Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lie 2005, 16:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Gerb. docento E. Misevi?iaus, "elitinio fakulteto" (anot paties doc.) - MIF - matanaliz?s d?stytojo auksin?s mintel?s





O dabar ?iš pradži?? bus dar kitaip.



Remiantis sveika intuicija...



Mumyse šitai didžiosios gamtos duota. (nagrin?jant y=x^2 grafiko elges?) <...> O dabar ?sitikinsime, kad didžioji gamta mus apdovanojo teisingai.



(Po Teiloro th. išd?stymo su išvadomis) Dar laiko yra... Šiandien kažkaip greit einasi.



J?s, kaip matematikos elitinio fakulteto studentai, turite mok?ti raštingai nubr?žti funkcijos grafik?.



Jeigu (sakoma) ?kartais?, tai nereiškia, jog t? kart? gali neb?ti.



Jauni žmon?s žingeid?s. Iš matanaliz?s per 10 minu?i? galima priskaldyti - oho!



Šito aš ne?rodin?siu, tiktais jum biosroves sukelsiu kokias tai.



Jei pamišk?j nieko nerandi, eini gilyn ? mišk?.



Gal??iau pasakyti, kad ?ia ?k? senasis, o ?ia ?k? naujasis.



Jaunim?lis, reiškia, moralas: daugelis ?ia ateina vedami baim?s jausmo.



Liaudiškai tariant, iš reliatyviai konverguojan?ios eilut?s gali gauti k? nori.



Galima teigti, kad šiuolaikiniam jaunimui reliatyviai konverguojan?ios eilut?s yra egzotiškos eilut?s.



Mes esame ginkluoti išvestin?m!



Arba žinom, kad ..., ?nu?, ten kažkada žinojom <...>



Man vis pabosta garsai, kuriuos aš vadinu burbliavimu. <...> Ateina egzaminai, aš susirenku rašomuosius, o ten oratoryst?s meno aš nerandu - matematin?s analiz?s oratoryst?s meno. Tai ?ia proza buvo, o dabar - lyrika prasideda.



O dabar - ekskursija ? praeit?



e^(-1/x^2), x->0 - net adatos ten neprakiši



S?dint suoluose jos (biosrov?s) teka nekryptingai, turbulencin?s srov?s jose atsiranda. O prie lentos jos teka kryptingai.



Man žodis ?ponas? skamba negražiai; mano aus? b?gneliams.



Jei jums šviesu - taupykit elektr?, jei tamsu - užsidekit. Kiekvienas yra savo laim?s kalvis.



Na, turb?t, šioje auditorijoje n?ra žmogaus, kuris neb?t? gird?j?s integral?. _Gird?j?s_... K? (tai) reiškia - tai ?ia jau kitas reikalas.



?ia...ko nepasakai kartais, kad b?t? skambiau.



?sid?m?ki, suvokit... (po 2 s.) Nu, suvok?t. Taip?



Gražu? Tai va, kas laukia.



O raid? ?B? student? tarpe, deja, yra labai m?giama.



Kas yra integralas ateityje dings miglose jum.



?Ne per daug? - tai ?beveik visur...?



Taigi integralai dabar visur: netgi ?epkeli? raiste mokosi integruoti.



Dabar ... niekas nieko nenori sužinoti ... Jeigu laiku gim?te, tai nat?ralu (b?t?) tok? klausim? užduoti.



(Auditorijoje šurmulys) Yra jausm? - daug - graži diena; bet nuo laim?s iki nelaim?s yra mažytis žingsnelis. Apm?stymui: iš praeito srauto aš jau 2 pasiun?iau susipažinti su fakulteto dekanatu, pasipasakoti, kaip jie domisi matematine analize. Kaip žinot, kare vis? dezertyr? nesušaudo - tik vien? - kad ?baugint?.



Nu, kažkas prašosi; vienam klius. Kam - bus matyt. ...kai ?vyksta kontrolinis, ten, deja, iškalbos nesimato. Tai tegu ir ?ia neb?na.



Eksponentin? funkcija visada muša laipsnin?. L??iau, grei?iau... Vat sakykim, kaip Irake: iš l?to iš l?to, bet rezultatas bus aiškus.



Tai tiek: pora pavyzd?li?, kurie jum primin? praeities urvuose paskendusias s?vokas.



Su matricomis j?s elgiat?s kaip leidžia ?statymai, ar ne; nes jei j?s užsiimate saviveikla, tai mano d?stoma teorija pakimba ore.



Bet gal... - aš jumis tikiu, - bet gal aš visgi priminsiu t? apibr?žim?.



(Erdv?je ekstremumo taškai) - Fudzijamos viršukaln? iš toli (taip) atrodyt?; Ngoro krateris Afrikoj taip atrodyt? iš tolimojo kosmoso.

(kažkur šiom dienom)

   

Na tai kaip, informatikos ereliai? K? dabar darysit? (pauz?) Užskrendat ? matematin? analiz? ir ?ia randat konkret? uždavin?.



Kad gal?tume rasti ryš? paskaitoj tarp man?s ir j?s?, j?s tur?tum?te prisiminti Rymano integral?.



Sakykime, aš ?rodau.



Tai dabar, kad b?t? šviesiau... Štai funkcijos grafikas.



Taigi, kol aš trinsiu, j?s pagalvokit.



Žinoma, reikia susitarti, k? reiškia ?geras apibr?žimas?.



Na, j?s žinote, kad trupmenas galima sud?ti; o kaip j?s tai darote tai jau ne mano ir ne aukštosios mokyklos reikalas.



Begalinis nutašytas rastas, kurio skerspj?vis - gretasienis.



...per 3 paskaitas ?rodydavai nesunkiai.



O žmogus iš prigimties yra tinginys.

   

Po paskait? užrašai, duokdie, keliauja ten, kur j?s gyvenate, ir lekia kur nors toliau - ? tams? kamp? - ir b?na nepajudinami iki kito karto.

   

Išsiaiškinsime integruojamos funkcijos išvestin?s determinanto modulio geometrin? prasm?.

   

Mokykloje šiuos integralus b?t? išspr?sti sunku. Ta?iau mes geriau ginkluoti nei mokykloje. Mes turime integralo keitimo formul?, o tai labai galingas ginklas, prilygsta atominei bombai.

   

Polin?s koordinat?s gerai dirba ten, kur sritis graži, apvalut?.

   

Bet nepamirškit, kad j?s ginkluoti ir algebra.

   

Nu gerai, laiko n?r, tai aš užrašysiu, o j?s sutiksit, kad aš visai protingai užrašiau.

   

Tai kam dirbti daugiau ir gauti tiek pat, jeigu galima dirbti mažai ir gauti tiek pat.

   

Prastas tas kareivis, kuris nenori b?t generolu. Prastas tas studentas, kuris ne?sitikin?s, kad gali išspr?sti uždavin?.

   

(apie pasvir?j? prizm?) Jums reikia rasti mokyklinio objekto t?r?... Na, ten jsi buvo skai?iuojamas taip, sakykime, prieštvaniniais metodais, o mes dabar panaudosime galing? ginkl?. Kaip mums sunku b?t? be kintamojo keitimo formul?s, oj kaip sunku...

   

(Studentui nedr?siai einant prie lentos) PRašom prašom, ?ia gi vienas malonumas, ir biosrov?s teka grei?iau ir kryptingiau, o suole gal ir miegas im? toki? dien?.

   

Iš skritulio, švelniai j? patampius, paspaudžius, gauname elips?.

   

Tur?dami omeny, kad ploto s?voka duota didžiosios gamtos, ...

   

Kas tai yra materiali aib?? Jei j?s paimsite j?, tai j?s pajausite, jog kažk? turit. Na, sakykime, koks nors senovinis lapelis - tik tinklain? <...> Na, jei nejautrus žmogus, tai gal jis ir nepajus to lapelio, bet ekstrasensas tai tikrai pajus.

   

Kaip mes integruosime š? integral?. (Auditorijoj šurmulys visai ? pievas) Aš tikiuosi, kad j?s sakote ?dalimis?. J?s teisingai sakote.

   

Taigi paruošiame dirv? dalinio integralo formulei naudoti.

   

Tai viskas - mano sakymai jum baig?si. Dabar liko j?s? sakymai man...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lie 2005, 17:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Dar:



Yra gi priemoni?. Pašalinimas - tai teisin? priemon? su tam tikrom išvadom suasio m?nes?... (atrod?, kad 150 žmoni? staiga kažkur pradingo)



Dar to elementariausiojo atvejo dar elementariausi? atvej?.



Jeigu ne?žvelgiat, m?stom ?kiškai!



(auditorijoje skamba linksma mobilaus melodija) Buna linksm? melodij?, bet b?na ir laidotuvi? marš?, susim?stykit apie juos kai k? nors laidojate...



Aš galiu buti nepriekabus arba teisingas..



Su kakta duodant ? sien?, galima ir nepramušti sienos..



Laisv? - tai suprastas b?tinumas, o tai reiškia, kad kažkam reikia eiti prie lentos...



D?stytojas yra d?stytojas, o studentas yra studentas. MIF'? palieka, palieka MIF'?. Kaip tam video shou..



J?s? liks tik tre?dalis.



Liestin? jum didžiosios gamtos duota.



B?t? daug gražiau, jei t ir y sukeistume vietomis. Kod?l? Nu, ?ia kosmetika.



Jei t?vai yra pador?s Lietuvos Respublikos pilie?iai tai tokie yra ir j? atžalos. (pauz?) Dažniausiai, bet ne visada...



Kam nepatinka išeikit, lauke gražu... Gal?t? lyti... bet nelija.



O dabar išlupsime kubin? šakn?!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 201 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007