Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 29 Gru 2008, 11:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Globas A rašė:
Viską, ką galėjau pasakyti apie neargumentuotus Svyto teiginius, pasakiau. Jei norite, galite dar kartą grįžti į štirlicų temą ir pasižiūrėti eilės tvarka, kas ką teigė ir kaip (ne)argumentavo. Neneigsiu, kad vėliau Svytas vieną iš savo neargumentuotų teiginių papildė tam tikru paaiškinimu, tuo lyg ir paneigdamas patį teiginį. Bet diskusija apie tai jau buvo kaip reikiant įsiplieskusi.
Visa kita, kas čia išsakoma - tai įvairūs išvedžiojimai, nesusiję su diskutuojamomis temomis.

Mano kalte, kad nemaciau reikalo paaiskinti priesistore, nes tai susije tik su keliais zmonemis, kam reikejo tas suprato. Ir dabar nematau, kaip ir cia teisintis bei argumentuoti. Paprasciausiai pateikiau Teiginy Jusu stiliumi- be paaiskinimu, jokio mokslinio pagrindo, zodziai istraukti is konteksto, tipuota pasinaudojant tik vienu, nu max dviem bruozais. Jei tai galima globui kodel tai erzina ta pati globa?
Man nepatinka kad dauguma profanu socionikoje griebiasi tipuoti pasigriebe viena ar kita zmogaus budo bruoza, kuris gali buti tinkamas bet kam, apie nesveikus zmones patylesiu, bet ir gana patyre megsta tipuoti labai trumparegiskai ir nevisapusiskai. Pelene buvo kaip tinkamas pavizdys (bent nesupras kreivai ir neisizeis.) Cia greiciau is rusu saito, kazkas pateike mazdaug tokia minty- yra kolektyve du socionikai kurie nusistato save kaip diumos, nors is tikruju yra tarkim balzakai, ir toliau kitus tipuoja iskreptai. Vienam is ju nesiseka bendrauti su don kixotemeis, nutaria kad jam reikalingas kitas potipis donkixociu. Dar graziau, i kolektyva pakliuna tipiskas diuma, kadangi jis visiskai nepanasus i juos, ji nutipuoja kaip gorki... jo akivaizdu papioldini heksli, kadangi tai pernelyg akivaizdu- hamlete. ir gaunasi visas kolektyvas nutipuotas, tik kad su socionika tai labai prasilenkia, o pasaliniams bandant suprasti socionika, ji pasidaro kvailesne uz socionika, nes visiskai nesirisa nei su teorija nei su santykiais nei su aprasymais, matosi tik nesuprantamai geri ar blogi tarpusavio santykiai, kurie nepaaiskinami net ta pacia socionika.
Ir dar klausimas administratoriaus- ar galima uzbaninti kuri nors vartotoja, kad nematyciau jo/jos sapaliojimu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 29 Gru 2008, 11:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
svyt rašė:
Ir dar klausimas administratoriaus- ar galima uzbaninti kuri nors vartotoja, kad nematyciau jo/jos sapaliojimu?


Liepa rašė:
" Bet pati nematau kitos išeities, kaip spręsti šiuos dalykus techninėmis priemonėmis, t.y. nustatyti, kad nuolat provokuojančio dalyvio žinutės nebūtų rodomos. Ekrane tada matomas tiktai užrašas, kas žinutės autorius (teksto nesimato). Norint galima papildomu specialiu spustelėjimu tą tekstą paskaityti. "

gal ji radusi laiko paaiškins, kaip tai padaroma.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 31 Gru 2008, 17:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Su artėjančiais Naujaisiais!
Kam čia prireikė ramybės oazės?
Ją susikurti galima labai paprastai. Dešiniajame viršutiniame kampe yra "Vartotojo valdymo pultas" - atsidarome jį.
Tada Kairėje pusėje esančiame meniu randame "Nustatymai" - einame į "Draugai ir priešai". Renkamės "valdyti priešus" (negražiai skamba, bet jei užsinorėjome sutramdyti...) - ir įtraukiame į sarašą tuos nickus, kurių žinutės mus veikia kaip bulių raudonas skuduras. Viskas! Daugiau matysime tik žinutės autoriaus nicką be jokio teksto.

Nors buliaus metai prasidės dar už kelių savaičių - linkiu Naujuosius sutikti su teigiamomis emocijomis, "nesibadyti'... Sakoma, kaip sutiksi, tokie ir bus :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 17 Sau 2009, 22:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Kai cia atejo globas, is pradziu buvo smagu, kaip ir bet kuris naujas energingas vartotojas, atnese kazkiek minciu, nebijojo konfrontuoti su esama nuomone siame kolektyve (kas rodo stipria :bsensoric: ) reiksti savo nuomone... Bet kai zmogus mano supratimu yra trumparegis, kuris mato tik kitu klaidas o pats yra tobulas, provokuoja visus veltis i tuscius gincus, kitus laiko kvailiais nieko nesuprantanciais, tai tokio zmogaus tikrai nebesinori matyti siam kolektyve. ir per visa forumo galiojimo laika, kiek as zinau tik vienas dalyvis sulauke tokios antipatijos is kitu, daugiau tokiu nebuvo, Globas sugeba susipykti ar kelti antipatija su absoliuciai visais su kuo bebendrautu, ir cia jau socionika net nepaaiskinsi- stirlicas, hugo, don kicotas, jeseninas kokiam tipui reikstu nepalankuma sutartinai?
Kol nebuvo globo, visi cia diskutavo madagiai ir korektiskai, gincai budavo konstruktyvus, trumpi bet argumentuoti, is konferenciju buvo galima sukurti knygele apie socionika klausimu- atsakymu tipo, vandenelio pilstymam turejom chata... nebuvo pas mus nei pykciu nei izeidinejimu jokia forma, toks jausmas kad i aristokratu vakareli atsibaste muzikas rzevskis.
Galit skirti kiek norit ispejimu, nes ismetimo, kol cia bus globas, nebijau, net nesinori cia jungtis ir skaityti blevyzgu kaip izeidinejama niekuo nekalta Liepa ir turi istisai teisintis globui, kuriam viskas dzin, jis kiekviena jos ar kitu atsaka suvokia kaip pritarima ir provokuoja su dar didesne energija. Del manes dzin, as per daug nekreipiu demesio, jei apskritai suvokiu kad mane izeidineja ar provokuoja, ir siaip, bet nemalonu matyti, kad zmones kurie nori tik gero, kazka padeti ar paaiskinti- globas padaro savo priesais, zemina ir izeidineja. Jei kam ir idomios globos mintys, tai tik ne man. Jei bus balsavimas uzbaninti globa visam laikui, as busiu uz.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 19 Sau 2009, 13:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Kaip pastebėjote, tai forume aš daugiau nebedalyvauju, bet šitas Svyto postas išdavė tam tikrą žmogaus susirūpinimą ar susijaudinimą, tai kilo noras atsakyti. Be to, Svyto poste yra labai didelė koncentracija forumo senbuviams būdingų socioninių, metodologinių ir psichologinių niuansų, todėl diskutuodamas su juo faktiškai galiu laikyti, jog diskutuoju su forumo "senąja gvardija".
Šis mano postas nėra grįžimas į forumą; jei pastebėjote aš ištryniau tuos savo postus ar bent jų turinį, kuriuose buvo nors kiek mano socioninių idėjų. Tiesiog išeidamas iš forumo susirenku ir savo idėjas, nes čia jos nėra reikalingos.
O dabar - prie Svyto posto (tam tikras preparavimas neišvengiamas :smile: ):
svyt rašė:
1. Kai cia atejo globas, is pradziu buvo smagu, kaip ir bet kuris naujas energingas vartotojas, atnese kazkiek minciu, nebijojo konfrontuoti su esama nuomone siame kolektyve (kas rodo stipria :bsensoric: ) reiksti savo nuomone...
2. Bet kai zmogus mano supratimu yra trumparegis, kuris mato tik kitu klaidas o pats yra tobulas, provokuoja visus veltis i tuscius gincus, kitus laiko kvailiais nieko nesuprantanciais, tai tokio zmogaus tikrai nebesinori matyti siam kolektyve. ir per visa forumo galiojimo laika, kiek as zinau tik vienas dalyvis sulauke tokios antipatijos is kitu, daugiau tokiu nebuvo,
3. Globas sugeba susipykti ar kelti antipatija su absoliuciai visais su kuo bebendrautu, ir cia jau socionika net nepaaiskinsi- stirlicas, hugo, don kicotas, jeseninas kokiam tipui reikstu nepalankuma sutartinai?
4. Kol nebuvo globo, visi cia diskutavo madagiai ir korektiskai, gincai budavo konstruktyvus, trumpi bet argumentuoti, is konferenciju buvo galima sukurti knygele apie socionika klausimu- atsakymu tipo, vandenelio pilstymam turejom chata... nebuvo pas mus nei pykciu nei izeidinejimu jokia forma, toks jausmas kad i aristokratu vakareli atsibaste muzikas rzevskis.
5. Galit skirti kiek norit ispejimu, nes ismetimo, kol cia bus globas, nebijau,
6. net nesinori cia jungtis ir skaityti blevyzgu kaip izeidinejama niekuo nekalta Liepa ir turi istisai teisintis globui, kuriam viskas dzin, jis kiekviena jos ar kitu atsaka suvokia kaip pritarima ir provokuoja su dar didesne energija.
7. Del manes dzin, as per daug nekreipiu demesio, jei apskritai suvokiu kad mane izeidineja ar provokuoja, ir siaip, bet nemalonu matyti, kad zmones kurie nori tik gero, kazka padeti ar paaiskinti- globas padaro savo priesais, zemina ir izeidineja.
8.Jei kam ir idomios globos mintys, tai tik ne man. Jei bus balsavimas uzbaninti globa visam laikui, as busiu uz.
1. Na taip, yra forume kolektyvinė nuomonė, kuri senbuvių suvokiama kaip vienintelė teisinga ne tik socionine, bet ir emocine prasme. Pademonstruota stipri :bsensoric: nebūtinai yra stiprioji funkcija. Stipriajai f-jai yra būdinga ne tik stiprumas ginantis ar spaudžiant, bet ir lankstumas, įvairiapusiškumas ir t.t. Kita vetus, teigiant :bsensoric: kaip stipriąją nuoseklu būtų įrodyti, jog :bintuition: yra skaudžioji. negalint to padaryti, matyt, verta labai rimtai pagalvoti ir dėl :bsensoric: traktavimo.
2. Matyti kitų klaidas nėra taip jau trumparegiška :smile: Galbūt reikia išmokti priimti kritiką, nes gi niekas čia nėra tobulas, ar kaip? Na, o daugumos principas socionikoje (kaip ir moksle apskritai ir ne tik ten) negalioja - daugumos nuomonė savaime nėra teisingesnė už mažumos ar 1 asmens nuomonę. Pavyzdžių pasaulio istorijoje yra daugiau negu reikia. Todėl antipatija asmeniui dėl jo idėjų tegali būti vertinama kaip gana primityvi emocinė būsena.
3. Nesuabsoliutink, ypač jei nežinai. Antra, nepainiok internetinių diskusijų su realiu bendravimu. Trečia, kyla natūralus klausimas: jei aš konfliktuoju su būriu žmonių (vartoju senbuviams priimtiną terminologiją), tai ar galima pagal tai nustatinėti mano tipą tik vieno asmens atžvilgiu (Liepos)? O kodėl ne Acteko ar paties Svyto atžvilgiu?
4. Tai vadinasi saviidealizacija. Gali pasižiūrėti mano pirmąjį pasirodymą forume, kai buvau Glob_atšalimas, kai mano kitoks mastymo ir diskutavimo stilius greitai ir lengvai tapo pašaipų objektu. Apie tai rašiau temoje "Susipažinkime".
5. Svytai, niekas tau įspėjimų neskirs, neužbanins - būk ramus, priklausai savam senbuvių ratui :smile:
6. Žr. 4 punktą. Temoje "Susipažinkime" yra atskleisti daugelis Liepos diskutavimo ypatumų. Svarbus yra jos pripažinimas dėl forumo kaip etinio traktavimo.
7. Žr. 4, 6 punktus. Nenusibodo manęs demonizuoti? :smile:
8. Galite užbaninti 99 metams :smile: . Forumo veikloje aš praktiškai nebedalyvauju.
Svytai, nesinervink, viskas OK :smile:

(Ne visai) jūsų Globas - Aurimas S.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 19 Sau 2009, 14:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Šis mano postas nėra grįžimas į forumą; jei pastebėjote aš ištryniau tuos savo postus ar bent jų turinį, kuriuose buvo nors kiek mano socioninių idėjų. Tiesiog išeidamas iš forumo susirenku ir savo idėjas, nes čia jos nėra reikalingos.


Reikalingos, nereikalingos... man tai keista, kad tu netingėjai tiek darbo įdėti, kad išsitrinti savo postus. :confused:

Tolesnės mano mintys skirtos tiems, kas dar ruošiasi dalyvauti forume.
Liepa gal pamena, diskutavom kažkada apie tai, ar dalyvio postai yra jo, ar forumo nuosavybė. Aš tai už tai, kad būtų forumo, ir nebūtų galima trinti kada į galvą šauna, kadangi tai sudarko diskusijos esmę, ir vėliau skaitant nieko negalima suprasti.

Gal reikėtų mums visiems prieiti tam tikro sutarimo šia tema, ir jeigu man būtų pritarta, galbūt Naiptol galėtų padaryti mechanizmą, kad būtų galima redaguoti postą, tarkim, pora valandų nuo pasisakymo momento (gal pameni, taip yra padaryta Lizde)? O vėliau jau tai būtų prieinama tik moderatoriams ir adminams. Ir dalyvis, tarkim po paros pasigailėjęs savo atvirumo, galėtų prašyti moderatoriaus, kad jo mintis pratrintų. (Tai būtų pagalba tokiems nenumatytiems atvejams, bet ne visų postų ištrynimas.)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 19 Sau 2009, 14:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Buvo malonu susipažinti, Aurimai.

Sėkmės darbe ir gyvenime.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 69 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007