Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 377 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 17:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
dafai,

nes zhinau tarptautines imones "ish vidaus" ir dar geriau zhinau ju visu budus algoms skaichiuoti.  :wink: Ir tai nera taip elemnetrau ir paprastas, kaip tau atrodo - kazhkas nusprende, kad "jie dirbs uzh tiek", ir paeme ir sumazhino.. Man tai keista, kaip niekas nemato, kai jie tas algas didina. Ir kas metai perzhiurri. Ir susieja su infliacija... Shito, deja, matyti/uzhakcentuoti nenorima kazhkodel..



Tai, apie ka tu kalbi, tera eilinis "pletkas" arba tas pats stereotipas apie "buozhe kapitalista, ishnaudojanti miela negru berniuka".  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 18:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
dafas,

palapines kaina: ~50lt. (nors dazhna sheima, bent mano aplinkoj, dar nuo tarybiniu laiku turi); Galima pasiskolinti ish pazhistamu, tada kaina 0 litu.

maistas: uzh 100 litu tikrai galima nusipirkti maisto/gerimu savaitei (na, ne zhasies kepeneliiu, aishku)

maistas2: grybai, uogos, bulves lauzhe, zhuvis ish ezhero

benzinas: ~100 litu.



Viena 4 asmenu sheima prie ezhero 10 dienu gali ishbuti uzh 250litu. Ar sunkiai padirbus tai nera verta savo poilsiui ishleisti suma?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 18:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 104
Debesiau,turiu pasakyti,kad vienoje is tokiu imoniu man asmeniskai teko dirbti,isejau del mazo atlyginimo,o dar dviejose mano draugai dirba.Jiems darbo pobudis nepasikeite ir darbo apimtys nesumazejo,o atlyginimas sumazejo.



Na bet uzteks,mano darbo laikas jau baigesi ir as jau begu namuciu:))

Turiu pasakyti labai man siandien patiko diskutuoti,senai jau taip maloniai neleidau laiko.

Gero vakaro tau ir visiems iki :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 18:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
dafai,

gero ir tau.  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 18:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Na šiandien tai tikrai nusirengsiu,nes dar karš?iau,negu vakar.Bliamba,kiba met? laikus b?siu pamaiš?s.gal dabar vasara:))).Vsio,b?gu ieškoti žydin?i? kašton?,nes enciklopedijoj  raš?,kad žydi v?lyv? pavasari arba ankstyv? vasar?:)))

O man gyvenime patinka tik du skyriai:humoro ir virtuv?s:))).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 18:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Jau pasirengiau b?gti,ale kad šiuo metu tik vien? koj? teturiu:))).

Be to pasiži?r?jau pro lang? ir savom akim nepatik?jau-visur sniegas:))).Reiškias kaštonai nežyd?s:)))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 18:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Dar  :happy:



Pastaroji tema pavirto ? kok? tai "miestas kaltas, kad kaime - blogai" ir "miestie?iai niekina kaimie?ius" vaid?. ?ia jau, aišku, priimiau kiek asmeniškai  :wink:



V?l gi, kod?l to nepataisius ? "yra dalis miestie?i?, niekinan?i? kaimie?ius". Toki? yra, ir tai garb?s nedaro. Nebuvau Lietuvoj, kai atsirado "runkeliai", bet to proceso steb?jimas per prieinamas masin?s informacijos priemones suk?l? pasibjaur?jim?. Sutinku, kad yra žmoni?, pamirštan?i?, jog visi mes - kelinta tai karta nuo žagr?s. Yra žmoni?, kurie geriau kent?s par? nekakoj?, negu nueis kaime ? lauko tualet?, nes tai bjauru, neskoninka ir kaimietiška.



O ta miesto - kaimo diskusija prasid?jo nuo to, kad band? kai kurie pasakyt: nesvarbu, miestie?iai ar kaimie?iai, yra toks žmoni? tipas, kurie visk? aplink bei Landsberg? kaltins d?l to, jog jo pomidorai nudži?vo, nors jis j? nelaist? m?nes?. O po to sakys - kam juos sodint ar s?t ir kam tempt šiltanam?, jei vis tiek nudžius... Nor?ta pasakyti , kad yra žmogus, kuris pats tik ir ieško preteksto, kaip nieko nedaryti ir nesistengti pakeisti situacijos ? geresn? pus?. Ir ir jo pasišaipyta, nes jam lengviausia išeitis ir pasiteisinimas - bumb?ti.



Ir ?ia - ne apie tuos, kurie stengiasi, atsimuša ? sien?, v?l stengiasi, v?l atsimuša ir, kuriam laikui, nuleidžia rankas, suvokdami, jog kovoja su v?jo mal?nu. Tik?tina, kad toks žmogus po kiek laiko v?l bandys ir stengsis, kiek paburnoj?s ant aplinkybi? bei valdžios.



Tik nebeaišku, o gal ir - nebesvarbu, kas ?ia pri?m? k? asmeniškai, kad taip išlindom ? paviršutiniškumus...  :confused:



Frosia, pareik  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 18:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Burundi,turiu asmenišk? prašyma.Surišt? su sportu(ne futbolu).Reikia tavo paslaugos.Kaip vert?jo iš angl? ? lietuvi?.Ar pad?si?:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 18:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
rezo@takas.lt



Bet nepažadu greitai, bo prioritetai darbo metu yra tokie:





1. Darbas

2. Forumai

3. Vertimai ir visa kita  :happy:  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 18:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Ash chia taip paasitariau ir pagalvojau.. Rimtai labai.

Kadangi velais burzhujishkais vakarais megstu per tv.lt zhiureti bara (ale kaip banalu, tiesa?  :smile: nu bet po tokiu visos dienos pagyru, galiu, pagalvojau, ir kuklesne pabuti..:wink:), tai ideja pasivogiau ish ten.



Frosia, jei jau reikia kazhkam isheiti, tai galiu ir ash - vistiek gi esmu tokia, kur ka nors ish kur nors "ishvaro" (gmc ish bunkerio, tave ish chia..). Kai saka - tu lik, o ash pasitrauksiu. Kaip sakai? Na, skaitysim, kad mane tauta ishbalsavo.  :smile:



O tave (kaip kokia Daiva :smile:) mylim tokia, kokia esi - shmaikshchia ir lyrishka, va.



Bet chia dar ne viskas..kadangi esu kokia tai laisva ir nepriklausoma, tai paimsiu ir grishiu kadu panorejus... Kai saka, siurprizas bus.. I visiems gerai paliks.



Kaip sakai? Susitariam?  :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 18:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
Adreso nereik?jo,nes turiu:))). o0 tau galiu ir viešai atsi?sti link?...



http://utpabroncs.collegesports.com/sports/m-baskbl/mtt/gedminas_alvaidas00.html



tai mano artimas giminaitis:)))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 18:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
DievažiFrosele,neimk pavyzdžio iš man?s.Nors aš ir buvau ding?s ne asmenini? motyv? prispirtas,bet prisipaž?stu,kad buvau padar?s kvailyst?:).

Debesiau,niekam niekur nereikia eiti.Negi mes jau tokie tapom,kad nebesutelpam po vienu stogu???


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 18:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
dzindzilia,



ash tai ilgam niekur neisheichiau, net nesitikekit..  :wink: :happy:

Ash bandau papirkti Frosia. A nush pavyks?

/ Na, bent jau nusishypsoti gal priversiu?/



O kelias dienas del bendro reikalo tai mielai paaukochiau,. Ka tik visiems geros valios zhmonems gerai butu.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 18:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 186
O su kuo reiks tas kelias dienas pešiotis?:)))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2004, 19:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Nu atleiskit.. Ash chia, kai saka, kaip moteris dalyvauju. Ne kaip kokis pincetas peshiojimuisi...





:smile:



O shiaip, dzindzia, nejau ir tu nebetiki, kad ash tiesiog taikus shiltas mielas pukuotas... Ir laaabai kategorishkas debeselis?...

O jei padainuochiau "ash mazhas debeselis, visai ash ne lokys"?

m2, a, m2? Ar turi namie balioneli?



:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 377 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 28 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007