Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 12:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Ieško darbo
StandartinėParašytas: 19 Geg 2009, 14:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Gerb. Poniai Šalnėnienei

Darbo nesbaidau, nuo pac mažumos ganau žūsukus. Galėsiu papilniavoc ir Jūs baibokų.

Priedas:
Curriculum vitae
M. Kuckulytė

Curriculum vitae

Gimiau 1926m. Vasaro 30 dzienų. Barcų kaimi, Padusin, palei Kvainausko būklas.
Gimiau labai drabna, iš prigimcies buvau geltonkasė, augau irgi sunkiai, Anelka sakė, kad trūko vitaminų.
Kap buvau kokių 5 m. mergšė du rozus kluoni nudribau nuo prunto ir vienų roz nuo šėpukės. Labai susmušau strėnas. Tėvas vežė Simnan pas daktarų ir pametė iš drobynų. Sustrankiau galvų, nuslaužiau abidzvi kojas ir vienų rankų, katrų neatsimenu, kadangi pas mani, anot močos abidzvi kairės (Ale tep man ir pastaikyk!).
Kap pradėjau aic pirman skyruj, mokytoja su petelniu sumušė maumonėlį. Šap tep per sepcynis metus baigiau tris skyrius ir išajau piemenauc. Iš pradzų su Burbos Kaziu telyčias ganėm. Paskum instojau in partijų ir mani pastatė fermos vedėju. Dzvidešim sepcynis metus auginau meitelius.
Paskum valdza išdraskė kolkozus ir likau be darbo. Tep sakanc „Kap stoviu, tep brangi“. Mūs pirminykas susrinko visų mantų ir išvažiavo ty kur prie lenkų rubežiaus. Aš jo tep žalavojau, kad net ty kokia kvaraba insimetė.
Paskui mani labai ilgai gydė Švėkšnoj. Bet aš jų padegiau. Po to parlėkiau atgal in Barcius. Ty savam kaimi aš buvau paci gramatniausia.
Per tas telyčias, likau senu mergu. Nor ir labai nešpėtnų bernų turėjau. Ale kap pasbalnojo tėvulio kumelį, tai daugiau ir nematiau aš jo.
Laisvalaikiu mezgu škarpietkas ir sėdzu prie bažnytukės.
Šneku lenkiškai, ba buvau prie Varėnos, Mikycuose. Anų pavasarį žūsukai buvo pabėgy. Tai ledva susgaudzau. Tadu baisiai skaudėjo strėnas ir čeverykai visai suplyšo.
Apie matematikų nieko nenusmanau. Iki dešim dar moku suskaičiuoc, o daugiau tai ledva ne vos iki penkiolikos.
Geografijų tai gerai žinau, visus aplinkinius kaimus apėjus. Cik Šventažarin vienų rozų pasklydau, o Teizuosna cik napadavai.
Kamputero akysna nematius, bet užtai gerai groju skripkeli ir ant cimbolų.
Esu dūšos žmogus, niekadu akmenio užancin nesnešoju. Ruginio neverdu ir negeru. Kap pabrango „Prima“, nuo to čėso nerūkau.
Vaikucus labai myliu. Jie man nesvietiškai gražūs.
Atvežk padvadų pieskų, nupirk viedrukų, lopetukių ir tegu bovijas baibokas, o aš in tų čėsų galėsiu dernų su matiku padraskyc rasodniki.

Su pagarbu Marceliukė Kuckulytė

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Ieško darbo
StandartinėParašytas: 12 Rgp 2010, 11:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
PAREIŠKIMAS DĖL ATLEIDIMO IŠ DARBO
2010m., Lietuva

Esame du broliai: Adomas ir Petras. Prieš kelerius metus aš, Adomas, pradėjau savo nedidelį verslą. Petro nepriėmiau, nes geria ir pritingi.
Nors realiai dirbau vienas, jau pirmą mėnesį įsitikinau, kad iš tikro turiu antrąjį verslo dalininką – valstybę, atstovaujamą per VMI.
Antrasis partneris (valstybė-VMI) į mano verslą neinvestavo nė cento, tačiau nuo pirmos verslo dienos nuolat reikalauja savo dalies pačių įvairiausių mokesčių pavidalu. Sudėjus visus mokesčius antrojo dalininko (Valstybės-VMI) pajamos viršija 50 % visų gaunamų mano įmonės įplaukų. Negana to, antrasis dalininkas dalies mokesčių reikalauja avansu, man dar nė negavus pajamų.
Ir tai dar ne viskas – antrasis dalininkas (Valstybė-VMI) nuolat žlugdo verslą įvairiais įstatymų kaitaliojimais, suvaržymais, sunkiai suvokiamais reikalavimais, taip pat trukdo darbą nuolat atsiųsdama armiją pačių įvairiausius tikrintojų, inspektorių bei kontrolierių, lupančių dar vieną mokestį baudų pavadinimu.
Krizės metu sumenkus apyvartoms, kantrybę perpildė antrojo dalininko (Valstybės-VMI) vienašališkas ultimatyvus reikalavimas padidinto jo pajamų dalį (mokesčius).
Matydamas, kad mano verslas žlunga, oficialiai pareiškiu, jog neturiu kitos išeities, o tik ATLEISTI ANTRĄJĮ DALININKĄ (valstybę-VMI) iš savo verslo.
Todėl nuo šio pareiškimo dienos prašau VMI iš manęs mokesčių nebereikalauti, manęs nebeieškoti, laikyti lyg dingusiu be žinios.
Dėl išeitinės kompensacijos antrajam dalininkui siūlau kreiptis į Garantinį fondą, kuriam irgi mokėjau privalomą mokestį.
Atleidęs valstybę (VMI) iš savo verslo, netektį biudžetui siūlau kompensuoti Valstybės-VMI verslo santykiais su mano broliu Petru, kurį jau atvežiau registruotis į Darbo biržą.
Iki šios dienos Petras vertėsi atsitiktiniais uždarbiais, neprašė jokių pašalpų, tačiau 2010m. pavasarį Valstybė-VMI pareikalavo ir Petrą užmokėti 864Lt (72 Lt/mėn.) PSD mokestį nuo pat 2009.01.01d., nors jokio verslo su Petru nevykdė ir jokių paslaugų jam neteikė, negydė, kompensuojamų vaistų neskyrė.
Kiek žinau, Petras pinigų mokesčiams neturi, tačiau džiaugsmingai priėmė pasiūlymą nuo šiol būti oficialiai registruotu Valstybės-VMI partneriu, būti socialiai apdraustas valstybės lėšomis ir naudotis nemokamomis medicinos paslaugomis, pretenduoti į visas priklausančias bedarbio, socialines lengvatas bei pašalpa.

GEROS DIENOS


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 195 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007