Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 16:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tas testas yra čia http://charakteris.info/mbti-charakterio-testas
Jis, aišku yra išverstas iš kažkur... ir gal ne originalus. Originaliame turi būti ne mažiau 94 klausimų.
Radau įdomią informaciją apie naudojimosi MBTI testu teisinius aspektus (jei skaitai rusiškai): http://www.typelogic.ru/test/index.html
(Galėčiau ir išversti jei reikia - tik "Testų" temoje gal)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 16:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
Tai smagu, kad tiek nedaug tereikia :happy: Jei knieti sužinoti, "kaip viskas būtų" - pabandyk parašinėti tame minimame MBTI forume ir sužinosi. Pats tikriausias kelias sužinojimo link :)


Ne, tu neteisi. Dabar jau viskas kitaip nei butu, t.y. as jau nesuzinociau kaip kas butu, nes jau yra taip kaip yra, o kaip yra ir kaip butu vertinant nuo dabar yra manes nedomina. Taigi, dabar jau viskas post factum...

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 23:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
11:11 rašė:
Ne, tu neteisi. Dabar jau viskas kitaip nei butu, t.y. as jau nesuzinociau kaip kas butu, nes jau yra taip kaip yra, o kaip yra ir kaip butu vertinant nuo dabar yra manes nedomina. Taigi, dabar jau viskas post factum...


Kad ir post factum dabar, visgi įdomu, ko būtumei tikėjęsis (arba kitaip tariant, kokias hipotezes būtumei tikrinęs), jeigu visgi būtumei galėjęs tirti tai, kas būtų buvę, jeigu būtumei dalyvavęs kokiame kitame forume, o mes būtume ėmę ir tai tyčia ar netyčia sužinoję? taip pat kuo (kokiomis teorijomis arba tiesiog nuojautomis) savo išsikeltąsias hipotezes būtumei grindęs?

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 23:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Actekai, palikim ramybėje - argi neaišku, kad jiems "by tik zyst" :wink: (čia aukštaitiškai)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 23:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
Kad ir post factum dabar, visgi įdomu, ko būtumei tikėjęsis (arba kitaip tariant, kokias hipotezes būtumei tikrinęs), jeigu visgi būtumei galėjęs tirti tai, kas būtų buvę, jeigu būtumei dalyvavęs kokiame kitame forume, o mes būtume ėmę ir tai tyčia ar netyčia sužinoję? taip pat kuo (kokiomis teorijomis arba tiesiog nuojautomis) savo išsikeltąsias hipotezes būtumei grindęs?


Nors ir idomu diskutuot kas butu buve, jei butu kitaip nei dabar, taciau tai neturi jokios praktines reiksmes. Joldijai taip atsakiau tik todel, kad pademonstruociau, jog jos vieninteliai matomi sprendimo keliai, t.y. pasiulymas eiti dabar uzsiregistruot i kita foruma, yra neteisingi.

Beje, kazkaip pamirsau pakomentuot tavo ankstesni posta... Taigi, pakomentuosiu dabar.

Cituoti:
nieko nebūtų buvę. atvirkščiai, būtų tik pasidžiaugta ir tiek. esame raginę, kad jei tamstai ar kam kitam būtinai norisi socionikos forume naudoti mbti terminologiją, tai geriau jau tai taikyti kitame forume, o ne čia.

o kalbant apskritai, absurdiška manyti, kad jei esi prisiregistravęs viename forume, tai tau yra draudžiama dalyvauti kitame. nebent esi avelės mentaliteto - tada tai suprantama.


Gal ir nebutu buve, taciau man tuo sunku patiket, nes Liepa yra anksciau pasididziuodama rasius apie savo atradima, t.y. Globo medziokle fiziognomiku ar kazkaip panasiai forume; t.y. buvo akivaizdus paniekinantis kito dalyvio poziuris uz jo domejimasi kitom panasiom i socionika teorijom. Jokio atsiprasymo ir kaltes jausmo uz savo poelgius is Liepos puses nebuvo, vadinasi mastoma ir dabar taip pat! Todel nieko nuostabaus, kad as parasiau tai, ka parasiau siandien.

Taigi, nepaisant to, kad logiskai mastant taip apie sia konkrecia situacija is tikruju yra absurdiska manyt, taciau sio forumo istorija kalba ka kita, t.y. kad ambicijos, o ne logika siuo konkreciu atveju dominuoja... Tad retorinis klausimas tau: kas ta avele tada?

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 00:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
11:11 rašė:
Gal ir nebutu buve, taciau man tuo sunku patiket, nes Liepa yra anksciau pasididziuodama rasius apie savo atradima, t.y. Globo medziokle fiziognomiku ar kazkaip panasiai forume; t.y. buvo akivaizdus paniekinantis kito dalyvio poziuris uz jo domejimasi kitom panasiom i socionika teorijom. Jokio atsiprasymo ir kaltes jausmo uz savo poelgius is Liepos puses nebuvo, vadinasi mastoma ir dabar taip pat! Todel nieko nuostabaus, kad as parasiau tai, ka parasiau siandien.


kažką labai stipriai painioji :strange: dėl globo, kiek pamenu, tai jis pats su Nadia anksčiau skelbėsi, kad dalyvauja fiziognomikų forume, dar ir nuoroda buvo atsiųsta ir niekas iš to tragedijos nedarė ir niekas nieko nemedžiojo. jei turi kitų duomenų, prašau, pateik konkrečią Liepos žinutę, užuot svaidęsis tokiais aptakiais kaltinimais. o jei tokių konkrečių duomenų neturi, tai geriau susilaikyk, nes nepagrįsti kaltinimai - tai jau tikrai niekuo nepateisinamas įžeidimas.

o šiaip, diskusija tikrai iš piršto laužta. pasieškok kitų temų užuot sekiojęs paskui forumo dalyvius ir juos "medžiojęs" kituose forumuose. tai, kad forumo nariai dalyvauja įvairiuose kituose panašiuose forumuose (lietuvių, rusų bei anglų kalba), niekada nebuvo jokia sensacija, ir niekada ja nebus.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 00:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nu ale sugebėk lygioj vietoj tokią beprasmę diskusiją užvest.
Liepa visiems yra sakiusi ir kad dalyvauja rusų socionikų forume. Jame esu dalyvavus ir aš. Ir ką? Visi esam laisvi žmonės, kur norim, ten einam, ką norim, tą rašom. Be to, ji yra sakiusi, kad eis padiskutuot su MBTI atstovais, kad pasiaiškinti teorijų panašumus ir skirtumus, ir labai šaunu, kad ji tą daro. Po to ir su mumis gali tomis žiniomis pasidalinti. Žinoma su tais, kuriems tos žinios įdomios.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 00:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Actekai, Solanža, Joldija, atsakinėjate į aiškias provokacijas... Juk ir taip aišku, kad tyčia "tampoma už skvernų" - kad tik nevyktų normalios diskusijos, kad tik būtų patenkintas jų EGO tapti dėmesio centru bet kokiomis priemonėmis išmušant iš temos į pašalinius santykių aiškinimus, į asmeniškumus.... Juk aišku, kad jiems pikta, jog neskaitau nesąmonių (tai mano teisė! ir viešai išsakyta), užtat stengiasi dar labiau dergti, kad neiškentę įsijungtumėt jūs ir pradėtumėt cituoti, kad visos temos būtų "apie tą patį"...
Gal jiems reikia atskiro MBTI bloko, gal atskiro "personalijų" bloko, gal atskiro "intrigų hobi" bloko? (bet juk galima to siekti normaliai tariantis, o ne šiukšlinant kur papuola)

Žinoma, dalyvauti galima visur. Aš matau skirtumą keliuose dalykuose:
1) kuomet einama į kitus forumus skųstis, kaip čia neteisingai tipuojama, kad nemokama taikyti teorijos (ar ne ta teorija taikoma), kuomet ieškoma kitur pritarimo ar pagyrimo "atverčiant paklydusius į tiesos kelią"...
2) kuomet einama į kitus forumus dalintis žiniomis ir ieškoti žinių. Bendradarbiauti turint tikslą abipusiškai naudingai.
3) kuomet dalyvaujama "ištrinant vertingiausias (!!!) žinutes" ir paliekant tiktai... (kaip suprasti paties dalyvio požiūriu, kas tada lieka?) "pridergtas pakampes"???
4) kuomet dalyvaujama suprantant, KOKS bendras hobi, tema, bendras interesas sieja ir džiaugiantis bendravimu, o ne trukdant burtis prijaučiantiems TAM hobiui.
5) kuomet dalyvaujama keliuose forumuose visiškai autonomiškai, niekaip jų nesiejant ir dalyviai netgi nenujaučia
6) kuomet paprasčiausiai daugiau nebedalyvaujama forume - paliekant kitiems teisę negi klysti, jeigu jiems TAIP patinka ir malonu.

Man tikrai keistas ***as "įsikandimas" paties dalyvavimo fakto - visiškai nematant situacijos, neskiriant skirtingų motyvų.
(Ir keliamatė gi funkcija šitaip neskiria "vaizdo" i? Ir kas skatina kerštavimą šitaip perverčiant faktus pagal savo vidines nuostatas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 08:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Liepa rašė:
Tas testas yra čia http://charakteris.info/mbti-charakterio-testas
Jis, aišku yra išverstas iš kažkur... ir gal ne originalus. Originaliame turi būti ne mažiau 94 klausimų.
Radau įdomią informaciją apie naudojimosi MBTI testu teisinius aspektus (jei skaitai rusiškai): http://www.typelogic.ru/test/index.html
(Galėčiau ir išversti jei reikia - tik "Testų" temoje gal)

as radau ta testa atsakiau i klausimus ir isejo -esfj- tipas.pamaciau klintona ir apsidziaugiau,tai dzekas.pradejau skaityti ir visiskai neatitinka.ypac rupinimasis kitais.tai giugo tipas?neaisku man su shtirlico,dzeko ir giugo tipais.man atrodo kazkas supainiota.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 08:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
viktorija rašė:
pradejau skaityti ir visiskai neatitinka.ypac rupinimasis kitais.tai giugo tipas?neaisku man su shtirlico,dzeko ir giugo tipais.man atrodo kazkas supainiota.
Nenuostabu, kad aprašymai vienais atvejais tiesiog "netinka", arba kitais atvejais ne visiškai "tinka". Juk tiek socionikai, tiek MBTI tipologai sako, kad tipų NEGALIMA tiesiogiai pernešti, prilyginti. Neatitikimai akivaizdūs. Man (kaip Don Kichotui) irgi neatitinka ENTP aprašymas, ypač SUPEREGO bloko...
Todėl ir manau, kad reikia išsiaiškinti (jei įdomu) - būtent KAS su KUO susikeičia vietomis. Sužinojusi apie 4 funkcijas MBTI tioplogijoje (kol kas girdėjau tik apie 4) - iškart pastebėjau, kad ekstravertams atitinka tik EGO blokas, o intravertams - tik SUPEREGO blokas. O likusiuose blokuose aspektai susikeičia ir "vietomis" ir "spalvomis" (vertiškumu). Tai, aišku, kad aprašymas neatitiks, gausis tarsi perpus sulipdytas mažiausiai iš dviejų tipų.
Tačiau gali būti ir kita neatitikimo priežastis. Galbūt ta "pagrindinė" (atramos taško) funkcija (dominant - pagal Jungą) atitinka visiškai ne programinę socionikoje... Juk ir Igorio Kalinausko šturvale atramos tašku yra socioninis MPT (jautriosios) atitikmuo. Galima juk modelį traktuoti tiek nuo asmenybės "programos", tiek nuo jautriausios vietos, užtikrinančios "stabilumą".

Va, maždaug tokias skirtumų aiškinimosi kryptis matau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 09:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
actekas rašė:
kažką labai stipriai painioji :strange: dėl globo, kiek pamenu, tai jis pats su Nadia anksčiau skelbėsi, kad dalyvauja fiziognomikų forume, dar ir nuoroda buvo atsiųsta ir niekas iš to tragedijos nedarė ir niekas nieko nemedžiojo. jei turi kitų duomenų, prašau, pateik konkrečią Liepos žinutę, užuot svaidęsis tokiais aptakiais kaltinimais. o jei tokių konkrečių duomenų neturi, tai geriau susilaikyk, nes nepagrįsti kaltinimai - tai jau tikrai niekuo nepateisinamas įžeidimas.
Liepa, 2009-03-04 18:12, "Susipažinkime":
"Na, mėgstu visur palandžioti - užtikau dalyvavimą fiziognomikų (Timofejaus Duchovskio) forume. Ir čia jie atėjo su "misija" atvesti mus "į tiesos kelią"."
Atsakymas, Globas 2009-03-05, 11:14:
"Atėjo metas eilinį kartą rimtai pareikšti: su fiziognomika neturiu nieko bendro ir ja nesidomiu.
Iš tikrųjų, 2006 m. gruodžio pabaigoje buvau užsiregistravęs fiziognomikos forume, rašinėjau ten gal savaitę, kol įsitikinau, kad jų teorija ir praktika yra man nepriimtina ir vargu ar atitinka tikrovę. Iš to forumo neišsiregistravau, nes ten nėra galimybės išsiregistruoti.
Tačiau įdomiausia tai, kad į fiziognomikos forumą buvau atėjęs jau po to, kai apie 2 mėn. (nuo 2006 rugsėjo iki 2006 lapkričio) padalyvavau šitame forume. Todėl bet kokie teiginiai. kad Globas su Nadia ar dar su kažkuo atėjo į šitą forumą mokyti tikrųjų tiesų yra vertintini kaip šizofreniški arba provokaciniai (arba ir tokie, ir tokie).
"
Jei reikės dar pakartoti, pakartosiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 09:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Liepa rašė:
viktorija rašė:
pradejau skaityti ir visiskai neatitinka.ypac rupinimasis kitais.tai giugo tipas?neaisku man su shtirlico,dzeko ir giugo tipais.man atrodo kazkas supainiota.
Nenuostabu, kad aprašymai vienais atvejais tiesiog "netinka", arba kitais atvejais ne visiškai "tinka". Juk tiek socionikai, tiek MBTI tipologai sako, kad tipų NEGALIMA tiesiogiai pernešti, prilyginti. Neatitikimai akivaizdūs. Man (kaip Don Kichotui) irgi neatitinka ENTP aprašymas, ypač SUPEREGO bloko...
Todėl ir manau, kad reikia išsiaiškinti (jei įdomu) - būtent KAS su KUO susikeičia vietomis. Sužinojusi apie 4 funkcijas MBTI tioplogijoje (kol kas girdėjau tik apie 4) - iškart pastebėjau, kad ekstravertams atitinka tik EGO blokas, o intravertams - tik SUPEREGO blokas. O likusiuose blokuose aspektai susikeičia ir "vietomis" ir "spalvomis" (vertiškumu). Tai, aišku, kad aprašymas neatitiks, gausis tarsi perpus sulipdytas mažiausiai iš dviejų tipų.
Tačiau gali būti ir kita neatitikimo priežastis. Galbūt ta "pagrindinė" (atramos taško) funkcija (dominant - pagal Jungą) atitinka visiškai ne programinę socionikoje... Juk ir Igorio Kalinausko šturvale atramos tašku yra socioninis MPT (jautriosios) atitikmuo. Galima juk modelį traktuoti tiek nuo asmenybės "programos", tiek nuo jautriausios vietos, užtikrinančios "stabilumą".

Va, maždaug tokias skirtumų aiškinimosi kryptis matau.

aciu :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 09:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepa rašė:
Juk aišku, kad jiems pikta, jog neskaitau nesąmonių (tai mano teisė! ir viešai išsakyta), užtat stengiasi dar labiau dergti, kad neiškentę įsijungtumėt jūs ir pradėtumėt cituoti, kad visos temos būtų "apie tą patį"...
Žinoma, dalyvauti galima visur. Aš matau skirtumą keliuose dalykuose:
1) kuomet einama į kitus forumus skųstis, kaip čia neteisingai tipuojama, kad nemokama taikyti teorijos (ar ne ta teorija taikoma), kuomet ieškoma kitur pritarimo ar pagyrimo "atverčiant paklydusius į tiesos kelią"...
2) kuomet einama į kitus forumus dalintis žiniomis ir ieškoti žinių. Bendradarbiauti turint tikslą abipusiškai naudingai.
3) kuomet dalyvaujama "ištrinant vertingiausias (!!!) žinutes" ir paliekant tiktai... (kaip suprasti paties dalyvio požiūriu, kas tada lieka?) "pridergtas pakampes"???
4) kuomet dalyvaujama suprantant, KOKS bendras hobi, tema, bendras interesas sieja ir džiaugiantis bendravimu, o ne trukdant burtis prijaučiantiems TAM hobiui.
5) kuomet dalyvaujama keliuose forumuose visiškai autonomiškai, niekaip jų nesiejant ir dalyviai netgi nenujaučia
6) kuomet paprasčiausiai daugiau nebedalyvaujama forume - paliekant kitiems teisę negi klysti, jeigu jiems TAIP patinka ir malonu.

Man tikrai keistas ***as "įsikandimas" paties dalyvavimo fakto - visiškai nematant situacijos, neskiriant skirtingų motyvų.
(Ir keliamatė gi funkcija šitaip neskiria "vaizdo" i? Ir kas skatina kerštavimą šitaip perverčiant faktus pagal savo vidines nuostatas)

Koks neįtikėtinas savęs, savo skaitymo ar neskaitymo sureikšminimas, kuris neva įtakoja kitų būsenas, jausenas ir t.t. Jei dėl dergimo, tai iš LAJ'aus man tik mokytis ir mokytis.
Toliau:
1) Vėl tie skundai vaidenasi... Jei aš manau, kad kažkas blogai tipuoja, tai tokia mano nuomonė, ir aš jos neslepiu. Kaip minėjau, kalbas apie vertimą į tiesos kelią vertinu kaip šizofreniškas arba provokacines - arba tokias ir tokias.
2) Įdomiai: Liepai galima ieškoti žinių kituose forumuose, Globui - ne?
3) Jei mano vertingos žinutės nėra vertinamos, jos yra ištrinamos. Prievarta nieko niekam nekišu.
4) Apie tai jau daug kartų kalbėta, kad forumas yra paverstas pokalbių prie arbatos klubu.
5) ir 6) Neturiu komentarų, nes nežinau, kam taikoma ir kas turima omeny.
Dalyvavimo, tiksliau trumpalaikio sudalyvavimo, keliuose forumuose situacijos nemato tas, kas šizofreniškai ar provokaciškai įžvelgia įvairius pasikėsinimus, užvaldymus, klijuoja įvairias etiketes, net nebando pamatyti pilnesnį vaizdą ar gilintis į motyvus


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 11:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Actekai ir Solanža i jusu klausimus jau atsake Globas. Nieko as nemedziojau, tiesiog pasiziurejau kas yra kitam forume, nes sitam nebebuvo ka skaityt.

Cituoti:
Actekai, palikim ramybėje - argi neaišku, kad jiems "by tik zyst" :wink: (čia aukštaitiškai)


Taigi, kai baigiasi argumentai prasideda izeidinejimai; kitavertus, gal stebetis ir nereiketu, nes juk cia Lietuva... Taip, ambicijos cia tikrai yra svarbiau uz elementaria logika. Man pries 1 metus uzteko viena forumo dalyvi pavadint medziu ir jau buvau isbanintas is forumo. Akivaizdu, kad cia tolerancijos savoka neegzistuoja ir neegzistuos, nebent kalba eina/eis apie savu gynima nuo kitu "issisokusiu" forumo dalyviu.

Atvirai pasakius, as ir gi galejau nusileist i Liepos lygmeni ir prirasinet visokiu izeidimu, taciau as to nepadariau, nes logika mano neslubuoja isvis skirtingai nuo jos, t.y. as zinau kuo tai baigtusi (mano isbaninimu is forumo ir kitu dalyviu nieko nepasimokymu is esamos situacijos).

Cituoti:
Ačiū už paaiškinimą.
Tik nesuprantu, jei viskas post factum, tai ko keli bangas? Ką tas pakeis ?


Idealizmas, tiesos siekimas, bet kuria kaina... Nieko nepakeis 99.9% atveju. Nepaisant to, gal ir ivyks stebuklas ir tuomet kas nors, vis gi, pasikeis kokio nors zmogaus gyvenime susimascius apie sia situacija ir padarius teisingas isvadas.

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 11:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
11:11 rašė:

Idealizmas, tiesos siekimas, bet kuria kaina... Nieko nepakeis 99.9% atveju. Nepaisant to, gal ir ivyks stebuklas ir tuomet kas nors, vis gi, pasikeis kokio nors zmogaus gyvenime susimascius apie sia situacija ir padarius teisingas isvadas.


Supratau. Ačiū už atsakymą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 63 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007