Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 377 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 04:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 3
laimingasis veikia, daro viska, kad toks ir butu ir svarbiausia, kad i savo gyvenima zhiuri pozityviai.



Tuo tarpu tas nelaimingasis tiesiog virkaus kaip jam negerai, lauks "laimes ant lekshtutes", gyvens remdamasis taisykle: "ash negaliu... ka zhmones pasakys/pagalvos".. Graush save nuolatos sureikshmindamas "kaip mane likimas nuskriaude" , lyginsis su kitais.




Buti laimingu/nelaimingu ir jaustis laimingu/nelaimingu tai du skirtingi dalykai. O pozityviai ziureti i gyvenima gali ir nelaimingas, kuris tiki, kad ir jo nelaimes gi turi kazkada baigtis, tuo tarpu laimingasis, gali tureti labai negatyvu poziuri i gyvenima - kai aplinka traktuoja kaip gresme savo laimei, kai bijo, kad jo laime nuo jo nusigres.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 11:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
arbata,



ish dalies sutinku, kad nelaimingas zhmogus gali zhiureti i gyvenima pozityviai. Tachiau tik ish dalies. Nes nelaimingas, del vienu ar kitu priezhaschiu, jis atrodys kitu zhmoniu vertinimu. Jei pats zhiuri pozityviai, reishkia mato teigiama puse, reishkia nelaimingu jis nesijauchia. Na, bent jau mano logika sako taip..  :wink: :smile:



O vat del  buti ir jaustis laimingu  - tai ash chia vistik skirtumo nematau..  :confused:

Nebent chia vel tas pats? T.y., kad jauchiames laimingi/nelaimingi mes patys, o esame laimingi/nelaimingi kitu vertinimu.

Bet tai jeigu taip, tai vistiek.. O koks man skirtumas, ka apie mano laime mano "kiti"? Gi svarbiausia kaip jautiesi. Ar ne taip?  :smile:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 12:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Latex, labai rytas :smile:



va tuo metu buchiau pasakius - palauk pora meteliu :smile:.

Ir nesijuokiu ish skurdo. tai liudnas dalykas, o kaip graziai debesius ishsireishke, megstu pazvengt ish virkautoju, problemu gamintoju, nesuvokianciu ir ne nenorinciu skaiciuoti pinigu ir kitu apsimetanciu bejegiais ir bevaliais.



Nes jei nori -  pasieki. gal ish 10 karto, bet tai irodo ryzta.

O del lashishos.... cha cha cha. Grazu ishsidirbinet, lyg tai butu vienintelis maistas. Lashisha gerai, bet ja sotus visa gyvenima nebusi. Maista valgyt reikia  naturalesni, o jis nera brangus, jei nepradedi visokiu nesamoniu bei pusfabrikachiu pirkt...

Dali buvo labai pretenzingas ir kaprizingas. bet... kiekvienas turim savo kelia ir savo poziuri bei ejimo stiliu... Ir jaunystej jis valge dziuvesius.... :smile:



O turejimas vieno versaciaus (nors daugiau apsirengt nelabai yr kuom) ir gyvenima spusbadziu del lashoshos - paprastasis snobizmas. jei zmogui tai smagu - lai. Bet tai nelaikau jo valia, tik pasidavimu snobizmui :smile:

Vakar pirkausi smulkia buitine technika. Ogi ziu - geras daiktas - subtilus dizianas - viena kaina. Toks pat, bet itin ultra madingas dizainas (man visai patinkantis) - 4 kartus daugiau. Ziurejau ir maschiau... po to galvoju - kas ash? Tokia snobe? dar bent drabuzis butu, ar bent 1,5 ar 2 kartus brangiau. Ir nusipirkau pigesni :smile:



Ash labiau pragmatike nei snobe. O su drabuziais ar kosmetika - esu bandziu nemazai "gera varda" turinciu daiktu ir keliskart pigesniu, tachiau kokybishku. Ir nusprendziau - nesiruoshiu remti garsiu pavardziu ir aukoti jiems dar vienai jachtai. man nesvarbu vardas. Man svarbu stilius ir kokybe.

Va, o gulint ant matraso ir skaitant zurnaliukus  - pinigai netaiena ir gyevnimas nesitvarko, turetum tai zinot.

Ash nei "stipruole" nei "laimes kudike", nei man "nuolat sekasi". Visko buna. Tik poziuris mano toks - nori, tai reishkia eini ir darai, o ne sedi... ir nori.... sedi ir nori...



Yra toks V. Landzbergio eilerashtis prasidedantis daugmaz taip:

Mes sedejom ir norejom

Norejom ir sedejom...

Sedejom ir norejom...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 12:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
aj miergiotes, kartais tie postringavimai  a la "zhmogus pats savo laimes kalvis" labai mieschinishkai atrodo... o jau nuo zuoko gerumo tai nuo kedes ko nukritau- nepriimkit nieko asmenishkai :happy:tik labai juokingai atrodo :happy: biznyje gali buti tam tikros garbes taisykles, bet gerumo- jokio!

tai yra vienas ish tu didzhiuju faktu, irodytu medicinos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 12:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Dabar j?s nors truputi išsivaizduojat kas b?t?, jai gimusem vaikui nepasakyt? t?vai "susiraska darba, sukurk seima ir gyvenk dorai", ir leist? daryti k? nori???

Na b?t? tas kaip kaime prasig?rusiose šeimose, kur vaikai vos gim? paliekami likimo valiaii ir jie davo k? nori... Mes paprasšiausiai turim žinoti ko siekti...




Psychiatrai, visiškai nesutinku. Vaikai susiranda darb?, kuria šeimas ir gyvena dorai ne tod?l, kad t?vai liep? taip daryti, o tod?l, kad tok? gyvenimo model? t?vai jiems savo pavyzdžiu pasi?l? ir vaikai j? pri?m? kaip tinkant? ir j? asmenyb?ms. Bet gali ir netikti... K? Tu turi minty- leisti daryti k? nori? Ar manai t?vai privalo nurodyti vaikui kaip gyventi ir vaikas turi tam paklusti???


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 12:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Efrosinja,



kalba ejo ne apie Zuoko geruma, o apie poziuri.... Kai eini uzsispyres ir neisimyli savo nesekmiu...



Va. Zinoma, buna kas niekaip nesigauna gyvenime. tada eini kitu keliu, bandai apeiti ar eiti kiek kitur. ber verzlumas ir optimiznmas...  bruozai kuriais zaviuosi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 12:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Frosia, ash, pvz. Zuokula gerbiu tik uzh tai, kad jis nenuejo savo tevu/broliu-seseru pedomis, o ishlipo ish tos balos.



O del sekmiu nesekmiu, tai man l.patinka ezoteriku pozhiuris shiuo atveju - susirasti butent SAVO kelia, tad ir sekmiu bus daugiau nei nesekmiu. Nes tai, kad kazhkurioje srityje ilga laika nesekasi gali buti aishki nuoroda i tai, kad tiesiog ta sritis nera tai, kuo reiketu uzhsiimti :) Uzhdarytos durys. Ir geriau pasiieshkoti atviru, nei gaishti ilga laika bandant jas ishlauzhti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 12:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
vover,

na, nesizhaviu tais pozhiuriais, kurie leidzhia eiti per galvas ...

o apie stereotipus galima pasakyti labai trumpai: stereotipai, kaip ir tradicijos, suteikia daugumai individu ( o ir sociumui) saugumo jausma. bet visada buvo ir bus tu, kurie tuos stereotipus lauzhys ( ir i gera, ir i bloga puse), taigi progresas ir regresas nenumaldomai eina greta ir tai neishvengiama. tegis bukit ramus, pasaulis del to nezhus...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 12:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
m2,

nenoriu ginchytis, nes nepazhistu nei jo broliu, nei seseru...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Frosialia, anuos per TV rode...Alkoholiku sheima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 13:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
m2,

ish esmes sutinku. kai eini savo keliu - tada ir sekasi labiau ir nesekmes greichiau uzmirhstamos.... geriau jautiesi :smile:



O esant vaiku, kaimo alkoholiku sheimoj.... reikia labai daug valios ir stiprybes ishlipt ish ten. tai jis kazkokia profke buvo baiges, bet kabinmosi - stojo mokytis, kelis metus karo zurnalistu dirbu kazkur kaukaze (karas ten tada buvo). Kol grizo i Vilniu ir pradejo versliuka daryt ir t.t. ir t.t.

O ejimas per galvas... ka ash zinau. tai subjektyvus dalykas. verslas yra toks. Nors kartais tie kuriem "pereina per galvas" buna aptinge, pasnude.. Nors nieko nesakau - yra itin izuliu piktybiniu karjeristu, besinaudojanciu visomis priemonemis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 13:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Efrosinja,



aha. ihs esme staip. Nors manau saugumas - tai iliuzija. Gerai, kai yra i su kuo ishkesti ar pasidziaugti kartu. bet visada gali nutikti taip, kad liksi vienas ir be nieko..... Nereikia to bijoti, bet... niekas nuo to neapsaugotas. Nereikia to pamirhst.



m2,



shiaip man dar patiko jo poziuris, kai zurnalistas paklause: kas bus jei jus pasodins.  O Zuokas atsake, kad "pasodins, tai pasodins. Gaila sheimos, bet kas neishvengiama, tas neishvengiama. Tada mokysiuosi ishgyventi ten, tai bus naujas etapas, naujas potyris."



Va tokis paziuris man patinka.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 18:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Sveika Vo,

O man snobai kazkuo patinka :smile: Pati nesu snobe bet man jie atrodo mieli :smile: neeilines, originalios asmenybes. Zinoma, kai tai pereina  fanatizmo link  zavesys dingsta. :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 19:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Aj Latex....

neseniai kazkaip nevykusiai pashlijo santykiai su vienu egoistiniu snobu. Ten jau buvo patalogija... Mano gerosdrauges ex draugas...

Bichas, amzinai neturintis pinigu ale vaikshtantis tik su Boss arba T. Sanders.... ir del to labai pasiputes ir isterishkas egocentrikas.

Bet net ne tame esme.

Chia gal esme ne snobizme, bet zmoguje.... Bet viena yra normaliai priimti savo pasiirnkima, o visai kas kita - smerkti kitaip manachius. Tu pajausk - skolinasi ish taves pinigu (nes neturi kaip nuomos susimoket, bet atiduoda - kitaip neskolinchiau) perkasi Bosa ir apkalbineje tuos, kurie vaikshto stiliovai apsirenge, bet ne garsiu firmu drabuziais. Pradzioj buvo juokinga, bet veliau.....

Oj ten buvo....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 19:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
man snobai alergij? varo. na tie, kuriems prirašy?iau sinonimus arogantiškas, pasip?t?s, pasik?l?s.



Tur?jau vien? paž?stam? tok? ir aš, na tiesiog sunku b?davo išlaikyt nepasišaipius, kai pareikšdavo, kad buvo tam ar kitam spektaklyje, nes šiuo metu tai- paskutinis mados klyksmas ir tiesiog b?tinyb? tenai kiekvienam apsilankyti. O kai paprašydavai papasakot apie spektakl?, jis prad?davo nuo to, jog sukneles jam k?r? Statkevi?ius, o premjeroje lank?si tokie ir anokie žym?s žmon?s (pavardindavo pavard?m). Na niekada man tokie dalykai efekto nedar?, tai kažkaip.... Vienintelis priimtinas dalykas yra kai žmon?s tiesiog m?gsta kažkokius gražius, brangius daiktus, bet nepuola to prikišamai akcentuoti, demonstruotis ir p?stis.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 377 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 53 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007