Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 07:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 22:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 8
Pasimylejus zmona klausia vyro:

- Brangusis, koki varda duosim musu suneliui?

Vyras nusiima prezervatyva, ji uzrisa ir...

- Jei issilaisvins- Deividas Koperfildas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2004, 00:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 7
Kelias raš?:


Kiaul?s orgazmas trunka 30 minu?i?!

(Kitam gyvenime noriu b?t kiaule...)





pradziai gal cia ?

http://www.globalcomment.com/science&technology/article_4.asp

suprantu, kad NET 2,142857143 karto maziau, bet kaip pradziai, eh ?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2005, 16:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895


Kokio telefoninio sekso nor?t? moterys:

- Brangusis, aš guliu ant lovos... O tu tu imi l?tai l?tai, atsargiai plauti

indus.... Taip... Dar... O dabar tu imi skudur? ir pradedi šluostyti

grindis... Taip... Grei?iau, grei?iau! Ochhh... Achhh.... Pavargai? Na

gerai, pails?k truput?, išnešk šiukšles...









G?lininkai b?na labai kukl?s, ypa? tie, kurie augina aguonas ir kanapes.









Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2007, 18:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
-

----- 0 metu

Hm… jo… Susispiet? aplink mane ir spokso, spokso… K?, naujagimi? mergai?i? nesat mat?? Ir patraukit, del Dievo meil?s, tuos savo barškaliukus, man jau galva sukasi. O, mama at?jo, reikia jai nusišypsoti, ji pavalgyt duoda… Ir pad?kit, pagaliau, mane ? viet?, duokit ramiai pakakkoti…



5 metai.





Oj, negaliu. Kod?l pas juos yra kranelis, o pas mus ne??? Šiandien su Vaiva ir Juste mok?m?s siusioti stov?damos, kad nugal?tume Mant? su Vytuku, kai jie mus t?like užklups ir iš savo pipe?i? ims laistyti. Gerai, kad aš už Manto neištek?jau, jis kvailys – šiandien persivalg?s pas kaimyn? apsiv?m?.





10 met?.





Išsigim?liai kažkokie. Durniai. Ir kam juos ? mokykl? priima??? Petraitis vis? savait? lupa mane portfeliu per galv? – ?simyl?jo, o man Jonaitis patinka. Aš jam raštel? parašiau, o jis pagalvojo, kad ?ia Just? ir ?m? j? skuduru vanoti – ?simyl?jo… Durn?, vaikin? man nujojo…





13 met?.





Viskas. Gyvenimas baigtas. Aš mutant?. Visoms jau seniai m?nesin?s, o man n?ra – gal aš ne moteris? Ir kur po galais kr?tin?? Matuoju j? kiekvien? dien? ir kop?stus ryju – perdžiu kaip dramblys, o niekas neauga… Just? vakar bu?iavosi. Sako, kad j?ga, tik šlapia ir alum smirda. Žad?jo mus su Vaiva išmokyti… Na, kada gi pagaliau pas mane m?nesin?s prasid?s???





16 met?.





Viskas. Gyvenimas baigtas. Aš senmerg?. Visos aplinkui seniai duodasi, o aš valkiojuos kaip kvail? spuoguota. Vakar pas Petrait? chatoj vos neatsitiko, o man –m?nesin?s. Visiškas pravalas. Na, kod?l, kod?l taip visada gaunasi???





20 met?.





Oj, blin… Kas j?s??? A, Vytas… Malonu susipažinti, mes su jumis vakar… na, taram param, ania? Och… J?s… tu… ar negal?tumj nulipt nuo man?s, labai sysiot norisi. Oho, koks plaukuotas… ?domu, mano rankos vakar jo nugaroje nesusipainiojo? Gaila, kad nieko nprisimenu… Vytai, o tu mane vesi? Ha ha, atsipalaiduok, pajuokavau gi… Viskas, nuo rytojaus negeriu, ner?kau ir miegu tik su paž?stamais. Och…





25 metai.





Na kod?l jis man nesiperša? Tris metus kartu gyvenam, kur jis dar suras durn?, kuri su juo medseser? žaist? ir kail? ant nugaros šukuot?? ?valdžiau analinio sekso technik? ir jo mamkos receptais, ko jam dar negana? Na jau ne – nepaspruksi, šunsnuki. Nuo lietuv?s bobos taip paprastai neišsisukama.





30 met?.





Viešpatie, na ir kam aš susid?jau su šituo debilu? Vos penkeri metai po vestuvi?, o vietoj vyro – plinkantis pudingas, ir kam aš išmokau gaminti kaip jo mama? Skubiai reikalingas meilužis – jaunas, karštas ir ?deg?s. Prakaituotas toksai… mmm… Baik knarkti, gyvuly tu, žmonai rytoj ? darb?…





45 metai.





Ir v?l aš uogel?, sprendžiant pagal užpakaliuk? – apelsinas. Vakar pirm?syk buvau neištikima vyrui su vasarnamio kaimynu – och… G?da kažkaip. Svarbiausia, kad maniškis nesuuost?. Grei?iau išeigin?s, juk tiek darbo lysv?se…





60 met?.





Senas durnius, pas kažkoki? profesor? iš?jo. Kur tu d?sies nuo man?s? Kas tau vaistus par?pins ir plik? prieš mieg? šukuos? Na, štai, parsirado mano griuv?sis. Pra?jo meil?? Na, šaunuolis, eik plauti rank? ir s?skis kraujo spaudimo matuotis.





80 met?.





Hm… taip… Susirinko visi aplinkui ir spokso, spokso… K?, bobu?i? niekad nemat?t???





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2007, 13:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
raš?:
Moteris - genialus budelis, ?gud?s kankintojas - yra ir visada bus praž?tis vyrui.[/b] (Balzakas)


Luzeriška citata.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2007, 13:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Socion: praleidai vos ne pati idomiausia laikotarpi nuo 30 iki 45 metu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Rgs 2007, 13:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895


Sveikas miegas ne tik ilgina gyvenim?, bet ir sutrumpina darbo dien?...



Kol nag? lakas nenudži?v?s, moteris praktiškai bej?g?...



Yra du b?dai, kaip suvaldyti moter?, bet j? niekas nežino...



Tikra moteris turi gyvenime nuveikti tris svarbius dalykus, tik nereikia kaip kvailei užsiciklinti ties kailiniais...



Jeigu j?s, pasiži?r?jusi ? veidrod?, nieko ten nematote, reiškia j?s - neatkartojama...



Protingiausia ta moteris, kuri leidžia vyrui elgtis kaip tik jis nori kvailai...



Vienatv? - tai kai žmogus visada žino, kur yra jo visi daiktai...



Antra santuoka - tai vilties pergal? prieš sveik? prot?...



Nieko baisaus, kai iš tav?s juokiasi. Daug pras?iau, kai tav?s verkia...



Vaikiška patirtis: jeigu mama juokiasi iš t??io s?moj?, reiškia namuose yra sve?i?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 20 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007