoma, chia visur avino darbas. dabar pagalvojau apie ta avina ir atsiminiau kaip mumis su jumis del katino-liuto-gaujos vado susikovem.... 

Avinas visur kaltas, ne kitaip :happy:



Debesius, tai jo. Matoma kai jau matosi rezultats. Dirbti neidomu, tureti - idomu...

Nzn, bet tuo man tuo imponuoja Vilniaus meras. Gal jis dabar prisidirbes, ash nzn, nefilosofuosiu ir nepolitikuosiu - ale tai bichas kuris, budamas kaimo alkashu vaikas, ishkope i gan aukshta lygi. Tai yra charakterio bruozai - optimizmas, nepasidavimas, tikejimas savimi.... Va jie svarbiausi. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 16:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Barbike, va va..... Man irgis taip atrodo. kai zinai kad esi mylima, laukiama.... visos nesekmes kitaip atrodo.  Kaip rukas tolumoj...



m2,

Va va, o su mama ir uogiene ir megztiniais geras.... Matyt tavo mamai jie ish dangaus krito :smile:

Niekas nepamato kai mokaisi naktim, kai mokaisi ir dirbi. kai veliau kuri laika dirbi paprasta darba, uz maza atlyginima....







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 17:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Vover,

ash tai galiu ir "politikuoti", jei reikia.  :wink:  :smile:

Nes visishkai pritariu tau del mero.

Ir prie visu tavo ishvardintu savybiu, dar labai zhaviuosi tegul kai kuriomis ir crazy, bet naujomis idejomis, bandymu eiti i prieki, kazhka galvoti ir daryti vardan zhmoniu ir miesto. Be to, kaip kazhkada jau esu sakius, man jis yra vienas ish protingo gerumo (kas chia labai i tema) pavyzdzhiu - kai mastoma kaip padeti ishmaldos prashanchiam, o ne numetus lita-kita einant pro shali paskui ilgai savimi zhavetis, koki chia gera darba atlikau, kaip shauniai ash moku atjausti skurstanchius...







A shiaip tai jo.. Anos del gaujos vado savokos "susikauna", o ash kalta lieku, aha.. :confused: ;p



:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 17:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Debesiau, papasakok, kaip jos ten kaunasi, kokiais principais ? m2 tipo tem?.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 17:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Lap 2004, 12:56
Pranešimai: 139
debesiau,

aš nesakiau, kad neišmokstama, sakiau, kad to niekur nemokina, bet išmokti turim, nes tai yra svarbiau už išlaikyta aukštosios matematikos egz?, kurio veliau GYVENIME NEPRITAIKOM, NES NEREIKALINGOS TOKIO POBUDŽIO ŽINIOS.

bet esm? ne tik pozityvus m?stymas, esm?, kad žmogus daryt? tai savo gyvenime, kas j? daro laimingu, kas suteikia jam džiaugsm?, o tai reikia apie save sužinot, išsiaiškint, nes tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad paprasta, bet kai pasiži?ri, nelabai k? apie save žinai, o kaip pasiekti tai  kad jaustumeisi laiminga, dar mažiau žmogus žino. va iš ten ir virkavimai, 'kaip tau gerai, o man...'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 17:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Kaip jums visiems gerai, ajajajajajai...



Va pliurpiat ?ia, o kai kam dirbt reikia. Ir uogieni? turit visi (-os) prisidar? (-iusios), ajajajajajai...



:sad:



Ir pinig? visi turit, o aš va už paskutinius vakar konservuot? persiko puseli? nusipirkau, dabar badauti teks...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 17:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
manta.

na, kad taip paprastai nemoko, kaip pvz. uzhsienio kalbos, tai sutinku  :smile: :wink:



Bet del buvimo laimingu... Bent man rodos, tas yra papraschiau nei paprasta - kiekvienas ish musu giliai viduje zhinome, ko reikia, kad butume laimingi. Ir tiesiog svarbu nuoshirdzhiai klausytis to savo vidinio balso, o ne pasiduoti aplinkiniu spaudimui, ar tiems patiems stereotipams, jei visas tavo vidus shaukte shaukia, kad tu nori kazhko kito..



Kas mums yra laime, kiekvienas zhinome asmenishkai. Tik vat, mano nuomone, laimingas ir nelaimingas zhmonus skiriasi tuo, kad laimingasis veikia, daro viska, kad toks ir butu ir svarbiausia, kad i savo gyvenima zhiuri pozityviai.



Tuo tarpu tas nelaimingasis tiesiog virkaus kaip jam negerai, lauks "laimes ant lekshtutes", gyvens remdamasis taisykle: "ash negaliu... ka zhmones pasakys/pagalvos".. Graush save nuolatos sureikshmindamas "kaip mane likimas nuskriaude" , lyginsis su kitais.. Ir jokio pozityvo tame zhmoguje nerasi.. O tereiktu ishlaisvinti savo norus ir sekti juos. Easy.  :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 17:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Lap 2004, 12:56
Pranešimai: 139
sutinku su tavimi, debesiau, t? ir nor?jau pasakyt, tik man gal nesigavo.

gero jums vakaro ir iki ryt :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 17:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Burundi,



:happy: :happy:



Dirbti, sakai? A, tai tu ari uzh grashius?.... Nu jau nea, ash tai nesizheminsiu.. Vat laukiu pashalpos dabar - nu bet ot parazitai, aha, tokia mazha moka.. Skaityk, pora dezhuchiu zhasies kepeneliu tenuspirkau ir viskas..badas vel.. O patys tai, machiau, ir keliauja, ir restoranuose valgo, ir namus ishsistate! Kazhin, ish kokio gero, aha.. viskas ish musu, nesakyk..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2004, 17:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Manta,



gero ir tau, iki.  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 377 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 57 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007