Socionikos forumas

Dabar yra 12 Geg 2024, 18:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 377 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 20:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Vovere, pritariu kad daugiau zmoguje. Kadangi pazistu kelis snobus, jie yra gana mieli. Bet pas mano draugus kitas atvejis, jie visiskai nepriklauomai disponuoja savo islaidomis, nebrenda i skolas, be to labai tolerantiski ir supratingi pragmatikams, kadangi as labiau priskirciau save prie paskutiniuju. Ir tai netrukdo mums sutart kuo puikiausiai :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 21:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Vover: Fainas žmog?nas :happy: Jei pinigus atiduoda, tai viskas tvarkoje. Reiškias jo toks stilius. ?ia kaip iš to anekdoto, kai pankas net ir dykomoje iš paskutinio vandens lašelio skiauter? pasidarys :happy:

Šaiaip snobas, tai many?iau nereiškia kažko pasip?tusio ar pan. Tai gali tur?t ir teigiam? reikšm?. Kažkoks ypatingas, išskirtinas, ?domus.. tegiama prasme :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 23:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
o aš kiek esu susid?rus su snobu, tai vis neigiamais...va ?sivaizduojat koki? Kauno poniut?, kuri dviem pirš?iukais kavos puoduk? pasi?musi , toookiu protingu tonu kalba apie neseniai perskaityt? meil?s roman?? Va, su tokiom asabom ir provincijoj dažnai susidurti galima


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2004, 00:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Na ?ia ne snob?s. ?ia kogero fyfos ir pan... o kaip tos ponios vadinasi tai hm.. :wink: Galima šiaip termin? išvesti - "kauniet?". Na žinoma netikslingas jis, nes juk ne visos tokios, ta?iau skamba neblogai :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2004, 00:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Vartotojas 2, ash tau tuoj... Termina mat atrado.. Ir dar kur - temoj, kur dauguma priesh stereotipus pasisako.. siaubazz..



:happy:



Kaip sako barbike, garsiai skambanchiu tuschiui "madama" gali buti visur pilna. Ir Kaunas chia ne prie ko.

Labai puikus miestas, beje. Ir net nebandykit su manim del to ginchytis..  :happy:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2004, 00:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 158
Pritariu. Puikus miestas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2004, 00:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Tyliu tyliu :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2004, 01:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 158
:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2004, 01:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Miglel:  :happy: gers dalykas solidarumas, ar ne?  :wink:



Vartotojas 2: .. a liezhuvi rodanchios ikoneles, kaip kauniete, negalechiau uzhsiprashyti?.. Nu kartais tikrai laaaabai reikia....  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2004, 01:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 158
Tiesiog Kaunas isties puikus miestas, aisku, jo puikumas geriausiai pasistebi kauniecio akimis :) Nes tikriausiai kiekvienas kitame mieste ieskome tapatumo su savuoju. Man Kaunas asocijuojasi su jaukumu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2004, 01:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
debesiau: Galima, tik žinok nerandu kur inete aš šitas ikon?les išknis?s buvau. Tai reiks arba inet? išart, kol tokias pa?ias rasiu arba nauj? rinkinuk? rasti. Tik matai, reikia unikali?, koki? neb?t? kas antrame forume. Tai vat.. :wink:



P.S. - Šiaip jei atvirai d?l Kauno.. tai.. na nesakau, kad ten blogai ar kas. Ta?iau pavaikš?iojus po Vilni? ir jo senamiest?, ir po Kaun? (nors jame praktiškai nesilankau), tai.. ehem.. n?dna labai pasidaro :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2004, 01:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 158
Taip, tai tik dar vienas stereotipas :(

Tiesiog Vilnius yra visiskai kitoks nei Kaunas, kaip kad ir Klaipeda.

As pavyzdziui megstu Kauno mazuti senamiesti, su jo galerijomis, mazutemis gatvytemis, jaukumu ir ramumu. Vilniaus senamiestis gi skubantis. Jis labai grazus, bet visiskai kitoks.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2004, 01:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Kaunas - yra globojamas Tauro ženklo.  Taur? valdo Venera (poilsis, malonumai, prabanga).

Vilni? globoja V?žys ir atitinkamai M?nulis (kaita ir... nematomoji pus?).



Man labai skiriasi netgi kavini? stilius šiuose miestuose. V?žio ženklui b?dingi r?siai su skliautais, gr?žimasis ? praeit?. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2004, 01:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Migla: Manau, kad klysti. Šiuo atveju, man visiškai nesvarbu kit? nuomon?. Aš tik sakau, kad man asmeniškai ten yra nyku ir šalta. Galb?t tod?l, jog ten labai retai b?nu, galb?t d?l kit? priežaš?i?. Ta?iau ant kiek aš eidamas vilniaus gatve jau?iu malonum?, ant tiek kaune aš jau?iu nor?jim? dingti iš ten.



Tai ne stereotipas, papraš?iausiai tai du skirtingi miestai. Vienas mane traukia, kitas stumia ir to ne?takoja jokios nuomon?s.



Beja Šiauliai, man visai patinka. Nors ir žemaitijos miestas(na tarm? nelabai traukia :happy:), ta?iau nežinau kod?l, bet patiko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2004, 01:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Vartotojas 2: na, jei kada bus, tai bus achiu. O jei ir ne, tai senas geras metodas vis dar gali buti naudojamas, manau.. ;p  :smile:



Matai, jei rimtai, Kauna "apzhiurineti" reikia su zhmogumi, ta miesta zhinanchiu ir mylinchiu. Ir papasakoti galinchiu daugiau..



Migla teisi - tai tikrai labai jaukus miestas. Gaila, kad shiuo metu kazhkiek labiau apleistas (ar tiesiog Vilniaus sutvarkymas labai kontrastingai atrodo, nezhinau). Tachiau Kauno senamieschio grozhis ir istorija tikrai nenusileidzhia Vilniui, o mano subjektyvia nuomone net ir "nunesha" kai kur..



Na, pasakoti galechiau labai daug. Vos ne kas antras namas senamiestyje, Zaliakalnyje turi savo nuosava, demesio verta istorija. Visos centro/senamieschio vaistines - beje, kiek zhinau tai seniau (o gal ir dabar) net atskira ekskursijos dalis "miesto svechiams" yra butent apie vaistines. Jei kada vel busi Kaune ir centre - tiesiog del idomumo, atkreipk demesi. Jos tikrai ishskirtines, ieini kaip i kokia senovishka sveikatos shventove..



Ir Santaka - tai apskritai kazhkas labai unikalaus.



Velnias,  nu myliu ash Kauna nors tu ka.  :happy: Ir pasiilgau labai...  :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 377 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 119 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007