Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 09:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš negaleciau apsieiti be lietuvišku raidžiu. Tai labai labai kenkia rašybai. Tektu atsisakyti rašyti tokiame forume...

Dabar kenciu, nes žinau, kad LAIKINAI...  Bet turbut pastebejote - nebegalime ideti rimtu zinuciu, vertimu, pradejome neberašyti temose (plepejimas nesiskaito).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 11:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Solanža: o pas napaleonus todel kad cia ta diskusija (kazkieno iniciatyva) ir prasidejo :wink:



pats siulymas buvo toks (jei iki galo to aiskiai neisdesciau) - kadangi stai yra SolanŽa, ir "ž" galima vartoti, gal cia viskas issisprestu, jei butu sukurtas toks vartotojas, kurio pavadinime tos visos daar "klaustukines" raides atsispindetu.



ir dar vienas pastebejimas buvo susijes su tipu pavadinimais. juose irgi tik tos "besirašancios" raides naudojamos - š ir ž (Štirlis, Žukovas ir Džekas). tai gal sakau, cia su tuo susije, kad stai jas galima rasyti, o kitu ne? ir jei taip, gal ten galima kazkaip kazkur kazka irasyti (naujaji tipa su atitinkamom raidem), kad viskas pasitaisytu.



suprantu, gal ir nelabai protingos mintys, bet kodel nepaeksperementavus? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 12:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
vietini, bet gi esme tame, kad VISI DALYVIAI negali normaliai rašyti žinuciu - lietuviško teksto.

Tipu pavadinimai cia isvis su niekuo nesusije.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 12:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Liepa: ech, man atrodo mes nesusikalbam :smile: puikiai suprantu, kad visi dalyviai negali normaliai rasyti zinuciu.



as tiesiog bandziau sau atsakyti, kodel š ir ž galima rašyti, o kitu - ne. radau tokia idomia asociacija, ir tiek.



:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 16:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
vietinis raš?:
juose irgi tik tos "besirašancios" raides naudojamos - š ir ž (Štirlis, Žukovas ir Džekas). tai gal sakau, cia su tuo susije, kad stai jas galima rasyti, o kitu ne? ir jei taip, gal ten galima kazkaip kazkur kazka irasyti (naujaji tipa su atitinkamom raidem), kad viskas pasitaisytu.





Sakai, KAZKAIP KAZKUR KAZKA? :happy:

Tai as ir aiskinau praeitam savo pasisakyme, kad situs stebuklus "kazkaip kazkur kazka" gali TIK Vartotojas 2 padaryti. Mano nicka jis pakeite rankiniu budu, ne pati toki susikuriau.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 17:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Solanža: aišku dabar.. kad nieko cia be Vartotojas 2 gerbiamo nebus.. gaila, kad atsisako taisyt :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2007, 17:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
PADARIAU NAUJA FORUMA    http://www.socionika.org/forumas/  IVERTINKIT !



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2007, 19:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2007, 18:50
Pranešimai: 48
Globas raš?:
[quote]Liepa raš?:



2. Vadybininku ar režisieriu sukurti ivaizdžiai yra niekas, tipas yra viskas:smile: Pvz, kad ir kiek stengiasi "69 danguje" prodiuseris iš savo merginu padaryti fifas-seksbombas, aš jose matau vien tik robes. Fifiškas robes.







o Nijole, mano manymu, Gorkis.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2007, 21:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
socion raš?:
PADARIAU NAUJA FORUMA    http://www.socionika.org/forumas/  IVERTINKIT !





Geras!

Išbandžiau paieškaa - surastaa ieškomaa žodii netgi pažymejo raudonai!  Ieško pagal daug parametruu (pasirinktinai).

Chatas gal paskui bus ikeltas? Pasigedau...



Patiko, kad dalyvio aprašyme yra SKYPE (kaip kontaktu nuoroda). Galetu buti ir nuoroda apie siocionini tipa



Man tik truputii kliuvo titulinis... Po pavadinimo "socionikos forumas" - argi bereikia "praktines socionikos diskusiju lenta"?  Jeigu noretume išlaikyti LINIJOS forumo pavadinimaa - gali jis ten buti.

Ir galbut cia profesionaliau pasisakys Cassandra - bet man iškrenta iš konteksto baltas fonas viršuje ir tada jame tarsi svetimkunis atrodo tas vienišas "stiklinis rutulys". Ar negalima ten kaip pavadinimo fono ikelti to, kas yra cia (tos baltos linijos melyname fone su visu rutuliuku - be raidžiu, nes pavadinimas jau bus). Rutuliukas gali buti ir kaireje puseje...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Spa 2007, 10:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa raš?:


Man tik truputii kliuvo titulinis... Po pavadinimo "socionikos forumas" - argi bereikia "praktines socionikos diskusiju lenta"?  Jeigu noretume išlaikyti LINIJOS forumo pavadinimaa - gali jis ten buti.

Ir galbut cia profesionaliau pasisakys Cassandra - bet man iškrenta iš konteksto baltas fonas viršuje ir tada jame tarsi svetimkunis atrodo tas vienišas "stiklinis rutulys". Ar negalima ten kaip pavadinimo fono ikelti to, kas yra cia (tos baltos linijos melyname fone su visu rutuliuku - be raidžiu, nes pavadinimas jau bus). Rutuliukas gali buti ir kaireje puseje...




Pritariu Liepai. Virsus galetu buti toks pats, kaip siame forume, ir "diskusiju lentos" nereikia..

o chatas turbut galetu buti toks, koki Naiptol pati pirmaji buvo idejes i ana eksperimentini forumo varianta.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Spa 2007, 11:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Man bado akis tas juodas sunkus remas su uzrasu "Forumas" virsuje. Rutuliukas pernelyg nustumtas i kaire. Jis nera didelis, todel atrodo visai "pabeges". "Linijos" dizaina as asmeniskai esu "susisildziusi" ochros intarpais, nes melynos man cia visada buvo per daug. Kazkokio siek tiek siltesnio intarpo noretusi ir ten.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lap 2007, 16:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
socion raš?:
PADARIAU NAUJA FORUMA    http://www.socionika.org/forumas/  IVERTINKIT !





socion, tai bus tas naujas forumas kada nors paleistas, perkeliant visas is cia zinutes, ar ne? :smile:

ir dar, nesupratau, kodel jus su Naiptol darete kiekvienas atskira forumo versija. Kiba susipykot? :shocked::happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 14:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Ar nebutu galima cituojant kitu postus visgi nepalikti tokiu dideliu tarpu tarp eiluciu? Labai daug užima vietos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 16:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globai, esu ta pastebejusi...  Aš pati panaikinu tarpus: savo atsakymaa reikia pradeti iškart (be tarpo toje pacioje eiluteje) po citatos pabaigos ženklo. Pvz. (atsiversk "cituoti" ir pamatysi)

Globas raše:
citatos tekstas
O cia mano atsakymas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 16:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Kituose forumuose - tas pat.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 67 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007