Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 13:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2004, 12:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Jeigu matote, kad keli? policininkas jums moja savo dryžuota lazdele, žinokite, kad tai n?ra toks susižav?jimo išraiškos b?das,pama?ius elegantišk? moter? gražiame automobilyje. Tai reiškia, kad turite, palaipsniui pristabdydama,

tvarkingai sustoti prie kelkraš?io, antraip, kam gi b?t? reikalingas policininkas, jeigu j?s aplamai nereaguojate ? jo ženklus? Jis gali ir ?sižeisti. Tod?l stabdykite ir laukite, kol prie j?s? prieis. Yra keletas elgesiometod?, susitikus su keli?

policininku ir juos galima kaitalioti.



Pirmas metodas (idiot?):



Vaidinkite visišk? kvailel?, vadinkite pareig?n? ponu kontradmirolu,atsisakykite parodyti teises, tod?l, kad ant j? nelabai gerai pavykusi j?s? nuotrauka, klauskite, ar jam patinka j?s? šukuosena,girkite jo striuk?s ir veltini? stili?, žodžiu,

priverskite j? išsišiepti ir paleisti jus su Dievu, draugiškai pamojavus lazdele pavymui.



Antras metodas (bandit?):



Sušiauškite šukuosen?, ištrinkite l?p? dažus ir vaidinkite visišk? nutr?k?l?. Su pareig?nu reikia šnek?ti maždaug tokiu stiliumi (pageidautina, praleidžiant balses žodžiuose): "Ale ko pulkinke stabdei, k?? Nematai - iš fitniso namo skbu pas

Tlian?. Pav?luosiu, - Tlians iš mn?s ktlet? padarys, o tau tavo dryž? pagal? ausin sukiš.Tu k? - Tliano nežinai? Jo delnas, kai tavo kaušas. Gal pabriakint jam tuoj pat per mobil??



Tre?ias metodas (korespondent?):



Pagriebkite pudrin?, suspauskite rankose, palaukite kol policininkas atidarys dureles ir prad?kite greitai kalb?ti ? suspaust? kumšt?: "Mes esame viename iš keli? policijos post?. Reportaž? veda korespondent? Elvyra Krištopopovžecka. Prie man?s prieina keli? policijos darbuotojas, kuriam aš ketinu užduoti klausim? apie pad?t? keliuose. Sveiki, pone komisare!" Po to kišate jam po nosim kumšt? su suspausta pudrine. Policininkas kažk? mykia ir energingai mojuoja savo lazdele.

- Prašome prisistatyti!

Policininkas:

- Aš... ee... pareig?nas... štai. Keli? policijos. (atsipeik?j?s). Ženklelio numeris 128415!

J?s:

- Kokia pad?tis keliuose? Kaip sekasi nelengvoje tarnyboje šlovingiems švilpuko ir lazdel?s darbuotojams? Ar vairuotojai stengiasi nepažeidin?ti, ar pažeidin?ja nepaisydami? Ar visi miesto šviesoforai draugiškai mirksi savo raudona akute? Ar

nusileido užvažiavim? ant šuniuk? kreiv?, palyginus su pra?jusiomis dviem valandomis? Ar tvarkingai dalinasi budintys policininkai pajamomis su tiesioginiais viršininkais? Kiek sumaž?jo alkoholiškai priklausomo girtavairavimo procentas?

Policininkas:

- Ee... O k? sakyti?

J?s (? šon?):

- Per praeitus metus...

Policininkas:

- Per praeitus... šit?... metus...

J?s:

- M?s? rodikliai...

Policininkas:

- M?s? rodikliai...

J?s:

- Priart?jo prie norm?...

Policininkas:

- Visiškai normoj.

J?s (kerštingai):

- Kurias galima egzistencialiai apibendrinti.

Policininkas:

- Ir viskas tip-top.

J?s (? pudrin?):

- D?kojame, pareig?ne, ženklelio numeri 135829, už ?dom? pasakojim?.M?s? redakcija linki jums s?km?s j?s? nelengvame poste!Po to uždarote dureles ir greitai nuvažiuojate, palikusi policinink? taip pla?iai išsižiojus?, kad visi pravažiuojantys mato jo kojini? spalv?.



Ketvirtas metodas (užsieniet?):



Ramiai laukiate prisiartinan?io policininko. Kai tik jis išsižioja, kad pareikalaut? dokument?, pralenkiate j? žodžiais:

- Please, open the window!

Policininkas:

- Aa.šit?. bet numeriai tai lietuviški!

J?s:

- Would you like to serve me a cup of tea?

Policininkas:

Na. taigi lietuviški numeriai!

J?s:

- How do you like this weather, sir?

Policininkas:

- Velnias, be reikalo su Vitka pasikei?iau. Jis gi mokykloje vokie?i? kalb? mok?si. (garsiai) Frau! Šit?... giben zi teises uzrirt. Fershtein?

J?s:

- I don't speak German.

Policininkas (neviltyje):

- Blin. Frau! Achtung pancer! Kassen geshliossen! Teises, pliz, roden der pareigunenpolisse!

J?s:

- Sorry, guy, I must go.

Po to uždarote dureles ir tuoj pat nuvažiuojate, palikusi policinink?, neviltyje ant kelio kartojant?:

- Na ir ...%@&$... gi! Numeriai tai lietuviški!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2004, 13:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Cassandra,



 



Man pirmas kazhkodel labiausiai taip.. prie dushios.. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 12:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Aš už?jau ? parduotuv? tik kelioms minut?ms, kai iš?jau, pama?iau

ment?, kuris raš? baud? prie neteisingai priparkuotos mašinos. Tada aš

prie jo pri?jau ir pasakiau: "Gal nereikia, atleisk šiam kartui, a?"

Jis mane ignoravo ir toliau raš? baud?. Tada aš j? pavadinau

kiaulišku nacistu. Atsakydamas jis išraš? dar viena baud?, ši kart? d?l

padang?.

Tuomet aš j? pavadinau išgama. Jis pabaig? rašyti antr? baud?, užkišo j?

už valytuvo ir pradejo rašyti tre?i?. 20 minu?i? aš j? koliojau, o jis raš? baudas.

Bet man viskas buvo dzin, nes mano mašina stov?jo už kampo, ir aš tiesiog

nor?jau pasilinksminti...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 20:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Spa 2005, 03:01
Pranešimai: 97
Cassandra:  Echhh ,gaila netinka nei vienas.Turbut imciau ir be kalbu saziningai susimokeciau :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 19 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007