Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 10:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
11:11 rašė:
Cituoti:
Viktorija, yra skyrelis "Tipų diagnozavimas", ten lyg buvo keletas temų, kur bandyta šiek tiek tipuoti įžymybes. o jei ką, galima ir naują temą užsivest, nes šitoj tai mes naujokus turėtume sveikint :wink:
Nutyleta mintis: Gali sukurti tema, bet ten tik pati su savim galesi diskutuot :happy: :tongue: ; gal dar Globas ir prisijungtu veliau, bet tokia ir diskucija, kuomet tema baigias po dvieju postu :happy: ...

as pastoviai naudoju socionika kasdieniniam gyvenime.visus naujus senus draugus,virsininkus as bandau diagnozuoti.programose,filmuose-pastoviai mano galva dirba pagal socionika.as megstu konkreciai mastyti ir ne visada suprantu jusu diskusijas apie nieka.
Deja, tai ne diskusijos, o pokalbiai prie arbatos socionikos motyvais :sad: Bandymai išjudinti forumo gyvenimą baigiasi įvairiais kaltinimais ir neįtinkančių dalyvių pa(si)šalinimu iš forumo.
Manau, kad įžymybių ir ne tik įžymybių tipavimas labai įdomu; gal tikrai einam į kitą temą tipuoti. Beje, žmogaus 100% pažinti neįmanoma nei šiaip, nei socionine prasme. Tai kaip tik įrodė senieji forumo dalyviai, man užlipdę "nedualizuoto dreizerio" etiketę.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 10:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
gal tikrai einam į kitą temą tipuoti


Pagaliau gal turesiu ka paskaitinet ir siame forume :smile:

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 10:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
11:11 rašė:
Cituoti:
Viktorija, yra skyrelis "Tipų diagnozavimas", ten lyg buvo keletas temų, kur bandyta šiek tiek tipuoti įžymybes. o jei ką, galima ir naują temą užsivest, nes šitoj tai mes naujokus turėtume sveikint :wink:
Nutyleta mintis: Gali sukurti tema, bet ten tik pati su savim galesi diskutuot :happy: :tongue: ; gal dar Globas ir prisijungtu veliau, bet tokia ir diskucija, kuomet tema baigias po dvieju postu :happy: ...

as pastoviai naudoju socionika kasdieniniam gyvenime.visus naujus senus draugus,virsininkus as bandau diagnozuoti.programose,filmuose-pastoviai mano galva dirba pagal socionika.as megstu konkreciai mastyti ir ne visada suprantu jusu diskusijas apie nieka.
Deja, tai ne diskusijos, o pokalbiai prie arbatos socionikos motyvais :sad: Bandymai išjudinti forumo gyvenimą baigiasi įvairiais kaltinimais ir neįtinkančių dalyvių pa(si)šalinimu iš forumo.
Manau, kad įžymybių ir ne tik įžymybių tipavimas labai įdomu; gal tikrai einam į kitą temą tipuoti. Beje, žmogaus 100% pažinti neįmanoma nei šiaip, nei socionine prasme. Tai kaip tik įrodė senieji forumo dalyviai, man užlipdę "nedualizuoto dreizerio" etiketę.

neimanoma saves pazinti,kur jau mums apie kitus.as nezinau,ka galiu iskresti.tik kada papuoli i ta ar kita situacija,tada supranti ka tu gali.pavyzdziui,as zinau,jeigu mano vyras uzsives meiluze,as nieko nedarysiu.musti tai tikrai nemusiu.o tu labai simpatiskas man.megstu protingus vyrus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 10:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
o tu labai simpatiskas man.megstu protingus vyrus.
Ačiū :happy:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 10:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Siaubūnas Fritzlis rašė:
Kur čia sveiki, nesveiki esam :twisted: :twisted:
vadinas, ne ten pataikei. :tongue:
Prieš kurį laiką buvau sukūręs naują forumo dalyvį - Siaubūną Fritzlį. Norėjau, kad jis diskutuotų socionikos temomis kietesniu stiliumi, išjudintų forumą, bet beveik visus Fritzlio postus ištrynė. Matyt, išsigando užvaldymų ar provokacijų :sad:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 10:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
o tu labai simpatiskas man.megstu protingus vyrus.
Ačiū :happy:

ir nekreipk demesio i netolerantiskua zmones.protingam zmogui visada sunku gyventi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 13:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
viktorija rašė:
as pagrinde ziuriu rusu programas,filmus.gal but lietuvoj isvis uzmirso,kad yra tokia salis kaip rusija.as pasaulio zmogus ir labai tolerantiska kitom tautom.idoma,ar lietuvoj taip pat nemegsta rusu?europa pilna musulmonu ir ji nesupranta,kuo jai tas gresia.tai labai pavojinga.
Nežinau, sutapimas ar ne, bet irgi labai dažnai žiūriu rusiškas programas, filmus. Žiūriu ir lietuviškas, bet ten daug vulgaraus (mano požiūriu) šou... Renkuosi pagal temas, o ne pagal nacionalinę priklausomybę. Pirmiausia domina kultūrinės ir mokslinės temos. Mėgstu temines laidas apie žymius žmones. Neseniai rodė laidą apie Pabaltijo kino aktorius (lietuvių ir latvių).
Kai tik galiu, žiūriu "Ночной полёт", bet ji pas mus rodoma vėlokai 24 val. dar su minutėm...

Viktorija, siūlau tiesiog išvardinti - kokius filmus žiūri, kokie įžymūs žmonės Tau įdomūs. Tada forumo dalyviai parašys - ar sutampa dėmesys jiems. Ir tuomet galėsi rinktis, apie ką sukurti temą. Na, aš nežinau, kaip kitaip "susiderinti"...
Arba jei žinai, kuri laida įdomi - paskelbk anonsą. Gal dar kas nors susidomėjęs pažiūrės - štai ir galėsime jau aptarinėti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 13:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepa rašė:
viktorija rašė:
as pagrinde ziuriu rusu programas,filmus.gal but lietuvoj isvis uzmirso,kad yra tokia salis kaip rusija.as pasaulio zmogus ir labai tolerantiska kitom tautom.idoma,ar lietuvoj taip pat nemegsta rusu?europa pilna musulmonu ir ji nesupranta,kuo jai tas gresia.tai labai pavojinga.
Viktorija, siūlau tiesiog išvardinti - kokius filmus žiūri, kokie įžymūs žmonės Tau įdomūs. Tada forumo dalyviai parašys - ar sutampa dėmesys jiems. Ir tuomet galėsi rinktis, apie ką sukurti temą. Na, aš nežinau, kaip kitaip "susiderinti"...
1. Cha-cha-cha, tai turėtum, Viktorija, būti tolerantiška ir musulmonams :smile:
2. Iš kanalų rusų kalba žiūriu tik RTVI. Daugiausia žiūriu žinias ir politines laidas. Rusijos kanalų nežiūriu, nes dezinformacija manęs nedomina, o rankioti po kruopelytę ar skaityti tarp eilučių noro neturiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 16:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
Liepa rašė:
viktorija rašė:
as pagrinde ziuriu rusu programas,filmus.gal but lietuvoj isvis uzmirso,kad yra tokia salis kaip rusija.as pasaulio zmogus ir labai tolerantiska kitom tautom.idoma,ar lietuvoj taip pat nemegsta rusu?europa pilna musulmonu ir ji nesupranta,kuo jai tas gresia.tai labai pavojinga.
Viktorija, siūlau tiesiog išvardinti - kokius filmus žiūri, kokie įžymūs žmonės Tau įdomūs. Tada forumo dalyviai parašys - ar sutampa dėmesys jiems. Ir tuomet galėsi rinktis, apie ką sukurti temą. Na, aš nežinau, kaip kitaip "susiderinti"...
1. Cha-cha-cha, tai turėtum, Viktorija, būti tolerantiška ir musulmonams :smile:
2. Iš kanalų rusų kalba žiūriu tik RTVI. Daugiausia žiūriu žinias ir politines laidas. Rusijos kanalų nežiūriu, nes dezinformacija manęs nedomina, o rankioti po kruopelytę ar skaityti tarp eilučių noro neturiu.

as tiesiog gyvenu salia musulmonu ir zinau,ka tai reiskia.negalima tiketi ne vienu arabu.ziniu as is vis nemegstu.pavyzdziui,nors lietuviskus aktorius iskaiciuokim.budraiti,adomaiti.pas mane nera is vis versiju.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 16:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
as tiesiog gyvenu salia musulmonu ir zinau,ka tai reiskia.negalima tiketi ne vienu arabu.ziniu as is vis nemegstu.pavyzdziui,nors lietuviskus aktorius iskaiciuokim.budraiti,adomaiti.pas mane nera is vis versiju.
O Lietuvoje daug kas apie Rusiją pasakytų panašiai kaip tu apie arabus. Taigi, 1:1 :smile:
Mes jau kalbam apie būsimą tipavimą temoje "Žymių žmonių tipai".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 16:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
as tiesiog gyvenu salia musulmonu ir zinau,ka tai reiskia.negalima tiketi ne vienu arabu.ziniu as is vis nemegstu.pavyzdziui,nors lietuviskus aktorius iskaiciuokim.budraiti,adomaiti.pas mane nera is vis versiju.
O Lietuvoje daug kas apie Rusiją pasakytų panašiai kaip tu apie arabus. Taigi, 1:1 :smile:
Mes jau kalbam apie būsimą tipavimą temoje "Žymių žmonių tipai".

as ir klausiu,kaip dabar lietuviai galvoja apie rusus.as irgi kazkada ju nemegau.juk mano dieduka jie i sibira issiunte.paprasciausiai as 18 metu jau negyvenu lietuvoj ir idomu,ar kas pasikeite.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 20:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
viktorija rašė:
as ir klausiu,kaip dabar lietuviai galvoja apie rusus.as irgi kazkada ju nemegau.juk mano dieduka jie i sibira issiunte.paprasciausiai as 18 metu jau negyvenu lietuvoj ir idomu,ar kas pasikeite.
Man nebuvo taip, kad nemėgčiau rusų (ar kurios nors kitos tautybės). Gali nepatikti jų kai kurios nuostatos... tačiau jie turi teisę į savo nuomonę. Nepatinka tiktai buki žmonės, kurie nemąsto. Tačiau sakoma, kad kiekvienas kaimas turi savo "durnių"... Lietuviai irgi ne visi "auksiniai su sidabriniai pakraščiukais".

Kažkaip neprisirišu prie stereotipų. Teko bendrauti su arabu (čia Lietuvoje) - aš jį gerbiu. Įdomus, išsilavinęs žmogus. Susirašinėju su ruse iš Rygos. Neseniai susipažinau su gruzinu (susipažinom ieškodami Facebooke Don Kichotų)... Normalūs žmonės!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 27 Kov 2009, 09:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
Prieš kurį laiką buvau sukūręs naują forumo dalyvį - Siaubūną Fritzlį. Norėjau, kad jis diskutuotų socionikos temomis kietesniu stiliumi, išjudintų forumą, bet beveik visus Fritzlio postus ištrynė.


Ne gi, tikejaisi, kad neistrins :happy: :neutral: ? Turbut, kokia nors Joldija "pamane", kad naujas forumo dalyvis = spameris, todel ir istryne (pasiteisinimas tuomet butu toks: visuose forumuose taip elgiamasi). Kitavertus, gal tuos postus istryne ir del to, kad ji turejo savo "baimiu" ir neatsizvelgdama i tolerancijos niuansus pasinaudojo principu: ko bijai, ta sunaikink :happy:

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 29 Kov 2009, 14:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
aš ištryniau Fritzlio postus. Nemačiau jokios konstruktyvios diskusijos, nei kietesniu, nei minkštesniu stilium, tik beprasmį spaminimą. Ir nieko tai neturi bendro su baimėmis- tik su tvarkos palaikymu. Jei jums patinka bardakas,susikurkit savo forumą ir jame nusišnekėkit iki kol patiems nuo savęs bloga pasidarys.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 29 Kov 2009, 15:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Iš tikrųjų - reikia apsivalyti nuo ne(da)užaugų. O tai prilįs visokių "pacukų" spamintojų su savo SMS-iniu žargonu...
Solanža, gerai padarei.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 56 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007