Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lap 2004, 21:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
... vyrai renkasi, moterys- atsirenka...  :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lap 2004, 22:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 97
Taip, dažniausei moteris renkasi, ir renaksi dažniausei ilgesniems santykems, o jai vyras moka - tai tada jau vyras renkasi... Pagal kišen? ir poreikius  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lap 2004, 23:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Psychiatras, kažkaip galvoju, kad tavo nickas nedera su tavo žodžiais. Tai jam visos kekš?s, tai už visk? jis moka.... Dievaži, peršasi išvada, kad arba pats toks - tokias tik ir pritraukia, arba tokie jau poreikiai, vartotojiški pas tamist?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lap 2004, 23:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 97
Pirmiause mano nick'as nesusij?s sutuo apie k? tu pagalvojai, po to aš tokiomis paslaugomis dar gyvenime n? karto nepasinaudojau (ne d?lto kad buciau, ne pilnamestis, bet delto kitoki? priežasci?)

Poto as vis? dink Dieve nelaikau, tokiomis!



Papras?iausei ima nervas, kai mes laikomi bukais, kiaul?m, mergišiai ir t.t.

Mes neturim jausm? (t.y. domim?s tik PC, automobileis ir t.t.), Na esm? tame kad manes nelabai turim kada pasireikšti kai moterys daugiau nieko neveikia tik mando primesti, tai joms tas negerai, tai anas, tai tu ta netaip padarei, tai ane.



Taigi mes esam antrame plane...

Beto m?s? prigimtis šiektiek kitoke, mes nelinke sureiksminti, nulužusio nago, beto nelinke reikšti savo jausm?, nes dažnai tai atsigrežia prieš mus pa?ius...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 00:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
suprantu tave, psychiatre. bet tik... na, ne visos tokios. ir ne visi tokie. kam tie apibendrinimai?... Gyvenam su tais, k? patys pasirenkam. Tad vadovaukis Peliauck? jadz?s patarimais ir nesirink tokios ! :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 00:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Psichiatre, aš savo gyvenime esu sutikusi buk? vyr?, buk? moter?, beje, taip pat. Esu sutikusi labai blog?, labai nepatikim? vyr?, toki?, nuo kuri? reikia laikytis atokiau.



Ta?iau...niekada nebuvau padariusi išvados, kad "Visi jie tokie".



Nes žmon?s b?na ?vair?s. Kartais tenka labai skaudžiai nudegti. Ta?iau nelauktai kažkas atsistoja šalia tav?s.

Negal??iau sakyti, kad vyrai yra buki, kiaul?s ir mergišiai. Nes esu sutikusi puiki?, jautri?, patikim? vyriški?. Ne tik sutikusi. Likimas l?m? augti šalia kai kuri? iš j?, gyventi ir b?ti vis? gyvenim?. Turiu puik? T?t?, turiu puik? brol?, turiu šaun? s?n?. Kaip gal??iau teigti, kad jie - tokie?



Ir šiaip...Jei neskubini ?vyki?, visada susitinki ?pating? žmog? - vyr? ar moter?, nesvarbu. Nes žmogiški santykiai n?ra paremti vien tik sekso partneri? paieška. Šitas paklydimas daugiau b?dingas jaunyst?j, o v?liau tiesiog daugiau kreipi d?mes? ? žmogiškas savybes ir ieškai vis? pirma DRAUGO.



Žinoma, kad vyr? ir moter? ir prigimtis ir psichin?s savyb?s yra kitokios. Ir visiškai b?t? neprotinga stengtis tiek vienus, tiek kitus perdarin?ti.



Tiesiog ateina laikas, kai supranti, kad svarbiausia - ne kariauti ir nugal?ti, mok?ti bendradarbiauti, suprasti, atjausti, nes tas, kuris yra šalia tav?s, vis? pirma yra taip pat žmogus, kuriam irgi reikia kantryb?s, švelnumo, ištverm?s, mok?jimo išklausyti ir paguosti, k? galb?t tik tu vienas ir tegali.





Psichiatre, pasid?k kalavij?  :wink: :happy: geriau išgerk su mumis "virtuv?je" arbatos  :wink:  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 00:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Gan teisingi pasteb?jimai, kolegos Psychiatro :wink:

Dar galima b?t? pasteb?ti, kad iš prigimties dauguma moter? yra gan naivuol?s ir ?dealist?s, kaip mažos mergyt?s svajokl?s..

O kai susiduria su realybe ir visk? pamato realisto akimis, tai tuomet prasideda.. nuo graudži? nusivilim? iki vyr? niekšiškum?..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 00:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 97
Cassandra



Na kalaviju aš nesimostikuoju, nebent klava :smile:

O man beje pagrindinis ginklas yra klava (aš gi visdelto programeris)



Šiaip aš ramus ir link?s nusileisti kol neperžengemos ribos...



P.S. Beto prašy?iau neiskraypyti mano nick'o, jis turi butu b?ten PsychiatraS.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 00:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2 raš?:

Dar galima b?t? pasteb?ti, kad iš prigimties dauguma moter? yra gan naivuol?s ir ?dealist?s, kaip mažos mergyt?s svajokl?s..



na iš kur toks užtikrintas teigimas, kad DAUGUMA? Ar ?ia tamsta iš patirties taip šneki?  :happy:



(nem?gstu kategoriškumo ir toki?, jokiais faktais neparemt? apibendrinim?  :wink:)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 00:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 97
Na šiaip netikiu kad visos taip niekada ir nesitik?jote sutikti blondino princo ant balto žirgo su sidabrineis šarvais...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 00:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža: Na ?ia pagal s?ntyk? kiek paž?stu moter? ir kokios jos. Jaunyst?je tas mergin? naivumas teisiog žiebia.. net pagailsta kartais, kai paklausai naivios mergyt?s besitikin?ios princo ant balto žirgo ir tokio pa?io amžiaus vaikinuk?, norin?iu tik sekso ir daugiau nieko. Turiu tik pasteb?ti, kad su amžiumi naivumas maž?ja, tai?iau kogero galiu teigti, kad naivumas išlienka.. net ir subrendusiose, patyrusiose moteryse tai retkar?iais pasimato. Tos mergaitiškos svajon?s..  :wink:



Na, patirties to nepavadinsi, nes aš tokio naivumo neturiu. Tai grei?iau realistiški pasteb?jimai.



PsychiatraS: Hehe.. visos svajojo by default. O nemažai dar ir dabar svajoja  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 00:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
nematau nieko bloga polinkyje svajoti  :smile: Pasvajoji ir praeina  :smile: Blogiau b?ti pesimistu ir galvoti, kad viskas xernia. Aišku, pesimistai neretai save laiko tiesiog realistais. tegul  :smile:



nežinau, kaip su tais princais. man kažkaip visada buvo aišku, kad tokio nei yra, nei b?t gali, nei aš kada apie tok? svajojau ar ieškojau  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 01:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Dauguma tiki tom svajon?m.. ir nemato realyb?s.. lyg pro rožinius akinius.



Prisimink paauglyst?, netikiu, kad ir tu nesvajojai ir neiškojai :wink: Bendruoju atveju, džiaugiuosi, kad ži?ri ? tai realistiškai ir kogero praktiškai :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 01:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2- na, Tavo reikalas, kuo tik?t. Aš sakau, kaip man buvo. Gal kad nuo mažum?s labai daug knyg? skai?iau, ir labai domino psichologija, tai susiformavau kažkaip tok? ?sitikinim?, kad princ? neb?na. Nemanau, kad toks poži?ris mane daro praktike.  :wink:



Papras?iausiai, visada stengiausi pažinti žmog?, ?žvelgti jo ger?sias puses. Tod?l nežinau, ar man taip atrod?, ar iš tikro taip buvo, bet kiek atsimenu, daugumoje sutikdavau beveik vien tik gerus žmones.

Gal net geresnius, nei pati esu...



Ir dar, ieškoti irgi man nereik?jo. Kažkaip visada žmon?s atsiranda patys savaime, neieškant, nededant joki? pastang?. Gyvenime nedariau joki? žygi? anei paiešk?, neprireik? draugi? piršliavimo- nieko.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 01:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2, dar sakei: Dauguma tiki tom svajon?m.. ir nemato realyb?s.. lyg pro rožinius akinius.





o KOKIA JI, ta realyb? ? :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 196 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007